Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 15, kokku 95 EsimeneEsimene ... 513141516172565 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 281 kuni 300, kokku 1898
  1. #281
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Tsitaat Algselt postitas con Vaata postitust
    jep. rohkem mingi ühiskonna teema umbes nagu vihatakse savisaart, kõik peavad lihtsalt kaasa minema.
    +1

    Eestlased räägivad, et meie ühiskond ei tohi olla russofoobne ja venelasi peab sallima. Aga kas see pole mitte üks põhjustest, miks savisaart vihatakse. Tuleb meelde veel vennikese ütlus " Huvitav kes need 4 inimest siit foorumist KE valivad, vean kihla, et nad ei biidi nl25tegi ? - No tõesti tule taevas appi.

  2. #282

    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    tehke biideri topic siia....ffs

  3. #283

    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Mis Eesti tolerantsusest või 4chanist te jahute... Arvate, et teistes riikides on Bieber "in" või lapsed ei saa koolis puukaid kui Bieberi soenguga ringi lasevad (no Rootsis vast mitte, seal standard). Backstreet Boys ka kellelegi peale 14-aastaste tüdrukute ei meeldinud ja loogiline ka, see ongi sihtgrupp ja kui päevast päeva meediakanalites jne räägitakse sellest jamast siis no sh*t, et pinda käib.

    Samamoodi nagu pokkeriga Delfis, ma täitsa saan aru nendest kommentaatoritest kellele see promo pinda käib, endale käiks ka kui mingis portaalis kus ma regulaarselt käin üleöö hakkaks rämedalt mingit "Magic: The Gathering" uudised ilmuma.
    Millest sa jahud?
    Ma ei loe Delfit, ei kuula Sky+ ja seega ei saa Bieber mulle pinda käia. No offence, aga oma viga, kui informatsiooni ammutad "kollastest" kanalitest. Sinu Delfi näide on hea, sest seal ka pooletoobised kommenteerivad teemat, millest neil pole mingit reaalset arusaama.
    Tolerantsusega tahtsingi öelda, et pole mõtet vinguda asjade üle, mis sind otseselt ei puuduta. Savi ju?

  4. #284
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Huvitav kui suur seos on tolerantsuse ja intelligentsuse vahel?

  5. #285
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    +1

    Eestlased räägivad, et meie ühiskond ei tohi olla russofoobne ja venelasi peab sallima. Aga kas see pole mitte üks põhjustest, miks savisaart vihatakse. .
    ütle üks partei kes on seda päris avalikult kuulutanud. teine kusimus on savisaarest, ma ei viitsi täna enam vaielda, aga heameelega teen seda omme

  6. #286

    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Mul õppejõud (Vilen Künnapu kui keegi teab) ütles ükskord loengut pidades a'la, et tema ei kritiseeri kunagi teisi, sest kriitika on alati oma negatiivsete tunnete avaldamine. Kellele neist kasu on? Ei ole mõte tekitada niiviisi endas halbu emotsioone. Elu seeläbi ju õnnelikumaks ei muutu?
    Ma ise muidugi tahaks osata ka nii elada, paraku aga ei suuda. Vanad harjumused on kohati veel liiga tugevasti eneses juurdunud.
    Ilma kriitikata elamine võib tunduda veidi "pilvedes hõljumisega" aga ma usun, et tasuks siiski mõelda sellele ja mingi enda jaoks kompromiss teha.

  7. #287
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Huvitav kui suur seos on tolerantsuse ja intelligentsuse vahel?
    Suur.

    Aga antud teema kohta. Oleks video peategelane justini asemel lady gagat või wu tang clani fännand, pannaks talle koolis high five. See, et tsikk justinit fännas ei ole siiani kellelegi ette jäänud. Mhmh?

  8. #288
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Tsitaat Algselt postitas TaaviK Vaata postitust
    Mul õppejõud (Vilen Künnapu kui keegi teab) ütles ükskord loengut pidades a'la, et tema ei kritiseeri kunagi teisi, sest kriitika on alati oma negatiivsete tunnete avaldamine. Kellele neist kasu on? Ei ole mõte tekitada niiviisi endas halbu emotsioone. Elu seeläbi ju õnnelikumaks ei muutu?
    Ma ise muidugi tahaks osata ka nii elada, paraku aga ei suuda. Vanad harjumused on kohati veel liiga tugevasti eneses juurdunud.
    Ilma kriitikata elamine võib tunduda veidi "pilvedes hõljumisega" aga ma usun, et tasuks siiski mõelda sellele ja mingi enda jaoks kompromiss teha.
    õpid arhi. kuna ise olen ka kuntsnike perekonnast ,siis tean neid künnapuid ja neid selliseid lapsest saati.

  9. #289

    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    õpid arhi. kuna ise olen ka kuntsnike perekonnast ,siis tean neid künnapuid ja neid selliseid lapsest saati.
    Õpin. Olen lisaks Vilenile ka ta poega loengut pidamas kuulnud. Mõlemad jätavad väga sügava mulje.
    Vilen on ise kurtnud, et tema "vaimne ärkamine" on osad kolleegid pannud teda viltu vaatama. Just nimelt tema religioosse olemuse tõttu.
    Ja eks see teema ühtib samuti veidi praeguse teemaga meil siin Bieberi kohta. Tolerantsus on meie rahva probleemiks.
    Viimati muudetud TaaviK poolt : 04.03.11 at 20:19

  10. #290
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Tsitaat Algselt postitas TaaviK Vaata postitust
    Õpin. Olen lisaks Vilenile ka ta poega loengut pidamas kuulnud. Mõlemad jätavad väga sügava mulje.
    kui ma veel noor vihane pubekas olin, siis ma lubasin kõik künnapu ja padriku asjad põlema panna, aga praegu ma vaatan mingeid künnapu varasemaid teoseid (eramud erinevates eesti otstes (puitarh) ja ka mõned kolhoosikeskused) siis on mida vaadata. ja tema uuematest asjadest on tartu tigutorn ikka täis tase.

  11. #291

    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Tean mida tunned. Esimese pilguga ei tahtnud mullegi kuidagi nende hooned meeldida. Ja ma olen seda juttu teistelt veelgi kuulnud. Aga mingi aja peale hakkab looming kuidagi ilmet võtma ja hakkad teise pilguga vaatama.

  12. #292
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    ja teine asi, taavi mis sa võiksid Künnapu kohta teada on see, et tema eesnimi (Vilen) on tuletatud Vladimir Ilitsh Leninist. see on täis tõde, tema vanemad olid padukommarid.

  13. #293

    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Väga hea :D. Huvitav jutt kursakatele rääkida.

  14. #294

    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Hea küll, vabandan Bieberi fanni ees ja panen endast kah pildi. Palun olge tolerantsed.

    ( Click to show/hide )

  15. #295

    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    alaska, sa peaksid raha teenima Russell Brand'i teisikuna.

  16. #296
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    ja kolmas asi, kuna ise olen nii arh. kui ka foto huviline siis kust ma saaks inffi selle kohta, et palju ja kus asuvad tema 70-80 tehtud eramud? puit. 2 tk. mis ma tean 1 pirital ja teine räpinas (püstlaudisega ja talle omapärased aknad) olen saanud juba pildistaada, aga palju selliseid veel on?

  17. #297

    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Hea küll, vabandan Bieberi fanni ees ja panen endast kah pildi. Palun olge tolerantsed.

    ( Click to show/hide )
    Sellisel juhul
    sobiv kanditaat sinule:

    ( Click to show/hide )

  18. #298

    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    ja kolmas asi, kuna ise olen nii arh. kui ka foto huviline siis kust ma saaks inffi selle kohta, et palju ja kus asuvad tema 70-80 tehtud eramud? puit. 2 tk. mis ma tean 1 pirital ja teine räpinas (püstlaudisega ja talle omapärased aknad) olen saanud juba pildistaada, aga palju selliseid veel on?
    Jään sulle kahjuks vastuse võlgu. Olen rohkem teadlik tema hilisematest ja suurtematest projektidest. Pole arhitektuuri ajaloos veel nii kaugele jõudnud ja omal käel uurinud pole. Aga kahtlemata on tal puitmaju projekteeritud mitmeid. Saartel on tal kindlasti midagi tehtud. Tallinna lähedal Murastes on ka üks puitsuvila.

  19. #299
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Hea küll, vabandan Bieberi fanni ees ja panen endast kah pildi. Palun olge tolerantsed.

    ( Click to show/hide )
    irwww, ma olen kogu aja mõelnud, et selline sa oledki

  20. #300
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Tsitaat Algselt postitas TaaviK Vaata postitust
    Jään sulle kahjuks vastuse võlgu. Olen rohkem teadlik tema hilisematest ja suurtematest projektidest. Pole arhitektuuri ajaloos veel nii kaugele jõudnud ja omal käel uurinud pole. Aga kahtlemata on tal puitmaju projekteeritud mitmeid. Saartel on tal kindlasti midagi tehtud. Tallinna lähedal Murastes on ka üks puitsuvila.
    igal juhul sain sinult praegu mõtte, lähen silkan mõni päev raamatupoest läbi ja vaatan äkki on tema kohta miskit huvitavat. huvitab tõsiselt tema varasem periood.

Lehekülg 15, kokku 95 EsimeneEsimene ... 513141516172565 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES