Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 10, kokku 15 EsimeneEsimene ... 89101112 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 181 kuni 200, kokku 293
  1. #181
    Moderaator Kasutaja -andres- avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn.
    Postitusi
    4 546

    Re: TrioBet Open 2011

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    pean enda sünnipäeva samal ajal tartus, big partyyzzzz
    ( Click to show/hide )

  2. #182

    Re: TrioBet Open 2011

    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 15.06.11 at 18:06

  3. #183
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: TrioBet Open 2011

    imagine if you got lost in Siberia and just by chance came across this in the middle of the forest

    hulohut1 3 weeks ago 59

  4. #184

    Re: TrioBet Open 2011

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Vaatasin ka, et laud 12 on 6 Taavit :D
    Ise olen lauas 26
    Laud 13 siiski.

    Ma üks neist :)

  5. #185

    Re: TrioBet Open 2011

    Krt, unustaisin regada ja lubasin ühele leedu sõbrale kunagi, et mängin ka. Keegi piletit väikese kasumiga maha ei taha müüa?


    Või oleks mõni parem koht kuhu seda postitada?

  6. #186

    Re: TrioBet Open 2011

    piletit ei saa maha müüa

  7. #187

    Re: TrioBet Open 2011

    super nädalavahetus tõotab tulla!


    spoleri nimed võivad olla muudetud!
    ( Click to show/hide )

  8. #188
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: TrioBet Open 2011

    haha :D kuidas ta nii mööda pani siis :P

  9. #189

    Re: TrioBet Open 2011

    Kutset vist saab maha müüa?

  10. #190
    STFU
    Guest

    Re: TrioBet Open 2011

    sul on müüa? kui on..võta ühendust

  11. #191
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: TrioBet Open 2011

    nuuuhh.. mingeid kommentaare või actionit vms? kuidas fiiling on? pilte ka kuskilt näeb?

  12. #192
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: TrioBet Open 2011

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    nuuuhh.. mingeid kommentaare või actionit vms? kuidas fiiling on? pilte ka kuskilt näeb?
    Siin saab näha reportaaži

  13. #193

    Re: TrioBet Open 2011

    nvm, esimesed reportaazid suckisid, aga kvaliteet tõusis kohe
    Viimati muudetud KraindOnMaind poolt : 17.06.11 at 23:41

  14. #194
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: TrioBet Open 2011

    Korraldus ja fiiling on minu arust väga kõvad. Niikaua kuni mina seal olin sujus kõik hästi, saal nägi igati vinge välja, Eestis sellist vaatepilti pole varem näinud. Miinusena tooks välja selle, et diilerid on fishid, aga seda oli muidugi oodata.

  15. #195
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: TrioBet Open 2011

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    mõtlesin sama, et pika planeerimise, reklaami ja satikasüsteemiga on 1500 field täiesti tehtav.
    aga panen siia kirja tänaöise triobet openiga seotud unenäo, enne kui see meelest ära läheb.
    veeren muretult vilet lastes suurhalli. saal on paksult laudu ja inimesi täis, aga konditsioneerid uhavad täie hooga ja õhk on mõnusalt jahe. leian oma laua ülesse ja võtan istet. inimesed alles kogunevad. oma lauas on kõik võõrad näod, tunnen ära vaid ühe inimese - robert mizrachi, kes istub minust 2 kohta vasakul.
    mõned käed oleme mänginud, kui eest on standard limbid ja ma vaatan btn-l Q 6 . tundub hea mõte pot kokku korjata ja korralik squeez sisse panna. mõeldud-tehtud. robert mizrachi vingerdab bb-l tükk aega ja callib, teised foldivad. flop ei ole üldse paha , 6 7 6 . robert chkib, teen 80% cbeti. callib peale mõtlemist. ma mõtlen, ok - 88-JJ, 2overit+mast, oesd või auku + mast. las tõmbab kallilt. turn on 4 . jälle chkib. 70% pangast sisse. jälle kägiseb ja callib. river on mulle ok, A . rops chkib, ma betin 40% value ja saan suht kiire calli. pean esimesena avama. tõusen toolilt, et väike fist pump teele panna, samal ajal avan kaardid - Q 7 !!! fck it, olin valesti vaadanud või meelde jätnud. juba poolel teel õhku olnud käsi aimab halba ja hakkab vaikselt tagasi küljele vajuma. robert ei näita emotsioone välja ja avab 6 3 !!! fck, olen üli tildis, et kaarte valesti vaatasin, et see donk mind pre 63o-ga callis ja et donkasin esimeste kätega 2/3 oma stackist maha. ropendan vaikselt, annan toolile kõksu jalaga ja lippan lauast minema õue suitsu tegema. tulen 5 min pärast tagasi, et edasi mängida. võtan istet ja näen, et mul pole enam üldse stacki ees. wtfff!!!??! peale pikka jauramist diileri, mängijate ja flooriga tuleb välja, et mu kõrval istunud vaikne, kogukam punaste põskedega maapoiss oli peale minu lauast ära minemist mu stacki sujuva randmeliigutusega omale võtnud. ta arvanud, et ma vihastasin ja ei tule tagasi. et kes tahab, võtku. ok, jätsin floori klattima, et stack tagasi saada ja läksin uuele suitsule........
    Aga kus minu stäkk on?
    Postitatud 5 minutid tagasi Maheaatom poolt • Tase 8: 400-800, 100 ante
    Revo Kink naaseb pausilt ning avastab, et kogu stäkk on kadunud. Hetkelise segaduse järgi avastatakse, et naabermängija on kogemata Revo väikse stäki enda stäkiga liitnud. Õnneks pole chipid segunenud ning Revo tunnistab ühe tornidest enda omaks ning mäng võib jätkuda.

    Mindfuck

  16. #196

    Re: TrioBet Open 2011

    piltide järgi on enamus sellel donkamendil parajad koomikud fill hellmutid oma päikeseprillide ja kivistunud pokerfacedega.

  17. #197
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: TrioBet Open 2011

    gogogogog naxer

  18. #198

    Re: TrioBet Open 2011

    Käidud. U 700 seas kukkusin välja. Enne välja kukkumist õnnestus üks suckout teha, kui bblt läksin sb reisi peale allinni. Mul 92, sbl AK, floppi 2 ja riveriks mulle rida. Natuke hiljem donkasin suurema osa nuppe maha QJo vs QKs vs shortstacki AA, floppis Q... Viimane käsi üks ees limpis, järgimine reisis, ma buttonilt v sblt allinni AQoga, reisija callis 43oga, neli floppi..
    Oli vahva.
    Viimati muudetud taavi poolt : 17.06.11 at 18:06

  19. #199
    Grinder Kasutaja totaldonk avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    914

    Re: TrioBet Open 2011

    Tsitaat Algselt postitas taavi Vaata postitust
    Käidud. U 700 seas kukkusin välja. Enne välja kukkumist õnnestus üks suckout teha, kui bblt läksin sb reisi peale allinni. Mul 92, sbl AK, floppi 2 ja riveriks mulle rida. Natuke hiljem donkasin suurema osa nuppe maha QJo vs QKs vs shortstacki AA, floppis Q... Viimane käsi üks ees limpis, järgimine reisis, ma buttonilt v sblt allinni AQoga, reisija callis 43oga, neli floppi..
    Oli vahva.
    43 kõlab nagu vonkartoffel aga rsk peaks suited olema :D

  20. #200
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: TrioBet Open 2011

    kardpleier FTWWWWWWWW

Lehekülg 10, kokku 15 EsimeneEsimene ... 89101112 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES