Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 25
  1. #1

    NL20: Mida me teeme selle tricky regulariga?

    No-Limit Hold'em, $0.20 BB (10 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP1 ($19.20)
    MP2 ($12.63)
    MP3 ($19.33)
    CO ($19.70)
    Button ($18.74)
    SB ($38)
    BB ($20.83)
    Hero (UTG) ($21.19)
    UTG+1 ($20.10)
    UTG+2 ($26.64)

    Preflop: Hero is UTG with A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img], J[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img]
    8 folds, BB raises $1.40, Hero calls $1.30

    Flop: ($3) J[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img], 3[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], Q[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img] (2 players)
    BB bets $0.60, Hero raises $2.50, BB raises $3.80, Hero calls $1.90

    Turn: ($11.80) 8[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/heart.gif[/img] (2 players)
    BB bets $8.80, Hero raises $15.29 (All-In), BB calls $6.13 (All-In)

    River: ($41.66) 8[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/diamond.gif[/img] (2 players, 2 all-in)

    Total pot: $41.66

    Tegemist siis üsna kogenud mängijaga, kes mängib nii NL50s kui ka all pool. Statid 23/9/3 765 kätt. Steal on SBlt 47%.

    Mulle tundus, et ta tahab mind räigelt üle mängida. Muidugi flopi minbet ja selle peale rereraise oleks pidanud vist foldima. Kuidas mängiksite? Ma olen faking vihane ja närvis ka praegu, panin lauad kinni. Ei saa lihtsalt nii mängida. Oleks poksikotti koju vaja.

  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja levis avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 557

    Re: NL20: Mida me teeme selle tricky regulariga?

    fold preflop

  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: NL20: Mida me teeme selle tricky regulariga?

    +1

    Fold pre. Kasutasin seda sama line juba NL10 kui foldisin AJ üldse EPlt. Asi lihtsalt selles et oleme sitas kui hitime ntx A.
    Ja tracker näitas mulle sellel käel miinust EP-lt


    EDIT:

    See käsi ei make sensepreflop. Kuidas saab BB raiseda ja sina UTG callida ????

  4. #4

    Re: NL20: Mida me teeme selle tricky regulariga?

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    +1

    Fold pre. Kasutasin seda sama line juba NL10 kui foldisin AJ üldse EPlt. Asi lihtsalt selles et oleme sitas kui hitime ntx A. Ja tracker näitas mulle sellel käel miinust EP-lt
    Täpselt nii teen ka mina. Halb käsi OOP mängimiseks.

  5. #5

    Re: NL20: Mida me teeme selle tricky regulariga?

    Ma olen Big Blind ja vastane on SB. Ma ei arva, et AJga ma sealt foldiks. Kui ta oleks vähem bettinud, siis ma oleks ka kindlasti 3bettinud, aga sellise raise juures otsustasin callida.

  6. #6

    Re: NL20: Mida me teeme selle tricky regulariga?

    kui BvB siis äkki ikkagi 3bet preflop ja fold, kui 4betib? Mida tal see minbet flopis tähendab, oled varem näinud foldimas reraise peale? Kui regular, siis meelitab raiset välja, ma arvan. Ma foldiks reraise peale flopis.

  7. #7
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 102

    Re: NL20: Mida me teeme selle tricky regulariga?

    Mileks flopi raised?

    PF võid 3bettida, oleneb vastasest. Call ei ole kunagi halb aga siis ei tohi postflopis mängida "fit&fold" moodi ning pead VÄGA PALJU floatima, bluffima jne.

    Ja ma arvan, et sa oled beat ja seega ma foldiks turni. 2paari ja set on vägagi tõenäoline siin.

  8. #8
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: NL20: Mida me teeme selle tricky regulariga?

    Flopis ma raiseks ainult selleks, et infot saada ning re-raise korral oleks asi kohe väga kahtlane ja saaks rahus foldimisele mõtlema.

    Turnis oli halb mäng, flopis pole paha. Kusjuures alati tasub tähele panna kui tihti SB sind üldse raiseb kui kõik on foldinud mitte state vaadata ma arvan. Kui ta seda ikka üliharva teeb siis ongi SB eesmärk jätta käest mulje kui bluff ning arvan, et SB-l võis olla suur ülepaar ning üritaski sind endast välja viia. Tema flop bet viitab ilmselgelt sellele, et "palun raise mind"! Muidugi võis olla ka JQ või harva 910 vms aga turnil ma foldiks 100% regulari vastu ning ütles, et "take it".

  9. #9
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL20: Mida me teeme selle tricky regulariga?

    Foldiks samuti preflop.

  10. #10
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: NL20: Mida me teeme selle tricky regulariga?

    Tsitaat Algselt postitas Tigrano
    Foldiks samuti preflop.
    kas sa tõesti foldid BvB AJo, kui SB raiseb sind ja on seda enne ka teinud pidevalt? Ma reraiseks preflop.

  11. #11
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: NL20: Mida me teeme selle tricky regulariga?

    Tsitaat Algselt postitas gert23
    kas sa tõesti foldid BvB AJo, kui SB raiseb sind ja on seda enne ka teinud pidevalt? Ma reraiseks preflop.
    Jep, lihtne fold minujaoks.

  12. #12
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: NL20: Mida me teeme selle tricky regulariga?

    wow :o

  13. #13
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: NL20: Mida me teeme selle tricky regulariga?

    Pakun ülepaari või siis äärmisel juhul AQs.

  14. #14
    Olümpsi Mägi Aivar Kasutaja ESTPatrick avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Privadurrs Suite
    Postitusi
    5 572

    Re: NL20: Mida me teeme selle tricky regulariga?

    kõige easym 3bet pre üldse. kui tema paneb overbet raise 7bb, siis mina panewn overbet 3beti 26bb

    eat some of that

  15. #15
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    462

    Re: NL20: Mida me teeme selle tricky regulariga?

    üritades bluffida?

  16. #16
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Foux avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    486

    Re: NL20: Mida me teeme selle tricky regulariga?

    AJ on väga assrape käsi, ma foldiks pf. Kui ta harrastab sellist käiku pidevalt, siis 3bet

  17. #17
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 102

    Re: NL20: Mida me teeme selle tricky regulariga?

    PALUN RAHVAS ÄRGE ÄSS POISSI SIIN KÜLL FOLDIGE.

    Kas Te saate ikka aru, et konverter oli natuke vigane ning on folditud SB-ni, kes OPEN-raiseb ja Hero on BB ning tal on käes AJ (äss poiss). Mis on tugevuselt kolmas äss ja vastase range vastu nuts.


  18. #18
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: NL20: Mida me teeme selle tricky regulariga?

    Tsitaat Algselt postitas ranka
    PALUN RAHVAS ÄRGE ÄSS POISSI SIIN KÜLL FOLDIGE.

    Kas Te saate ikka aru, et konverter oli natuke vigane ning on folditud SB-ni, kes OPEN-raiseb ja Hero on BB ning tal on käes AJ (äss poiss). Mis on tugevuselt kolmas äss ja vastase range vastu nuts.

    jah ma sain sellest aru ning sellepärast ka lükaks talle raise peale.

  19. #19

    Re: NL20: Mida me teeme selle tricky regulariga?

    Ma loodan, et kõik, kes foldimist soovitasid, said valesti aru käest. Muidu ei saa mina teist aru. ;D
    Sa ei foldi ühe raise peale HU mängides seda kätt, tavaline on reraise. Antud juhul, erinevalt niisama HU mängimisest on sul positsioon ka enne floppi raiseja suhtes. Siin 3-betiks enne floppi. Nagu mängitud, flopil vist pigem floatiks, vaataks, mis turnil teeb.

  20. #20
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 102

    Re: NL20: Mida me teeme selle tricky regulariga?

    Call on parem, kui 3bet IMO, sest meil on postioon, SB range on väga lai ning meie käsi on ta rangest eest. Me saame ekstraktida nii rohkem - PF raise + SB cbet ning edasi juba oleneb, mis flop on.

    3betiga saame ta steali ainult tagasi ning kui tundmatu vastane 4betib (meie oleme limiidis uus, seega tundmatu ei pruugi olla uus "donk") siis ma ei tea, mis teha.

    3bettige siin pasa kätega, et mixida Teie premiumite (BvB siis TT+, AK) rangesid ning keskmiste tugevuste kätega, mis ta rangest pikalt ees võiks mängida postfloppi.

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES