Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 15 EsimeneEsimene ... 45678 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 293
  1. #101
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: TrioBet Open 2011

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Ruttu üks suur õlletelk halli kõrvale püsti ja sinna veel 50 lauda :D
    Poleks nõus! :D Kui väljas mingi 30 kraadi sooja, siis ma küll mingis krdi telgis ei taha pokkerit mängida :) Loodame, et Saku Suurhallis ikka norm temperatuur on turniiri ajal.

  2. #102

    Re: TrioBet Open 2011

    Jaurate siin turniiri pärast... Õige asi toimub peale turnat Hollywoodys ;D

  3. #103

    Re: TrioBet Open 2011

    :D wild card hollykas saab karm olema jah. A kui viimasesse päeva jõuad, siis peab piiri pidama v.

    http://www.triobetopen.com/uudised/p...rtyl-wild-card

  4. #104

    Re: TrioBet Open 2011

    Tsitaat Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
    :D wild card hollykas saab karm olema jah. A kui viimasesse päeva jõuad, siis peab piiri pidama v.

    http://www.triobetopen.com/uudised/p...rtyl-wild-card
    Siis lihtsalt haised seal lauas, muud midagi

  5. #105
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    364

    Re: TrioBet Open 2011

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Kas keegi Rakverest on ka minemas?
    Olen minemas Rakverest

  6. #106
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: TrioBet Open 2011

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    So fucking standard ja julmalt tiltiajav. 6 kuud oli turniir lobbys olemas, iga päev overlayga satikad ja ikka leidub 'lolle', kes ei saanud ära regada. Tõesti ei saa siis kuue kuu jooksul planeerida kahte päeva ka ette w?
    Ma ei ole hater aga kõik ei käi trios väga tihti ja kui käivad, siis ei pruugi vaadata turniiri lobbyt. Samuti neil võib puududa huvi igasuguste turniiride vastu või neil võib tekkida huvi alles viimasel minutil (või mõnel juhul liiga hilja). Ise sain regatud paar päeva enne regamise lõppu puhta juhuse tõttu, sest juhtus silm peale sellele foorumi threadile. Selle asemel, et kõik üksteise peale karjuvad võiks parem otsida lahendusi- või nende puudumisel olukorraga leppida. Take the chill pill people :)

  7. #107

    Re: TrioBet Open 2011

    Ma arvan et sa olid suht 1% tõsistest pokkeri harrastajatest siis kes ei olnud kuulnud üritusest nagu triobet open. See üritus on ikka piisavalt reklaami saand imo.

  8. #108

    Re: TrioBet Open 2011

    jap, teles ja meedias oli reklaam (õhtuti, enne filmi algust ja peale lõppu), samuti pokkeriprode ja pokernewsi foorumis.

    triobeti lehele ei peagi jõudma, et seda näha.


    aga sulle saab selle andestada, tais ei näidata kanal2te ja tv3e :D

  9. #109
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 271

    Re: TrioBet Open 2011

    Tsitaat Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
    Ma ei ole hater aga kõik ei käi trios väga tihti ja kui käivad, siis ei pruugi vaadata turniiri lobbyt. Samuti neil võib puududa huvi igasuguste turniiride vastu või neil võib tekkida huvi alles viimasel minutil (või mõnel juhul liiga hilja). Ise sain regatud paar päeva enne regamise lõppu puhta juhuse tõttu, sest juhtus silm peale sellele foorumi threadile. Selle asemel, et kõik üksteise peale karjuvad võiks parem otsida lahendusi- või nende puudumisel olukorraga leppida. Take the chill pill people :)
    Telekat vaatad? Lehti loed? Foorumeid loed? TrioBet openile on piisavalt reklaami tehtud, et kõigile jõuda kohale: kus, mis ja millal toimub.

  10. #110
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: TrioBet Open 2011

    Nagu näha huvilisi nii palju, et saab järgmine kord vabalt teha 1500 või miks mitte 2000 pokkermängijaga üritus :)

  11. #111
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: TrioBet Open 2011

    Tsitaat Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
    Nagu näha huvilisi nii palju, et saab järgmine kord vabalt teha 1500 või miks mitte 2000 pokkermängijaga üritus :)
    Siis peaks vist mitmes majas juba tegema mis on imo samaväärne Day 1A ja Day 1B-ga.
    Aga selline küsimus, et kas reede õhtul/laupäeval/pühapäeval toimub kõrvalturniire ka? Need kes siin sisse magasid, saaksid siis ju neid mängida. Peale esimest päeva, jääb niikuiniigi ainult 300 mängijat alles ja siis oleks ruumi palju.
    Viimati muudetud MeelisV poolt : 13.06.11 at 21:10

  12. #112

    Re: TrioBet Open 2011

    mõtlesin sama, et pika planeerimise, reklaami ja satikasüsteemiga on 1500 field täiesti tehtav.
    aga panen siia kirja tänaöise triobet openiga seotud unenäo, enne kui see meelest ära läheb.
    veeren muretult vilet lastes suurhalli. saal on paksult laudu ja inimesi täis, aga konditsioneerid uhavad täie hooga ja õhk on mõnusalt jahe. leian oma laua ülesse ja võtan istet. inimesed alles kogunevad. oma lauas on kõik võõrad näod, tunnen ära vaid ühe inimese - robert mizrachi, kes istub minust 2 kohta vasakul.
    mõned käed oleme mänginud, kui eest on standard limbid ja ma vaatan btn-l Q 6 . tundub hea mõte pot kokku korjata ja korralik squeez sisse panna. mõeldud-tehtud. robert mizrachi vingerdab bb-l tükk aega ja callib, teised foldivad. flop ei ole üldse paha , 6 7 6 . robert chkib, teen 80% cbeti. callib peale mõtlemist. ma mõtlen, ok - 88-JJ, 2overit+mast, oesd või auku + mast. las tõmbab kallilt. turn on 4 . jälle chkib. 70% pangast sisse. jälle kägiseb ja callib. river on mulle ok, A . rops chkib, ma betin 40% value ja saan suht kiire calli. pean esimesena avama. tõusen toolilt, et väike fist pump teele panna, samal ajal avan kaardid - Q 7 !!! fck it, olin valesti vaadanud või meelde jätnud. juba poolel teel õhku olnud käsi aimab halba ja hakkab vaikselt tagasi küljele vajuma. robert ei näita emotsioone välja ja avab 6 3 !!! fck, olen üli tildis, et kaarte valesti vaatasin, et see donk mind pre 63o-ga callis ja et donkasin esimeste kätega 2/3 oma stackist maha. ropendan vaikselt, annan toolile kõksu jalaga ja lippan lauast minema õue suitsu tegema. tulen 5 min pärast tagasi, et edasi mängida. võtan istet ja näen, et mul pole enam üldse stacki ees. wtfff!!!??! peale pikka jauramist diileri, mängijate ja flooriga tuleb välja, et mu kõrval istunud vaikne, kogukam punaste põskedega maapoiss oli peale minu lauast ära minemist mu stacki sujuva randmeliigutusega omale võtnud. ta arvanud, et ma vihastasin ja ei tule tagasi. et kes tahab, võtku. ok, jätsin floori klattima, et stack tagasi saada ja läksin uuele suitsule........
    Viimati muudetud vsiu100 poolt : 10.06.11 at 13:18

  13. #113

    Re: TrioBet Open 2011

    suurhallis ei tea, et toimuks, aga pargis on OOPS reedel kell 18(110€), milllele on late reg. 3h e. 6 esimest levelit, 120 kohta max. samuti pidi olema võimalus sng-sid teha ja cash on 24/7 reedest esmasp. hommikuni.
    Viimati muudetud vsiu100 poolt : 10.06.11 at 13:10

  14. #114

    Re: TrioBet Open 2011

    Saad sa kusagilt selle maapoisi nime välja uurida, teeme petiste teemasse topiku ja proovime googles esimesele kohale saada.

  15. #115

    Re: TrioBet Open 2011

    ei saa kahjuks. meenutas muidu Tõnissoni Kevadest.

  16. #116

    Re: TrioBet Open 2011

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    mu kõrval istunud vaikne, kogukam punaste põskedega maapoiss oli peale minu lauast ära minemist mu stacki sujuva randmeliigutusega omale võtnud.
    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Saad sa kusagilt selle maapoisi nime välja uurida, teeme petiste teemasse topiku ja proovime googles esimesele kohale saada.
    Coca obv

  17. #117
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: TrioBet Open 2011

    Jah, Tõnisson, Coca, allmost same....

  18. #118
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: TrioBet Open 2011

    Kas sa siis Krayziet ei tunne?

  19. #119
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: TrioBet Open 2011

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Saad sa kusagilt selle maapoisi nime välja uurida, teeme petiste teemasse topiku ja proovime googles esimesele kohale saada.
    loooololololol

  20. #120

    Re: TrioBet Open 2011

    mul pole punased põsed

Lehekülg 6, kokku 15 EsimeneEsimene ... 45678 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES