Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 25, kokku 25
  1. #21

    Re: NL20: Mida me teeme selle tricky regulariga?

    Jah, endiselt kordan, et ma BB ja vastane SB. Pidasin AJ piisavalt tugevaks käeks. Kui ma nüüd vaataks seda situatsiooni siis mulle endale tegelt 3bet pf väga ei meeldiks. Calli eelistan endiselt ja flopis meeldiks ka call. Olenevalt vastase turni käigust tegutsen edasi.

    Kui vastane oleks lightimalt bettinud PF, siis oleks 3bet standard olnud, aga selle raise peale lõin ilmselgelt vedalaks.

    Ja vastane(YOOOOR) näitas QQd.

  2. #22
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: NL20: Mida me teeme selle tricky regulariga?

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Jah, endiselt kordan, et ma BB ja vastane SB. Pidasin AJ piisavalt tugevaks käeks. Kui ma nüüd vaataks seda situatsiooni siis mulle endale tegelt 3bet pf väga ei meeldiks. Calli eelistan endiselt ja flopis meeldiks ka call. Olenevalt vastase turni käigust tegutsen edasi.

    Kui vastane oleks lightimalt bettinud PF, siis oleks 3bet standard olnud, aga selle raise peale lõin ilmselgelt vedalaks.

    Ja vastane(YOOOOR) näitas QQd.
    nunu, ma oleks siis busto olnud ning reloadi teinud

  3. #23
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: NL20: Mida me teeme selle tricky regulariga?

    Arvasingi, et suur paar ja ma ise ka SB-na oleks mänginud kätt nii suurelt ja agrolt ning tihti jätab see mulje nagu ma blufiks.

  4. #24
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL20: Mida me teeme selle tricky regulariga?

    Tsitaat Algselt postitas BuildUp
    Jah, endiselt kordan, et ma BB ja vastane SB. Pidasin AJ piisavalt tugevaks käeks. Kui ma nüüd vaataks seda situatsiooni siis mulle endale tegelt 3bet pf väga ei meeldiks. Calli eelistan endiselt ja flopis meeldiks ka call. Olenevalt vastase turni käigust tegutsen edasi.

    Kui vastane oleks lightimalt bettinud PF, siis oleks 3bet standard olnud, aga selle raise peale lõin ilmselgelt vedalaks.

    Ja vastane(YOOOOR) näitas QQd.
    Yoooor on nl50 ja nl100 mänginud väga palju, ning on jube nit pre ja postflopis, sest palju limbib ja 3bet on olematu peaaegu, samuti on steal olematu. Call on tema vastu antud juhul mõistlik preflopis, sest ta annab nii kergelt järgi postflopis ning sinu positsiooniline eelis annab väimaluse ta isegi ilma käeta üle mängida. Samas, kui ta aga tõstab, siis peaks olema ettevaatlik, sest enamus ajast on väga tugev käsi, see mees naljalt ei steali.

    Samuti on ta veel miinuses mängija 10k käe kohta, mis mul tema kohta on.

  5. #25

    Re: NL20: Mida me teeme selle tricky regulariga?

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Yoooor on nl50 ja nl100 mänginud väga palju, ning on jube nit pre ja postflopis, sest palju limbib ja 3bet on olematu peaaegu, samuti on steal olematu.
    Äkki nl50 ja nl100 nit-reg pole nl20-s üldse nii nit?
    Selles suhtes, et kas pole suht tavaline, et madalamale minnakse steamima ja kergelt gamblema? Herol ka read, et "tricky regular".

Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES