Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 12, kokku 15 EsimeneEsimene ... 21011121314 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 221 kuni 240, kokku 293
  1. #221
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: TrioBet Open 2011

    Teadmata (salapärastel) asjaoludel pidi turniirilt lahkuma Kelly Limonova. - Ups, my bad :) Käsi oli umbes selline, et mul oli mingi 11k ja olin big blind. Kellyl oli nõks rohkem. Vist oli mingi lvl 75/150 või 100/200. Kuna olin alles sinna lauda tulnud, siis ei saanud alguses aru, et tegu oli Kelly Limonovaga. Ta oli CO või BTN, ei mäleta täpselt. Ta avas, mul KK ning 3bet, siis ta 4betis, ma hollywoodisin minuti ning shovesin. Ta pm snappis ja näitas AJ. Ta abi ei saanud ning lendas mingi 5bb peale. Järgmine käsi ta shoves vaikselt, aga ma seda ei pannud tähele ja üritasin BBd röövida J7ga. Kui aru sain, et Kelly oli shovenud, siis callisin
    Kelly ikka eristub kõigist naismängijatest oma hüperagro stiili poolest. No fear at all igatahes mulle see meeldib..on karakterit, kui nn nitimasinatena istuvad blondiinid

    turnast ka veidi

    esimene laud osutus üllatavalt raskeks. Laud tundmatuid noori kutte täis, kes said aru mida nad teevad. isegi kõige tuntum mängija Laur võis lauast koige dongim olla.
    ala case suht asjalik noor kutt paneb utg sdraddle 300 1 mp calli sibold bb callib
    flop a52. Kutt betib sibold call. Turn 7vms sibold vist ch callib. river 5
    kutt barreladab kolmanda bulleti ja nüüd olen mina ka juba kindel et tal 5 Sibold teeb minraise! a3o
    kutt obv suure stakiga callib j5o vms
    siis viidi mind naxeri ja ta naiste lauda:) seal läks kohe lõbusamat sest suutsin staki üles saada
    teise päeva 50k stakiga...loodetavasti flipid peavad...
    Viimati muudetud privador poolt : 18.06.11 at 02:03

  2. #222
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: TrioBet Open 2011

    Tsitaat Algselt postitas MrD Vaata postitust
    Well, Meelis, mina olin see diiler lauas nr. 9 Võin sulle ja teistele insighti jagada - käed värisevad mul juba lapsest. Kellassepa karjääri olen maha kandnud

    Teiseks närv on ikkagi alguses sees, tee mida tahad. See kui kõik sind kalanäoga põrnitsevad, ei tee elu lihtsamaks. Palju lõbusam on diilida jutukates laudades - mängijatel on pinged maas ja diileril ka kuidagi vabam olemine.

    Enamus tunduvad mõtlevat, et no mis see diilimine siis ära ei ole, segad ainult kaarte ja mässad chippidega - iga purjus ahv saab hakkama. Ei tea, miks Andres siis meid 7 päeva koolitas? Seal punasel toolil istumine on omajagu keerulisem, kui esialgu arvata võiks. Teinekord võin ma teha ka tühise apsu, mida keegi isegi tähele ei pannud, kuid kuna iga minu liigutust laual jälgivad 10 silmapaari siis ikka natuke põen. Uskuge, mina ja kõik teised diilerid tahame enda tööd hästi teha ja tagada kiire ja sujuva mängu. Kui me juhtume ka eksima siis konstruktiivne kriitika ei jää tähelepanuta.

    Loodan, et ma peale käte värina millegi muuga silma ei hakanud ja diilimisega (mida ma sinna tegema ju läksin) normaalselt toime tulin? Esimese tunni kohta lugesin ma ise kokku 30 jaotust (ja 0 misdeali).

    Kajamehe kombel soovin veel sees olevatele ja SNGsid sihtivatele mängijatele homseks sooja pakki ja head pidutuju õhtuks hollikasse. Tegelikult on inimesed laudades olnud super. Aitäh!


    Lõpetuseks lisaksin sellise issameie moodi rea: "Ja andke meile andeks meie misdealid nii nagu meie anname teile andeks teie foldimised."

    P.S. Kes viimasest lausest aru ei saanud siis diileri jaoks on kõige ahastamapanevam üksinda HUd diilida, kus kaks tighti mängijat üksteise võidu foldivad. Mängija pool sekundit mõtlemist otsustamaks foldida tähendab diilerile 15-20 sekki kaartidega mässamist ja mõtlemist "Kas ma tõesti jagan nii halbu kaarte?"
    Meil sai näiteks alati lauas algajatele diileritele öeldud, et pole vaja närvitseda ja me ei mõista hukka eksimise eest. Iga vähegi mõistlikum inimene saab aru, et sellisele üritusele ei ole kohe piisav kogus proffesionaale võtta ja iga inimene peab kuskilt alustama ju .

    Aga no eks neid virisejaid kes millegiga rahul pole on alati igalpool, ei tasu välja teha imo.

  3. #223
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: TrioBet Open 2011

    Need kolm tundi, mis ma suutsin vastu pidada, oli meil esimene diiler üks koolituse läbinud uutest imo. Ja see oli väga tore naine. Naeratus oli kogu aeg kõrvuni ja elas muusikale kaasa ja siis proovis kogu aeg tõsist nägu teha, sest ei tahtnud ebaviisakas olla, kui mingi sick käsi tuleb ja keegi chippe kaotab. Max 30 sekki pidas vastu, siis jälle suu kõrvuni. Rääksi lauaga aktiivselt juttu ja välgutas oma pikki ripsmeid. Vahetuses tuli üks olympsi diiler, kes oli juba täiesti standard tõsine diiler.

  4. #224
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: TrioBet Open 2011

    Tsitaat Algselt postitas MrD Vaata postitust
    ( Click to show/hide )
    No kui loomulikult käed värisevad, siis pole tõesti midagi teha :) Muidu sinu diilimise vastu küll mul mingeid pretensioone ei ole. Igati head tööd tegid! Tean, et diileri töö on raske ning kogemustnõudev, aga mängijana millegipärast ootan ikka, et vigu ei tehtaks. Võibolla on see tingitud sellest, et online pokker vigu ei tee ja siis ootan inimestelt samaväärset diilimist, mis ei saa küll reaalne olla, sest me kõik eksime.
    Eks need algajate diilerite eksimused turniiril olid arusaadavad ja seda neile pahaks ei pane, sest sellise nädalase treeninguga ei olegi võimalik asja nii käppa saada. Vaja ikka rohkem vilumust selle jaoks. Ja edu uutele diileritele edaspidiseks ja ärge heituge kui vigu tegite.

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Kelly ikka eristub kõigist naismängijatest oma hüperagro stiili poolest. No fear at all igatahes mulle see meeldib..on karakterit, kui nn nitimasinatena istuvad blondiinid
    Nägin jah Kellyt Pärnu turniiril ja kuulsin ta intervjuud Flop FMist ning teadsin, et ta väga agro mängija. Aga tol hetkel olin seal lauas istunud vast 10 minutit ning ei olnud ta isikut veel tuvastanud :)

  5. #225

    Re: TrioBet Open 2011

    @ Pokernewsi liveülekandest:



    Priva sai vist unistuste laua :D

  6. #226

    Re: TrioBet Open 2011

    Lendasin ka kohe teise päeva alguses out. ~160. koht.

    SB'lt ATs käes, BTN vähe rohkem kui minraise, ma shove... mõtleb ja callib näitab QQ.
    Flopis särab äss, mille kõrval on kaks mutti, ehk kohe flopis nelik talle.
    Stack oli sel hetkel ~50k. Pärast mõtlesin, et ehk oli vale shove, aega oli sitaks veel ja shorte ka megapalju. Aga blindid tõusid just 1.5/3k peale + ante 300, niiet iga steal maksis jumalt:P

  7. #227
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: TrioBet Open 2011

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Priva sai vist unistuste laua :D
    Kui ma ei eksi, siis pildil on 2paari paaridaam.

  8. #228

    Re: TrioBet Open 2011

    Tsitaat Algselt postitas neeme Vaata postitust
    Lendasin ka kohe teise päeva alguses out. ~160. koht.

    SB'lt ATs käes, BTN vähe rohkem kui minraise, ma shove... mõtleb ja callib näitab QQ.
    Flopis särab äss, mille kõrval on kaks mutti, ehk kohe flopis nelik talle.
    Stack oli sel hetkel ~50k. Pärast mõtlesin, et ehk oli vale shove, aega oli sitaks veel ja shorte ka megapalju. Aga blindid tõusid just 1.5/3k peale + ante 300, niiet iga steal maksis jumalt:P
    Julmad slowrollerid on lives ikka, mind slowrolliti JJga.

  9. #229
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: TrioBet Open 2011

    no ma ei tea mingi läti **** slowrollis minu ai peale 568ss 57ss-ga. Luges chipse ja arvutas ...mul oli tõesti 60% tunne et siit tuleb fold.

    gogo naxer ja varjun
    Viimati muudetud privador poolt : 18.06.11 at 13:17

  10. #230
    Vana Tegija Kasutaja raunsz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 492

    Re: TrioBet Open 2011

    nice job, kardpleier!

  11. #231

    Re: TrioBet Open 2011

    fl kapsur, hoian siin vabadel hetkedel ka pöialt.

  12. #232
    Julm Donk Kasutaja Maku avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    31

    Re: TrioBet Open 2011

    Tsitaat Algselt postitas vilkar Vaata postitust
    Toit oli pask ....asualt... see mis seal pildil oli mingi kana ja salat ... oli kaugel sellest mis tegelikult pakuti... oleks teadnud poleks ever never võtnud seda üle keedetud makarone lihapallidega... :D
    Tsitaat Algselt postitas Poke Vaata postitust
    x2:D
    haledad makaronid, mingi väike leheke rohelist ja viil tomatit ja mingid haledad lihapallikesed serveeritud papist taldrikule ja GG 5eur:D -EV täiesti.


    Kõhu sai täis aga ootused olid selle raha eest suuremad küll.

  13. #233

    Re: TrioBet Open 2011

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    @ Pokernewsi liveülekandest:



    Priva sai vist unistuste laua :D
    Liis Haaveli kõrval või? Saavad kinnisvarast rääkida.

  14. #234

    Re: TrioBet Open 2011

    lauri nugin ftw

  15. #235

    Re: TrioBet Open 2011

    chipiseisud üleval hommseks.

  16. #236
    Pokkerihai
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 965

    Re: TrioBet Open 2011

    58.

    kas too ametlik äftekas on käepaelaga tasuta?

  17. #237
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: TrioBet Open 2011

    Tsitaat Algselt postitas muttaja Vaata postitust
    58.

    kas too ametlik äftekas on käepaelaga tasuta?
    Käepael=Turniir + pidu

    Reede hommikul antakse Sulle registreerimislauast unikaalse koodiga käepael. Hoia see kindlasti alles kogu turniiri vältel. Käepael on ainuke asi, mis garanteerib Sinu sissepääsu turniirile. Samuti tagab käepael muuhulgas Sulle tasuta sissepääsu laupäevasele Wild Card afterpartyle klubis Hollywood (uksed avatakse kell 23.00) ning poole hinnaga õlu ja siidri reede õhtul lokaalis Chicago. Käepael on märk Tegijast. Kanna seda uhkusega!

  18. #238
    Grinder Kasutaja MrRiver avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    735

    Re: TrioBet Open 2011

    Tsitaat Algselt postitas KraindOnMaind Vaata postitust
    lauri nugin ftw
    +1111111111

  19. #239

    Re: TrioBet Open 2011

    33. koht ja peol ei ole praegu

  20. #240
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: TrioBet Open 2011

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Liis Haaveli kõrval või? Saavad kinnisvarast rääkida.
    Ei ole Liis Haavel, see on Pärnust pubist 2Paari baaripreili :)

Lehekülg 12, kokku 15 EsimeneEsimene ... 21011121314 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES