Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 31
  1. #1

    Underground toad...

    ..On tuntud väga softide mängude ja halva tarkvara poolest :D
    Kas keegi mängib kuskil ja on kogemusi?

  2. #2
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Underground toad...

    Mitte paha pärast, aga miks peaks keegi neid sulle avalikustama?

  3. #3
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Underground toad...

    spewiga nõus. see on sama hea kui kleepida endale otsaette, et ma rikun Eesti Vabariigi seadusi:) vb mõni kes välismaal elab avalikustab

  4. #4

    Re: Underground toad...

    tean, et väga mitmetele nimekatele/tuntud mängijatele on erinevaid pakkumisi tehtud..

  5. #5
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Underground toad...

    Tsitaat Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    spewiga nõus. see on sama hea kui kleepida endale otsaette, et ma rikun Eesti Vabariigi seadusi:) vb mõni kes välismaal elab avalikustab
    Ma arvan, et ta mõtleb täielike urkaid, mille soft on hullem kui Ongame's ja 888's kokku. Olen mänginud aeg-ajalt, aga seal tuleb täpselt siis jaole saada kui tuba enam-vähem uus on. Kuna liiklust on vähe, siis piisab juba mõnest üksikust regularist ja tuba on rikutud. Need toad on reaalselt rigged ka, mitte niisama vaieldavalt kellegi fantaasia vili.

  6. #6

    Re: Underground toad...

    ..ja haigelt kõrge reigiga!

  7. #7
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Underground toad...

    6% on vist standard. Või/ja pole rake capitud.

  8. #8

    Re: Underground toad...

    täpselt nii ning capi pole...pretty sick

  9. #9
    Pokkerihai Kasutaja udikaz avatar
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Italy
    Postitusi
    1 946

    Re: Underground toad...

    thats more like unreal:) nagu egiptuses mängiks live cashi

  10. #10
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Underground toad...

    4-tablemine nelja erineva konto ja 4 erineva brauseriga(1-table max) on ka üsna omaette kogemus :D.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 14.03.11 at 03:52

  11. #11
    Pokkeritark Kasutaja variatsioon avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    5 849

    Re: Underground toad...

    ja keskmine stack on 7BBd.

  12. #12
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: Underground toad...

    Kui underground tubade vastu huvi siis võid saada PM-i, pakume osades aasia saitidel üpriski normaalselt RB-d ja seda on vaja kuna rake enamasti capimata. Rahasid saad sisse-välja liigutada läbi "meie" mehe.

    Üldiselt aga ei soovita seal mängida. Soft on crap, rake tapab ning mul puudub nende tubade vastu usaldusväärsus. Tase ka muidugi hullem kui rullilauas aga ikkagi.

  13. #13
    Õpihimuline Mängur Kasutaja mortalvombat avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    412

    Re: Underground toad...

    Seal käib ainult high stakes action? Kuskilt huvi pärast lugeda ei saaks nende tubade kohta?

  14. #14
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Underground toad...

    Mängisin ka korra mingis aasia browseri põhises urkas. KUi site poleks ülipask ja aeglane, võiks seal veel mängida, aga mind ajas julmalt tilti. Lisaks 10-20bb shorte kõrimulguni. Aga NL100 tase oli jah nagu pacificu NL10 umbes.. Sb openshovesid Ak nt ja BB J6 snappas mäletan..
    Lisaks ei saa nendes kasutada HEMi ega muid vidinaid, ilmselt ei saa enamuses isegi notesid panna...

  15. #15

    Re: Underground toad...

    kes soomes pesitseb, siis ray.fi on kah päris asjalik tuba. Handhistoryt ei salvesta, soomlased omavahel mängivad. Tase on täiesti uskumatult sitt, sõber alustas just pokkeriga ja mängib seal, vahel railin ja naeran. NL50 6max on nagu pokerstarsi nl2.

  16. #16
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: Underground toad...

    Soovitaks Betraiserit, ilma reigita tuba, kui raha välja võtad, võetakse ainult 10% profitist maha. Kellelegi sinna päris rolli panna ei soovita muidugi.

  17. #17
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Underground toad...

    See on see tuba kus päeval pol eühtegi mängijat online ja õhtul tekib 1-2 lauda? vähemalt vanasti nii oli vist

  18. #18
    Pokkerihai
    Liitus
    Sep 2010
    Postitusi
    1 617

    Re: Underground toad...

    Jah, aga nuts on ilma reigita madalates limiitides HU mängida ja overlayga turniire on ka pidevalt, eriti eesti aja järgi hommiku poole.

  19. #19

    Re: Underground toad...

    Paistab ,et Betsharks on samasugune ruum kuigi seal on Rake. Samas ruumid näevad erinevad ka välja. Kuigi mõlemis on väga vähe rahvast.

  20. #20
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    452

    Re: Underground toad...

    Nii, sai siis ka ära käidud imedemaal nimega BetRaise. Hakkasin nl25-s asjaga pihta. Mängijaid kokku saidi peale oli 7, nl25 lauas 4. Tase oli päris huvitav. Laua keskmine P/F ca 50-60, polnud harvad juhud kui tõstetud potis nägid kõik lauas olijad floppi. Sai mängitud ca 300 kätt, enne kui raha otsa sai. Üks mängija sai riveriks rea kokku neljal järjestikusel korral. Kahel korral kui mul oli TPTK, oli vastasel kaks paari, ühel korral kui mul oli kaks paari, oli vastasel maja, ühel korral kui mul oli set, oli vastasel rida ja teisel korral mast. Lõpuks sai ka flopatud üks õige imelik maja, kui callisin positsioonis 98o ja flop tuli 899, seekord oli siis vastasel tasku üheksad ja võttis nelikuga mu viimased eurod. Vot selline lugu. Üldiselt ma pole selline vend kes käib pärast kaotusi ringi ja karjub "rigged, rigged" aga selle saidi puhul tekkis küll üpris kummaline tunne.

    On siin kedagi, kes pikemat aega edukalt on mänginud seal?

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES