Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 16, kokku 25 EsimeneEsimene ... 61415161718 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 301 kuni 320, kokku 492
  1. #301
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Kindlasti on keegi teist käinud Tomorrowlandil. Mis oleksid teie poolsed soovitused mida teha/mitte teha, kaasa võtta jne ning millise eelarvega peaks arvestama?

  2. #302

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Tsitaat Algselt postitas JaanusX Vaata postitust
    Kindlasti on keegi teist käinud Tomorrowlandil. Mis oleksid teie poolsed soovitused mida teha/mitte teha, kaasa võtta jne ning millise eelarvega peaks arvestama?
    Õigem oleks esimese asjana vist küsida, kas sul pilet juba olemas? Kui õigesti mäletan, siis kõik piletid osteti suht snap ära.

  3. #303

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    ma pakun, et tal olemas.
    ise jäin ilma see aasta : (

  4. #304
    Õpihimuline Mängur Kasutaja JaanusX avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Kodutu
    Postitusi
    392

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Ei ole olemas. Plaanin teha endale juubeli puhul kingituse järgmine aasta ja siis minna. Lihtsalt uurin juba varakult maad kui palju raha pean kõrvale panema.

    Piletid ostetakse jah alla 1h tavaliselt (100k piletit sick). Hiljem küsitakse sellist kirvest (ebayd jne) et oksele ajab.

  5. #305
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Kas Horvaatias on keegi käinud? Plaan on juulis autoga sinna sõita. Kogemusi, nõuandeid?

  6. #306
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Tsitaat Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    Kas Horvaatias on keegi käinud? Plaan on juulis autoga sinna sõita. Kogemusi, nõuandeid?
    sorm käis eelmise aasta lõpus, ka vist autoga, PM talle.

  7. #307

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    3x käinud, ikka sitaks mõnus koht. Soovitan minna ikka mingiks kaheks-kolmeks nädalaks, sest kämpinguid kus olla on ikka väga palju. Kui lähete, siis minge ikka üsna lõunasse, ise olime peamiselt Spliti ja Dubrovniku ümber. Põhja pool olles tundub täiesti tavaline maa, ainult mägisem, aga mida lõuna poole minna seda ilusamaks läheb. Samuti on põhja pool räigelt sääski aga all pool ei ole ühtegi. Rumm on odav, ise lasime mingit Badel rummi, 1L umbes 10€ ja ütleks, et parim rumm, mida kunagi joonud. Hinnad iga aastaga kallinenud, aga midagi jubedat ei ole, eelmine aasta 8kesi käisime ja kokku kulus umbes 1500-2000 eurot ( kütus, campingud, restoranis söömised mingi 5-6 korda, söök ja jook, kiirteemaks) Perekond kellega käisin, on ise käinud seal 8 aastat järjest ja kuna neil kogemusi rohkem, siis ise sõitsime pmst mingi 48h järjest ja olime kohal. Midagi veel meelde tuleb siis editin

  8. #308
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    406

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Keegi Kolkatas kainud? Minek sinna paariks nadalaks

  9. #309

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Tsitaat Algselt postitas akristjan Vaata postitust
    Keegi Kolkatas kainud? Minek sinna paariks nadalaks
    Naisi ei soovita kaasa võtta, suht kiirelt pidid ära vägistatud saama.

  10. #310
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Kas see saab tõsi olla, et vegasesse on võimalik lennata 600€ edasi tagasi?

  11. #311
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Cheating avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Home
    Postitusi
    447

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Oleneb kas algusega Eestist või kusagilt mujalt Euroopast.
    Kui jälgida HolidayPirates lehte siis võib leida isegi ~400€ pileteid ja vahest isegi koos hotelliga.

    Siin on viimased pakkumised mis on HolidayPirates lehel olnud Las Vegase kohta - http://www.holidaypirates.com/search?term=las+vegas

  12. #312

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Vegasesse 600€ga??
    Ma usun, et kui joppab, siis võid 600ga saada. Standard 700-850€.
    Holidaypirates on hea sait, aga ärgem unustagem seda, et enamus lende stardivad välismaalt, nt Hollandist. St seda, et tuleb osta Tln-Amsterdam-Tln ticket, ehk 180-350€ lisakulu.

    Vaata www.expedia.co.uk -st flight+hotel diile, sealt võid leida pärle!


    NB! Need, kes lähevad esimest korda Vegasesse, siis soovitan ööbida Stripil, ehk siis 4-5 tärnises hotellis, kus ööhind jääb 70-300€ vahele.
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 08.06.13 at 21:15

  13. #313
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Eelmine aasta ööbisin stripil nädala sees mingi 20 taalaga, hotelliks Imperial Palace. Tehti facelifti hotellile väljast aga see nagu ei seganud. Eks ta natuke väsinud oli aga jääautomaadid töötasid ja hotellitoas palju sa ikka viibid. Pilet koos kindlustusega oli vist 600, Tln-Arlanda-Chicago(olime kaks ööd seal)-San Fransisco-Chicago-Alrlanda-Tln. Kindlasti ööbi ka old towntownis, mulle endale meeldis sealne melu isegi rohkem. Vaata bookingus hotelle, osad küsivad kuurorti maksu lisana, osadel on see sees.

  14. #314
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    NB! Need, kes lähevad esimest korda Vegasesse, siis soovitan ööbida Stripil, ehk siis 4-5 tärnises hotellis, kus ööhind jääb 70-300€ vahele.
    Hmm, olen kuulnud mitmelt tuttavalt, et Vegases saab ok öömaja ca $30 eest. Või miks täpsemalt peaks Vegase esmakordne külastaja matma paarsada $ hotelli alla - kas tõesti väljaspool hotelli ei saa ülejäävat ca 150 dollarit mõistlikumalt kasutada päeva lõikes? Kui paljud sõidavad sinna selle pärast, et aega hotellitoas veeta?

  15. #315

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Mulle on meelde jäänud coca soovitus Vegasesse vähemalt 8K$ kaasa võtta, et end seal normaalselt tunda.

  16. #316

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Vegases saab tõepoolest öömaja ka 20-50$/päev, kuid väsinud väljanägemisega 1-3 tärnised hotellid, mida viimati renoveeriti 10-15a tagasi pole kindlasti hea diil (NB! Jutt käib esmakordsest LV külastusest!).

    Eelmine aasta enne Wynni ööbisin 3 tärnises Gold Coastis. Iseenesest ei midagi hullu (ca 35$/öö ja asub Stripilt eemal, Palmsi kõrval) aga tolmukiht, mis iga ööga kappidele ja asjadele ilmus....forfucksakes.
    Lisaks, kui su hotell asub turniirikohast kaugel, ehk sa pead igapäev 30-40$ eest taksodega sõitma.

    Kui inimene teenib 3-10k$ kuus, siis ma ei saa aru, miks ta peaks säästma 1k$ hotelli pealt? Natuke kallim hotell on viisakam, turvalisem, rohkemate restoranide ja pubidega ja paremate MÄNGUDE valikuga.



    Siin pole mõtet vaielda. Kui keegi soovib odavamalt LV trippi, siis võtku kasvõi telk ja ööbigu kõrbes. Mina igastahes ei soovita 1-3 tärnist väsinud väljanägemisega hotelli esimeseks Las Vegase reisiks.
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 10.06.13 at 14:37

  17. #317

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Mulle on meelde jäänud coca soovitus Vegasesse vähemalt 8K$ kaasa võtta, et end seal normaalselt tunda.
    Sul on vist mäluga probleemid?
    Aga jah, 8k-ga elaks seal väga hästi ära.

    Ma usun, et söögile/joogile läheb vähemalt 50$ päevas.

  18. #318
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Hmm, olen kuulnud mitmelt tuttavalt, et Vegases saab ok öömaja ca $30 eest. Või miks täpsemalt peaks Vegase esmakordne külastaja matma paarsada $ hotelli alla - kas tõesti väljaspool hotelli ei saa ülejäävat ca 150 dollarit mõistlikumalt kasutada päeva lõikes? Kui paljud sõidavad sinna selle pärast, et aega hotellitoas veeta?
    Minu arvates on see vastupidi. Esimesel külastusel tulebki võtta kallim hotell. Sa oled sightseeingule ja melule lähemal. Hiljem, kui vana kala, ja tead shortcutte ning hea valuega kohti, siis liiguksin mujale.

    Ja Vegasesse minna ja kokku hoidma paari nädalasel reisil - ei näe mõtet. Milleks üleüldse minna siis ?

  19. #319

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Minu arvates on see vastupidi. Esimesel külastusel tulebki võtta kallim hotell. Sa oled sightseeingule ja melule lähemal. Hiljem, kui vana kala, ja tead shortcutte ning hea valuega kohti, siis liiguksin mujale.

    Ja Vegasesse minna ja kokku hoidma paari nädalasel reisil - ei näe mõtet. Milleks üleüldse minna siis ?

    nõus.

  20. #320

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Minu arvates on see vastupidi. Esimesel külastusel tulebki võtta kallim hotell. Sa oled sightseeingule ja melule lähemal. Hiljem, kui vana kala, ja tead shortcutte ning hea valuega kohti, siis liiguksin mujale.

    Ja Vegasesse minna ja kokku hoidma paari nädalasel reisil - ei näe mõtet. Milleks üleüldse minna siis ?


    Täpselt nii!

    edit: Keegi ei käse 200-500€/öö hotelle võtta. 70-100€ eest saab vägagi normaalse elamise.
    Viimati muudetud hotcocacola poolt : 10.06.13 at 15:38

Lehekülg 16, kokku 25 EsimeneEsimene ... 61415161718 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES