Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 56, kokku 56 EsimeneEsimene ... 646545556
Näidatakse tulemusi 1 101 kuni 1 106, kokku 1106

Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Igaks juhuks küsin üle. Nüüd, kus Olybet merginud GGpokeriga, siis mida see mängijatele täpselt tähendab? Näen, et pokkeriklient on olybet logo all, ggpoker hetkel eesti mängiaid ei aksepteeri. Kas ggpokeris mängimine on "legaalne" ja kas bankroll on sellest tulenevalt 100% safe? Googledades leidsin kahjuks väga palju vasteid regularidest, kelle konto koos rahaga kinni on pandud ja ei tahaks ilma garantiita riskida.

OlyBet'i ametlik esindaja Kasutaja herlio avatar
    Liitus
    Nov 2010

Läbi OlyBeti mängides GGNetwork acceptid eestlasi ametlikult ja mäng käib Eesti litsentsi alt ehk siis kõik on safe.

Suurepärane uudis!

Tsitaat Algselt postitas Pokkeripro99 Vaata postitust
    ggpoker hetkel eesti mängiaid ei aksepteeri. Kas ggpokeris mängimine on "legaalne" ja kas bankroll on sellest tulenevalt 100% safe?
    Mängin juba pikemat aega ggpokeris läbi optibeti ja eestlasi kohtab omajagu. Cashoudid on siiani kiiresti ja probleemideta toiminud.

Tere!

No ma käisin seal pargis ja keerasin kolmanda kivi teist pidi ühe käega (nõrgema käega kusjuures veel) , aga pileteid polnud seal. Raputasin veel ka kohalikku kojameest sealt jalgadest ülesse, et uurida kas tema teab midagi, aga ei midagi. Nüüd istun veel kinnimajas ka Sinu pärast. Ei,ei , see kojamees ei kössanud miskit. Tagasiteel sealt pargist, küsisid kolm venelast suitsule tuld. Kuna ma pidin too päev ka perearstile kakaproove viima, siis võtsin kogemata taskust vale tikutoosi ja ulatasin venelastele. Mõistagi arvasid nood, et mõnitan neid ja läks andmiseks ja kohale kutsuti mendid.

Sõber käis ka vaatamas mind ja rääkis, et talle pole OlyBeti kontole tulnud mingeid kalapeo pileteid. Ma ei tea, mis need on, aga ütlesin et uurin asja.

Tsitaat Algselt postitas Välek_Vägilane Vaata postitust

Sõber käis ka vaatamas mind ja rääkis, et talle pole OlyBeti kontole tulnud mingeid kalapeo pileteid. Ma ei tea, mis need on, aga ütlesin et uurin asja.
    Sõber saatis mulle läbi valvurite ka kaks pakki suitsu ja täiskasvanute ajakirja, viimase vahele jättis kirja ka et nende kalapeo freerollidega ka mingi segadus, et ikka pole üle tulnud piletid.

Anyway, rääkisin juristiga ja venelased vist süüdistust ei esita, seega loodan et kui õhtuks välja saan, on mu sõbra kalapeo piletidega korras kõik. Ei pea mainima ilmselt, et ma tean Männikul muidu väga häid kalapüügi kohti, üks on kohe päris sügaval roostikus.

Lehekülg 56, kokku 56 EsimeneEsimene ... 646545556

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES