Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 4 EsimeneEsimene ... 234
Näidatakse tulemusi 61 kuni 77, kokku 77
  1. #61
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: MINGI VEND SCAMMIS 20EUR

    Vaata postitust #55, kui kogemata üle kiikasid.

    Minu teada sellel tüübil pole siin kasutajatki, sina aga suutsid kasutajanime valikul üsna rängalt eksida(ehk pärisnime asemel oleks pokerboy666 teemanimes). Anyway, saan aru, et see kind of erijuhtum, panen teema arutlusele, ole kuuldel.

  2. #62

    Re: MINGI VEND SCAMMIS 20EUR

    Kas kui petis maksab ühele inimesele tagasi on ta edaspidi hea ja aus inimene?

    Nii need väikeste summade petised tegutsevadki, kui keegi hirmsat möllu teeb maksavad tagasi. Enamus inimesi samas seda ei tee ja nii raha tiksubki kontole.

  3. #63

    Re: MINGI VEND SCAMMIS 20EUR

    Ma vaatasin seda küll ja tegelikult ei taha mingit teemat arendada küll seetõttu, eks osalised ise teavad, mis teevad.
    Kuna ta on ka minult varastanud võiksin ma siis pmst. ka uue teema teha täpselt sama jutuga?
    Kuna see teema oli juba olemas ei leidnud sellele mingit põhjust varem.

    Sorri, ei tahtnud draamatseda tegelikult ja mõistan väga hästi miks minu teema üleval on.

  4. #64
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: MINGI VEND SCAMMIS 20EUR

    Kristjan, sorry, aga ma näen, et see asi on otsustatud(http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post304270). Ma uurin siiski üle, ehk mõtlevad inimesed ümber.

    Mis puutub aga sellesse teemasse, siis OP võib teha oma sisuga, mida ta tahab(mõistuse piires), samuti on tal ka õigus teemanime vahetada(mida ta saab ka teha, aga vist lihtsalt ei oska), ehk siis mina täitsin lihtsalt tema poolt antud juhiseid. Kordan, et see tüüp ei ole meie foorumis(minu teada), mingite random jorsside e-saatust ei hakka mina otsustama, samas ka ma ei saa teemat kohe peale loomist maha võtta, kui on suur oht, et mõned teised siit võivad kõrvetada saada.

    Tupsik, kas sa ei nõustu, et kui potensiaalne tööandja sind googeldab ja leiab: "John Smith - Petis!" või "John Smith - Petis! Lahendatud - maksis tagasi" on tagajärjed üldjuhul ju samad.

    Kristjan, oleneb, kas sa teed teema selleks, et raha tagasi saada või teiste hoiatamiseks. Ma ei usu, et see tüüp meie inimesi enam tüütada julgeb, nii et foorumi abile sa vist loota ei saa :(

  5. #65
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: MINGI VEND SCAMMIS 20EUR

    minu meelest oleks Laasi suhtes aus kuim tema teema täiesti ära koristatakse.

  6. #66
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: MINGI VEND SCAMMIS 20EUR

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    minu meelest oleks Laasi suhtes aus kuim tema teema täiesti ära koristatakse.
    +1

  7. #67
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: MINGI VEND SCAMMIS 20EUR

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    minu meelest oleks Laasi suhtes aus kuim tema teema täiesti ära koristatakse.
    +1
    Aga real rottide nimi võiks tõesti jääda igavaseks siia, eriti kui teada, et korduvalt on scammind..

  8. #68

    Re: MINGI VEND SCAMMIS 20EUR

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    Tupsik, kas sa ei nõustu, et kui potensiaalne tööandja sind googeldab ja leiab: "John Smith - Petis!" või "John Smith - Petis! Lahendatud - maksis tagasi" on tagajärjed üldjuhul ju samad.
    Nõustun, aga oma tegude eest tuleb vastust ka anda. Jutust jooksis siin läbi, et ta teistega veel samuti käitunud.
    Ja nagu ütlesin, väikeste summade petised nii toimivadki, et kui keegi kisama hakkab maksab tagasi ja teiste raha saab ikka vaikselt endale jätta. Siin juhuses tundub ka tagasimaksmine pigem olevat, et mässis kellegi süütu(pole ka kindel loomulikult) tuttava sisse ja too nõudis oma nime puhastamist.

    Selles mõttes, et Tanel Taal ikkagi scammis ja tagasimaksmine süüst päris puhtaks ikka ei pese.

  9. #69

    Re: MINGI VEND SCAMMIS 20EUR

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    minu meelest oleks Laasi suhtes aus kuim tema teema täiesti ära koristatakse.
    Aga teiste suhtes?

    Pole Laasi vastu isiklikult midagi, aga jagan Tupsiku seisukohta, et nimed peaksid üles jääma ka peale seda, kui võlad klaaritud - lihtsalt vastavasisuline märge juurde lisada.

  10. #70
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: MINGI VEND SCAMMIS 20EUR

    Olen ka poolt,et Laasi nimi maha võetakse kuna ta pole mingi nahhaal.Endalgi kunagi ammu nii olnud,et gamblemis võlgasid tekkinud lolli peaga ja vbl pole õigeks ajaks jõudnud tagasi maksta.Aga ega ma sellepärast petis pole. Ei õigusta oma tegu,aga inimesed eksivad ja loodetavasti õpivad vigadest.Vähemalt ma olen õppinud.Usun,et Laas ka on.
    Kuigi samas kui sa irl jääd vahele mingi kuriteoga ja politseisse antakse asi siis jääb vist märge eluaeg külge?

  11. #71
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: MINGI VEND SCAMMIS 20EUR

    Laasi teema jääb püsti, teemanimes tegin väiksed korrektuurid: KristjanLaasist sai KristjanL

  12. #72
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: MINGI VEND SCAMMIS 20EUR

    Tsitaat Algselt postitas Tupsik Vaata postitust

    Selles mõttes, et Tanel Taal ikkagi scammis ja tagasimaksmine süüst päris puhtaks ikka ei pese.
    kas nn ohver kuidagi backis-uppi ka oma süüdistusi? panga väljavõtted jne? praegu võin ma ka öelda, et Kaarel Tarand skämmis mind 1000 EURiga, lubas grindida NL100, aga tegelikult ostis 200 A2 plakatit oma näoga.
    Viimati muudetud adam_q poolt : 05.03.11 at 11:21

  13. #73
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Postitusi
    358

    Re: MINGI VEND SCAMMIS 20EUR

    Tsitaat Algselt postitas adam_q Vaata postitust
    kas nn ohver kuidagi backis-uppi ka oma süüdistusi? panga väljavõtted jne? praegu võin ma ka öelda, et Kaarel Tarand skämmis mind 1000 EURiga, lubas grindida NL100, aga tegelikult ostis 200 A2 plakatit oma näoga.
    +1.

    Päris nii ei saa ,et kirjutad kellegi nime ja väidad et ta on mingi X summa sinult scamminud.

    Kui ma mode oleks ma ei laseks ilma kindlate tõenditeta sellist teemat küll postitada.

  14. #74

    Re: MINGI VEND SCAMMIS 20EUR

    miskipärast see teema pealkiri seostub minujaoks rohkem runescape'iga kui pokkeriga:D scammer

  15. #75

    Re: MINGI VEND SCAMMIS 20EUR

    ROFL

  16. #76

    Re: MINGI VEND SCAMMIS 20EUR

    Go to jagex forum then

  17. #77
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: MINGI VEND SCAMMIS 20EUR

    Tsitaat Algselt postitas adam_q Vaata postitust
    kas nn ohver kuidagi backis-uppi ka oma süüdistusi? panga väljavõtted jne? praegu võin ma ka öelda, et Kaarel Tarand skämmis mind 1000 EURiga, lubas grindida NL100, aga tegelikult ostis 200 A2 plakatit oma näoga.
    no olgem ausad.. Kas ma tõesti hakkaksin mingit siukest storyt lambist välja mõtlema tühja kohapealt?
    See 20EUR oli tegelikult ka minu jaoks pohh. Aga kuna siuke alafoorum siin on, siis mõtlesin, et teen teema selle isiku kohta.
    Aga igatahes seda teemat lugedes ta võttis minuga ühendust ja ütles, et tahab tagasi maksta raha ja lisas, et kustutaksin Heino Juure nime, et tema ei puutu asjasse. Siis mõtlesin, et okei kui juba tagasi maksis, siis lasen kogu story maha.

Lehekülg 4, kokku 4 EsimeneEsimene ... 234

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES