Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 38 12311 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 759
  1. #1

    k2snakalle sigatsev maakas ehk 6max

    ommik kõigile,
    ütlen kohe, et teema tegemise eesmärk on oma tegemistel silm peal hoida ja kindlasti kui targemad oskavad mind aidata, siis abi on igati teretulnud. Kui midagi on väga jubedat, siis ka nii öelda... olen harjunud otsekohesusega ja see sunnib ka tegutsema :)
    Pokkeri pisiku andis mulle ranka, kes millegi pärast oli mulle kunagi msn-i sattunud. Ei mäleta kuidas ja miks aga ehk oli seatud HV-ga kuidagi. Pokkerit mängin siis eelkõige lisa taskuraha pärast. Ega õpilasel kerge pole ja kuskilt võiks ju väikene kopikas ikka tulla.

    Internetis mängin pokkerit eelmise aasta detsembrist kui pokerstars kinkis mulle 5$ ning see sai kähku kähku maha mängitud
    Kandsin siis raha triobetti ja oh imet, algus oli paljutõotav aga läksin bustoks.
    Aga siis lugesin õhtuti antud foorumit, järgisin pokah loenguid ja otsustasin uuesti proovida :)
    1jaanuaril kandsin triobetti 200eeku (mingi 12euri peaks olema) ning tänaseks on see kasvanud 80euri peale. NL4 ainult.
    Tõmbasin täna ka HEM-i ning jälle oli selle seadistamisel ja käte importimisel kasuks siinsed videod (tänud).
    Graafikutel on alates 15jaanuari mängitud käed, sest toimus windowsi reinstall ja ega ma muidugi gamehistoryt alles ei jätnud :-[

    HEM-i graafikutel vaatas mulle vastu katastroof just non-showdown winningsite poolest.
    Lükkan siia graafiku üles siis alates 15jaanuari õhtust mängitud käed ja statid. Ehk oskab keegi nõu anda mida tuleks muuta.

    [img width=750 height=567]http://img212.imageshack.us/img212/4318/kikkeddesak1.jpg[/img]


    [img width=750 height=567]http://img89.imageshack.us/img89/2407/kikkedbbdesgf7.jpg[/img]
    [img width=1 height=1]http://img89.imageshack.us/img89/kikkedbbdesgf7.jpg/1/w1124.png[/img]

    Statid:
    VPIP: 17.3
    PFR: 4.2
    3bet%:0.7
    WTSD%:26.6
    W$SD%: 51.2
    Agg:1.61
    Agg%: 24.3
    bb/100: 27.06

  2. #2

    Re: k2snakalle @triobet nl4

    see on väga ilus tulemus nl4, mina ei muudaks midagi.

  3. #3

    Re: k2snakalle @triobet nl4

    minu kui võhiku jaokski tundub 5108 käe juures -911bb no-showdown win way too much ja näitab väga suurt leaki.
    Ja tglt mul pole nagu õrna aimugi millest selline miinus võib tulla? On see umbes see, et ma raisen ntx 44-ga (minuni folditud ja kohal mp2 ntx) ja ütleme et 2tuleb kaasa ning flop A K J, siin minu mõtteviis ütleb, et check..ning kui keegi betib siis ma foldin.
    Või on see non-sd win millegi muuga seotud?

  4. #4

    Re: k2snakalle @triobet nl4

    Ranka on sellest väga hästi kirjutanud, lühidalt-ära muretse. Bankroll näitab, kas sa mängid hästi või mitte.

  5. #5

    Re: k2snakalle @triobet nl4

    Samas kui saaks non-sd win miinust väiksemaks, tähendab see ju üldise winningu suurenemist. Sest mulle on ka see 37$ raha ja kui kuidagi enda mängu muutes see peaks paranema,siis olen valmis seda tegema.
    See võib tunduda totter 37$ taga ajada, aga nii see minu puhul on.
    Ma tean et seal limiidis on seda väga raske ülevalpool 0 joont hoida, aga siiski tahan, et asi ei oleks nii hull kui ta praegu on.

  6. #6
    Metsapull
    Guest

    Re: k2snakalle @triobet nl4

    PFR tundub natuke väike olevat. Aga non-sd ei ole mõtet vägisi ka suuremaks ajada, sest winrate on päris kobe siiski. Kindlasti tasub mõned kaotatud käed üles panna. Mitu pead on ikka mitu pead ja võib-olla leiab mõne vea kohagi üles.

  7. #7
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: k2snakalle @triobet nl4

    Non SD winningu kisub eelkõige alla flopis tõmbekätega passiivne callimine ning üldse liiga paljude käte mängimne. Samuti kindlasti 1-1 vastu NL4-s annab kindlasti midagi ära teha, et vastane potist välja lüüa ning ma ei pea siinkohal silmas bluffimist.

  8. #8

    Re: k2snakalle @triobet nl4

    Et siis kui mul tuleb flopist OESD või flush draw, siis peaksin agressiivsem olema? Ma arvan, et see toob rohkem kahju kui kasu nl4-s.
    ja väga paljude kätega ei mängi, küll aga on tekkinud oma stiil mida saab hästi nl4-s harrastada ja käte arv on ilmselt tõesti suurem kui peaks.
    Ühesõnaga lihtsalt tahaks oma mängu selle non-sd win osas parandada :)

    Nonii tegin täna ühe sessi (571kätt) kus proovisin väheke teistsugust mängu/strateegiat. Vähem käsi, rohkem agressiivsust. Mäng oli üpriski stressirohke või mai teagi.. selline üles alla mäng käis koguaeg. Ja peale kahte tundi olin vaid 2.9dollarit plussis ja pea oli paks otsas. Samas halb päev oli ka. Enamus pocket paaridest jäid setita (flop set % oli 3,7% kui varem on olnud 13,7% ehk 10%kõrgem, aga noh päevad pole vennad) ühtegi reast suuremat kätt ei saanud. Set-i hittimisel ei võtnud keegi vedu ning pocket ässade eest sain vaid blinde.Väga tight lauad olid.

    [img width=750 height=407]http://img515.imageshack.us/img515/9712/uusstrateegiaho5.jpg[/img]
    [img width=1 height=1]http://img515.imageshack.us/img515/uusstrateegiaho5.jpg/1/w1078.png[/img]

    Statid, mis muidugi 571käe kohta ei ütle ilmselt eriti midagi, aga eks näis mida teised arvavad.

    vpip: 16.8
    PFR%: 8.1%
    3bet%: 1.6
    WTSD%: 21.6
    W$SD%: 66,7
    Agg: 2.31
    Agg% 31.3
    12.7bb/100


  9. #9
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: k2snakalle @triobet nl4

    Huvitav, kuidas saavad nl2, nl4, nl10 jne väga tight lauad olla, ei ole seda oma silmaga kunagi näinud. Tundub, et 3betid vähe kuidagi.

  10. #10

    Re: k2snakalle @triobet nl4

    no kas just väga tight aga tightim oli küll kui muidu.. võibolla mulle ainult tundus.
    Pole nagu situatsioone kus 3bettida kuid samas võib olla see, et ma lihtsalt enda stiili küljes kinni ega ei näegi neid võimalusi kus 3bettida.

  11. #11

    Re: k2snakalle @triobet nl4

    Sain nüüd HEM-i korralikult tööle :) Tänase päeva graafik.

    [img width=750 height=567]http://img172.imageshack.us/img172/6950/hemiesimenepevbf7.jpg[/img]
    [img width=1 height=1]http://img172.imageshack.us/img172/hemiesimenepevbf7.jpg/1/w1124.png[/img]

    Punane joon on minu arust täitsa kena :)

    100.1bb/100 oli tänase päeva tulemus
    Et HEM-i õppida lasin alguses üldse 2laual korraga, õhtuks oli 6lauda lahti.
    HEM on ikka kulda väärt programm.

  12. #12
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: k2snakalle @triobet nl4

    eile isegi ühes NL4 lauas madistasin suga paar kätt koos. Olin seal mingi 450BB stackiga :) Pikk28 mu alias trios. Sa olid minust vasakul. Üks käsi jäi hästi meelde: sain pocket kunnid kuskilt middlepositionist. Enne mind paar venda üks raisis siis calliti ma tegin raise kuskil juba 1,2 peale ning sina + 5 meeest kõik callisid selle maha. No tra, tule taevas appi noh :) Flop tuli muidugi äss ja rääbised ning 5 mehe vastu mul poldki enam sittagi teha. Sina võitsid veel käe. Mis sul siis oli? AQ?

  13. #13
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: k2snakalle @triobet nl4

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle
    no kas just väga tight aga tightim oli küll kui muidu.. võibolla mulle ainult tundus.
    Pole nagu situatsioone kus 3bettida kuid samas võib olla see, et ma lihtsalt enda stiili küljes kinni ega ei näegi neid võimalusi kus 3bettida.
    Calli asemel, katsu rohkem leida võimalusi, kus 3bettida, las teised mõtlevad, kus nad oma käega asuvad, üldjuhul 3beti callimisega tekib neil enamjaolt probleeme.

    Ilus graafik all, 5+

  14. #14

    Re: k2snakalle @triobet nl4

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Calli asemel, katsu rohkem leida võimalusi, kus 3bettida, las teised mõtlevad, kus nad oma käega asuvad, üldjuhul 3beti callimisega tekib neil enamjaolt probleeme.
    Tekib küll jah, aga millegi pärast mul väga tihti statsides on fold to 3bet tühi koht (---). Väga väga harva kui seal on midagi.
    Samas eilse sessi 3bet oli 2.5 seega natukene suurem.


    Tsitaat Algselt postitas gert23
    eile isegi ühes NL4 lauas madistasin suga paar kätt koos. Olin seal mingi 450BB stackiga :) Pikk28 mu alias trios. Sa olid minust vasakul. Üks käsi jäi hästi meelde: sain pocket kunnid kuskilt middlepositionist. Enne mind paar venda üks raisis siis calliti ma tegin raise kuskil juba 1,2 peale ning sina + 5 meeest kõik callisid selle maha. No tra, tule taevas appi noh :) Flop tuli muidugi äss ja rääbised ning 5 mehe vastu mul poldki enam sittagi teha. Sina võitsid veel käe. Mis sul siis oli? AQ?
    Mäletan sind küll :) Stack oli sul küll suur jah. Mai usu, et ma su raise 1.2peale callisin. Proovin selle käe üles leida. Sest AQ ma üldjuhul ikka sellist raise ei calli. Oleneb vastasest muidugi. Aga sinu vastu ei oleks callinud

    Edit: Leidsin käes üles. Käes olid pocket mutid ja floppi tuli AQ8


    Kunagi panin plaani paika, et kui 100euri piir ületatud, siis proovin NL10-t vallutada. Eile õnnestuski see piir ületada. Kuigi kui jaanuari alguses 12euriga alustasin, siis arvasin, et sinna 100eurini on väga pikk tee. Nüüd peab ilmselt NL10-sse varem minema kui arvasin. Ise tunnen, et pole nagu valmis(kuid see võib ka kartus olla suurema limiidi ees)...Samas kindlasti proovin ja kui seal ei lähe, siis saab(peab) alati madalamale tagasi minna

  15. #15
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: k2snakalle @triobet nl4

    wow! n1 hittimine.

  16. #16

    Re: k2snakalle @triobet nl4

    Sai siis nl10 ära proovitud ja toksisin vaid 2-l laual korraga ja vähesed käed, et uue limiidiga harjuda.
    Lõpptulemuseks 35 bb/100
    Aga stattide järgi on loose tüüpe küll vähem. Laual on mõni ikka väga tight mängija 5/5 :D
    Samas usun, et ma "kardan" seda limiiti rohkem kui peaks. Noh võimalik ikka kiiremini bustoks ära minna. 100eurisest bankrollist peaks ehk piisama?

  17. #17

    Re: k2snakalle @triobet nl4

    kuni 4 lauda kindlasti piisab, kui foldida oskad.

  18. #18
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: k2snakalle @triobet nl4

    Mina küll lödistaks veel edasi NL4-a, kuni saaks üles rolli 200-ni. Sest ise mängin Unibetis NL5-te ja seal on sellised jõuluvanad koos et anna andeks, kahe õhtuga roll 100 pealt 235 eurtsi peale nüüd. Ja isegi kavatsen jätkata seal, kuni ''jõulud läbi saavad'' ;D

  19. #19

    Re: k2snakalle @triobet nl4

    Oeh tänane päev on olnud hoopis midagi muud kui varem.
    Fullhouse sai pähe nelikult, JJJ sai pähe KKK-lt, siis üks fullhouse sai pähe teiselt full house-lt jne jne. Häid käsi tuli nagu muda, aga mitte ühtegi suurt võitu. Ja nii need buy-in aga läksid ja läksid. Bankroll nüüd 92euri.

    [img width=750 height=567]http://img228.imageshack.us/img228/5834/pevadpolevennaduy0.jpg[/img]

  20. #20
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: k2snakalle @triobet nl4

    Väga kehva sessi lõpp tõesti.

Lehekülg 1, kokku 38 12311 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES