Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 15 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 293
  1. #21
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: TrioBet Open 2011

    Väga kõva ettevõtmine igal juhul. Korralduslikult ilmselt päris suur pähkel.

  2. #22

    Re: TrioBet Open 2011

    Tsitaat Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
    Misajast 200bb vähe on:S. Järjest pikenevad levelid on väga eht. Imo just väga hea struktuur.
    no offence, aga oled sa varem käinud live turniiridel, kus algstack 5000 ning esimene level 25/25? tundub et mitte :))
    stars livel sama struktuur, see maru mage

  3. #23

    Re: TrioBet Open 2011

    $1500 taalase turna pilet. mega pakett ikka küll, aga midagi enamat ei oodanudki

  4. #24
    Triobeti Esindaja Kasutaja AndresBurget avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    493

    Re: TrioBet Open 2011

    Tsitaat Algselt postitas KraindOnMaind Vaata postitust
    $1500 taalase turna pilet. mega pakett ikka küll, aga midagi enamat ei oodanudki
    Kui see pakkumine ei meeldi sa ei pea mängima. Mis on viga 1500-sel piletil mis auhinnale lisatakse? Pakett maksab kokku €3000 seega kulud kaetakse ju samuti. Iseenesest WSOP-le pääsemine on ka midagi, miskit sellist mida sa ju niisama ette ei võtaks.

    Algstäkk 5000 ei ole üldse halb muuseas, inimesed on harjunud aina suuremate stäkkidega mängima, varsti ei ole enam ka 10000 hea stäkk lol :) Nii suure turniiri puhul on see ok, sellepärast muutuvad ka tasemed pikemaks. Õnneks ei ole algstäki suurus nö. kivisse raiutud veel, seega seda saab veel muuta aga mina siin probleemi ei näe.

    Mis klienditoesse puutub siis kõike annab lahendada, piisab selgitustest milles probleem ja leiad lahenduse :)

  5. #25
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: TrioBet Open 2011

    Tsitaat Algselt postitas KraindOnMaind Vaata postitust
    $1500 taalase turna pilet. mega pakett ikka küll, aga midagi enamat ei oodanudki
    Selmet vinguda millegi kallal, võiks ju konkreetselt saata hr Burgetile kirja oma soovitustega. Niisama parastades midagi paremaks ei lähe. Üleüldse ei näe hetkel põhjust pahane olla, lisaks rahale saab esimene koht tasuta Vegasesse lennata ja isegi ühte WSOP turniiri mängida, magus lisa.

  6. #26
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: TrioBet Open 2011

    Tsitaat Algselt postitas Rigged Vaata postitust
    Selmet vinguda millegi kallal, võiks ju konkreetselt saata hr Burgetile kirja oma soovitustega. Niisama parastades midagi paremaks ei lähe. Üleüldse ei näe hetkel põhjust pahane olla, lisaks rahale saab esimene koht tasuta Vegasesse lennata ja isegi ühte WSOP turniiri mängida, magus lisa.
    +1

  7. #27

    Re: TrioBet Open 2011

    andres, kust krdi kohast te saate 1000-le inimesele zetoonid :D, kas mängitakse trio chippide ja kaartidega:D?

  8. #28
    Vana Tegija Kasutaja olavike avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 269

    Re: TrioBet Open 2011

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    andres, kust krdi kohast te saate 1000-le inimesele zetoonid :D, kas mängitakse trio chippide ja kaartidega:D?
    Pärast turniiri saab olema meeletu ülejääk igatahes :D

  9. #29
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 153

    Re: TrioBet Open 2011

    Tsitaat Algselt postitas KraindOnMaind Vaata postitust
    $1500 taalase turna pilet. mega pakett ikka küll, aga midagi enamat ei oodanudki
    Nimeta mulle mõni muu suurturniir, kus esikoht lisaks rahale saab kasvõi mõne lisasendi näol väärtust juurde? Olen päris kindel, et ainuüksi tolle paketi pärast ei tuleks keegi seda turniiri mängima aga kogu üritus kokku: odav sisseost, suvine aeg, 1000 mängijat (wow), esikoht €10k + pakett tõstavad küll selle turniiri väga atraktiivseks.

  10. #30

    Re: TrioBet Open 2011

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Nimeta mulle mõni muu suurturniir, kus esikoht lisaks rahale saab kasvõi mõne lisasendi näol väärtust juurde? Olen päris kindel, et ainuüksi tolle paketi pärast ei tuleks keegi seda turniiri mängima aga kogu üritus kokku: odav sisseost, suvine aeg, 1000 mängijat (wow), esikoht €10k + pakett tõstavad küll selle turniiri väga atraktiivseks.
    THIS.

    aga kui norida, siis imo starsi baltic festidel oli lastlonger võistlus kõikide vahel, kes kannavad starsi logosid. Võitja sai imo PCA paketi, 12k$ vms :D

    aga no neid turniire ei saa võrrelda:), ühe bi on 1000-1500€, teisel 44€

  11. #31

    Re: TrioBet Open 2011

    Tsitaat Algselt postitas AndresBurget Vaata postitust
    Mis klienditoesse puutub siis kõike annab lahendada, piisab selgitustest milles probleem ja leiad lahenduse :)
    Ok, ma proovin veelkord ja vaatame, kui hea support on. Võib olla on seal süsteem aastaga arenenud, sest vähemalt eelmine suvi ma pidin peaga vastu seina jooksma, kuna supportil puudus "case selection". Saadad ühele üldisele triobet support mailile kirja, aga igakord vastab uus onu/tädi. Ja lõpus, kui ma sain juba "sina" peale terve support kambaga, öeldi mulle ok, et "teeme ära, saada meile kinnitus" ja siis pärast kinnituse saamist tuli jälle automaatvastus, et "kinnitust saad saata ainult kehtivalt e-maililt"...

    Eks minu spetsiifiline case on ka minu enda rumaluse tõttu loodud, aga selle lahendamine oli liiga piinarikkas.

    Sorry for offtopic.

  12. #32

    Talking Re: TrioBet Open 2011

    Tere pokkerisõbrad! Mul on siiani üks asi natuke arusaamatuks jäänud,....login end triobeti online pokkeri tuppa ja registreerin ennast
    Triobet Open (€40,000GTD)ID:3971001 ja siis lihtsalt 17.juunil ronin Saku suurhalli või kuidas see täpsemalt käib???:D
    Ja kui nüüd avaldada enda arvamust algstäkkide kohta siis mina isiklikult arvan et 10000 oleks etem!

  13. #33

    Re: TrioBet Open 2011

    Ma loodan tõesti et Andres orgunnib 10k stacki....oleks super

  14. #34

    Re: TrioBet Open 2011

    Mis siis teha, kui 1 nädal varem saad 21? Kui turna populaarne on, siis arvatavasti sellel ajal enam kohti ei ole. Muidu trios kasutaja olemas küll.

  15. #35
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: TrioBet Open 2011

    Arvan et saad ikka osta ka pileti ka nädal varem enne turnat :)

    Endal pilet olemas läbi satika :P jääb mängu ootama

  16. #36
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: TrioBet Open 2011

    kas saad mainida kui tihti satikad on ja missugused?
    endal pole (vist) triobeti kontot, ei viitsi niisama ka teha.

  17. #37
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: TrioBet Open 2011

    Obv on seda satika finaali kõige mõtekam teha, freeroll ja 1 euri stepi küll ei viitsiks taguda. Igal esmaspäeval kell 19:00 on Triobet Open Weekly Final 10€+1€ 25 seat gtd põhiturniirile. Samas kui mõelda triobeti peale, peaks selle pileti otse ostma vb ja säästma ennast võimalikust närvitsemisest

  18. #38

    Re: TrioBet Open 2011

    ei oleks burget reedel 8-t riverisse tõmmanud oleks juba regatud aga nüüd peab ise raha sebima triosse eks ma mingil viimasel mintil teen seda. Muidu oleks osalemine 50/50 aga kuna on overlay paketti näol siis peab proovima tahab tulla ju. Cocale vaidleks ka vastu minu meelest oli starsi live 5K stackiga palju põnevam mäng, kui trio live 10K stacki oma aga maitse asi i guess.

  19. #39

    Re: TrioBet Open 2011

    5k algstack live laulupeol on ju suht ok, fun gamblolent ju.

  20. #40
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: TrioBet Open 2011

    Tsitaat Algselt postitas Marek K. Vaata postitust
    5k algstack live laulupeol on ju suht ok, fun gamblolent ju.
    Lototron :D

    Satika kohapealt veel niipalju, et eile võtis osa 41 mängijat ehk üle poolte (25) said pileti. Et kui natuke oskust on, siis tood rahulikult selle pileti ära sealt.

    anyway jääd kasumisse ka siis kui 1 või 2 korraga ei õnnestu isegi 4 korraga oled veel brake even aga jah üle 2 korra ei tohiks küll minna !

    Algstack 3500 ja 1 rebuy (5 eurot) lvlid vist olid 10 min kui ei eksi. (rebuy tegemiseks on aega siis 1hr)

Lehekülg 2, kokku 15 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES