Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 11, kokku 15 EsimeneEsimene ... 910111213 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 201 kuni 220, kokku 293
  1. #201
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: TrioBet Open 2011

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Teadmata (salapärastel) asjaoludel pidi turniirilt lahkuma Kelly Limonova. - Ups, my bad :) Käsi oli umbes selline, et mul oli mingi 11k ja olin big blind. Kellyl oli nõks rohkem. Vist oli mingi lvl 75/150 või 100/200. Kuna olin alles sinna lauda tulnud, siis ei saanud alguses aru, et tegu oli Kelly Limonovaga. Ta oli CO või BTN, ei mäleta täpselt. Ta avas, mul KK ning 3bet, siis ta 4betis, ma hollywoodisin minuti ning shovesin. Ta pm snappis ja näitas AJ. Ta abi ei saanud ning lendas mingi 5bb peale. Järgmine käsi ta shoves vaikselt, aga ma seda ei pannud tähele ja üritasin BBd röövida J7ga. Kui aru sain, et Kelly oli shovenud, siis callisin. BB short foldis AX käe ja toimus showdown. Arvasin, et olen taga, aga Kelly näitas 73/74/75- üks neist, täpselt ei mäleta ning mu käsi pidas ning Kelly out. Vaatasin, et tal tundus päris halb/kurb tuju olevat ning hakkas natuke kahju isegi :)

    Ma kokkuvõttes sain mingi 610 koha. Täpsemalt kirjutan varsti oma päevikus. Aga see hakkas küll silma, et diilerid ning paljud mängijad olid väga närvis ning kogenematud :) Näiteks kohe esimeses lauas diileril kogu aeg käed värisesid. Päris naljakas oli vaadata :D
    Ning teises lauas ei osanud diiler arvutada ning kui 2 mängijat olid all in, siis showdownil vahetas ühe mängija stackist, täpset summat võitjale ning selle jaoks võttis ta vahetuseks chipse blindidest lolz.
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 17.06.11 at 21:24

  2. #202
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: TrioBet Open 2011

    väljas 220 koht

  3. #203
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: TrioBet Open 2011

    Edasi teise päeva, stäkk miski 79k. Suht rasked lauad olnud ja eriti sitt jooks, suurim pocket 88 ja korra oli AKs utg mille reisi peale folditi aga õnneks on flipid pidanud ja paar päris suurt bluffi läbi läinud. GL homme.

  4. #204
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: TrioBet Open 2011

    mul oli ka suht pask jooks , 2 x AA ja 2 x KK ja QQ ning 2 x JJ ülejäänud oli crapp ja häid käsi kinni ei makstud .... sain alati blindid... nii virelesin kogu päva 20-30k vahel kuni lõpus A7 stealisin ja AK limpis ja callis... siis jäi 6 k alles mille K3s sisse panin ning TT vastas flopi tuli AQK ristid ja turni risti mul oli potid ja teisel T risti ja läbi ta oli....

  5. #205

    Re: TrioBet Open 2011

    Tsitaat Algselt postitas vilkar Vaata postitust
    mul oli ka suht pask jooks , 2 x AA ja 2 x KK ja QQ ning 2 x JJ ülejäänud oli crapp ja häid käsi kinni ei makstud .... sain alati blindid... nii virelesin kogu päva 20-30k vahel kuni lõpus A7 stealisin ja AK limpis ja callis... siis jäi 6 k alles mille K3s sisse panin ning TT vastas flopi tuli AQK ristid ja turni risti mul oli potid ja teisel T risti ja läbi ta oli....
    lol

  6. #206
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: TrioBet Open 2011

    Olin ka täna diileriks ja minul alguses tõesti käed värisesid, panin kohe ise tähele. Niiet äkki olid minu lauas, MeelisV:)
    Pole praktikat nii palju, peale koolituse mõned korrad Playmakersis ja PP kevadmöllul jagatud, niiet päris roheline veel. Harjumatu keskkond ka, suured rahvamassid ja pinge sees, vähe rabistamiseks läks. Aga mingit suurt apsakat ei õnnestunud teha ja esimese tunni jooksul läks enda arvates närv üle.
    Päeva peale tuli minul kolm misdeali: ükskord läks esimene kaart ümber, teine kord tõmbas üks mängija kogemata teise mängija kaardi endale ja kolmas kord nägi mängija ühte jagatavat kaarti. Laua valesti lugemisi või panga vale jagamist ei esinenud kordagi. Esimese suurturniiri kohta suht ok minu kohta, arvan ise.
    Eks mängijad tegid ka omalt poolt vigu ja mõni kippus vaidlema, ühe korra pidi mul isegi floor toeks tulema, et vaidlus lõpetada, aga õhkkond püsis üldiselt sõbralikuna, vähemalt minu laudades.

    Pokkeriprodest nägin korra Codeccit oma lauas, rohkem mitte.

    Korraldus sujus vist päris okeilt, ainuke segadus oli alguses, kui ekraanil olid anted ekslikult kirjas veidi aega, aga sel hetkel olid blindid nii madalad, et mingit arvestavatat muutust see kaasa ei toonud. Parandati ruttu ära ka.

    Tänane päev lõpetati ära siis, kui 200 mängijat alles, üllatavalt kiirelt langes rahvas välja.
    Homme siis läheb uueks andmiseks.
    Viimati muudetud nomerlot poolt : 17.06.11 at 21:51

  7. #207
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: TrioBet Open 2011

    Ma siis alustasin lauas nr 9. Kuigi sealt peksti suht kiiresti minema, mingi 1 tunni pärast. Tegelikult see närv närviks, alguses ikka ju on. Ise tegelikult imestasin, et olen ka lives suht väheste kogemustega, aga öösel sain väga rahulikult magada ning Saku Suurhallis ka mingit närvi sisse ei läinud kordagi. Pigem tuli paar tundi peale algust uni peale. Aga no oleks ju võinud öösel rohkem magada kui 4-5 tundi :D
    Kõige rohkem häiris tegelikult see lavalt kostuv lärm mis ei lasknud kohati isegi kõrvalistujat kuulda. Mingi pasuna vend oli eriti hull, lausa kõrvad hakkasid valutama, sest laud oli lava ääres ka kohe.

  8. #208
    Klubi Liige Kasutaja nomerlot avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 233

    Re: TrioBet Open 2011

    Kui 9, siis siis minu laud see siiski ei olnud.
    Jah, muusika valjus hakkas häirima küll vahepeal, sest kui üks mängija laua otsas viskas ühe suurema žetooni sisse, siis teises laua otsas polnud vahel kuulda, kas ta ütles raise või mitte, diiler pidi vahendama.
    Tulemata jäi vist ca 60 mängijat, minu lauas oli alguses pikalt kaks tühja stäkki, teiste mängijate rõõmuks:)

  9. #209
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: TrioBet Open 2011

    Teises lauas, kuhu ma läksin, seal oli üks (vist lätlane) kes kogemata märgistas kaarte :D Laud oli vist nr 87. Kui ma peale tundi sinna jõudsin, siis olid nad juba 4 kaardipakki välja vahetanud ning ikka ei teadnud, et kes neid kaarte küüntega kahjustab :) Lõpuks, mingi seitsmenda kaadipaki juures diiler avastas `petturi` lol. See, et teise lauaotsa ei kuule, sellest saab veel aru, aga kui krt kõrvadel ka valus hakkab, siis on juba halvasti. Ma polnud ka ainuke, keda häiris. Teised ka kortsutasid kulmu. See oli ka kild, et kui räpparid esinema hakkasid, siis lätlane pani, et `wtf is this sh#t?` :D

  10. #210
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: TrioBet Open 2011

    vabalt oleks võinud olla alg stack 20k ja lvlid 45 min mitte nagu nii turbo nagu oli et 21 jäi 200 alles :D

  11. #211
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: TrioBet Open 2011

    See lõunapausi lvl kestis ju 1h30min. Päris jõhker! Aga tegelikult korraldus tundub väga ok olevat. Kui kohale jõudsin mingi 10.45, siis arvasin, et pean hakkama passima, et regada saaks, aga pidin vaid ootama sabas nii 5 minutit ja juba sain valmis. Toiduportsion oli ka päris suur ning kõhu sai ilusti täis. Ning kõik üleüldiselt laabus korralikult.

  12. #212
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: TrioBet Open 2011

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    See lõunapausi lvl kestis ju 1h30min. Päris jõhker! Aga tegelikult korraldus tundub väga ok olevat. Kui kohale jõudsin mingi 10.45, siis arvasin, et pean hakkama passima, et regada saaks, aga pidin vaid ootama sabas nii 5 minutit ja juba sain valmis. Toiduportsion oli ka päris suur ning kõhu sai ilusti täis. Ning kõik üleüldiselt laabus korralikult.
    Toit oli pask ....asualt... see mis seal pildil oli mingi kana ja salat ... oli kaugel sellest mis tegelikult pakuti... oleks teadnud poleks ever never võtnud seda üle keedetud makarone lihapallidega... :D

  13. #213

    Re: TrioBet Open 2011

    Kõige suurem tilt oli see muusika, wtf. Tahaks vaikuses lauas istuda ja kuulata, mida teised räägivad, mitte nagu kuskil ööklubis diilerile karjuda RAISE THREE FIDDY!
    Olex mu luckbox mind teise päevani viinud, oleks kindlalt hiigelsuured kõrvaklapid pähe toppinud järgmiseks päevaks.

  14. #214
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: TrioBet Open 2011

    Tsitaat Algselt postitas vilkar Vaata postitust
    Toit oli pask ....asualt... see mis seal pildil oli mingi kana ja salat ... oli kaugel sellest mis tegelikult pakuti... oleks teadnud poleks ever never võtnud seda üle keedetud makarone lihapallidega... :D
    x2:D
    haledad makaronid, mingi väike leheke rohelist ja viil tomatit ja mingid haledad lihapallikesed serveeritud papist taldrikule ja GG 5eur:D -EV täiesti.

    enamus diilerid olid haledalt kobad, tüübid ei tee purjus peaga kodumängudel ka niipalju vigu, kui osad seal tegid pm iga käe tagant diiler eksis.

    muidu oli chill, lauad olid imevaiksed tho, arvasin algul, et 1100 inimest, et karm läll ja kisa ja hõiskeid täis koguag, aga suht vaikne istumine.

    endal turniiri teine jaotus oli TT VS KK flop T79 turn T river J . sain kohe mingi 12000peale, aga sealt edasi läks kõik ainult allamäge.
    ükski kaart ei tabanud, paar korda oli seal veel QQ ja 99, aga flop alati Axx jne, igat möödaläinud floppi mida c-bettisin sain 3beti otsa. lõpuks oli stacki suht vähe, üks short shoves A9-ga ma reshovesin QQ-ga sb pealt, aga minu kahjuks leidis BB KK ja olingi out. miski 7xx-s koht.
    ilm kiskus ka kohe vihmale kui langesin:D, siis polnudki muud, kui tagasi Viljandi.

  15. #215
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: TrioBet Open 2011

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Kõige suurem tilt oli see muusika, wtf. Tahaks vaikuses lauas istuda ja kuulata, mida teised räägivad, mitte nagu kuskil ööklubis diilerile karjuda RAISE THREE FIDDY!
    Olex mu luckbox mind teise päevani viinud, oleks kindlalt hiigelsuured kõrvaklapid pähe toppinud järgmiseks päevaks.
    nõustun , endalgi siimaani kõrvad undavad .... aga rumm parandab seda viga :D

  16. #216
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: TrioBet Open 2011

    Söök oli sellessuhtes ok, et tühja kõhu täitis ilusti ning iga1 sai vastavalt oma maitsele asju lisada kui soovis. Endal oli ka nii, et kui välja kukkusin, siis autosse ja läbi vihmasaju Pärnu poole ajama :) Rummi ei saanud pruukida, sest muidu praegu kodus poleks. Plaan Tallinnas kluppi minna läks ka kahjuks nurja ja tegelikult suht väsinud ka..

  17. #217
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: TrioBet Open 2011

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Söök oli sellessuhtes ok, et tühja kõhu täitis ilusti ning iga1 sai vastavalt oma maitsele asju lisada kui soovis. Endal oli ka nii, et kui välja kukkusin, siis autosse ja läbi vihmasaju Pärnu poole ajama :) Rummi ei saanud pruukida, sest muidu praegu kodus poleks. Plaan Tallinnas kluppi minna läks ka kahjuks nurja ja tegelikult suht väsinud ka..
    no sai aga ikkagi sõjaväes sain ka paremat toitu..... ffs selle koha pealt sai kyll tynga

  18. #218

    Re: TrioBet Open 2011

    Tsitaat Algselt postitas vilkar Vaata postitust
    Toit oli pask ....asualt... see mis seal pildil oli mingi kana ja salat ... oli kaugel sellest mis tegelikult pakuti... oleks teadnud poleks ever never võtnud seda üle keedetud makarone lihapallidega... :D
    villu, telli endale koju kananuggitsaid ja kokakoolat. Need mis pakuti täitsid kõhu ära ja see oligi idee. korrladus oli minu arvates väga hea ning kõik need kes esinesid olid väga head ja huvitavad kuulata/vaadata mängu kõrvale.

    rudi: tee üritusel ja üritusel vahet. kui ei meeldi selline teema siis jää koju ja graindi nahk pepusse kinni. 40 eur osalus ja 1100 inimest lives juba peaks ütlema, et tuleb lõbus flippament mitte standard grind.Ja Hiigelklapid ning sealt teistele kuuldav oma muusika ei ole äge! ausalt

    5+ korraldajatele imo, jah mõni diiler ei olnud eriti pädev oma vallas, kuid see on andestatav nii väikses keskonnas sellise turniiri korraldamiseks. gg

  19. #219

    Re: TrioBet Open 2011

    Tsitaat Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
    Näiteks kohe esimeses lauas diileril kogu aeg käed värisesid. Päris naljakas oli vaadata :D
    Well, Meelis, mina olin see diiler lauas nr. 9 Võin sulle ja teistele insighti jagada - käed värisevad mul juba lapsest. Kellassepa karjääri olen maha kandnud

    Teiseks närv on ikkagi alguses sees, tee mida tahad. See kui kõik sind kalanäoga põrnitsevad, ei tee elu lihtsamaks. Palju lõbusam on diilida jutukates laudades - mängijatel on pinged maas ja diileril ka kuidagi vabam olemine.

    Enamus tunduvad mõtlevat, et no mis see diilimine siis ära ei ole, segad ainult kaarte ja mässad chippidega - iga purjus ahv saab hakkama. Ei tea, miks Andres siis meid 7 päeva koolitas? Seal punasel toolil istumine on omajagu keerulisem, kui esialgu arvata võiks. Teinekord võin ma teha ka tühise apsu, mida keegi isegi tähele ei pannud, kuid kuna iga minu liigutust laual jälgivad 10 silmapaari siis ikka natuke põen. Uskuge, mina ja kõik teised diilerid tahame enda tööd hästi teha ja tagada kiire ja sujuva mängu. Kui me juhtume ka eksima siis konstruktiivne kriitika ei jää tähelepanuta.

    Loodan, et ma peale käte värina millegi muuga silma ei hakanud ja diilimisega (mida ma sinna tegema ju läksin) normaalselt toime tulin? Esimese tunni kohta lugesin ma ise kokku 30 jaotust (ja 0 misdeali).

    Kajamehe kombel soovin veel sees olevatele ja SNGsid sihtivatele mängijatele homseks sooja pakki ja head pidutuju õhtuks hollikasse. Tegelikult on inimesed laudades olnud super. Aitäh!


    Lõpetuseks lisaksin sellise issameie moodi rea: "Ja andke meile andeks meie misdealid nii nagu meie anname teile andeks teie foldimised."

    P.S. Kes viimasest lausest aru ei saanud siis diileri jaoks on kõige ahastamapanevam üksinda HUd diilida, kus kaks tighti mängijat üksteise võidu foldivad. Mängija pool sekundit mõtlemist otsustamaks foldida tähendab diilerile 15-20 sekki kaartidega mässamist ja mõtlemist "Kas ma tõesti jagan nii halbu kaarte?"

  20. #220

    Re: TrioBet Open 2011

    Tsitaat Algselt postitas kardpleier Vaata postitust
    villu, telli endale koju kananuggitsaid ja kokakoolat. Need mis pakuti täitsid kõhu ära ja see oligi idee. korrladus oli minu arvates väga hea ning kõik need kes esinesid olid väga head ja huvitavad kuulata/vaadata mängu kõrvale.

    rudi: tee üritusel ja üritusel vahet. kui ei meeldi selline teema siis jää koju ja graindi nahk pepusse kinni. 40 eur osalus ja 1100 inimest lives juba peaks ütlema, et tuleb lõbus flippament mitte standard grind.Ja Hiigelklapid ning sealt teistele kuuldav oma muusika ei ole äge! ausalt

    5+ korraldajatele imo, jah mõni diiler ei olnud eriti pädev oma vallas, kuid see on andestatav nii väikses keskonnas sellise turniiri korraldamiseks. gg
    Sinu jaox ei ole suured klapid ägedad, minu jaox ei ole selline pealesurutud lambimuusika turniiri ajal äge, mis pärsib lauas inimeste vahelist suhtlust ja meeldivamat turniiri õhkkonda.
    Ei ole vaja kohe pepugrinde soovitama hakata, lihtsalt minupoolne kriitika, mis võix edaspidi rohkem läbimõeldud olla, kasvõi siis raadiost muusikat lasta, kus vahelduv muusika ja enamustele inimestele peale läheb.

    Kui veel väga norima hakata, siis olin mina ntx mindseti poolest ebaausas seisus turniiril võrreldes nende vähestega, kelle muusika zanrit seal lasti :D:D

    Diilerite poolest oli mul algusepoole päris pro Eesti keelt mitte kõnelev naisdiiler, ülikiiresti kaardid lendasid kõigile ette ja mäng oli sujuv ja kiire :)
    Viimati muudetud RudiTurbo poolt : 18.06.11 at 01:46

Lehekülg 11, kokku 15 EsimeneEsimene ... 910111213 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES