Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 21

Teema: AA 3way

  1. #1
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    AA 3way

    Esiteks küsimus, kas siin saab enam foldida ja teiseks küsimus üldise mängupildi kohta, kas tuleks midagi teisiti teha?

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    UTG+1 ($28.54) 9/4 50kätt
    MP1 ($26.90)
    MP2 ($25) 14/8 180kätt (supernova, kui see info abiks peaks olema)
    MP3 ($18.42)
    Hero (CO) ($20)
    Button ($25.15)
    SB ($24.79)
    BB ($25)
    UTG ($24.40)

    Preflop: Hero is CO with A, A
    1 fold, UTG+1 bets $1, 1 fold, MP2 calls $1, 1 fold, Hero raises to $3.75, 3 folds, UTG+1 calls $2.75, MP2 calls $2.75

    Flop: ($11.60) 6, 5, 3 (3 players)
    UTG+1 checks, MP2 checks, Hero bets $7.25, UTG+1 calls $7.25, MP2 raises to $21.25 (All-In) , Hero vist foldida ei saa??

  2. #2
    Pokkerihai Kasutaja flipmachine avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 857

    Re: AA 3way

    Miks sa tahaksid üldse foldida.

    edit : Ei märganud utg-d .. hmm, jahm. Aga siiski ei saa siin foldida.

  3. #3

    Re: AA 3way

    Ma aneks pre prolly 4.5 .. antud hetkel ma ei eta, tra päris close ... UTG+1 "tundub" ilmselgelt TT+ käel .. MP1'l aga olid reaalsed pf implied oddsid setminemiseks olemas .. krt oleks Ad oleks easy .. cryng call lauas ilmselt, hetkel vist kaldun pigem foldi poole ..

  4. #4

    Re: AA 3way

    Nitil peab ilmselgelt siin midagi olema, ruutu ässaga võibolla kuidagi veel, aga selles käes foldiksin.

  5. #5
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: AA 3way

    Tsitaat Algselt postitas ristik Vaata postitust
    Nitil peab ilmselgelt siin midagi olema, ruutu ässaga võibolla kuidagi veel, aga selles käes foldiksin.
    Nagu leits ütles, sellel nitil saabki olla TT+, nii et teda ma siin üldse ei kardaks. See supernova tegelane on pigem oluliselt kahtlasem. Beti callib, 3beti callib, tundub vägagi setmine liin. QQ+ oleks tulnud siin preflop juba 3bet. JJ- vaevalt ta siin cr kahe niti vastu. Krt, korralikult analüüsides kisub ikka asi pigem foldi poole.

  6. #6

    Re: AA 3way

    tegelt pidasin niti all silmas 14/8 supernovat. PFR 8 on veidi väike ,et regiks pidada. Samas supernovana ta reg siis kahtlemata on. Seega minu viga. Loomulikult oli kogu eelnev jutt supernova tüübi kohta.

  7. #7

    Re: AA 3way

    nojah 3betitud raske foldida aga ma foldiks, UTG võib callida QQ aga ma ei kujuta ette kätt millega see MP2 supernova ''last to act'' nö flatib preflop, mida sa biidid, kas setminib või split.
    Viimati muudetud con poolt : 10.03.11 at 03:57 Põhjus: less jibberish

  8. #8

    Re: AA 3way

    jah, veel raskemaks teeb see, et sa ei mängi fullstackiga

  9. #9
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: AA 3way

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    jah, veel raskemaks teeb see, et sa ei mängi fullstackiga
    Seda juttu ma ootasingi tulevat. Samas ootaks ka sisutihetat kommentaari selle kohta, kuidas minu stack mõjutab antud käe mängimist (ei ole iroonia, tõesti huvitab. Kogu aeg seda ette heidetakse, aga ühtegi vettpidavat argumenti pole siiani kuulnud). Veenge mind ümber ja ma võin ka full stackiga mängida...

    Edit: Ja ka seda tahaks küsida, et kui ma äkki mängingi ntx 50bb stackiga, siis ei tohigi foorumis nõu küsida või? Küsimus on konkreetse olukorra kohta, stacki suurust tuleb analüüsi juures arvesse võtta, ja kui ei oska, siis nõuanded, et '' näe su stack on selline'' ei ole mingi asjalik vastus.
    Viimati muudetud janek174 poolt : 09.03.11 at 22:23

  10. #10
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: AA 3way

    raske spot. ägisedes foldiks.

  11. #11
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: AA 3way

    su bet iseenesest nii tugev, et kui peaks sellist actionit saama siis pead olema beat või sellele väga lähedal. Parem on foldida ja need 9 mis sulle alles jäävad on suur asi. Poker is a game of a small edge :)

  12. #12
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: AA 3way

    Tsitaat Algselt postitas ristik Vaata postitust
    . PFR 8 on veidi väike ,et regiks pidada. Samas supernovana ta reg siis kahtlemata on.
    Mul on ka PFR 8 ja supernova olen kah...

    Aga ses suhtes jah, see supernova vend ajaski mind segadusse...

  13. #13

    Re: AA 3way

    Meil on 80bb, millest 44 oleme juba investeerinud potti. Kuidas saab siin üldse foldimisele mõelda? Nii suure Cbetiga me commitime ennast ära. Et mõelda foldimisele peaksime kas mitte üldse Cbettima või siis tegema selle kõvasti väiksema.

  14. #14

    Re: AA 3way

    Tsitaat Algselt postitas janek174 Vaata postitust
    Seda juttu ma ootasingi tulevat. Samas ootaks ka sisutihetat kommentaari selle kohta, kuidas minu stack mõjutab antud käe mängimist (ei ole iroonia, tõesti huvitab. Kogu aeg seda ette heidetakse, aga ühtegi vettpidavat argumenti pole siiani kuulnud). Veenge mind ümber ja ma võin ka full stackiga mängida...

    Edit: Ja ka seda tahaks küsida, et kui ma äkki mängingi ntx 50bb stackiga, siis ei tohigi foorumis nõu küsida või? Küsimus on konkreetse olukorra kohta, stacki suurust tuleb analüüsi juures arvesse võtta, ja kui ei oska, siis nõuanded, et '' näe su stack on selline'' ei ole mingi asjalik vastus.
    Kas ma olen väitnud, et kuna mängid 80bb stackiga, et siis ei või foorumis nõu küsida? Ära topi palun mulle sõnu suhu.
    Ja ma pole ka väitnud, et 80bb-ga mängimine oleks halb. (pole ise kunagi mänginud ja kindlasti on olukordi kus 80bb stackiga on kergem mängida)
    Minu arust teeb konkreetses käes 80bb stack otsustamine raskemaks, sest sa commitid suurema osa oma stackist ära kui sa teeksid seda 100bb-ga mängides. Ja ma oma esimest vastust andes analüüsisingi ju KONKREETSET kätt ja panin tähele, et ei ole fullstack

  15. #15

    Re: AA 3way

    potoddside järgi vaja u. 18% vms
    seti vastu on meil u. 10% eq.
    st, et 16% ajast peab tal siin 50%eq draw olema. suht 0ev mõlemad otsused, peale AF/flop statside midagi vaadata ei oskaks.

    pre 3bet size on okei imo, su stack ka väiksem. muidugi väikse 3bet size eelis on põhiliselt light 3bettijal.

    peast võtsin, umbes sinna auku need nrid on.

  16. #16

    Re: AA 3way

    supernova võis kallida pre KK kuna raisedes oleks ta arvatavasti kehvema käe foldima saanud ja parema käe kallima või raisema. Muidugi ka poketid arvatavasti keskmisest kõrgemad. samas kui viimane nit 3betib CO-lt räige niti utg avangut mille viimane kallib võib siin eeldada et ühel on nittidest on miinimum QQ(tõenäoliselt ei ole kummalgi alla QQ. See omakorda tähendab mäekõrguseid implied oddse ehk ta võis ka kallida madalamaid poketeid.
    sisuliselt flopi cbetiga kommitisid mõlemad nitid end ära ehk tõmbega shovemisel on ta fold ekviit 0.5% lähedale.
    Võimalus et tal on siin KK väheneb selle arvelt, et UTGl võib vabalt KK olla.
    arvestades kõike seda, ei usu et suudaksin foldida(kuna ka UTG nit arvatavasti kallib all inni) saame liiga head oddsid(36 bb kallida et võita umb 240bb). loodaksin lihtsalt et on AAvsKKvsQQ

  17. #17
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: AA 3way

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    Kas ma olen väitnud, et kuna mängid 80bb stackiga, et siis ei või foorumis nõu küsida? Ära topi palun mulle sõnu suhu.
    Ja ma pole ka väitnud, et 80bb-ga mängimine oleks halb. (pole ise kunagi mänginud ja kindlasti on olukordi kus 80bb stackiga on kergem mängida)
    Minu arust teeb konkreetses käes 80bb stack otsustamine raskemaks, sest sa commitid suurema osa oma stackist ära kui sa teeksid seda 100bb-ga mängides. Ja ma oma esimest vastust andes analüüsisingi ju KONKREETSET kätt ja panin tähele, et ei ole fullstack
    Sorry, no offence. Lihtsalt mind ajab tigedaks, et iga kord kui ma mõne käe siia postitan, jääb kellegile mu stacki suurus ette (selle pärast ma seda ka väga tihti ei tee). Ja imo on siin just lihtsam otsustada väiksema stackiga. Ehk siis callida.

  18. #18
    Vana Tegija
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    1 078

    Re: AA 3way

    Tsitaat Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    Ja ma oma esimest vastust andes analüüsisingi ju KONKREETSET kätt ja panin tähele, et ei ole fullstack
    Vabandust, aga kus see esimene vastus on? Mina näen siin teemas Sinult ainult ühte postitust minu stacki kohta.

  19. #19

    Re: AA 3way

    selles postituses on kõige ees JAH, see tähendab, et nõustun eelkõnelejaga ja märkisin, et foldimise teeb raskemaks, et sul pole fullstack

  20. #20
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: AA 3way

    pead suutma kuidagi foldida sellistes olukordades.

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES