Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 25 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 492
  1. #41

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Soomes tasub vaadata Tahkot. See on suht korralik keskus (kesk-euroopa omadega muidugi ei võrdle). Asub norm kohas (ca 400km helsingist). Viimasel ajal on arendatud ka korralikult Levi suusakeskust. See asub aga 1000km helsingist põhjapool ja tasub arvestada, et kui detsembris/jaanuaris minna, siis päev seal eriti pikk pole.

  2. #42
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Eelmine aasta sai poolaastat Hawaiil elatud. Augustis tahaks Austraaliasse pooleks või enamaks aastaks minna. On keegi siit seal käinud, oskab kommenteerida?:)

  3. #43
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Tsitaat Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
    Eelmine aasta sai poolaastat Hawaiil elatud. Augustis tahaks Austraaliasse pooleks või enamaks aastaks minna. On keegi siit seal käinud, oskab kommenteerida?:)
    mina, vennike ja onuark elame siin. Pmst küsi midagi täpsemalt.

  4. #44
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Tsitaat Algselt postitas yolpa Vaata postitust
    mina, vennike ja onuark elame siin. Pmst küsi midagi täpsemalt.
    Turistiviisa on 3 kuud? Pikema viisa jaoks pead tööle minema? Mis sulle austraalia juures kõige rohkem meeldib ja mis kõige vähem? Võrdle ka riiki natuke Eestiga - plussid/miinused.

  5. #45

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Ilm on selline igatahes:
    ( Click to show/hide )

  6. #46
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Noh reisihuvilised

    Mexico, Mexico, Mexicoooo

  7. #47
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
    Noh reisihuvilised

    Mexico, Mexico, Mexicoooo
    Ay, caramba!

  8. #48
    Grinder Kasutaja rollkopter avatar
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Lololand
    Postitusi
    501

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Tsitaat Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
    Eelmine aasta sai poolaastat Hawaiil elatud. Augustis tahaks Austraaliasse pooleks või enamaks aastaks minna. On keegi siit seal käinud, oskab kommenteerida?:)
    jep olen ka aussis olnud, saabusin selle aasta juunis.
    oskan küll kommenteerida - tasub minna!

  9. #49
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Turistiviisa on 3 kuud? Pikema viisa jaoks pead tööle minema? Mis sulle austraalia juures kõige rohkem meeldib ja mis kõige vähem? Võrdle ka riiki natuke Eestiga - plussid/miinused.
    turistiviisa peaks jh 3 kuud olema. Ise olen Working Holiday visaga. Nimi tuleneb sellest, et seda kasutavad noored, kes enamasti teevad ühes kohas paar nädalat kuni paar kuud tööd ja siis reisivad jälle teenitud rahade eest. Kui raha elamiseks olemas, siis ei pea ametlikult tööl käima, juhul kui ei taha omale teise aasta viisat teha, mille tingimuseks, on 3 kuud farmi-tööd(paljud firmad kirjutavad kah välja selle). Neid asju, mis meeldib on väga palju, alustades kõrgest elatustasemest, lõpetades soojade ilmade ja vapustava looduse/maastiku/vaatamisväärstusega. Eestiga võrdlusesse panna, siis pmst asjad-söök/elektroonika/muu nodi, üldiselt sama kallis(odavamat pole väga midagi, aga kallimaid asju ikka leidub), samas on inimestel palgad 3x kõrgemad kui eestis. Põhimõtteliselt, kui võrrelda ka muid asju, siis üldiselt siin kõik parem(mitte, et ma eestit vihkaks vms). Ainuke asi, mis kohe paugust meelde tuli, on see, et Internet ja ja levialad pole eriti arenenud. Inimesed kasutavad mahu pealt interneti(omal muidugi unlimited internet ligi võetud, kalli raha eest). Internet on aeglane(mina starsis üle 6 laua mängida ei saa). Telefonil on levi pmst ainult linnades. Pmst kogu infotehnoloogia siin eestist väga maas, aga samas on odav.

  10. #50
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Tsitaat Algselt postitas yolpa Vaata postitust
    Põhimõtteliselt, kui võrrelda ka muid asju, siis üldiselt siin kõik parem(mitte, et ma eestit vihkaks vms).
    Ma olen päris palju reisinud maailmas, aga sellist kohta, kuhu päris elama aastateks tahaks jääda, ei ole veel kohanud. Paremat ilma, rikkamaid inimesi, ägedat loodust olen korduvalt näinud. Üldiselt on Eestis kõik ikka parem.

  11. #51
    Luuramas Naisteturniire
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    7 574

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Kas keegi on käinud kuskil kus Internet paremal tasemel kui Eestis? Minul pole veel ette tulnud, isegi USA hotellides oli paras saast...

  12. #52

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    kirjutan alla pastilaa ja codecci viimastele postidele.

    suusatamisest on Rootsis Sälen ka tip-top koht ja poole lähemal ning soodsam kui Are.

  13. #53
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Ma ei vaidle pastilaale vastu, sest inimesed erinevad, aga ütlen veel seda, et ainult reisimisestn kindlasti ei piisa, et saada aimu millise riigiga tegu.

  14. #54
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kas keegi on käinud kuskil kus Internet paremal tasemel kui Eestis? Minul pole veel ette tulnud, isegi USA hotellides oli paras saast...
    Lisaks mujal tasuta wifisid eriti ei olegi ja kui ongi tasuta on see junn. Reeglina maksad igalpool wifi eest. Pubides/baarides wifit ära loodagi või jälle maksad.

  15. #55
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 854

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Norras Hemsedal.. suht OK kuurort, aga põmst kahe päevaga suudad kõik rajad läbi sõita, kui offpisti mees oled, siis seal on ka mõnusaid kohti, suht lähedal paarkend kiltsa edasi on veel paar nõlva, seal on ka selliseid mõnusaid metsavahelisi offpiste.

  16. #56

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Tsitaat Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    Kas keegi on käinud kuskil kus Internet paremal tasemel kui Eestis? Minul pole veel ette tulnud, isegi USA hotellides oli paras saast...
    Phuketis oli päris hea, kuid see eeldab suht sama nagu Eestis, et peab pulk olema. Wifile loota ei saa.

  17. #57
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Turistiviisa on 3 kuud? Pikema viisa jaoks pead tööle minema? Mis sulle austraalia juures kõige rohkem meeldib ja mis kõige vähem? Võrdle ka riiki natuke Eestiga - plussid/miinused.
    Sa ei pea tööle minema, kui oled 30 või alla selle, siis lihtsalt taotled töö ja puhke viisa ja tripid ringi aasta otsa. Kui tõesti isu tuleb, siis lähed korjad (sööd) päeva mangosid, teise viinamarju jne.

    Minul on sponsorshipi paberid sees ja siit ma ei liigu enam kunagi. Mis mulle meeldib :

    1)Kliima. Ma vihkan külma, kohutavalt vihkan, ei taha kunagi enam ühtegi miinuskraadi näha.
    2)Inimesed, ehk täpsemalt öeldes nende suhtumine. Teistesse inimestesse, ellu, jne.
    3)Raha. Mitte et seda nii meeletult palju oleks, aga palga ja üüri suhe näiteks. Mu kõik hädavajalikud kulutused (üür, söök, bena, kindlustused, tel, internet jne.) moodustavad ca 40-45% mul palgast (alkoholi ja tubakatooted sinna alla ei kuulu) Super imo.

    Närvidele käivad reklaamipausid telekas, standard 23 minutise sarja jooksul saad 3-4 reklaamipausi. Natuke ka yolpa mainit netikiirused, aga ma olen siin juba 14 kuud olnud, hakkab ära harjuma. Algusnädalatel ei jäänud läpakal palju puudu, et ta oleks üle rõduserva papagoidega võidu lendama läinud.

    Aga kõik see jama ununeb, kui rõdu peal suitsu teen ja alla vaatan.
    ( Click to show/hide )

  18. #58
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Nice. Tänan! :)

  19. #59
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Tore ülevaade ja nuts pilt. Nagu aru saan, siis aussies keskmine palk jääb kuhugi 4.5k AUD kanti? ca 2k$ läheb siis selliste möödapääsmatute kulutuste tarbeks?

  20. #60
    Pokkerihai Kasutaja yolpa avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Tropical far north Queensland
    Postitusi
    2 672

    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    keskmine peaks olema ca 4k AUDi, aga pmst jah.

Lehekülg 3, kokku 25 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES