Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 7, kokku 7
  1. #1
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 323

    NL50$ daamid 3bet potis.

    Kuna selliseid olukordi tuleb päris tihti, siis selleks ka teema, et kuidas readless olukorras toimida.

    Mingisigune 10 käsi 1 3bet pot kui välja arvata, et teises käes vastane 3bet shoves AJ üle minu buttoni avangu. Seega ei ole just kõige teravam pliiats.

    Full Tilt Poker $50.00 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1214156
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN/SB: $40.60
    Hero (BB): $53.95

    Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with Q Q
    BTN/SB raises to $1.50, Hero raises to $5.50, BTN/SB calls $4

    Flop: ($11.00) 5 3 K (2 players)
    Hero bets $6.50, BTN/SB calls $6.50

    Turn: ($24.00) 6 (2 players)
    Hero teeb mida? Ja miks?

  2. #2
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: NL50$ daamid 3bet potis.

    Mulle meeldib flop hoopis check callida. Turn siis samuti ja olenevalt betsizest ja mis kaart tuleb revaluate river.

  3. #3

    Re: NL50$ daamid 3bet potis.

    Tsitaat Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Mulle meeldib flop hoopis check callida. Turn siis samuti ja olenevalt betsizest ja mis kaart tuleb revaluate river.
    Ma mängiks samamoodi arvatavsti. Just ühe pisut agroma regi vastu ükspäev mängisin samamoodi.Kui ise betime, siis valuetownime ennast K vastu ja blufid suhtkoht välistame, aga ch-cdes jäävad blufid ka sisse. Tundub targem.
    ( Click to show/hide )

  4. #4

    Re: NL50$ daamid 3bet potis.

    Tsitaat Algselt postitas EestiMats Vaata postitust
    Ma mängiks samamoodi arvatavsti. Just ühe pisut agroma regi vastu ükspäev mängisin samamoodi.Kui ise betime, siis valuetownime ennast K vastu ja blufid suhtkoht välistame, aga ch-cdes jäävad blufid ka sisse. Tundub targem.
    ( Click to show/hide )
    checkides hoiad oma range liiga tugeva vastase silmis. Ja vääga palju käsi, millelt valuet võtta. Hoiaksin agromat liini

  5. #5
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Internet
    Postitusi
    1 072

    Re: NL50$ daamid 3bet potis.

    Tsitaat Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
    checkides hoiad oma range liiga tugeva vastase silmis. Ja vääga palju käsi, millelt valuet võtta. Hoiaksin agromat liini
    wut? checkimine on tugevus?
    Hoides aggromat liini palun komenteeri OPs olevat situatsiooni ka siis :) .
    Ja minu arust kui vastane on tundmatu, siis betides valuet võtame me sealt pocketitelt, flushdrawdelt ja ehk A5elt, mis ta ranges olla võivad. Samas maksame kunnid kenasti kinni. Check callides saame, aga valuet väga paljult õhult ja A5lt, pocketilt suure tõenäosusega ka 2 tänavat, fd maksab ilmselt ka ühe tänava ikka. Turni halbu kaarte eriti ei ole ka nagu, kui ta peaks saama tasuta kaardi, samas on tal võimalus just oma JT, T8 tüüpi kättega üks paar hitida , et meile veel valuet anda.

  6. #6

    Re: NL50$ daamid 3bet potis.

    Checkimine agressiivses mängus tihtipeale tugevuse märk, kuna näitab, et käel on potentsiaali ka ilma bluffimata st showdownil võita. Kui oled koguaeg cbettinud 3bet pottides ja järsku checkid siis esimese asjana tavaliselt vastane eemaldab su rangest õhu. Eriti nii kuival boardil nagu K75r. Loomulikult võid sattuda panustades hiljem keerulistesse olukordadesse kuna vastasel pole pmst bluffe ranges kui callib ja siis panustama hakkab, saaks ju käe maha checkida. Sellest ka üpris lihtne fold kui hakkame tuld saama sealt. Ka check/call line sobib väga hästi.

  7. #7
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 323

    Re: NL50$ daamid 3bet potis.

    Fishi vastu ilmselt ck/call okei, aga kui regulari vastu sedasi mängida ja ta jälile saab peaksime hakkama oma mängu 3bet pottides under pairiga miksima, muidu võime kergelt foldida parima käe.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES