Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 10, kokku 15 EsimeneEsimene ... 89101112 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 181 kuni 200, kokku 293

Hübriidvaade

  1. #1
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: TrioBet Open 2011

    Laud 27, andke teada kui kellegil sama, ühtegi tuttavat nime ei näinud küll. Nimesarnasusi ei olnud samuti.

  2. #2

    Re: TrioBet Open 2011

    Lugesin reegleid, et saada teada mis siis juhtub kui stringbetid või showdownis avad kaardid eraldi.. neid seal muidugi kirjas polnud, aga mis ma sain teada on see, et TO peale riverit panustamisringi polegi.
    jagamine: "Viimane, viies avatud kaart jagatakse lauale peale viimast panustamisringi ning seda kutsutakse riveriks."

  3. #3

    Re: TrioBet Open 2011

    http://triobetopen.com/upload/files/...0saku%20sh.pdf

    Siin kirjas, et igas lauas 9 mängijat + diiler, aga kohad on loositud 1-10.

  4. #4
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: TrioBet Open 2011

    Tsitaat Algselt postitas VinQbator Vaata postitust
    http://triobetopen.com/upload/files/...0saku%20sh.pdf

    Siin kirjas, et igas lauas 9 mängijat + diiler, aga kohad on loositud 1-10.
    Obv pandi igasse lauda 1 mängija juurde, et rohkem mängijaid turnale saaks :) Ise mängiks ka parema meelega 9kesi, sest suurt kasvu ja tahaks `vabalt` istuda :D

  5. #5

    Re: TrioBet Open 2011

    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 15.06.11 at 18:06

  6. #6
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: TrioBet Open 2011

    imagine if you got lost in Siberia and just by chance came across this in the middle of the forest

    hulohut1 3 weeks ago 59

  7. #7

    Re: TrioBet Open 2011

    Krt, unustaisin regada ja lubasin ühele leedu sõbrale kunagi, et mängin ka. Keegi piletit väikese kasumiga maha ei taha müüa?


    Või oleks mõni parem koht kuhu seda postitada?

  8. #8

    Re: TrioBet Open 2011

    piletit ei saa maha müüa

  9. #9

    Re: TrioBet Open 2011

    super nädalavahetus tõotab tulla!


    spoleri nimed võivad olla muudetud!
    ( Click to show/hide )

  10. #10
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: TrioBet Open 2011

    haha :D kuidas ta nii mööda pani siis :P

  11. #11

    Re: TrioBet Open 2011

    Kutset vist saab maha müüa?

  12. #12
    STFU
    Guest

    Re: TrioBet Open 2011

    sul on müüa? kui on..võta ühendust

  13. #13
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: TrioBet Open 2011

    nuuuhh.. mingeid kommentaare või actionit vms? kuidas fiiling on? pilte ka kuskilt näeb?

  14. #14
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: TrioBet Open 2011

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    nuuuhh.. mingeid kommentaare või actionit vms? kuidas fiiling on? pilte ka kuskilt näeb?
    Siin saab näha reportaaži

  15. #15
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: TrioBet Open 2011

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Teadmata (salapärastel) asjaoludel pidi turniirilt lahkuma Kelly Limonova. - Ups, my bad :) Käsi oli umbes selline, et mul oli mingi 11k ja olin big blind. Kellyl oli nõks rohkem. Vist oli mingi lvl 75/150 või 100/200. Kuna olin alles sinna lauda tulnud, siis ei saanud alguses aru, et tegu oli Kelly Limonovaga. Ta oli CO või BTN, ei mäleta täpselt. Ta avas, mul KK ning 3bet, siis ta 4betis, ma hollywoodisin minuti ning shovesin. Ta pm snappis ja näitas AJ. Ta abi ei saanud ning lendas mingi 5bb peale. Järgmine käsi ta shoves vaikselt, aga ma seda ei pannud tähele ja üritasin BBd röövida J7ga. Kui aru sain, et Kelly oli shovenud, siis callisin. BB short foldis AX käe ja toimus showdown. Arvasin, et olen taga, aga Kelly näitas 73/74/75- üks neist, täpselt ei mäleta ning mu käsi pidas ning Kelly out. Vaatasin, et tal tundus päris halb/kurb tuju olevat ning hakkas natuke kahju isegi :)

    Ma kokkuvõttes sain mingi 610 koha. Täpsemalt kirjutan varsti oma päevikus. Aga see hakkas küll silma, et diilerid ning paljud mängijad olid väga närvis ning kogenematud :) Näiteks kohe esimeses lauas diileril kogu aeg käed värisesid. Päris naljakas oli vaadata :D
    Ning teises lauas ei osanud diiler arvutada ning kui 2 mängijat olid all in, siis showdownil vahetas ühe mängija stackist, täpset summat võitjale ning selle jaoks võttis ta vahetuseks chipse blindidest lolz.
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 17.06.11 at 21:24

  16. #16

    Re: TrioBet Open 2011

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Näiteks kohe esimeses lauas diileril kogu aeg käed värisesid. Päris naljakas oli vaadata :D
    Well, Meelis, mina olin see diiler lauas nr. 9 Võin sulle ja teistele insighti jagada - käed värisevad mul juba lapsest. Kellassepa karjääri olen maha kandnud

    Teiseks närv on ikkagi alguses sees, tee mida tahad. See kui kõik sind kalanäoga põrnitsevad, ei tee elu lihtsamaks. Palju lõbusam on diilida jutukates laudades - mängijatel on pinged maas ja diileril ka kuidagi vabam olemine.

    Enamus tunduvad mõtlevat, et no mis see diilimine siis ära ei ole, segad ainult kaarte ja mässad chippidega - iga purjus ahv saab hakkama. Ei tea, miks Andres siis meid 7 päeva koolitas? Seal punasel toolil istumine on omajagu keerulisem, kui esialgu arvata võiks. Teinekord võin ma teha ka tühise apsu, mida keegi isegi tähele ei pannud, kuid kuna iga minu liigutust laual jälgivad 10 silmapaari siis ikka natuke põen. Uskuge, mina ja kõik teised diilerid tahame enda tööd hästi teha ja tagada kiire ja sujuva mängu. Kui me juhtume ka eksima siis konstruktiivne kriitika ei jää tähelepanuta.

    Loodan, et ma peale käte värina millegi muuga silma ei hakanud ja diilimisega (mida ma sinna tegema ju läksin) normaalselt toime tulin? Esimese tunni kohta lugesin ma ise kokku 30 jaotust (ja 0 misdeali).

    Kajamehe kombel soovin veel sees olevatele ja SNGsid sihtivatele mängijatele homseks sooja pakki ja head pidutuju õhtuks hollikasse. Tegelikult on inimesed laudades olnud super. Aitäh!


    Lõpetuseks lisaksin sellise issameie moodi rea: "Ja andke meile andeks meie misdealid nii nagu meie anname teile andeks teie foldimised."

    P.S. Kes viimasest lausest aru ei saanud siis diileri jaoks on kõige ahastamapanevam üksinda HUd diilida, kus kaks tighti mängijat üksteise võidu foldivad. Mängija pool sekundit mõtlemist otsustamaks foldida tähendab diilerile 15-20 sekki kaartidega mässamist ja mõtlemist "Kas ma tõesti jagan nii halbu kaarte?"

  17. #17
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: TrioBet Open 2011

    Tsitaat Algselt postitas MrD Vaata postitust
    Well, Meelis, mina olin see diiler lauas nr. 9 Võin sulle ja teistele insighti jagada - käed värisevad mul juba lapsest. Kellassepa karjääri olen maha kandnud

    Teiseks närv on ikkagi alguses sees, tee mida tahad. See kui kõik sind kalanäoga põrnitsevad, ei tee elu lihtsamaks. Palju lõbusam on diilida jutukates laudades - mängijatel on pinged maas ja diileril ka kuidagi vabam olemine.

    Enamus tunduvad mõtlevat, et no mis see diilimine siis ära ei ole, segad ainult kaarte ja mässad chippidega - iga purjus ahv saab hakkama. Ei tea, miks Andres siis meid 7 päeva koolitas? Seal punasel toolil istumine on omajagu keerulisem, kui esialgu arvata võiks. Teinekord võin ma teha ka tühise apsu, mida keegi isegi tähele ei pannud, kuid kuna iga minu liigutust laual jälgivad 10 silmapaari siis ikka natuke põen. Uskuge, mina ja kõik teised diilerid tahame enda tööd hästi teha ja tagada kiire ja sujuva mängu. Kui me juhtume ka eksima siis konstruktiivne kriitika ei jää tähelepanuta.

    Loodan, et ma peale käte värina millegi muuga silma ei hakanud ja diilimisega (mida ma sinna tegema ju läksin) normaalselt toime tulin? Esimese tunni kohta lugesin ma ise kokku 30 jaotust (ja 0 misdeali).

    Kajamehe kombel soovin veel sees olevatele ja SNGsid sihtivatele mängijatele homseks sooja pakki ja head pidutuju õhtuks hollikasse. Tegelikult on inimesed laudades olnud super. Aitäh!


    Lõpetuseks lisaksin sellise issameie moodi rea: "Ja andke meile andeks meie misdealid nii nagu meie anname teile andeks teie foldimised."

    P.S. Kes viimasest lausest aru ei saanud siis diileri jaoks on kõige ahastamapanevam üksinda HUd diilida, kus kaks tighti mängijat üksteise võidu foldivad. Mängija pool sekundit mõtlemist otsustamaks foldida tähendab diilerile 15-20 sekki kaartidega mässamist ja mõtlemist "Kas ma tõesti jagan nii halbu kaarte?"
    Meil sai näiteks alati lauas algajatele diileritele öeldud, et pole vaja närvitseda ja me ei mõista hukka eksimise eest. Iga vähegi mõistlikum inimene saab aru, et sellisele üritusele ei ole kohe piisav kogus proffesionaale võtta ja iga inimene peab kuskilt alustama ju .

    Aga no eks neid virisejaid kes millegiga rahul pole on alati igalpool, ei tasu välja teha imo.

  18. #18
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: TrioBet Open 2011

    Tsitaat Algselt postitas MrD Vaata postitust
    ( Click to show/hide )
    No kui loomulikult käed värisevad, siis pole tõesti midagi teha :) Muidu sinu diilimise vastu küll mul mingeid pretensioone ei ole. Igati head tööd tegid! Tean, et diileri töö on raske ning kogemustnõudev, aga mängijana millegipärast ootan ikka, et vigu ei tehtaks. Võibolla on see tingitud sellest, et online pokker vigu ei tee ja siis ootan inimestelt samaväärset diilimist, mis ei saa küll reaalne olla, sest me kõik eksime.
    Eks need algajate diilerite eksimused turniiril olid arusaadavad ja seda neile pahaks ei pane, sest sellise nädalase treeninguga ei olegi võimalik asja nii käppa saada. Vaja ikka rohkem vilumust selle jaoks. Ja edu uutele diileritele edaspidiseks ja ärge heituge kui vigu tegite.

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Kelly ikka eristub kõigist naismängijatest oma hüperagro stiili poolest. No fear at all igatahes mulle see meeldib..on karakterit, kui nn nitimasinatena istuvad blondiinid
    Nägin jah Kellyt Pärnu turniiril ja kuulsin ta intervjuud Flop FMist ning teadsin, et ta väga agro mängija. Aga tol hetkel olin seal lauas istunud vast 10 minutit ning ei olnud ta isikut veel tuvastanud :)

  19. #19

    Re: TrioBet Open 2011

    nvm, esimesed reportaazid suckisid, aga kvaliteet tõusis kohe
    Viimati muudetud KraindOnMaind poolt : 17.06.11 at 23:41

  20. #20
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: TrioBet Open 2011

    Korraldus ja fiiling on minu arust väga kõvad. Niikaua kuni mina seal olin sujus kõik hästi, saal nägi igati vinge välja, Eestis sellist vaatepilti pole varem näinud. Miinusena tooks välja selle, et diilerid on fishid, aga seda oli muidugi oodata.

Lehekülg 10, kokku 15 EsimeneEsimene ... 89101112 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES