Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 4, kokku 4
  1. #1

    NL100 mis pull see nyyd on siis?!

    Oma väikse cashi kogemuse pagasi juures näen seda esimest korda, et keegi keevitab toore 4beti :)
    Villain on 16/11 agro 3.2 käsi 246
    4betinud polnud u. 200 käe jooksul yldse.
    Et mis teoksil!?
    Ja kas allin?

    Full Tilt Poker $100.00 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 1222383
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    UTG+2: $34.75
    MP1: $107.55
    MP2: $70.00
    CO: $196.70
    BTN: $104.60
    SB: $103.20
    Hero (BB): $212.45
    UTG: $57.35
    UTG+1: $102.60

    Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with Q Q
    6 folds, BTN raises to $3, SB calls $2.50, Hero raises to $11.50, BTN raises to $45, Hero????

  2. #2
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: NL100 mis pull see nyyd on siis?!

    Mina foldin kuna pole readi millega ta nii on teinud või varem AI läinud, Investeeritud ka vähe, võita vähe, kaotada relatiivselt palju. Seal on küll 12 AK-d (flip) aga on ka AA-d ja KK-d (tugevalt taga). Hoian variatsiooni väiksena seni kuni see tüüp pole tõestanud vastupidist.

  3. #3

    Re: NL100 mis pull see nyyd on siis?!

    Mõistluk jutt! tänud

  4. #4

    Re: NL100 mis pull see nyyd on siis?!

    no mina ei tea, siin kohas on tegelt sitaks palju faktoreid mida pead arvestama. Kuna ma ise lasen ka ftp nl100t, siis ma tean, et enamus regulare tegelikult QQ'i ja AK-d pre sisse panevad haruharva, bvb muidugi tiba rohkem + see on suur 4bet seega nagu peaks foldima. Samas muidugi pead arvestama seda kui hea regulariga tegu on, paremad on üldjuhul agromad ja lükkavad lightimalt sisse. Samuti loeb su enda imidz, kui tihti sa 3betid ja kui tihti squeezid, kui harva, siis jällegi kaldub foldi poole, samas kui aktiivne vend oled ja kellelegi pinda käid, siis nad hakkavad tihtipeale mõttetult spewima. Kuna 246 käe peale 4bet % väga välja ei joonistu, siis ma vaataks praegu 3 beti % ja hindaks sealt, et kui agro see vend prf on.

    Antud info puhul foldiks, kuna 16/11 ei tundu eriti geniaalne vend olevat ning ma arvan, et ta ei mõista siin bluffida väga tihti + nagu enne mainitud, siis 4bet on äärmiselt suur.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES