Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 25 EsimeneEsimene ... 2345614 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 492
  1. #61
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Keegi homme/ülehomme Taisse ei taha minna kuuks ajaks vms? Tulla jaanuari esimesel nädalal tagasi. Koha peal Chiang Mai, Bangkok ja Pattaya + üks viisa run Kambodžasse või Myanmari (visa on arrival 2tk on vaja, üks saabudes + üks peale 2 nädalat seal olles, sest atm pole aega saatkonnast korralikku viisat sebida). Esmaspäevad ajavad tilti, vaja puhkust :D Planeeritud eelarve €1k lend + €2-3k kohapeal.

  2. #62
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Tsitaat Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
    Keegi homme/ülehomme Taisse ei taha minna kuuks ajaks vms? Tulla jaanuari esimesel nädalal tagasi. Koha peal Chiang Mai, Bangkok ja Pattaya + üks viisa run Kambodžasse või Myanmari (visa on arrival 2tk on vaja, üks saabudes + üks peale 2 nädalat seal olles, sest atm pole aega saatkonnast korralikku viisat sebida). Esmaspäevad ajavad tilti, vaja puhkust :D Planeeritud eelarve €1k lend + €2-3k kohapeal.
    Sirvisin ükspäev Tai teemat ja mõtlesin uurida, et kuidas sul selle ed visa ja keelekursusega läks? :)

    Ise tahaks järgmine aasta minna. Pole täpselt mõelnud, kas kuuks trippima või natuke kauemaks ja grindida seal. Kellel sarnane mõte, siis PM!

  3. #63

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    PM!

    Kolme kuu viisa saad Soomest, pikema aja oma (aasta) Inglismaalt Hullist või Austraaliast Perthist. Aastasega pead iga kolme kuu tagant riigist lahkuma, piisab paariks tunniks. Üks tuttav soomlane niimoodi käibki, et sööb sihtriigi lennujaama McDonaldsis kõhu täis ja tagasi.

    Kord olla lennusaatjanna (Tais tuntud ka kui a-stjuardess) küsinud, et "Kas sa tund tagasi ei maandunud?". "Mulle ei meeldinud siin", oli vastus.

  4. #64
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Ma veidi uurisin selle aastase viisa kohta ja jäi selline mulje, et (vähemalt Hullis) enam ei pakuta non immigrant "visiting friends" varianti. Sama räägiti thaivisa.com foorumis ka Perthi kohta, aga ei viitsinud kodukalt järgi vaadata.

  5. #65
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    PM!

    Kolme kuu viisa saad Soomest, pikema aja oma (aasta) Inglismaalt Hullist või Austraaliast Perthist. Aastasega pead iga kolme kuu tagant riigist lahkuma, piisab paariks tunniks. Üks tuttav soomlane niimoodi käibki, et sööb sihtriigi lennujaama McDonaldsis kõhu täis ja tagasi.

    Kord olla lennusaatjanna (Tais tuntud ka kui a-stjuardess) küsinud, et "Kas sa tund tagasi ei maandunud?". "Mulle ei meeldinud siin", oli vastus.
    Kas Perthi konsulaati aasta aega tagasi kinni ei pandud?

    Soomest peaks 2x3 kuud saama. Vaja läheb siis lennukipiletit Taist välja 60(vist) päeva jooksul.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 05.12.11 at 23:35

  6. #66
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Sirvisin ükspäev Tai teemat ja mõtlesin uurida, et kuidas sul selle ed visa ja keelekursusega läks? :)

    Ise tahaks järgmine aasta minna. Pole täpselt mõelnud, kas kuuks trippima või natuke kauemaks ja grindida seal. Kellel sarnane mõte, siis PM!
    Käisin paar kuud aga lahkusin riigist ning tagasi pole läinud (va 1 mini tripp).

  7. #67
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Kuidas tellida Tenerifele odavaid pileteid? (olen tõsine algaja sel alal) 18. märts 2012 oleks minek. Ryanairi lehte tsekkisin hulga aega, aga otselende Riiast/Tallinnast ei lähe ja vahemaandumisega miski 24h vahet imo.

  8. #68
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Tsitaat Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
    Kuidas tellida Tenerifele odavaid pileteid? (olen tõsine algaja sel alal) 18. märts 2012 oleks minek. Ryanairi lehte tsekkisin hulga aega, aga otselende Riiast/Tallinnast ei lähe ja vahemaandumisega miski 24h vahet imo.
    Üks ots või edasi-tagasi? Kuupäev võib olla 16-20. või peab olema 18.?

    20. märts Flight Duration : 7hr 15min Layover Time : 1hr 10min Total Trip Time: 8hr 25min on $211 igal juhul.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 07.12.11 at 19:17

  9. #69

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Ma veidi uurisin selle aastase viisa kohta ja jäi selline mulje, et (vähemalt Hullis) enam ei pakuta non immigrant "visiting friends" varianti. Sama räägiti thaivisa.com foorumis ka Perthi kohta, aga ei viitsinud kodukalt järgi vaadata.
    Übernõme siis, kuid mis seal ikka. Spew variant on ka okei täiesti.

    Kas sul on kant välja mõeldud,et Bang või Phuk või Pattaya või Chang või midagi muud?

  10. #70
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Übernõme siis, kuid mis seal ikka. Spew variant on ka okei täiesti.
    Soomest vist antakse kolmekordse sisenemisega viisa 3 kuuks (suht veider, eks), aga Rootsi või Hulli omast peaks kolmekordse saama 6 kuuks. Aastaks tahad jääda, siis võid Tai keelt õppida 4h nädalas ja saad aastase ED visa ilma visa runideta.

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Kas sul on kant välja mõeldud,et Bang või Phuk või Pattaya või Chang või midagi muud?
    Chiang Mai tundub päris äge, aga seal pole randa ja Phuketil vist loodus ilusam, aga otseselt ei välista midagi. Nende kahe kohta olen lihtsalt natuke rohkem uurinud. Mis ise mõtled?

  11. #71
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Soomest vist antakse kolmekordse sisenemisega viisa 3 kuuks (suht veider, eks), aga Rootsi või Hulli omast peaks kolmekordse saama 6 kuuks. Aastaks tahad jääda, siis võid Tai keelt õppida 4h nädalas ja saad aastase ED visa ilma visa runideta.
    Kahekordne Soomest - oled 90 päeva riigis, käid korra Cambodia piiril ja saad uue 60+30 päeva. Kolmekordne Soomest on pointless imo, sest 3x90 päeva on sealt võimatu teha.

  12. #72
    Grinder Kasutaja TaistoJ avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    788

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Üks ots või edasi-tagasi? Kuupäev võib olla 16-20. või peab olema 18.?

    20. märts Flight Duration : 7hr 15min Layover Time : 1hr 10min Total Trip Time: 8hr 25min on $211 igal juhul.
    18-19 oleks see aeg...ryanairiga überistudes saaks enamvähem 100€ga , aga siis peaks ootama 24h vms teisti lendu...ajuvaba

  13. #73

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Tsitaat Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Chiang Mai tundub päris äge, aga seal pole randa ja Phuketil vist loodus ilusam, aga otseselt ei välista midagi. Nende kahe kohta olen lihtsalt natuke rohkem uurinud. Mis ise mõtled?
    Silmaringi avardamiseks võib ka mujalt käia, kuid Phuket on mulle tuttav ja seal on täitsa ägedad sellid ees.

  14. #74
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Iga l kiidab oma v-u. "Tai experience" on igal pool sama, eks alati ole hea minna sinna, kus sõbrad/tuttavad ees on. Kui ma poleks esimesel tripil CM-s uut elu käima tõmmanud, oleks ka ilmselt BKK-s või Phuketis aega veetnud. Hindade poolest läheb imo CM -> BKK -> Phuket. Infrastruktuur jms on muidugi omaette teema, seal saare peal vist üsna eraldatud piirkonnad?

  15. #75

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Tsitaat Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
    Hindade poolest läheb imo CM -> BKK -> Phuket. Infrastruktuur jms on muidugi omaette teema, seal saare peal vist üsna eraldatud piirkonnad?
    Ma ei tea, mida sa sellega mõtled. Igale poole max 30 minti võrri.

  16. #76
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Midagi sellist mõtlengi... Vahepeal on kuskil mets ja asustamata ala ning on nii öelda tsoonid, mille vahel inimesed liiklevad (näiteks Kata - Patong). Kui palju sarnane liiklemine elu mõjutab? Kas vahel tekib tunne, et tahaks kuhugi minna, kuid ei viitsi "kaugemale" liikuda?

  17. #77

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Tsitaat Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
    Midagi sellist mõtlengi... Vahepeal on kuskil mets ja asustamata ala ning on nii öelda tsoonid, mille vahel inimesed liiklevad (näiteks Kata - Patong). Kui palju sarnane liiklemine elu mõjutab? Kas vahel tekib tunne, et tahaks kuhugi minna, kuid ei viitsi "kaugemale" liikuda?
    eriti mitte, liikle nagu tartus või tallinnas, aint sitaks soojem ja sihtkoht, kuhu sa teel oled, alati palju ägedam. Pigem oli vaidlus, et millisesse randa või restosse minna, sest mulle meeldis üks, naisele teine. See viis-kümme minti siia-sinna ei pannud isegi mõtlema.

  18. #78
    Grinder
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Värske kala turg
    Postitusi
    898

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Võrriga fun kruiisida ka... Tegelt neid pikemaid otsi tuleb isegi Chiang Mais ette, väike linn küll aga öösiti on väga paljud kohad kinni, kui just linna keskel ei ela, peab niikuinii kuhugi sõitma hakkama (nt toit jms). 7/11 muidugi iga nurga peal, grilled ham&cheese ftw... Mingi aeg elasin kesklinnast kaugemal, ka umbes 30 minutit "keskusesse", üsna ebamugav, sest tegemist oli vaikse piirkonnaga, enam sama otsust ei teeks elukoha valikul, mugavus kannatas kõvasti. Varahommikul peolt koju minek oli ikka paras katsumus. Bangkoki taksomajandus on üsna heal tasemel, CM-s taksosid ei eksisteeri üldises linnapildis, tuleb tellida mõnelt FIE sarnaselt kutilt vms, hinnad üsna krõbedad, tuk tukid on põhi variant.
    Viimati muudetud Kloonike poolt : 07.12.11 at 23:58

  19. #79
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Kuhu minna veebruaris, naisega, kaksi, ca 1-1,5 nädalat. Õhk võiks vähemalt kevadine olla, tahaks lihtsalt lebotada. Aasia on mu top nr 1, aga sinna ma ei viitsi nii lühidalt lennata, selleks tuleb rohkem aega leida.
    Ja kui juba pakute, siis ka mingi link äkki, kust miskit head pakkumist leida saab vms. Olen vaadanud puhkuse pakette londonist, aga väga miskit ülikihvti pole silma hakanud.

  20. #80

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Malta kogemust on siin kellegil? Mida teha mida mitte teha jne. kas üldse mõtet minna.

Lehekülg 4, kokku 25 EsimeneEsimene ... 2345614 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES