Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 66, kokku 95 EsimeneEsimene ... 1656646566676876 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 301 kuni 1 320, kokku 1898
  1. #1301

    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    millal uus hsp osa netti üles peaks tulema?

  2. #1302
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    No tee mis tahad, ei jää enamus naiste nimed meelde klubis. Täitsa haige.

  3. #1303

    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    [YOUTUBE]mfr2OwF2zFw[/YOUTUBE]


    sellega toodab

  4. #1304

    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    alkohol opn kole

  5. #1305
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    ( Click to show/hide )

  6. #1306
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    millal uus hsp osa netti üles peaks tulema?
    http://thepiratebay.org/torrent/6256...4.DSR.XviD-FQM

  7. #1307
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Ei saanud absoluutselt aru su teravusest praegu, võtsid tõesti nii südamesse, et ma su vingumise peale kirjutasin, et turniiridel võib ka käsi peale KK ja AA mängida ja üldse mängule loovamalt läheneda, et ootasid mitu nädalat võimalust vastu öelda midagi?

    Kui ma midagi strateegias postitan, siis teen seda vabast tahtest täiesti, on see video, või omapoolne nõuanne. Püüdsin seda hand historyt ka üles panna, aga ainus mugav võimalus selleks oli ise peale maksta. Seda siiski päris tegema ei hakanud, eriti veel kui suhtumine sellesse nii üleolev on, kui mõni vabast ajast ja tahtest teistele oma mängu ja mõtteid avaldab.
    Siin ei ole keiss selles ühes korras, kus ma nutan, et ma sain pooleteise tunni jooksul parimaks käeks A9 ja sa mulle kohe ära pidid panema oma haruldase mänguliiniga võites chippe. Mis mind sinu juures häirib on see, et mulle jääb mulje, et sa ei taha eriti tunnistadda, et miljon % ROIga kaks kuud turniire mängides on vaja ikka ohtralt lucki ja ei piisa sellest, et sa oskad A9ga vastast foldima panna, lootes, et ta sind äkki ei calli. Aga jah, olen isegi ju turniire võitnud, korduvalt ja pole kordagi võtnud seda sinu seisukohta, et kurat skillisin ära. 60k osaleja seast TOP100 jõudes ei tee sa siin puhta skilliga midagi ja lambist pakkudes(sest ega seda teaduslikult t6estada ei saagi) pakun lucki osakaaluks 95%+. Shortterm on shortterm. Ja mängi tuhat turniiri selliselt, nagu sa neid jaanuar-veebruar mänginud oled, siis tulen ja tunnistan, et oled skiller. Praegu tundud sa lihtsalt julma luckboxiga gambler minu jaoks olevat. Sorry.

  8. #1308

    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Tsitaat Algselt postitas lebovend Vaata postitust
    Siin ei ole keiss selles ühes korras, kus ma nutan, et ma sain pooleteise tunni jooksul parimaks käeks A9 ja sa mulle kohe ära pidid panema oma haruldase mänguliiniga võites chippe. Mis mind sinu juures häirib on see, et mulle jääb mulje, et sa ei taha eriti tunnistadda, et miljon % ROIga kaks kuud turniire mängides on vaja ikka ohtralt lucki ja ei piisa sellest, et sa oskad A9ga vastast foldima panna, lootes, et ta sind äkki ei calli. Aga jah, olen isegi ju turniire võitnud, korduvalt ja pole kordagi võtnud seda sinu seisukohta, et kurat skillisin ära. 60k osaleja seast TOP100 jõudes ei tee sa siin puhta skilliga midagi ja lambist pakkudes(sest ega seda teaduslikult t6estada ei saagi) pakun lucki osakaaluks 95%+. Shortterm on shortterm. Ja mängi tuhat turniiri selliselt, nagu sa neid jaanuar-veebruar mänginud oled, siis tulen ja tunnistan, et oled skiller. Praegu tundud sa lihtsalt julma luckboxiga gambler minu jaoks olevat. Sorry.
    Lol never ei ole öelnud, et ma hiiteri peal ei ole, pigem vastupidi.
    Lihtsalt lükkan ümber, et ainult puhta luckiga on head tulemused.

    Ma ei oleks seal absoluutselt mitte midagi kirjutanud, kui sa poleks mind seal välja toonud (ma ei olnud selles topicus ühtegi posti teinud) ja kirjutanud lambist midagi selles stiilis, et "Laasid ja muud turnaprod võivad perse käija"

    Seega sina kukkusid tühja koha peal mind halvustama, seega see oli täpselt sobilik koht kus sulle vastu sai öelda.

  9. #1309
    Pokkerihai Kasutaja lebovend avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    2 420

    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Tunnistan viga. Tildis peaga oleks pidanud nimede nimetamise ära jätma.

  10. #1310

    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Np, no hard feelings.

  11. #1311

  12. #1312

    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    sick, et ruffin ära läks:(

  13. #1313
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Ma ei tea kas ma olen ainuke kellel selline teade tuleb, aga igaks juhuks.


    Uploaded with ImageShack.us

  14. #1314
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 114

    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Vana nali ja suht võimatu likvideerida -- siis peaksime viimastel lehtedel väga palju naiste pilte ära kustutama. Ei mäleta enam toda saiti, läbi mille pilte üleslaetakse ja mis annab false alarmi.

  15. #1315
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    kustutasin doublevikingi contenti sealt teemast ära igatahes

  16. #1316
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 114

    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    kustutasin doublevikingi contenti sealt teemast ära igatahes
    Kontrollisin käsitsi üles. Veeb ei andnud tulemust, online link-scanner ei andnud tulemust (ütles, et safe) aga käsitsi lehel surfates andis ka mozilla hoiatuse:

    Safe Browsing

    Diagnostic page for www.doubleviking.com/hotties

    What is the current listing status for www.doubleviking.com/hotties?
    Site is listed as suspicious - visiting this web site may harm your computer.
    Part of this site was listed for suspicious activity 7 time(s) over the past 90 days.
    What happened when Google visited this site?
    Of the 856 pages we tested on the site over the past 90 days, 1 page(s) resulted in malicious software being downloaded and installed without user consent. The last time Google visited this site was on 2011-03-20, and the last time suspicious content was found on this site was on 2011-03-19.Malicious software includes 8 exploit(s), 6 trojan(s). Successful infection resulted in an average of 2 new process(es) on the target machine.
    Malicious software is hosted on 14 domain(s), including minarsk.com/, iastarn.com/, zvoiholts.com/.
    This site was hosted on 1 network(s) including AS46652 (RCN).
    Has this site acted as an intermediary resulting in further distribution of malware?
    Over the past 90 days, www.doubleviking.com/hotties did not appear to function as an intermediary for the infection of any sites.
    Has this site hosted malware?
    No, this site has not hosted malicious software over the past 90 days.
    How did this happen?
    In some cases, third parties can add malicious code to legitimate sites, which would cause us to show the warning message.
    Next steps:


    Igastahes mõtekas seal saidil ei ole käia ja tõenäoliselt edaspidi tolle saidi hostitud pildid kustutame.

  17. #1317
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    X club on ikka korralik gey koht ja vastavad inimesed ning õhkkond :D. Mitte halva pärast, eile sattusin läbi sealt :D

  18. #1318
    Grinder Kasutaja soouni avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    771

    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Ma lihtsalt panin igaksjuhuks, mitte halvaga.

  19. #1319

    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Eestlased ikka oskavad leveldada, timebank callis. rofl.

    ( Click to show/hide )

  20. #1320
    Grinder Kasutaja ziimukaz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Rapla
    Postitusi
    741

    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Mis kell Eesti aja järgi Isilduri ja Negreanu challenge hakkab?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES