Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 13, kokku 13
  1. #1
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    PLO100 HU: Riveri otsus

    Readid:
    Villain on losing HU player texases. PLO kohta PTR ei tracki.
    Väga madal SD frequency (bottom 2-3%), pf TAG. cbetib palju.
    Paired boardil floatisin enne teda ja bluffisin riveril välja kaks korda.

    Mida teha riveril?
    1) Olen sama liini, aga suurema betiga teinud viimase 50 käe jooksul 2 korda. Foldis mõlemad korrad. Arvasin, et ta callib any pairiga for information.
    2) Eeldasin, et olen siin väga tihti ees ja tahan valuet võtta. £8 on villain potti pannud, £3 juurde saada oleks pea 40% juurde.
    3) Eeldasin, et väike bet võib induceda bluffima, aga samas ei erista seda vbetist enam. Panin end ise raskesse olukorda. Samas kui villainil on trips+ käsi, siis betib ta riverit samamoodi.

    Kas lead-outida river? Kui palju? Kui £3 bet on tehtud juba, kas callida villaini raise?

    IPoker Network $100.00 Pot Limit Omaha Hi - 2 players - View hand 1229495
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BB): $421.60
    BTN/SB: $100.00

    Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with Q Q T T
    BTN/SB raises to $3, Hero calls $2

    Flop: ($6.00) K K 2 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets $5.00, Hero calls $5

    Turn: ($16.00) 8 (2 players)
    Hero checks, BTN/SB checks

    River: ($16.00) 7 (2 players)
    Hero bets $3.00, BTN/SB raises to $18

  2. #2

    Re: PLO100 HU: Riveri otsus

    Suht nõme spot, aga ise mängiks kuni riverini 100% samamoodi, kuid kindlasti c-calliks!!!!!!!
    Ei taha uskuda, et seal Kxxx, sest ta oleks turnis bettinud, pigem 22xx, aga ta ei teeks sellist raisei riveril.
    Samas, fd-d ta panustaks turnil, seega no väga väga imelik liin.

    Aga nagu näed, siis mindfuck on meeletu, võta see check-call liin, sa ei saa halvematelt kaartidelt väga calli... vb harva keegi leiab sealt JcJxXcXc

    aga as played, fold.

  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: PLO100 HU: Riveri otsus

    Olen hu-s donk, ei hakka sitta siia laduma, aga mul on yks kysimus :
    Miks sa pre ei 3bettinud?

  4. #4
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: PLO100 HU: Riveri otsus

    Mõnd vastast ei tasu OOP peaaegu mitte mingi käega 3-bettida. QQTT peab improvema, et sellega ära stackida. Ja antud vastane floatis palju ja üritas enne SD käe pealt maha saada. Seda näitab ka tema väg amadal SD frequency. Seega panen ma end OOP 3-bettides halba olukorda. Potis oleks peale seda £18. Kui ma cbeti panen ka (standard 13.5) ja saan calli, on potis 45. Ma olen turnil, 2 streeti veel bettida ja ma pean kas check-foldima või olema valmis end ära stackima. Kui villain seal £30 betib, siis olengi otsuse ees. Samas on tal seda väga mugav teha just madalal boardil, kuna ta paneb mu QQ+ või kõrgetele kaartidele väga tihti.

    Ehk siis - antud vastast 3betin ma pigem 5678ds käega kui QQTT-ga. Esimesel juhul saan ma madalalt boardilt abi (ja tema arvab, et missisin) ja kõrgel boardil respecti (arvab, et tabasin).

  5. #5

    Re: PLO100 HU: Riveri otsus

    vastase seisukohast vaadates on sinu liin n6rguke, mida sa repid?
    ise ma blufin tihti sellises kohas. muidugi mitte ei taha vastast K'lt maha saada aga just selliselt k2elt nagu sul on ja missed flushdrawst ntx.

    kui ta callis flushdrawd/random floati siis tal showdown value puudub ja bluff makes sense

    sinu liin n2eb v2lja standard induce niiet kui vastane v2hegi bluffib siis snapcall.
    Viimati muudetud Oliver poolt : 20.05.11 at 03:24

  6. #6

    Re: PLO100 HU: Riveri otsus

    Arvan, et ise oleks callinud ning callimise peale oleks ta mulle K8xx näidanud.

    Punkt 2-ga ma siin ei nõustu. Usun, et sinu passiivse river check liini vastu blufiks ta tihedamini. Lisaks ei peaks sa suuri bluf-catche tegema.

  7. #7
    Vana Tegija
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    1 090

    Re: PLO100 HU: Riveri otsus

    Mina paneks ta missed fdraw või suht õhu peale ja calliks riveris maha. Ma lihtsalt ei näe, mis kätega ta turni checkib. Ja sinu bet tundub nii scary, et seda raisiks isegi õhuga.

  8. #8

    Re: PLO100 HU: Riveri otsus

    3bet pre, fold river

  9. #9

    Re: PLO100 HU: Riveri otsus

    ee, 22xx vastasel pigem ei ole, K8xx kindlasrti mitte, 88xx ka kindlasti mitte.
    Seega on siin vastasel pigem K7xx, 77xx, Kxxx ja xxxx, vahel võtan mina ka sellise liini AAxx-ga.

    Vastane seega repib tegelikult suuremas osas 77xx, kuna tihedamini K7xx ja Kxxx panustavad ka turni (aga kindlasti ei pea ja see on endiselt mingi osa tema rangeist). Arvestades sinu liini ja lähiajalugu sellise boardiga läheb ilmselt siiski xxxx päris tihti vastase rangei ja call tundub siin päris mõistlik.
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 21.05.11 at 16:56

  10. #10

    Re: PLO100 HU: Riveri otsus

    tolmuahv, kuidas mängisid?

  11. #11
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: PLO100 HU: Riveri otsus

    Callisin. Villain näitas AK87. Ehk tugevalt polariseeritud käsi peale turni checki. Eriti mängijalt, kelle SD freq. on väga madal. Just selle viimase pärast ongi minu arust siin vaja callida. Notele läks juurde, et turnil nutsiga checkib IP. Endal tekitas küsimusi pigem, et kas mu riveri leadout on hea liin või halb liin. Ma pole ikka veel päris kindel. Selliste tainaste vastu üritan mängu mixida kõvasti. Teinekord callitakse selle peale AK-ga lihtsalt maha, sest see £3 bet näeb nii haige välja ja tripsiga ei julgeta tõsta.

  12. #12

    Re: PLO100 HU: Riveri otsus

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Callisin. Villain näitas AK87. Ehk tugevalt polariseeritud käsi peale turni checki. Eriti mängijalt, kelle SD freq. on väga madal. Just selle viimase pärast ongi minu arust siin vaja callida. Notele läks juurde, et turnil nutsiga checkib IP. Endal tekitas küsimusi pigem, et kas mu riveri leadout on hea liin või halb liin. Ma pole ikka veel päris kindel. Selliste tainaste vastu üritan mängu mixida kõvasti. Teinekord callitakse selle peale AK-ga lihtsalt maha, sest see £3 bet näeb nii haige välja ja tripsiga ei julgeta tõsta.
    tõsi, huvitav, et tal jätkus kannatust turni checkida, ma ei oska nüüd öelda kui hea mäng see long runis sinu vastu on, aga selliste boardidega mina küll pigem üritaks ikka pidevalt valuekest võtta.

  13. #13
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: PLO100 HU: Riveri otsus

    Siin villaini poolt turn järgi checkida on kohutav. Ma võin maksta FD-ga, pocketiga paired boardil või stackida ära sitema boatiga. Lisaks sain nüüd villainilt 2 readi ka: riveri betsize nutsiga ja nutsiga turni mängimise tendents. Villaini asemel oleks ise pannud turn 2/3 ja river 2/3-3/4 potti. Riverit võib polariseerituse tõttu isegi potsize bettida. Kui mul midagi ei ole, siis ma ei maksa midagi. Kui ma uskuda ei taha, siis maksan kõik välja.

    Ehk vastas oli tüüpiline tainas, kes checkib nutsi ja betib airi/draw'd. Tema bottom SD-freq näitab seda ka üsna selgelt. Ise ei jäänud enda riveri lead-outiga päris rahule. Aga raske hinnata, kas see on viga või mitte.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES