Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 8, kokku 8
  1. #1

    NL5 TPTK drawisel boardil

    Vastane:
    34/3 108 käe peale
    Agg: 1.2
    Kas see on siin easy fold?
    Kysin lihtsalt kindluse mõttes üle.

    €0.02/€0.05 No Limit Holdem
    PokerStars
    7 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Perich85 (€4.91)
    UTG+1 Dragu60 (€5.08)
    MP Hero (€6.59)
    CO Ili_Xabi1991 (€5.12)
    BTN S0syk (€18.11)
    SB morganlenuit (€4.75)
    BB Requeixo_28 (€5.18)

    Pre-Flop: (€0.07, 7 players) Hero is MP A K
    Perich85 raises to €0.15, 1 fold, Hero raises to €0.45, 3 folds, Requeixo_28 calls €0.40, Perich85 calls €0.30

    Flop: J 10 K (€1.37, 3 players)
    Requeixo_28 bets €1.50, Perich85 folds,Hero ??

    Final Pot: €2.87

  2. #2
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: NL5 TPTK drawisel boardil

    Üldiselt standardina ma calliksin ühe barreli ja kui turnil ka veel surub siis foldiksin.
    Easy fold vast pole,aga ntx kui me 3betiksime teda siin ja saaksime veel otsa siis 100% pmst beat.

  3. #3

    Re: NL5 TPTK drawisel boardil

    kuna ta tundub passiivne ja kahte tänavat tõenäoliselt halvemaga ei beti siis ma callin flopi ja foldin turni, oleks agro raiseks flopi ja üritaks raha sisse saada, kuna agro donkab harva parema käega, passiivne aga sagedamini

  4. #4
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: NL5 TPTK drawisel boardil

    Mina ei tea, ma foldiks flopis juba ära. Käsi on vähe küll, aga tundub suht passiivne vend. Overbeti callida niisama ei taha. Persetunne ütleb, et ega siin turnis ka korralik bet tulemata ei jää. Ma sellises kohas vaatan tavaliselt fold to 3bet stati, aga nii väikese käte arvu kohta pole sellest vist abi.

  5. #5
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: NL5 TPTK drawisel boardil

    Mina tahakska siin ära callida ja turni vaadata, kuigi ega sealt väga palju abi tulla ei pruugi. Küsimusi tekitab see overbet. Miks ta peaks tegema nt nutsiga overbeti? Kas targem ei oleks vastasel lasta end vaikselt üles puua? Keegi siin foorumis rääkis, et flopatud nuts on mikros ainuke käsi, millega tasuks slowplayda. Samas nii madalas limiidis ei pruugi vastane nii mõelda ja mõtleb, et võtab võimalikult palju valuet. Nüüd oma juttu üle lugedes kipub pigem foldi poole, kuna ainuke käsi, mis meid päästa saab on üks neljast emandast ja kuna eeldan, et tal on AQ käes, siis jääb järgi kolm outi, seega parim, mis siit tulla saab on split.

    Kui mu mõttekäigus midagi vigast ja/või ebaloogilist või ülemõtlemist on, siis oleksin tänulik tagasiside eest.

  6. #6

    Re: NL5 TPTK drawisel boardil

    Ma pigem kaldun ka sellepoole, et vastane pole nii skilled, et trappida ja tahab võtta kohe suurelt value oma nutsiga.
    Ise arvan, et pole mõtet callida seda boardi, kuna kindlasti saab nupud sisse ka lihtsamas kohas. Ja nagu eelpostis mainiti võib meid päästa ainult Q ja sellepeale välja minna ma arvan et pole mõtet.

  7. #7

    Re: NL5 TPTK drawisel boardil

    value shmalue selline vend pole elusees valuet näind ega katsund, siin saame mängida perfektselt kasutades infot et ta passiivne, callida flopi käega mis donkbeti vastu on tihti ees ning foldida turni kui oleme peaaegu alati taga. ez game ju?

  8. #8
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: NL5 TPTK drawisel boardil

    ise calliks flopis ja c/f järgmised tänavad, kui abi ei tule.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES