Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 8, kokku 8
  1. #1
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Dzuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    445

    2$ Rush rebuy 20k guaranteed

    Käsi enne seda olin big blind ja floppasin TP/TK , checkisin, teine vend checkis ja sama tüüp panustas, läksin all in ja ta foldis.
    Avg on umbes 650k ja 29 tüüpi alles.

    Full Tilt No-Limit Hold'em Tournament, 6000/12000 Blinds 1500 Ante (9 handed) - Full Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Button (t2885731)
    Hero (SB) (t484194)
    BB (t913284)
    UTG (t231212)
    UTG+1 (t824368)
    MP1 (t1812267)
    MP2 (t290646)
    MP3 (t701192)
    CO (t453062)

    Hero's M: 15.37

    Preflop: Hero is SB with 10, J
    6 folds, Button bets t27000, Hero calls t21000, 1 fold

    Flop: (t79500) Q, A, 6 (2 players)
    Hero checks, Button bets t48000, Hero ?

    Shove oleks mõttetu? Kui arvestada BvB olukorda ja tema reageeringut eelmine kord.
    Ja kui call ning turn on blank, siis alla anda?

  2. #2

    Re: 2$ Rush rebuy 20k guaranteed

    Just shoveks kui ta eelmine kord bet-foldis.
    2/3 avg. stackist alles, kui callib flippad, aga kui ei calli saab ilusti 1/4 sinu stackist risk free juurde.
    Sgoveks ka ilma riidideta. (või siis commiting raise-calliks about 200k peale, vahet pole)

    edit: Samas vahel on seal tore ka min-raiseda ja barreldada riverini või callida flopil shove. Mitut barrelit on raskem callida kui ühte.

    VÕI siis minraiseda ja blank turni korral checida ja tasuta riverit näha ja siis vastavalt riverili mõelda plaan..Kõige safem ay ja vahel kasutan ka seda, kõik oleneb tujust.

    Anyway on erinevaid võimalusi kuidas siin käituda, ise siiski eelistaks meie stackiga kohe rahad sisse saada ja AA ära crackida.
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 08.03.11 at 22:16

  3. #3
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Dzuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    445

    Re: 2$ Rush rebuy 20k guaranteed

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Just shoveks kui ta eelmine kord bet-foldis.
    2/3 avg. stackist alles, kui callib flippad, aga kui ei calli saab ilusti 1/4 sinu stackist risk free juurde.
    Sgoveks ka ilma riidideta.
    Mgay, mõtlesin sama moodi ja tegin shove, aga jäi nats kripeldama, kas oleks võind äkki veel venitada, aga tund aega oli kaardi surm ka olnud ja tundus parim spot.

  4. #4
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: 2$ Rush rebuy 20k guaranteed

    Mu arust väga hea spot saada rahad sisse. ma usun, et hittisid xD

  5. #5
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Dzuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    445

    Re: 2$ Rush rebuy 20k guaranteed

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    Mu arust väga hea spot saada rahad sisse. ma usun, et hittisid xD
    Nope, AK oli vastas ja ei mängind välja :D

  6. #6
    Julm Donk Kasutaja darvvidaz avatar
    Liitus
    Mar 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    29

    Re: 2$ Rush rebuy 20k guaranteed

    Kas pigem reraise preflop poleks olnud targem valik antud situatsioonile ja stäkile ? IMO. stäkk ju piisav, et küsida üle vastase käest mida ta represendib ....... v oli nö. ,, kartus '', et mees tiltis eelmises olukorras kus sai pikki näppe ?
    Teine võimalus ka ju postflopis cbet teha ja saada siis vastuse, juhul kui ta oleks slowplynd oma TPTK lihtsalt callides siis suckoudi võimalus oleks sulle siiski jäänud ja vaevalt, et ta ka foldib sellisel limiidil. Lihtsalt arvamuse jagamine kogenumatele.

    Isiklikult valiksin fold; Re-raise variandi.

  7. #7
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Dzuu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    445

    Re: 2$ Rush rebuy 20k guaranteed

    Tsitaat Algselt postitas darvvidaz Vaata postitust
    Kas pigem reraise preflop poleks olnud targem valik antud situatsioonile ja stäkile ? IMO. stäkk ju piisav, et küsida üle vastase käest mida ta represendib ....... v oli nö. ,, kartus '', et mees tiltis eelmises olukorras kus sai pikki näppe ?
    Teine võimalus ka ju postflopis cbet teha ja saada siis vastuse, juhul kui ta oleks slowplynd oma TPTK lihtsalt callides siis suckoudi võimalus oleks sulle siiski jäänud ja vaevalt, et ta ka foldib sellisel limiidil. Lihtsalt arvamuse jagamine kogenumatele.

    Isiklikult valiksin fold; Re-raise variandi.
    WTF!? Ma olen alla avg. ta on stack leader, ehk saab teha üsna lightilt igasugu moove, plus ta on veel positsioonis minu vastu. Oletame teen reraise, tuleb variant A:Saan väga lihgtilt shove ja kingin niisama raha ära B:Saan light calli ja commitin ennast potti.
    Teiseks, tõesti, peale eelnevat kätt ta võib mõelda, et wtf, mingi short ei saa iga ring kätt saada ja avab ta moovi tegemise range veel rohkem.
    Kolmandaks, kuidas kurat ma saan üldse cbeti teha siin olukorras, kui ma lihtsalt callin out of position ? Ja sellisel drawi boardil oma TPTK shortstacki vastu slowplayda, siis tal peaks ajukahjustus olema IMO.

  8. #8
    Pokkerihai Kasutaja Rigged avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 535

    Re: 2$ Rush rebuy 20k guaranteed

    Ideaalne spot check/shoveks

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES