Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 10, kokku 10
  1. #1

    NL 50 OOP 3bet potis turnin 2 paari vs regular

    No-Limit Hold'em, $0.50 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Button ($179.56)
    Hero (SB) ($50)
    BB ($52)
    UTG ($46)
    MP ($85.69)
    CO ($64.97)

    Preflop: Hero is SB with 5, A
    2 folds, CO bets $1.50, 1 fold, Hero raises $5.25, 1 fold, CO calls $4

    Flop: ($11.50) 5, J, K (2 players)
    Hero bets $6, CO calls $6

    Turn: ($23.50) A (2 players)

    Total pot: $23.50

    Vastane 24/21/3.6, CO steal 37%(52) overall steal 47%, fold to 3bet 78%(18), fold to cbet 3bet potis kohta samplet pole, käsi muidu 494, tean et selle ajaga peaks rohkem reade vastase kohta olema, aga selle kallal ma proovin töötada.

    Nii preflop 3bettisin sest ta tundub selline LAG ja TAG vahepealne mängija, kuigi fold to 3bet on suhteliselt kõrge. Kui mõni teine TAG oleks samas spotis BTNilt stealinud, oleksin samamoodi 3beti pannud ja selle vastase CO range tundub sama suur olevat kui mõne teise TAGi BTN range.
    Flopist edasi läheb mäng juba raskemaks, ma ei oska arvata, kas see flop on siis hea või halb cbettimiseks, sest vastase call 3bet range on suhteliselt kitsas, aga otsustasin siiski cbeti teha, mille ta callis, rangeks paneks mingi JJ/KK/KQs/AJs/AK ning võib-olla isegi mõned floatid.
    Turni tuleb A, ma saan 2 paari, aga kui nüüd lauda vaadata, siis ega olukord sellest ei muutu, tema range on siiski väga tugev ja ainukesed käed millest ma ees olen on KQ ja mõned floatid?
    Avaldage arvamust, kuidas turnist edasi mängida, sest mul jooksis seal ikka juhe suht kokku ning isegi praegu ei saa aru, mis seal õige oleks. :)

  2. #2

    Re: NL 50 OOP 3bet potis turnin 2 paari vs regular

    Suht raske koht.Kui sa turni uuesti paned,siis ei näe väga palju nõrgemaid käsi callimas.Kui AI ette saad,siis oled suht surnud ja pead vist foldima.Ainuke reaalne mastitõmbe käsi tundub AQs,aga seda ta vb flopis raisiks,kuna siis ta equity on suurem.Yks variant on turn check callida(yritab potti ära varastada) ja river check fold.Pole väga näinud et seal riveris uuesti sealt sind välja aetakse.Olen ka riveris sette ja AK näind järgi checkimas nl 50-s.

  3. #3

    Re: NL 50 OOP 3bet potis turnin 2 paari vs regular

    Ma ei saa aru, kuidas sa selles käes turnis probleemi näed?! Esimene küsimus sulle oleks tegelikult miks sa üldse A5-ga pf-is 3betid kui sa sellist spotti isegi ei julge mängida? Mis floppi sa ootad? Mis turni sa ootad? Mulle tundub, et sa peaksid oma otsused paremini läbi mõtlema enne mingi liigutuse tegemist. Kui sa flopis cbetid, siis kui tihti sa sellisel boardil loodad foldi saada vastase poolt...veel naljakam on see, et sa paned talle nii tugeva range ja siis veel cbetid. Minu arvates parim turni kaart ja olenevalt erinevatest faktoritest (ala kui kiiresti cbeti callib jne) kas siis turnis lükata 2nd barrel või siis check-raiseda, kuigi ma arvan, et check-raise on parem idee, sest agg tundub piisavalt hea, et ta oleks nõus turni checki peale ise bettima.

    What this suppose to mean? :D

    Tsitaat Algselt postitas The_Meer Vaata postitust
    Yks variant on turn check callida(yritab potti ära varastada) ja river check fold.

  4. #4

    Re: NL 50 OOP 3bet potis turnin 2 paari vs regular

    Seal mõtlesin ta flop call cbet ranget mitte call 3bet preflop ranget.

  5. #5

    Re: NL 50 OOP 3bet potis turnin 2 paari vs regular

    Mis sa ta pf call 3bet rangeks paneksid?

  6. #6
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: NL 50 OOP 3bet potis turnin 2 paari vs regular

    3bet potis foldida kahte paari? Wtf..
    Kuna tal võib olla siin AQ/AT (gutshot + OC) või mõni muu float, nt madalam PP vm, siis ma läheks check-shove peale, sest palju halbu kaarte on riverisse.

  7. #7

    Re: NL 50 OOP 3bet potis turnin 2 paari vs regular

    Minu arvates on see turni kaart just selline,et mis kätelt sa loodad calli saada.Vb yliheal juhul AQ või AT millest sa oled ees.Aga kuisa turni CRAI,millelt sa calli saad,ainult AK,AJ,KK;JJ mille vastu oled sa surnud põhimõtteliselt.Isiklikult ei leia väga mastitõmbega combo lehte seal,kuna ta fold to 3 bet on suht suur.Turn check-call,river check fold mõtlesin ma seda,et turnis annad talle võimaluse bluffida ja riveri check-foldin kuna riverit nõrgem leht ei beti ja kui riveri ise betid,siis riverit nõrgem leht ei calli.Kritiseerige mu mõttekäiku.

  8. #8
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: NL 50 OOP 3bet potis turnin 2 paari vs regular

    Tsitaat Algselt postitas The_Meer Vaata postitust
    Minu arvates on see turni kaart just selline,et mis kätelt sa loodad calli saada.Vb yliheal juhul AQ või AT millest sa oled ees.Aga kuisa turni CRAI,millelt sa calli saad,ainult AK,AJ,KK;JJ mille vastu oled sa surnud põhimõtteliselt.Isiklikult ei leia väga mastitõmbega combo lehte seal,kuna ta fold to 3 bet on suht suur.Turn check-call,river check fold mõtlesin ma seda,et turnis annad talle võimaluse bluffida ja riveri check-foldin kuna riverit nõrgem leht ei beti ja kui riveri ise betid,siis riverit nõrgem leht ei calli.Kritiseerige mu mõttekäiku.
    Miks sa 490 käe juures nii põhjapanevaid järeldusi teed? Ja teiseks ta võib riveris ka bluffida/hittida gutshoti/masti jnejne. On su jutt level või?

  9. #9

    Re: NL 50 OOP 3bet potis turnin 2 paari vs regular

    Jubedalt respektid küll vastast. Ma arvan, et AK, KK, JJ võib ta pf calling rangest enamasti ilusasti välja visata ja mausun, et ta calling ranges on selle eest küll mitmeid mastitõmbega lehti näiteks. Ja see turn check-call, river check fold idee - üks asi on see, mis kätega me calli saame, aga teine asi see, kui palju dead money me üles korjame. Mina küll never ei taha check/callida seda turni.

  10. #10

    Re: NL 50 OOP 3bet potis turnin 2 paari vs regular

    jep nats pikemalt mõeldes see board nii kuiv polegi ning CRAI oleks hea lahendus

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES