Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 28, kokku 57 EsimeneEsimene ... 18262728293038 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 541 kuni 560, kokku 1127

Hübriidvaade

  1. #1
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Tsitaat Algselt postitas metsnik Vaata postitust
    Kuidas on võimalik OO-s mängitud kätt sellises formaadis kätte saada, et konverter seda sööks ja foorumisse saaks postitada? Leian tournament historyst üles, kuid seal on visuaalsel kujul ja koodi ennast mitte. HH ise arvutis jällegi XML-i failides, seega ka too vist ei sobi.
    Võta käsi lahti HEM või PT3-ega. See võib aidata ja isegi peaks ning HEM/PT3 on built-in converter.

    Tsitaat Algselt postitas PlanetRJ Vaata postitust
    siuke küssa,et mängisin hu cashi mõlemal oli 5 euri ja läksime pre all in,ma võitsin ja sain 9.30.Kas 10 euriselpotil ongi 70 senti rake või see tavaline, tundub kuidagi suurmu jaoks
    Olympic-Online rake cap on heads-up mängudes on 5% ja kuni €/$/£1. Sinu näite põhjal peaks minema reigiks €0.50. Postita HH, sealt on näha.

  2. #2

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    kas kellegil esineb veel sellist probleemi et kui ffpsi cashida annab ainult pool raha, n'iteks 1000 fpp eest saan aint 5 doltsi mitte 10.Ma küll suppordile käin koguaeg pinda,aga nad aint ütlevad et tegelevad sellega,esimesel korral vahetasin ära ,nüüd lihtsalt seisavad fpp-d.

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Tsitaat Algselt postitas PlanetRJ Vaata postitust
    kas kellegil esineb veel sellist probleemi et kui ffpsi cashida annab ainult pool raha, n'iteks 1000 fpp eest saan aint 5 doltsi mitte 10.Ma küll suppordile käin koguaeg pinda,aga nad aint ütlevad et tegelevad sellega,esimesel korral vahetasin ära ,nüüd lihtsalt seisavad fpp-d.
    Uurin ka omalt poolt.

    Küsimus: miks sa ostad 1000 FPP boonuseid? Need on väärt 16-25% rakebacki, sõltuvalt Sinu VIP-tasemest.

  4. #4

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Tsitaat Algselt postitas PlanetRJ Vaata postitust
    kas kellegil esineb veel sellist probleemi et kui ffpsi cashida annab ainult pool raha, n'iteks 1000 fpp eest saan aint 5 doltsi mitte 10.Ma küll suppordile käin koguaeg pinda,aga nad aint ütlevad et tegelevad sellega,esimesel korral vahetasin ära ,nüüd lihtsalt seisavad fpp-d.
    Huvitav, mulle öeldi, et FPP vahetamisega on hetkel probleeme ja seda ei saa üldse teha. Järgmise uuendusega pidi korda saama. Samas viimane OO üritus oli mul eelmine aasta ja imo oli ka siis "Cashing out FPP Points is currently not allowed" kiri.

  5. #5

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    mis sa soovitad siis,ma kohe olen gold,aga see 5000 boonus on ju ainult 5 doltsi rohkem,pole ju väga suur vahe et koguda

  6. #6
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Tsitaat Algselt postitas PlanetRJ Vaata postitust
    mis sa soovitad siis,ma kohe olen gold,aga see 5000 boonus on ju ainult 5 doltsi rohkem,pole ju väga suur vahe et koguda
    Gold levelil saad iga järgmise boonuse eest 2% lisa rakebacki.
    1000 = 20%
    5000 = 22%
    10 000 = 24%
    50 000 = 26%
    100 000 = 28%

    Lisandub siis igakuine boonus, mis annab 13.8%.

    Ma ei tea palju Sa kuus täpselt reiki maksad aga ühe dollari kohta saad Sa 22 punni ja ise tõenäoliselt võtaksin eesmärgiks punktid vahetada ära kuu lõpus. Kuna Sa oled Gold siis sa maksad 300-900 dollari raket kuus ehk 6600 kuni 20 000 punkti. Sel juhul ma sihiks $120 boonuseid, mis annab 4% ja Sinu näite puhul 12-36 usdi lisaraha. Saad ühe pudeli viinagi tasuta :)

    Ei ole ju eriti vahet, kas Sa võtad kuus 10x$10 boonuseid või ühekorra $120 boonuse. Eeldades, et Sa oled rollitud ja kui tõesti on vaja vahetada (roll kuivab kokku) saad teha seda ikkagi jooksvalt.

    Kokkuvõttes: ei näe loogikat punkte halva kursiga vahetada.

  7. #7

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    ok thanx,olympsis on see nõme,et vip staatus muutub aint korra kuus näiteks tegelt ma olen juba gold star,aga ta ikkagiust näitab bronze,starsis oli parem kohe kui täis said hakkas tööle

  8. #8
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Tsitaat Algselt postitas PlanetRJ Vaata postitust
    ok thanx,olympsis on see nõme,et vip staatus muutub aint korra kuus näiteks tegelt ma olen juba gold star,aga ta ikkagiust näitab bronze,starsis oli parem kohe kui täis said hakkas tööle
    Yeah, see mulle ka endale ka ei meeldi :(

    Ei ole uurinud tagamaid aga arvan, et tegu on süsteemi iseärasusega (või puudustega), mis uuendab VIP-taset ainult korra kuus.

  9. #9

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Mul oleks vaja Olympic Online pokkeriprogrammi faile. Jagage keegi?



    Milles probleem? : (

  10. #10
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Tsitaat Algselt postitas sinisebra Vaata postitust
    Mul oleks vaja Olympic Online pokkeriprogrammi faile. Jagage keegi?



    Milles probleem? : (
    Miks sul faile vaja? Miks Sa ise ei tõmba?

    Ära pahaseks see aga ausaltöeldes ma ei julgeks küll täiesti võõrale anda oma seadetega pokkeritoa faile, sest ma nii paranoiline paroolide jms. suhtes.

    Minu soovitus: uninstalli kogu jama, CCleaneriga registrid puhtaks, tõmba uuesti tarkvara ja installeeri see inglisekeeles.

  11. #11

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Selle veateate saan kui Olympic Online'i käivitada püüan. Programm ei lae faile alla. Mingisugune "common" fail on puudu?

  12. #12
    Olybeti Esindaja Kasutaja Paju99 avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    84

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Tere,

    Selline juhis on antud probleemi lahendamiseks meil:

    1. Eemaldage (uninstallige) tarkvara arvutist ja kustutage kõik Temporary Internet Files failid.
    Selleks avage Internet Explorer, valige ülal menüüribal Tools -> Internet Options -> Delete Files (valige Delete all offline content) -> vajutage OK ja sulgege Internet Explorer.

    2. Keelake proxy serverite kasutus.
    Selleks avage Internet Explorer -> valige ülal menüüribal Tools -> Internet Options -> Connections -> Lan Settings -> eemaldage linnuke “Use proxy server for your Lan”)

    3. Tehke arvutile restart ning laadige ja paigaldage tarkvara uuesti.

    NB! Kui olete kustutanud Temporary Internet Files/cache failid, kuid sellest polnud kasu, siis hoitakse vigast programmi suurima tõenäosusega välises cache’is.
    Sellisel juhul tuleb cache’i puhastamiseks ühendust võtta oma internetiühenduse pakkujaga.

  13. #13
    FPP Pro
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    232

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Mul on selline probleem, et aeg-ajalt lööb runtime errori ette, kui üritan mängijat otsida.

  14. #14
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Tsitaat Algselt postitas CheekyMullet Vaata postitust
    Mul on selline probleem, et aeg-ajalt lööb runtime errori ette, kui üritan mängijat otsida.
    Uue tarkvaraga jään kahjuks vastuse võlgu - ei ole kordagi mängijat otsinud.



    Oli asja ka siia teemasse :) Olympic-Online VIP-poodi tuli ajakirja «POKKER» värske 2012. aasta neljas number. Hinnaks on 299 FPP-d ja teeb nõksa odava hinna kui otse poest ostes.

    http://shop.olympic-online.com/product/pokker-4-2012/

  15. #15
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Kas keegi oskab infot jagada septembris tuleva iPoker networki spliti kohta ? Kummale poole Olympic Online jääb ? Kas Speed Poker playerpool läheb ka spliti ?

  16. #16
    Olybeti Esindaja Kasutaja Paju99 avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    84

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Tundub, et iPokeris ei ole ka kõik detailid veel paika räägitud, kuid hetkeseisuga on nii, et kõik turniirid jäävad kokku ja kõik rahamängud lähevad split'i.

    Olympic-Online on mängijate balansilt hea sait ja proportsionaalselt on uusi / vanu, suuri / väikeseid, võitvaid / kaotavaid mängijaid hästi, kuid iPokeri ootustele mahu näitajates jääme me alla. Stabiilselt 850 uut mängijat kuus, kes $5 reiki maksaksid, on meie turult lootusetu leida. Seega jääb Olympic-Online teise pool'i.

    Kumb pool paremaks osutub - kas esimene või teine - seda ei ole tegelikult veel teada. Kindlasti on haidel võimalik rahulikumalt ujuda suurtel iPokeri saitidel, nagu Titan, Paddy või WillHill. Seega peaks väikeste saitide pool muutuma fishisemaks, peaks tekkima liikumised saitide vahel ja alles siis selgub, kumb pool lõppkokkuvõttes atraktiivsemaks muutub.

    Tundub, et seda ei tea hetkel ka iPoker ise. Samuti näeme meie alles peale 1.septembri saabumist ja selle järgseid liikumisi, kuidas reaalne pilt välja nägema hakkab.

  17. #17
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    Liitus
    Aug 2012
    Postitusi
    1 229

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Millal Olympic-Online speedpokeri lagi ära fixib ?
    20-30 minuti pärast sessioni alustamist tõmbab client nii jõhkrat lagima, et pole lihtsalt pole enam mängitav. Kui kinni panna ja uuesti lahti teha, siis saab jälle 20-30 minutit normaalselt mängida.

    Foorumite jutu järgi on TitanPokeri softis see ntx juba augusti alguses ära fixitud. Miks OO nii ajast maas on ?

  18. #18
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Millal Olympic-Online speedpokeri lagi ära fixib ?
    20-30 minuti pärast sessioni alustamist tõmbab client nii jõhkrat lagima, et pole lihtsalt pole enam mängitav. Kui kinni panna ja uuesti lahti teha, siis saab jälle 20-30 minutit normaalselt mängida.

    Foorumite jutu järgi on TitanPokeri softis see ntx juba augusti alguses ära fixitud. Miks OO nii ajast maas on ?
    Täpselt sama jama, lisaks ei taha eemal nupp eriti hästi fungata, kohati peab mitu korda sinna linnukese panema enne kui mängust välja saad.

  19. #19

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Kas üle nädala (+1 päev) on hetkel normaalne aeg väljakannet oodata swedbank kontole? Igal pool reklaamitakse oluliselt lühemat aega ja mulle eriti meeldib nende enda väide "vastavalt sinu VIP tasemele". Plaatinum tasemest vist ei piisa.

  20. #20
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Tsitaat Algselt postitas noqqx Vaata postitust
    Kas üle nädala (+1 päev) on hetkel normaalne aeg väljakannet oodata swedbank kontole? Igal pool reklaamitakse oluliselt lühemat aega ja mulle eriti meeldib nende enda väide "vastavalt sinu VIP tasemele". Plaatinum tasemest vist ei piisa.
    Ei ole normaalne.

    Olen alati rahad kätte saanud 24-72h raames ja seda nii panga, kui ka NETELLER'i kontole. Võta ühendust Olympic-Online klienditoega ja uuri, milles probleem.

Lehekülg 28, kokku 57 EsimeneEsimene ... 18262728293038 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES