Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 16, kokku 16
  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    PokkeriProd POKKERIVIDEO: 50NL HU: Ranka kommenteerimas MeelisV mängu (1. osa

    Kahe osaline video, kus foorumikasutaja “MeelisV” mängib 50NL ($0.25/$0.50) Heads-Upi Full Tilt pokkeritoas erinevat tüüpi vastaste vastu. Tema mängu kommenteerimas kasutaja “ranka” aitamaks tõusmas MeelisV-l limiitides kõrgemale ja saamaks paremaks mängijaks. Täispikka video näeb: SIIT Paari minuti pikkune treiler: Täispikka video näeb: SIIT

    Loe edasi ›››

    Täispikk video: http://rakeback.pokkeriprod.com/est/...sv-ranka-1-osa

    Treiler:

  2. #2
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL HU: Ranka kommenteerimas MeelisV mängu (1. osa

    Kuna äikesetorm lõi netiühendusel pildi tasku riveris, siis ei jõudnud kaugemale vaadata hetkel, aga see Q4 käsi sinnamaani. Oleme küll riveril arvamismängu mängimas, aga samas rahaliselt teeb üsna sama välja kas betime meie turni või betib tema riveri. Ma küll ei tea palju me turnis betiks, äkki $3-3.5 ja säästaks selle võrra raha? Anname küll talle tasuta kaardi ära tõmbamiseks, aga ta bluffimisrange peaks jällegi selle võrra oluliselt suurenema. Või peaks laskma tal bluffida hiljem kui meil on juba reade, et ta üldse blufib (suvaliste kätega)? Ühtegi halvemat made handi ei ole millelt valuet võtta ja kas igasugused erinevad gutshotid callivad enam turne?

    Edit: Olukord on muidugi hoopis keerulisem kui riverisse nii ideaalne kaart ei kuku.
    Viimati muudetud Spewmonkey poolt : 14.03.11 at 23:46

  3. #3
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL HU: Ranka kommenteerimas MeelisV mängu (1. osa

    Suured tänud Rankale, kes kommenteeris!

    Kuna video on ligi poolteist kuud vana, siis ma päris täpselt ei mäleta kõiki tagamaid, miks ma mingi kindla otsuse vastu võtsin. Minu mäng on peale seda ka natukene muutunud. Nüüd ma broadway käsi 3betin suht alati (ennem KTo, QJo, QTo, JTo iga kord ei 3betinud). Ning ma tean, et Ranka 3betib pocketeid 99+, aga mina 3betin 66+.

    HEM kuvas infot lauda nii aeglaselt ning asi laggis sellepärast, et videot tegin. Muidu kuvab HEM infot iga käega.
    Videos on mul turni mäng liialt passiivne, sest mõte oli midagi taolist, et keskmise käega poti mitte liiga suureks ajada ning vastavalt riverile ka missed drawd vms blufivad siis väga tihti. Praeguseks olen turnil natuke agressiivsem.
    Ma mängin PrF natuke tightimalt kui enamus. Pole vaja mängu liiga keeruliseks ajada, sest tight/agressive stiilis mängides tuleb häid kohti küll, kus valuet saab.
    HEMi noted- Mul on just selliste notedega hea mängida, kuigi mingi 1 kuu tagasi lisasin 2 notet juurde- Fold to 3bet ja flop donkbet. Seda näiteks kui palju vastane open limbib, saab tuletada VPIPist, Stealist, Call openist ja 3betist.

    Kui siis mingeid küsimusi tekib, video kohta, siis küsige julgelt.

  4. #4
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL HU: Ranka kommenteerimas MeelisV mängu (1. osa

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Kuna äikesetorm lõi netiühendusel pildi tasku riveris, siis ei jõudnud kaugemale vaadata hetkel, aga see Q4 käsi sinnamaani. Oleme küll riveril arvamismängu mängimas, aga samas rahaliselt teeb üsna sama välja kas betime meie turni või betib tema riveri. Ma küll ei tea palju me turnis betiks, äkki $3-3.5 ja säästaks selle võrra raha? Anname küll talle tasuta kaardi ära tõmbamiseks, aga ta bluffimisrange peaks jällegi selle võrra oluliselt suurenema. Või peaks laskma tal bluffida hiljem kui meil on juba reade, et ta üldse blufib (suvaliste kätega)? Ühtegi halvemat made handi ei ole millelt valuet võtta ja kas igasugused erinevad gutshotid callivad enam turne?

    Edit: Olukord on muidugi hoopis keerulisem kui riverisse nii ideaalne kaart ei kuku.
    Tihtipeale ma checkingi turnis sellise poolkõva käe, sest ei taha poti liiga suureks ajada ning vastane võib riveril halvemaga bluffida. Kui PTRist natuke vastaste kohta uurida, siis enamus fishidest on riveril liiga agressiivsed.

  5. #5
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL HU: Ranka kommenteerimas MeelisV mängu (1. osa

    mina kui fullringi mees vaatasin ka vieo läbi ja täitsa tore, et siin pidevalt järjest uusi videosi välja tuleb. nüüd tuleb lootma jääda, et mingi aeg keegi fr video ka jälle valmis meisterdab.

    aaa, ühe koha pean ära mainima, kuigi see on nitpicking. 50:02 juures niipalju, et A4 annaks vastasele rea. :)

  6. #6
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL HU: Ranka kommenteerimas MeelisV mängu (1. osa

    Vaatasin ülejäänud osa ka ära siis. Esimesed 30 minutit on natuke liiga põhjalikult analüüsitud. Viimased 30 minutit oli mõnusam jälgida. JJ käe kohta: kui me teame, et ta tõenäoliselt 3betib suuri kaarte, siis pole eriti palju selliseid kaarte alles, mis saaks tulla ja tema kätt niimoodi parandada, et see ikka meid ei biidi. Kahtlane kas ta päris J9 tüüpi kätega 4beti calliks, millega ta võiks turnis omale halvema paari või mingi kobedama draw saada. Ma läheks kavaldama ja betiks ~1/3 nii flopis kui turnis(eeldusel, et turn K/Q/T ei ole) ja siis riveris re-evaluateks. Vaevalt, et ta 88-99 tüüpi käsi suudab nii väikeste betide peale foldida. Pole küll täiesti kindel kui kaval see liin tegelikult on, aga lihtsalt väike mõttetera.

  7. #7
    FPP Pro Kasutaja WIN avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    275

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL HU: Ranka kommenteerimas MeelisV mängu (1. osa

    Kas suhteliselt kohe alguses see A8 flopil check raise käsi, riveri otsus, kas nii on väär mõelda et kuna siuke check raise madal flop check call turn check river tundub vastasele suhteliselt nõrk, siis prolly paneb meid mingisuguse missed FD või failed bluff ülekaartide peale ( eriti kui ta kaotav ) ja oma nutsilt 2 kolmikult või K või any other nuts, ta tahaks ju saada vähegi value a kui oleme nii nõrgana end esindand siis tahab äkki saada valuet meie pasalt käelt ntx mingi 5.5$ copy paste turn cbetiga , aga kui paneb sitaks palju siis ta ju teab et sita käega ei calli nii suurt betti, ja ta ei betiks ju suurelt kui tal oleks nuts või mis? või nojah, siis oleks rohkem samplet vaja ta kohta i assume... vb panin päris mööda ( suudaksin ka endale vastu rääkida)...

  8. #8

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL HU: Ranka kommenteerimas MeelisV mängu (1. osa

    Kas suhteliselt kohe alguses see A8 flopil check raise käsi, riveri otsus, kas nii on väär mõelda et kuna siuke check raise madal flop check call turn check river tundub vastasele suhteliselt nõrk
    Nõustun sada protsenti, kui me turni ja riveri checkime siis ta ei pane peaaegu kunagi meid kuninga peale, mis tõstab blufi tõenäosust. Ainuke käsi mida mina seal kardaks on 87, mis riverisse kickeri kokku tõmbas. Või trips.. aga see ebaoluline.

  9. #9
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL HU: Ranka kommenteerimas MeelisV mängu (1. osa

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    mina kui fullringi mees vaatasin ka vieo läbi ja täitsa tore, et siin pidevalt järjest uusi videosi välja tuleb. nüüd tuleb lootma jääda, et mingi aeg keegi fr video ka jälle valmis meisterdab.

    aaa, ühe koha pean ära mainima, kuigi see on nitpicking. 50:02 juures niipalju, et A4 annaks vastasele rea. :)

    Mõlema rea kohta +1

  10. #10
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL HU: Ranka kommenteerimas MeelisV mängu (1. osa

    Tsitaat Algselt postitas WIN Vaata postitust
    Kas suhteliselt kohe alguses see A8 flopil check raise käsi, riveri otsus, kas nii on väär mõelda et kuna siuke check raise madal flop check call turn check river tundub vastasele suhteliselt nõrk, siis prolly paneb meid mingisuguse missed FD või failed bluff ülekaartide peale ( eriti kui ta kaotav ) ja oma nutsilt 2 kolmikult või K või any other nuts, ta tahaks ju saada vähegi value a kui oleme nii nõrgana end esindand siis tahab äkki saada valuet meie pasalt käelt ntx mingi 5.5$ copy paste turn cbetiga , aga kui paneb sitaks palju siis ta ju teab et sita käega ei calli nii suurt betti, ja ta ei betiks ju suurelt kui tal oleks nuts või mis? või nojah, siis oleks rohkem samplet vaja ta kohta i assume... vb panin päris mööda ( suudaksin ka endale vastu rääkida)...
    See ongi pokkeris väga suur paradoks: kui pannakse palju siis ei ole *pot oddse callimiseks* aga tihti siis neil nõrgem käsi, kui panneks vähe on meil pot oddsid callimiseks aga vastasel nõrk käsi.

    Pot oddsid panin tärnidesse, sest see ei ole päris õige väljend seal. No näiteks kui riveril pannakse cold stone nutsiga $1001 poti $1 siis mõtled, et oh mul 1:1001 oddsid, et pean 0.01% ajast võitma, et oleks kasum, et ju on aga kui ta teeb seda ainult stone cold nutsiga ja su equity on alati 0% siis sul tegelikkuses ei ole oddse ning ka vastupidi ka.

    Kuna on matchi algus ja me ei tea vastasest mitte midagi siis ta range riveril on täielikult polariseeritud. Ma ei vihka seal calli aga ma eelistan foldi ning eelistan ka turnil betti ning isegi riveril kolmandat betti, sest ta calling range on lai ja kui bluffing/vbeting range üpriski kitsas.

    Seepärast ilma readieta ongi väga raske mängida. Täpselt sama kui esimene käsi shovetakse su openi peale. Sa lihtsalt ei saa QT ja A7 tüüpi käega vastast ära callida ilma infota, kui aga teeb niis 4-5 kätt järjest oleks see snap call.

  11. #11
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL HU: Ranka kommenteerimas MeelisV mängu (1. osa

    A8 käsi, ütleme kui me oleks turnis cbettinud, mis me oleks raise peale teinud? Ma mõtlen, et betime, saame raise, siis tuleks ju foldida, sest, et kui me seal juba callime, peame riveri ka callima. Niiet minu meeles preagu saime odavalt minema, kui tal tõesti oli K või 2.

    JJ käsi, ma arvan, et cbet on okei, just selline pool potti, sest me sellega saamegi täpselt teada, kus me oleme omadega.
    et see polegi päris value bet, vaid, et kui siin otsa saame, siis teame et oleme biiditud. sest kui me checkime, siis vastane pigem donkab turni õhuga ja siis oleme raskes kohas, et äkki ta checkis ässaga flopi , lootis et me betime ja nüüd paaniliselt tahab valuet võtta.

  12. #12
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL HU: Ranka kommenteerimas MeelisV mängu (1. osa

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    A8 käsi, ütleme kui me oleks turnis cbettinud, mis me oleks raise peale teinud? Ma mõtlen, et betime, saame raise, siis tuleks ju foldida, sest, et kui me seal juba callime, peame riveri ka callima. Niiet minu meeles preagu saime odavalt minema, kui tal tõesti oli K või 2.
    Kui turnis saad raise siis on see selge fold ja minu loogika kohaselt just bettides hoiame raha kokku. Ma ei mäleta täpset poti suurust ja see ebaoluline aga konstrueerime siia lambi poti suuruse. Potiks $10, me betime $6 ja saame raise (ilmselgelt vastasel enamasti K või 2 või slowplayed maja) ning kaotame $6. Kui aga läheme check-calli peale siis vastane betib näiteks $6 (või isegi $5, vahet ei ole). Kui tal on halvem käsi kui meil siis tõenäoliselt ta checkib riveri ja võidame/kaotame selle summa, mille vastane tsiteerib. Kui ta aga nüüd mürgeldab riveris edasi siis on meil täielik guessgame. Kui foldime riveri kaotame ka sama summa aga nägime kindlalt riverit, kui callime ja kaotame, mida ma arvan, et juhtub tihti siis kaotame veel lisabeti jagu raha.

    Kui me aga turni betime ja saame calli siis võime isegi riverit bettida, sest ta callib kätega, mida ta muidu järgi checkib ning seetõttu saame lisavaluet. Seepärast, kui plaaniks on c/c ja c/c siis mulle meeldiks bet ja bet. Kui meil parem käsi siis võib juhtuda, et ta turnil tõstab ja säästame pappi. Kui tal parem käsi aga ei taha tõsta siis kaotame sama palju pappi kui check-callides aga meie tsiteerime hinna! Kui tal halvem käsi siis võidame tõenäoliselt smapalju kui check-call linega aga lisaks võib ta riveril callida kätega, mille checkib järgi.

    See board oli seal vist 228K4, flopis kaks potit, mis riveriks kokku ei tulnud. Kuna ta callis meie check-raise siis ta range võiks olla midagi sellist 8X, 2X, 88, 28, pocket paarid. FD-d, ülekaart floadid (reeglina miskid suured broadway kaardid, ace high heavy). Vastase agressiivusest ja bluffidest ei tea mitte midagi ning K ei muutnud boardil eriti midagi. Samuti ei tea me ta rangedest mitte midagi ning ainult oletame, et tal võivad olla overcard floadid. Seega ma ei tahaks eriti midagi "oletada", et kas tal on need ülekaardid ranges, kas ta bluffib nendega jne. ning seetõttu ma läheks value peale 8X ja FD-de vastu ning samas kaitseks oma kätt "välja tõmbamise eest". Kui ma võtaks check-call line, mis ei ole ka eriti halb siis ma check-foldisk riveri, kuna mul puudub info vastase iseloomulike joonte kohta ning minu kogemus ütleb, et fishid ei ole eriti bluffhappid ning rõõmsalt checkivad äss/emand, 8X, pocketpaarid järgi ning ainukeseks bluffideks näengi FD-sid. Võib ka bluffida overcard floatidega aga me ei saa panna neid insta tema range, kuna liiga vähe käsi mängitud. Seetõttu ta betsizing + väikene bluffrange + fishide suur harjumus järgida checkida paneb mind uskuma, et me ei ole seal piisavalt hea, et callida.

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    JJ käsi, ma arvan, et cbet on okei, just selline pool potti, sest me sellega saamegi täpselt teada, kus me oleme omadega.
    et see polegi päris value bet, vaid, et kui siin otsa saame, siis teame et oleme biiditud. sest kui me checkime, siis vastane pigem donkab turni õhuga ja siis oleme raskes kohas, et äkki ta checkis ässaga flopi , lootis et me betime ja nüüd paaniliselt tahab valuet võtta.
    Sa mõtled seda 4bet potti? Siin ma betiks JJ-ga ainult value peale mitte, et kus me nüüd oleme. Järgi checkides saame induceda päris palju bluffe ning ka siin kehtib sama reegel - fishid ei armasta eriti mitme barrel bluffe panna.

  13. #13
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 323

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL HU: Ranka kommenteerimas MeelisV mängu (1. osa

    A8 As played, saame riveril 1/3 oddisid, easy call?

    Väga hea analüüs ranka poolt terves videos.

  14. #14

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL HU: Ranka kommenteerimas MeelisV mängu (1. osa

    88 set sai minu arust valesti mängitud ja ranka kommentaaridega pole nõus. Flopis läheksin kindlasti allini. Põhjused.
    1. Kui vastasel on flushdraw, siis annate sellise mänguga talle 2 tasuta kaarti. Kui ta ei hiti, siis foldib riveris ja just selle slowplayga kaotate values. Kui ta hitib, siis suure tõenäosusega maksate ise? Nagu läks see riveri gin kaart on üsna ebaoluline.
    2. Pank on piisavalt suur. Ta foldib ainult täielikud blufid. Loetletud käed K2, AK, 22, kõik flushdrawd, jne - nendega ta callib.

  15. #15
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL HU: Ranka kommenteerimas MeelisV mängu (1. osa

    Tsitaat Algselt postitas Roland Vaata postitust
    88 set sai minu arust valesti mängitud ja ranka kommentaaridega pole nõus. Flopis läheksin kindlasti allini. Põhjused.
    1. Kui vastasel on flushdraw, siis annate sellise mänguga talle 2 tasuta kaarti. Kui ta ei hiti, siis foldib riveris ja just selle slowplayga kaotate values. Kui ta hitib, siis suure tõenäosusega maksate ise? Nagu läks see riveri gin kaart on üsna ebaoluline.
    2. Pank on piisavalt suur. Ta foldib ainult täielikud blufid. Loetletud käed K2, AK, 22, kõik flushdrawd, jne - nendega ta callib.
    Me anname talle võimaluse ju anda kaks tasuta kaardi aga kui tihti see juhtub? Teiseks on setil maja oddsid, mis mastitõmmete vastu toimiuvad väga heade implied oddsidena. Aga kätt ma ei mäleta nii täpselt, et teist osa kommenteerida :(

    Muideks uus video ka tulekul, treiler:

  16. #16
    Vana Tegija Kasutaja MeelisV avatar
    Liitus
    Apr 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 301

    Re: POKKERIVIDEO: 50NL HU: Ranka kommenteerimas MeelisV mängu (1. osa

    Teise osa juurde saab SIIT

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES