Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 12, kokku 25 EsimeneEsimene ... 2101112131422 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 221 kuni 240, kokku 492
  1. #221

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Tsitaat Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
    Amsterdami kohta soovitusi jms? Plaan Märtsi lõpus minna jalkat vaatama ja muid põnevaid asju mida leidub.
    jalka, kontserdid, muuseumid, seks teatrid, red light dis. amsterdamis leiab alati tegemist.

  2. #222
    Pokkerihai Kasutaja andu_andu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    training brain muscles
    Postitusi
    4 054

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Kas keegi teab/oskaks soovitada kuhu minna lumelauda sõitma 2 nädala pärast nii, et aega on 5 päeva ehk siis max 1 päev kohale jõudmine , 3 päeva mäel ja 5. võib minna tagasi sõitmise peale. Slovakkia/Austria/Prantsusmaa ? Kas saab kuhugi laheda mäe lähedale hotelli/majakesse ühe päevaga ehk siis peab olema lennujaamale lähedal.

  3. #223
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    Kas keegi teab/oskaks soovitada kuhu minna lumelauda sõitma 2 nädala pärast nii, et aega on 5 päeva ehk siis max 1 päev kohale jõudmine , 3 päeva mäel ja 5. võib minna tagasi sõitmise peale. Slovakkia/Austria/Prantsusmaa ? Kas saab kuhugi laheda mäe lähedale hotelli/majakesse ühe päevaga ehk siis peab olema lennujaamale lähedal.
    Kui kõike ei kannata vaadata siis alates 4.40 on natuke asjalikku juttu ja saab väikse ülevaate

    http://www.reporter.ee/2013/01/25/re...usid-nautimas/

  4. #224

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    Kas keegi teab/oskaks soovitada kuhu minna lumelauda sõitma 2 nädala pärast nii, et aega on 5 päeva ehk siis max 1 päev kohale jõudmine , 3 päeva mäel ja 5. võib minna tagasi sõitmise peale. Slovakkia/Austria/Prantsusmaa ? Kas saab kuhugi laheda mäe lähedale hotelli/majakesse ühe päevaga ehk siis peab olema lennujaamale lähedal.
    Otsi lendude järgi, kui saad normaalse ajaga Genfi, siis seal on valik ümberringi kõige parem (Ideaalis kolm orgu ja Val Thorens minu soovitus), otselende paraku täna enam pole minu teada.

    Variant B, Tallinn-Girona, sealt paarsada kilti põhja on juba Dolomiidid, Ryanair lendab ka otse, aga sellega varustust ja suuremat pagasit vedada suht pain aga tehtav.

    Nendest kahest lennujaamast ühesõnaga on paari tunni sõidu kaugusel juba tip-top keksused.
    Innsbruckist oleks ka, aga sinna mul pole õnnestunud kunagi normaalset lendu kokku panna.

    Slovakkia ei kannata ühegi koha pealt mingit kriitikat imo

  5. #225
    Grinder Kasutaja Ecuador13 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Abusing fish
    Postitusi
    574

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Tsitaat Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
    keegi veebruari keskel/lõpus on barca kandis käinud, kuidas ilm? või siis nt aprill-mai?
    olen barca regular. eelmisel aastal märtsis käisin juba ujumas, kuid samas aprillis oli suht jahe(ca 17..23, tuuline ja sadas palju), seega pead ilma jälgima, heitlik värk

  6. #226
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    328

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Tsitaat Algselt postitas lont Vaata postitust
    Otsi lendude järgi, kui saad normaalse ajaga Genfi, siis seal on valik ümberringi kõige parem (Ideaalis kolm orgu ja Val Thorens minu soovitus), otselende paraku täna enam pole minu teada.

    Variant B, Tallinn-Girona, sealt paarsada kilti põhja on juba Dolomiidid, Ryanair lendab ka otse, aga sellega varustust ja suuremat pagasit vedada suht pain aga tehtav.

    Nendest kahest lennujaamast ühesõnaga on paari tunni sõidu kaugusel juba tip-top keksused.
    Innsbruckist oleks ka, aga sinna mul pole õnnestunud kunagi normaalset lendu kokku panna.

    Slovakkia ei kannata ühegi koha pealt mingit kriitikat imo
    3 orgu/Val Thorens - 3 päevaks sinna minna on mõtetu, elusees ei jõua seda läbi sõita. Ma vaataks Austria poole, hind/kvaliteet kõige parem vast alpidest.

  7. #227
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Tsitaat Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    Kas keegi teab/oskaks soovitada kuhu minna lumelauda sõitma 2 nädala pärast nii, et aega on 5 päeva ehk siis max 1 päev kohale jõudmine , 3 päeva mäel ja 5. võib minna tagasi sõitmise peale. Slovakkia/Austria/Prantsusmaa ? Kas saab kuhugi laheda mäe lähedale hotelli/majakesse ühe päevaga ehk siis peab olema lennujaamale lähedal.
    Svetsis väga head mäed ja reeglina hotellid koha mäe all tõstukite ümbruses. Ise käisin LAax'i keskuses 2009.

    Slovakiat ei soovita , järtsid jne.... hull mass seal...

    Samas alpided (prantsusmaa, itaalia, sveits , saksamaa ) on väga palju häid keskusi , aga ei oska öelda kuhu lennukiga lähedale saaksid kohe , nats peaksid muud moodi ka transpordi valima nagunii. Rendi auto vms .

    Varustuse rendid või võtad kaasa?

  8. #228
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    http://www.skyscanner.net/ on turu parim sait (parem, kui Kayak ja Expedia).
    Kui vajad hotelli, siis kasuta skyscanner hotelli lehte: http://hotels.skyscanner.com


    Kindlasti võta edasi-tagasi lend, sest see on pea alati odavam, kui üheotsa pilet !!!!!


    Lisaks võid kasutada Matrixit: http://matrix.itasoftware.com/
    Sealt sa pileteid osta ei saa, kyll aga näed parimaid ja odavamaid lende (hiljem leiad need nt Skyscannerist).


    Isiklikult kasutan nelja eri saiti (võrdlen hindu):
    * http://www.dohop.com/
    * http://lennupiletid.lennujaam.ee/et/index.php
    * http://matrix.itasoftware.com/
    * http://www.skyscanner.net/


    Kui vajad abi, siis võta ühendust .

    NB! Skyscannerit võid usaldada, tegemist pole skämmingsaidiga. Olen enamus lende läbi selle lehe bookinud.



    edit: Parimate tulemuste leidmiseks vaata pakkumisi nt Helsingist, Riiast, Frankfurdist vms.

    Sain 1 otsa pileti 660-ne euriga läbi bookinghous'i. Lendan Helsingist > London > Honkkong > Perth ( veeb lõpus minek)

  9. #229

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Cambodia on Kagu-Aasias minu arust praegu väga hea bang for buck. Pole üle rahvastatud, on midagi vaadata ka ja kallis ei ole. Myanmaris ei räägi keegi veel inglise keeltki, teenuseid on vähevõitu, mobiililevi ka pole. Vietnam on venelasi täis ja Taist oli juba juttu. Muidugi kui rannas tahta olla, siis Tai on kaugelt kõige parem. Filipiinid ja Indoneesia vist jäävad antud grupist välja, kuigi seal on ka päris ägedaid kohti.
    Cambodia vs Vietnam, siis kaalukauss kindlalt Cambodia kasuks?

  10. #230
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Cambodia vs Vietnam, siis kaalukauss kindlalt Cambodia kasuks?
    Vietnamis pidi rohkem venelasi olema kui Venemaal lol. Lisaks äärmiselt sitt teenindus ja peale pealinna keskuse pole seal midagi vaadata. Õde on mul kogu Aasia risti-põiki läbi tõmmanud ja Vietnam on ainuke koht, mis jättis külmaks ja kuhu ta tagasi ei tahaks minna. Meil maitsed suht ühtivad, seega olen mina Vietnami oma gloobuselt ära kustutanud :D

    Cambodiasse või Filipiinidele lähen järgmine talv, oleneb kas on kultuuri või ranna ja 2$ rummipdeli tuju rohkem.

  11. #231

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Kus riigis ma selle 2$ rummipudeli ära saaks näha, päris hea vaatamisväärsus tundub.

  12. #232

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    cambodias.
    sõber käis kaheksase pundiga aasias 3a tagasi. Läksid kolmeks nädalaks ja plaan oli peale cambodia ka taisse, filipiinidele jõuda.
    reaalsus oli see, et cambodias tõmmati end nii kinni ja tehti showd, et sealt 3 nädalat edasi ei jõutud.
    kohalik tume rumm(täiesti joodav) oli olnud ca 17-18eek, 0,5l pudel.

  13. #233

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    cambodias.
    sõber käis kaheksase pundiga aasias 3a tagasi. Läksid kolmeks nädalaks ja plaan oli peale cambodia ka taisse, filipiinidele jõuda.
    reaalsus oli see, et cambodias tõmmati end nii kinni ja tehti showd, et sealt 3 nädalat edasi ei jõutud.
    kohalik tume rumm(täiesti joodav) oli olnud ca 17-18eek, 0,5l pudel.
    imho oli see kohalik rumm sama kohutav kui kohalik "viski" mekong .. järgmine päev ikka konkreetne surm. Kohalik õlle tho oli soliidne, mingid tohmanid jagasid seal fliereid n shit ning nendega oli õlle vist 0.5$, muidu vist ~1$. Happy houritel veel odavam vist..

  14. #234

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    vbolla tõesti, pole ise maitsnud. samas see arvammus võis tulla sellest, et sinna jõudes tõmmati kaasa võetud Morganist(?) sassi ja seal kallati kogu aeg peale, et peavalu vältida...

  15. #235

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    vbolla tõesti, pole ise maitsnud. samas see arvammus võis tulla sellest, et sinna jõudes tõmmati kaasa võetud Morganist(?) sassi ja seal kallati kogu aeg peale, et peavalu vältida...
    Samas kunagi ei tea, maitsed on väga erinevad. Mõnel inimesel on pohmellitaluvus tunduvalt suurem ka kui teisel :D

  16. #236

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    imho oli see kohalik rumm sama kohutav kui kohalik "viski" mekong .. järgmine päev ikka konkreetne surm. Kohalik õlle tho oli soliidne, mingid tohmanid jagasid seal fliereid n shit ning nendega oli õlle vist 0.5$, muidu vist ~1$. Happy houritel veel odavam vist..
    leits, sa oma cambodia reisist oled pikemalt ka kirjutanud?

  17. #237

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    leits, sa oma cambodia reisist oled pikemalt ka kirjutanud?
    ei, kuna me olime põhiliselt yhes kohas - sihanoukvilles. Põhiliselt lebotasimegi fortunega niisama ning isegi angkor wati ei viitsind külastada (jube pikk maa oli bussiga). Tho mingitel saartel jms ümbruskonnas sai ikka tuiatud ringi.

  18. #238
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Tsitaat Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
    Kus riigis ma selle 2$ rummipudeli ära saaks näha, päris hea vaatamisväärsus tundub.
    Ma pidasin silmas Filipiine. Tanduay rum - liiga hea asi selle raha eest. Cambodias maksis see mekong 1.30$ 0.7l, ei proovinud. Kõik import viinad, ginid, rummid ja isegi absint oli 8-11$ pudel - sigaodav ju. Liitrine Gray Goose oli 19$ lol, meil maksab siin 70$

  19. #239

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    ei, kuna me olime põhiliselt yhes kohas - sihanoukvilles. Põhiliselt lebotasimegi fortunega niisama ning isegi angkor wati ei viitsind külastada (jube pikk maa oli bussiga). Tho mingitel saartel jms ümbruskonnas sai ikka tuiatud ringi.
    Jäite rahule muidu? Sul vist Taiga ka võrdlusmoment olemas?

    Mul endal plaanis sügisel kagu-aasiasse minna, aga Taisse enam väga ei kipu. Praegu kaalun Cambodia, Vietnami ja Filipiinide vahel.

  20. #240

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Tsitaat Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Jäite rahule muidu? Sul vist Taiga ka võrdlusmoment olemas?

    Mul endal plaanis sügisel kagu-aasiasse minna, aga Taisse enam väga ei kipu. Praegu kaalun Cambodia, Vietnami ja Filipiinide vahel.
    Taiga ka jah võrdlusmoment olemas, kuid mitte Phuketiga. Pigem pattaya ja selle saartega seal ning veits ka põhja taiga (dzungli v2rk). bangkok on lol selline omamoodi "nähtus", mis tuleks ära näha imho :D Haige linn kus on kõik vist võimalik ..

    Aga cambodiaga jäin väga rahule, meie mõttes ikka konkreetselt cheap. ainuke downswide oli see, et käisime suvel ning oli vihmahooaeg ning vahel kallas ikka suht soliideslt, aga üldiselt yle 1-2h ei tulnd. ainuke riik, mida ma tean, kus saab tasuta kooma juua. rannas võid koguda 20+ flierit ning nendega rannabaarides tasuta õllesid sisse kasseerida lol .. mulle tho natukene cambodia meeldib rohkem, ei tundunud veel nii suur "turistilõks", kuid vb asi selles et k2isime suvel. obv ladyboyde kontsentratsioon ka tunduvalt väiksem

Lehekülg 12, kokku 25 EsimeneEsimene ... 2101112131422 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES