Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 20

Teema: NL10 QQ, OOP

  1. #1
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    NL10 QQ, OOP

    17/11/6.0 (47kätt sample)

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    PokerStars
    7 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Hero ($10.36)
    UTG+1 Player7 ($9.81)
    MP Player8 ($10)
    CO Player1 ($10)
    BTN Player2 ($11.72)
    SB Player4 ($10.28)
    BB Player5 ($17.94)

    Pre-Flop: ($0.15, 7 players) Hero is UTG Q Q
    Hero raises to $0.30, 2 folds, Player1 raises to $0.90, 3 folds, Hero calls $0.60

    Flop: 4 9 7 ($1.95, 2 players)
    Hero checks, Player1 bets $1.20, Hero ???

    Paluks abi, kuidas mängida sellist kätt.

  2. #2
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: NL10 QQ, OOP

    call ja vaataks edasi. tõstega jätkab ta vaid valuekätega. hetkel hoiame blufid sees.

  3. #3

    Re: NL10 QQ, OOP

    NL10 oleks vast lihtsam QQ ära visata 3beti peale, eriti just OOP. Pole vaja üldse mõelda micros. as played calliksin. blank turni korral foldin 2nd barrelile, kui tundub sama kindlalt edasi barreldavat. Regide ja nittide vastu foldi rohkem.

  4. #4
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: NL10 QQ, OOP

    Imo ka lihtsam QQ maha visata sealt, tundub et vastane ikka mõtleb ka(statside järgi vähemalt) ning teab ka seda et sinu UTG range pole väga nõrk, kui mängida siis väiksem 4bet siis juba on pilt selge alguses, tal võib seal ka JJ, AK olla.

  5. #5
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Postitusi
    358

    Re: NL10 QQ, OOP

    Tsitaat Algselt postitas Ints Vaata postitust
    Imo ka lihtsam QQ maha visata sealt, tundub et vastane ikka mõtleb ka(statside järgi vähemalt) ning teab ka seda et sinu UTG range pole väga nõrk, kui mängida siis väiksem 4bet siis juba on pilt selge alguses, tal võib seal ka JJ, AK olla.
    QQ maha visata ?

    Täiesti loll jutt MINU jaoks ! Ta ei 3betti meid ainult AA&KKd ehk ta range on seal palju laiem ja me oleme rohkem ees ,kui taga.Ta 3bet range on seal TT+ / AQ+ enamasti.Ja 47 käe põhjal öelda ,et vastane on mõtlev mängija ja foldi QQ ära on jaburdus.

    preflop 4bet on ka mõttetu ,sest siis ta shoveb KK/AA ja vahest ka AK ehk ja foldib halvemad käed.
    Aga calli flopis ja turnis otsusta edasi.
    Viimati muudetud con poolt : 09.03.11 at 17:44

  6. #6

    Re: NL10 QQ, OOP

    pre 4betida ei saa, ma chk/call flop, chk/fold turn kuna TAVALISELT mõtlev mängija teab et sa ei calli 3beeti OOP eriti, va QQ AK, ja valuetownib sind, harva barreldab turnis halvemaga, seega weak play peaks hea olema. see on ebameeldiv koht alati riveris, kuna pot läheb väga suureks stackidega võreldes, kui turni ka callida, ehk siis kui turni ka callida siis loodad et ta teeb midagig imelikku ja barreldab JJ või AK ja commitid ennast ära, mis väga halb

  7. #7

    Re: NL10 QQ, OOP

    47 kätt on vähe,et vastase kohta midagi arvata.Kas see 6,0 on AF või 3bet.Ma calliks ja vaataks turnis edasi.

  8. #8
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: NL10 QQ, OOP

    Tsitaat Algselt postitas armand0 Vaata postitust
    Ta 3bet range on seal TT+ / AQ+ enamasti.Ja 47 käe põhjal öelda ,et vastane on mõtlev mängija ja foldi QQ ära on jaburdus.
    Veitsa vastuoluline jutt ei ole või? Paned 47 käe kohta vastase sellise range peale?

    Edit: Ja oma kogemus starsi NL10 übersuper nitiringis ütleb, et isegi keskmisest loosem fish ei 3beti TT,JJ, ammugi veel mõni mõtlevam mängija. Nii et see väide, et me siin rohkem ees, kui taga oleme, minu arvates küll paika ei pea.
    Viimati muudetud janek174 poolt : 09.03.11 at 20:31

  9. #9

    Re: NL10 QQ, OOP

    Tsitaat Algselt postitas armand0 Vaata postitust
    QQ maha visata ?

    Täiesti loll jutt MINU jaoks ! Ta ei 3betti meid ainult AA&KKd ehk ta range on seal palju laiem ja me oleme rohkem ees ,kui taga.Ta 3bet range on seal TT+ / AQ+ enamasti.Ja 47 käe põhjal öelda ,et vastane on mõtlev mängija ja foldi QQ ära on jaburdus.

    preflop 4bet on ka mõttetu ,sest siis ta shoveb KK/AA ja vahest ka AK ehk ja foldib halvemad käed.
    Aga calli flopis ja turnis otsusta edasi.
    Point on see, et NL10 tuleb teha lihtsat ABC game. On muidki asju mille peale keskenduda. Meil ei ole mingeid riide. Pealegi ülekaardid meile ei meeldi, aga protsent et ta sinna tuleb oli kuskil peaaegu ~30 ligi ? Sa oled OOP, mida sa leiutad seal ? Eriti enesekindel olla, siis miks mitte. Oletame et range ongi selline nagu sa välja pakkusid, ei viitsi arvutada on equity on peaaegu 50%. Positsioon siiski kallutab foldi poole.

  10. #10
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Postitusi
    358

    Re: NL10 QQ, OOP

    Tsitaat Algselt postitas janek174 Vaata postitust
    Veitsa vastuoluline jutt ei ole või? Paned 47 käe kohta vastase sellise range peale või?

    Edit: Ja oma kogemus starsi NL10 übersuper nitiringis ütleb, et isegi kes
    kmisest loosem fish ei 3beti TT,JJ, ammugi veel mõni mõtlevam mängija.
    Ma olen mänginud NL10 nii starsis ,kui ka FT's ja ma küll ei ole sinuga samal arvamusel.

    Ja see on üldine range ehk ma ei järeldanud seda 47 käe pealt.

    Mis sa tõesti nõustud ja foldid QQ pf ? No ime ka ,et sa NL25s veel nühid.

  11. #11
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: NL10 QQ, OOP

    Mis see minu NL25 siia puutub (kui iga kuu peab ~1000$ cashoute tegema, siis on raske üles liikuda)? Ja reeglina oleneb vastasest, kas foldin või lükkan otsa, callida küll ei taha. Ei viitsi endal elu keeruliseks teha, eriti kui 10+ lauda mängida. Mingi sada statti läbi analüüsida aega on, siis pole muidugi probleemi igal tänaval õiget otsust teha. Kas ABC mäng on sinu arvates siin ennast flopil (või edaspidi) ära stackida või?

  12. #12
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: NL10 QQ, OOP

    No mina mõtlesin statsi all 17/11 ja juba 50 käe põhjal näitab see seda, et tohmaniga päris tegu pole. Juhtisin ka tähelepanu sellele, et hero asub UTG ja arvatavasti teda mingisuguse AQ, TT kaardiga sealt ei 3betita. Oleneb muidugi palju sellest, mis seal laual eelnevalt toimunud on.

  13. #13
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Postitusi
    358

    Re: NL10 QQ, OOP

    Tsitaat Algselt postitas janek174 Vaata postitust
    Mis see minu NL25 siia puutub (kui iga kuu peab ~1000$ cashoute tegema, siis on raske üles liikuda)? Ja reeglina oleneb vastasest, kas foldin või lükkan otsa, callida küll ei taha. Ei viitsi endal elu keeruliseks teha, eriti kui 10+ lauda mängida. Mingi sada statti läbi analüüsida aega on, siis pole muidugi probleemi igal tänaval õiget otsust teha. Kas ABC mäng on sinu arvates siin ennast flopil (või edaspidi) ära stackida või?
    Ma ei rääkinud ,et me peaks ära stackima ennast.

    Ma lihtsalt juhtisin ,et QQ pf 3beti peale foldida on lihtsalt väga weak.

    Ja kõik oleneb mis ta järgmistel tänavatel teeb ja kuidas vastane eelnevalt mänginud on.

  14. #14

    Re: NL10 QQ, OOP

    47 käe kohta pole sul halli aimugi kuidas ta mänginud on, statsidest näeme et inimene ei ole päris loll, seega peaksime võtma teda ikkagi standard regularina. Ja regulari vastu on foldin siin igaljuhul, sest tema 3bet range on üldjuhul parem (eriti kui arvestada et sa oled UTG) ja vastasel on positsioon. End of story.

    EDIT: Ja ma ei saa aru mis krdi weak ? mina olen viimasel ajal isegi kunne hakanud foldima seal teatud vastase vastu, sest neid KK vs AA coolereid on niivõrd palju. Nüüd tahame veel QQ-st ka kinni hoida ? Bullshit imo.

  15. #15
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: NL10 QQ, OOP

    Tsitaat Algselt postitas armand0 Vaata postitust
    Ma ei rääkinud ,et me peaks ära stackima ennast.
    Räägi mulle, kuidas 3bet potis, kus vastane on agressiivsem pool, on võimalus, et me ennast ära ei stacki? Küsimus on ainult millal. Mänguplaan tuleb ikka preflop/flop juba konkreetselt valmis mõelda.

  16. #16

    Re: NL10 QQ, OOP

    Näiteks stackime ennast ära kuni Qhigh boardidel?

  17. #17
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: NL10 QQ, OOP

    No aga seda ma ju räägingi, et stackimisest ei pääse me enam kuhugi sellisel boardil. Oleks A/K flopis, siis ehk veel. Aga kas me tahame 3bet potis ennast siin QQ ära stackida? Oleme me piisavalt tihti ees, et see kasumlik oleks? Sügavalt kahtlen...

  18. #18
    Räme Fish Kasutaja Zyklon1939 avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    9

    Re: NL10 QQ, OOP

    Aga millist floppi sa siis näha tahtsid, kui preflop 3beti callisid? Peaks ideaalne flop olema. Vastasel juhul sa ju setmined - ja see pole kasumlik. Vabalt võib preflop foldida

  19. #19

    Re: NL10 QQ, OOP

    Minu arust mõtteviis, et callime QQ-ga 3beti ja stackime ära kuni Q-high boardil, on väga vale!
    Siis tuleks nl10-s juba PF ära stackida. Sest mingi 30% tuleb meie jaoks jama flopp, kus ära ei stacki. Ja tuleb madal flopp, siis on tavaliselt vaid JJ millega ta võib seal bustoks minna (millest me ees oleme). Kui ta 3bettis meid AK-ga, siis hittimata saame talt vaid ühe barreli ja vsjo.
    Mõtteviis, et callime QQ-ga 3beti ja stackime ennast ära wet boardil meeldib rohkem, sest siis võivad vastase ranges mingid draw-d ka olla, aga ka siis flippame tihti (kui tal fd+2overs).


    Antud käes UTG-lt võid rahulikult selle käe PF minema visata kui ei ole reade ega konkreetset +EV plaani!

  20. #20
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Strateeg avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    303

    Re: NL10 QQ, OOP

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    Minu arust mõtteviis, et callime QQ-ga 3beti ja stackime ära kuni Q-high boardil, on väga vale!
    Siis tuleks nl10-s juba PF ära stackida. Sest mingi 30% tuleb meie jaoks jama flopp, kus ära ei stacki. Ja tuleb madal flopp, siis on tavaliselt vaid JJ millega ta võib seal bustoks minna (millest me ees oleme). Kui ta 3bettis meid AK-ga, siis hittimata saame talt vaid ühe barreli ja vsjo.
    Mõtteviis, et callime QQ-ga 3beti ja stackime ennast ära wet boardil meeldib rohkem, sest siis võivad vastase ranges mingid draw-d ka olla, aga ka siis flippame tihti (kui tal fd+2overs).


    Antud käes UTG-lt võid rahulikult selle käe PF minema visata kui ei ole reade ega konkreetset +EV plaani!
    +1000

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES