Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 3, kokku 3
  1. #1
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    PL100,second pair hea kicker riveril.Vastamisi reg-i value betiga/ei pane käele.

    Pole noted hem-i salvestatud ja alles täna vaatasin seda kätt.Seega ei oska peast midagi kirjutada mis mul ta kohta täpsemalt kirjas on.Kuigi antud notede kohta mis mul on mingi pool A4ja ei osanud ma ikkagi midagi teha seal riveril.
    Vastasega on kõva history muidu,aga antud käes ei pannud ma teda ühelegi käele kuidagi.Weak ace?

    Vastane on NeverWin3,ta mu hem-is nr1 seal listis kus on "won vs players" ja HU-d ta keeldub mängimast nüüd.446$ olen up ta peal lifetime nii,et history on suht solid.
    Statsid mul ta kohta pole kindlasti korrektsed kuna seal sees on ka palju HU-d.

    30/22 8% 3bet,73% c-bet. näitab mul 3.9k käe peale (pole käsi ostnud).
    Teoreetiliselt kui ta c-betib suht palju,siis miks ta ei peaks siin oma ässa c-bettima?

    Tundus kuidagi weak ja otsustasin poti kohe flopil maha võtta.
    Turnil,aga andsin alla ja riveril pani tüüp value beti.Mida ta seal value betib?
    Ma ei saa üldse aru mis tal seal olla võib.Kui ma turni checkin miks ta peaks monsteriga checkima mu vastu ja andma mulle oddse drawimiseks?

    Kas 5 handed siuke call on õigustatud?Pmst mul on kõigi üle lauas positsioon ja lisaks on BB huge fish.Ju siis see käsi polnud tal millegagi callida.
    Kindlasti FTP regid siin tunnevad ka seda mängijad,kuna ta on suht 24/7 lauas.

    Full Tilt Poker $100.00 Pot Limit Hold'em - 5 players - View hand 1222455
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    SB: $454.70
    BB: $95.95
    UTG: $137.15
    Hero (CO): $102.95
    BTN: $162.10

    Pre Flop: ($1.50) Hero is CO with Q T
    UTG raises to $3, Hero calls $3, 3 folds

    Flop: ($7.50) 4 6 A (2 players)
    UTG checks, Hero bets $4.50, UTG calls $4.50

    Turn: ($16.50) 8 (2 players)
    UTG checks, Hero checks

    River: ($16.50) Q (2 players)
    UTG bets $10.00
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 09.03.11 at 11:34

  2. #2
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: PL100,second pair hea kicker riveril.Vastamisi reg-i value betiga/ei pane käele.

    kalduks ka calli poole, sest sinu liin on ka temale ilmselt väga wierd, sest kui sul on A, siis miks jätta turnis panemata, kui board kisub suht koledaks? sama läheb tema kohta, et kui ta isegi jätab A cbettimata, siis turnis paneks kindlasti juba. teine võimalus, et mõlemad saite riveris pihta.

    preflop foldiks tho.

  3. #3
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: PL100,second pair hea kicker riveril.Vastamisi reg-i value betiga/ei pane käele.

    Ma usun,et ta on võimeline isegi OOP miski KQ kõrgega vms vist callima.Ta suht loose mängija ikka.

    Tuleb üks note praegu meelde kus ta 3 barrelit callis 3rd paariga 200bb potis mu vastu maha.Lisaks tuleb meelde,et ükspäev callis Q27r flopil Q9-ga ära mu AI,kuigi tal pole selleks mingit põhjust.Pole talle eriti mingite bluffidega kõrbenud pmst.


    Kui ta bettinud oleks fliopi oleks ma tõenäoliselt floatinud teda.Ta c-betib suht palju ja annab edasistel tänavatel kergelt alla.Seega kuna ta c-bet on suht decent siis miks ta peaks jätma Ä bettimatta flopil...

    Kohe mitte ei usu,et tal seal käsi on lihtsalt...
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 09.03.11 at 12:11

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES