Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12
Näidatakse tulemusi 21 kuni 21, kokku 21
  1. #21

    Re: NL100ka õige call AK-ga?

    Käe kaotasin ikka jh.
    No mis mind närvi ajab on see, et sa tuled mulle ytlema milliseid käsi ma siia postitama pean, mängin NL100 ja vb ei ole nii hea kui sina(olen cashi mänginud viimased paar kuud, muidu niisama raha põletanud sellega, enne mängisin sngsid), aga no anna andeks, nagu ma juba ytlesin PALUN ära postita järgmine kord kui ma käe yles panen.
    Pahvak ytles siin midagi sa võtsid sellest kinni jäi jäidki selle juurde ja tambid ja tambid seda"3bet on 10 ja in sb yldse" 17 (3bet mitu mitmest?)(mis on muidugi väga õige 3beti kordade kohta), ning siis tuled ja lendad peale tra pane normaalselt need statid keegi ei saa sittagi aru.
    Panin need statid mis ma ise algul vaatasin kui neid liigutsi tegema hakkasin, ja sry, et ma kogu hemi läbi ei uurinud!(liialdus)Käsi on tema kohta muidugi vähe aga selle pärast ma ju ei saa postitama jätta 3betid jne asjad(mis oli sinu jaoks ILMSELGELT vähe)
    No ja klähvid suht toorelt, arvamus on jäänud praegu selline"mida hekki mingi nl100 vend yritab olla ja tuleb paneb sellist paska siia yles, noo anna kinnas"
    Aga noh kui pead yleolev olema siis pead, peaasi, et sa oma mainet ei rikuks!
    Ole tugev!
    Viimati muudetud redskruf poolt : 09.03.11 at 14:16

Lehekülg 2, kokku 2 EsimeneEsimene 12

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES