Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 4 EsimeneEsimene ... 234
Näidatakse tulemusi 61 kuni 72, kokku 72
  1. #61
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Sunday million biggest BAD BEAT ever. XOXOXOXOXXO

    Väga õiglane otsus tuli :)

  2. #62

    Re: Sunday million biggest BAD BEAT ever. XOXOXOXOXXO

    Imo sittagi pole siin õiglast.
    Õiglane oleks olnud tüübi konto freezida kuni saab 18 ja vsjoo.

  3. #63
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: Sunday million biggest BAD BEAT ever. XOXOXOXOXXO

    Minu arust pandi siin küll mööda. Tüübil polnud mingit advantaget teiste üle - ta sa iselle raha selles mõttes ausalt. Karistuse suurus alaealisena mängides on õiglasest kaugel sama palju kui põhjanaba lõunanabast. Kuna tollest tüübist pole PS-le vastast, siis sai PS praegu tasuta promo tolle tüübi (ehk ka kõigi teiste mängijate) rahade arvelt. Iga apsu pärast käed raudu ja kuul kuklasse kui Highstakesi jõuad?

  4. #64
    Vana Tegija
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 402

    Re: Sunday million biggest BAD BEAT ever. XOXOXOXOXXO

    Lihtsalt vaata asja teisest küljest, kui oleks konto freezitud kuni 18 saab, siis tekiks väga palju selliseid nolke, kes teavad, et raha ära ei kao kui vahele jäävad ning probleeme pole. Selline olukord tekitaks Starsile väga palju peavalu!

    Nüüd vähemalt peale sellist juhtumit ollakse mõistlikumad ning ei hakata enam riskima kui vanust pole piisavalt veel.

  5. #65
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Sunday million biggest BAD BEAT ever. XOXOXOXOXXO

    Mina saan PS-i avaldusest aru, et see konto polnud tüübil üldse enda nimel. Et siis tehke kõik tatikad issi-emme nimele konto, võitke raha ja me annamegi selle teile? Huvitav, kauaks sellisel pokkeritoal ka litsentsi jagub?

  6. #66
    Grinder Kasutaja rrrr avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Dorpat
    Postitusi
    904

    Re: Sunday million biggest BAD BEAT ever. XOXOXOXOXXO

    Ma näen väga kitsarinnaliselt, et seni kuni tuhanded alaealised nolgid pidevalt deposiidivad ja raha keerutavad ilma välja võtmata, seni PS ei tee midagi - ja milleks ta ka peaks - raha jookseb ja igasuguste sendiveeretajate kontrollimiseks peaks armee palgatöötajaid tööle võtma. Aga niipea kui nolk hitib ja klikkab cashout...

  7. #67
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Sunday million biggest BAD BEAT ever. XOXOXOXOXXO

    Kindlasti paljud alaealised võtavad vaikselt raha ka välja, aga kuna see asi läks, või täpsemalt see jumbu ise pani asja suure kella külge kui sotsiaalmeediasse kilkama läks ning nüüd pole PS-il muud valikut. Nad lihtsalt ei saa seda raha välja maksta.

  8. #68

    Re: Sunday million biggest BAD BEAT ever. XOXOXOXOXXO

    advantage't tal ei old, aga tal pold üldse õigust mängidagi ja seega pole tal õigust ka rahale...väga lihtne otsus minu arust

  9. #69

    Re: Sunday million biggest BAD BEAT ever. XOXOXOXOXXO

    Tsitaat Algselt postitas MrTnT Vaata postitust
    advantage't tal ei old, aga tal pold üldse õigust mängidagi ja seega pole tal õigust ka rahale...väga lihtne otsus minu arust
    Umbes sama lihtne, nagu siis kui eesti riik sinu Full Tildi konto tühjaks teeb?

  10. #70
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Sunday million biggest BAD BEAT ever. XOXOXOXOXXO

    Ei, umbes sama lihtne nagu siis, kui jõmpsikas läheb jaaniõhtul alkoholi ostma, laob käru õlli täis, aga kassas küsitakse dokumenti.

  11. #71

    Re: Sunday million biggest BAD BEAT ever. XOXOXOXOXXO

    Ma tegelt taandan ennast sellest vaidlusest, 2+2 on tuhandeid poste, kaks leeri ja analooge tuuakse igalt elualalt, jaanipäev on muidugi hea.

  12. #72

    Re: Sunday million biggest BAD BEAT ever. XOXOXOXOXXO

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Umbes sama lihtne, nagu siis kui eesti riik sinu Full Tildi konto tühjaks teeb?
    kui neil see õigus on siis küll jah

Lehekülg 4, kokku 4 EsimeneEsimene ... 234

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES