Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 32, kokku 57 EsimeneEsimene ... 22303132333442 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 621 kuni 640, kokku 1127

Hübriidvaade

  1. #1
    Bännitud
    Liitus
    Nov 2012
    Postitusi
    24

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Saatsin selle probleemiga siis soovitud kirja e-mailile, ning soovisin hüvitist, sest osad turniirid lihtsalt jooksid nulli, kuna ma ei saanud mängida. Pole tänaseni isegi mitte vastatud.

  2. #2
    Bännitud
    Liitus
    Nov 2012
    Postitusi
    24

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Kas esindaja kommenteeriks ehk siin?
    Kahjunõudele ei ole siiani vastatud. (Üle nädala)
    Eile pöördusin 2 korda murega klienditeenindusse e-mailitsi, sain vastused 10-15min'ga mõlemal korral. Seepeale saatsin küsimuse, kuhu mu FPP'd on kadunud ja jälle pole praeguse hetkeni vastatud.

  3. #3
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Tsitaat Algselt postitas mallikas Vaata postitust
    Kas esindaja kommenteeriks ehk siin?
    Kahjunõudele ei ole siiani vastatud. (Üle nädala)
    Eile pöördusin 2 korda murega klienditeenindusse e-mailitsi, sain vastused 10-15min'ga mõlemal korral. Seepeale saatsin küsimuse, kuhu mu FPP'd on kadunud ja jälle pole praeguse hetkeni vastatud.
    Teavitasin Olympic-Online esindajaid.

  4. #4
    Olybeti Esindaja Kasutaja Paju99 avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    84

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Tere,

    Mul on antud teemale "subscription" pandud, seega olen jooksvalt kõigi küsimustega ka kursis. Lihtsamad saavad klienditoe poolt lahendatud, kuid antud teema oli keerulisem ja vajas põhjalikumat ülevaatust. Veidi detailsemalt vastab klienditugi meili teel, kuid üldsõnaliselt FPP-de kadumine selline:

    31.juulil lõppes vana FPP-de süsteem ja uued, umbes 10x väärtuslikumad FPP-d hakkasid jooksma 01.augustist. Selleks vahetati mängijate mängukontodel olevad punktid rahaks. Antud mängijal oli collusion departmenti poolt rahaliste tehingute piirang ja see ligi 3 eurot jäi õhku, kuni aegus. Rahaliste tehingute piirang on tänaseks vähendatud ja panime summa kontole.

  5. #5

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Ei viitsi tervet teemat läbi sirvida. Kuidas oo-s depo boonuse vabastamisega on? 200% kuni $1k, palju ma pean volüümi andma, et see lahti mängida, on kellegil kogemusi?

  6. #6
    Olybeti Esindaja Kasutaja Paju99 avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    84

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Tere,

    Alustad VIP 1 staatusest, kus iga makstud dollar reiki genereerib sulle 16 FPP-d. Iga kalendrikuu lõppedes vadatakse automaatselt üle punkti käive ning juba järgmisel kuul võid olla VIP 5 peal, mis annab 25 FPP-d iga reigitud dollari eest.

    FPP-de rahaks vahetamise kurss sõltub rahaks vahetatavate FPP-de hulgast. Parim võimalik kurss on vähemalt 100'000 FPP vahetamisel. Siis saab iga vahetatava 71 FPP eest 1 dollari raha.

    First Deposit Bonus vabastub 5 dollari kaupa rahaks iga 500 FPP teenimisel.

    Lisaks on VIP Monthly Bonus, mille suurus sõltub VIP tasemest ja mis läheb käiku siis, kui First Deposit Bonus on lahti mängitud.

    Rohkem saab lugeda Olympic-Online lehelt:


    Viimati muudetud ranka poolt : 19.12.12 at 15:52 Põhjus: tegin natuke ilusamaks :)

  7. #7

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Kas nl100+ fr ka laudu leidub kunagi?

  8. #8
    Olybeti Esindaja Kasutaja Paju99 avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    84

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    FR on niikuinii haruldus Euroopa mänguvalikus ja peale iPokeri splitti ei ole OO-s seda mängu enam üldse. 6max'i leiab.

  9. #9
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 0ttt avatar
    Liitus
    May 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    444

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Kuidas on micro 6m PLO laudadega? Kas iPokeri kaheks jagunemine mõjutas PLO player pooli OO's?

  10. #10
    Olybeti Esindaja Kasutaja Paju99 avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    84

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Tere,
    iPokeri kaheks jagunemine mõjutas vaid NLHE cashi laudasid, seega PLO 6max micro mängu on täitsa ilusti.

  11. #11
    Õpihimuline Mängur Kasutaja 0ttt avatar
    Liitus
    May 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    444

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Kas depot saab teha ainult eurodes? Case selles, et MB konto endiselt taalades ja tahaksin ka taalalaudades mängida.

  12. #12
    Olybeti Esindaja Kasutaja Paju99 avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    84

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Tere,

    Deposiiti saab teha MB USD kontolt, aga OO mängukonto saab olla ainult eurodes. Seega teeb OO MB-sse päringu eurodes ja MB kasutab võimalust konverteerimise pealt protsenti teenida. USD laudades mängides mängukonto valuuta rolli ei mängi, kuna lauda mineku ja lauast tuleku kurss on alati sama.

    Mängijad, kellel vanast ajast on veel USD mängukonto, vahetame ka jooksvalt EUR konto vastu ümber. Põhjus: USD'ide liigutamine rahvusvahelistel pangakontodel on veits probleemne, kuna mitmed pangad kasutavad USA korrespondentpanku ja need ei lase gaming transfer'eid läbi.

  13. #13

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Miks igakord kui soft käima panna ja sisselogides viskab mingeid lambi laudu ette nagu oleks eelmisest sessist pooleli jäänd vms? Sitaks tilti ajab. igakord panen korralikult lauad kinni

  14. #14
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Tsitaat Algselt postitas leits Vaata postitust
    Miks igakord kui soft käima panna ja sisselogides viskab mingeid lambi laudu ette nagu oleks eelmisest sessist pooleli jäänd vms? Sitaks tilti ajab. igakord panen korralikult lauad kinni
    Sama. Isegi nädalad hiljem viskab lauad ette, kuigi mul rahagi ei ole enam kontol.

  15. #15
    Olybeti Esindaja Kasutaja Paju99 avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    84

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Tere,
    Olen seda ka ühe korra varem näinud, kuid arvasin tookord, et oli tegu ühekordse paranormaalse nähtusega. Kirjutasin nüüd tehnilisele toele, et selgitust saada.

  16. #16
    Olybeti Esindaja Kasutaja Paju99 avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    84

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Tere,

    Ei ole veel jõudnud siia foorumisse vastata. Aga suhtlesin juba iPokeriga sel teemal ning nad leidsid bugi põhjuse üles. Vea parandus viiakse jooksvalt sisse ning vanu laudu ei tohiks enam peale järgmist tarkvara uuendust toimuma. Kas bugi parandamiseks läheb ajaliselt 1 nädal või 3 nädalat, seda ei oska hetkel öelda.

  17. #17

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Tere! Selline küsimus Olympicu/iPokeri kohta. Kuidas on 6max sng superturbo-turniiride tase võrreldes Starsiga näiteks? Rake on mõrvarlik ja isegi 55% rakebackiga on suurem kui Starsi rake madala vip-tasemega. Aga kui mängud on väga fishised, siis on võibolla isegi mängitavad. Aga on kellelgi kogemust mõlema saidi superturbotest? Ja kuidas on lood trafficuga, nt. lõunast kuni 3-4-ni öösel?

  18. #18
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Tsitaat Algselt postitas GoodButLucky Vaata postitust
    Tere! Selline küsimus Olympicu/iPokeri kohta. Kuidas on 6max sng superturbo-turniiride tase võrreldes Starsiga näiteks? Rake on mõrvarlik ja isegi 55% rakebackiga on suurem kui Starsi rake madala vip-tasemega. Aga kui mängud on väga fishised, siis on võibolla isegi mängitavad. Aga on kellelgi kogemust mõlema saidi superturbotest? Ja kuidas on lood trafficuga, nt. lõunast kuni 3-4-ni öösel?
    Arvan, et sellele küsimusele siit foorumist vastust ei saa. Aktiivsuse koha pealt jälgi ise mänge ning reigi koha pealt kasuta sharkscope ning vaata regularide tulemusi ning siis võrdle.

  19. #19

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    No aktiivsuse koha pealt avastasin õnneks ise, et saab ka kontot omamata kergelt brauserist lobby avada, aga sharkscopega tulemusi võrreldes ei saa mängutasemest küll mingit aimu, see oleks umbes sama kui hakata korvpalliliigade tugevusi võrdlema, ilma et kumbagi liiga meeskonnad omavahel kordagi kohtunud oleks. Sellepärast olekski tahtnud teada kas mõnel on ehk isiklik võrdlusmoment olemas. Tean, et vahed võivad räiged olla, samade panuste juures oli hyper-sngs Starsis raske +4% roid saada, kui väiksemal saidil tuli lebotades +10 ja rohkemgi.

  20. #20
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    kuna vahepeal viskas starsist kopa ette, siis mõtlesin, et vahelduseks proovin mõnda teist tuba ka. tegin väikse ülekande OO-sse ideega hakata micro turkasid taguma. jamad hakkasid pihta esimesel päeval. ca 10-st turniirist oli probleeme neljal vähemalt. neist kahel ma ei saanudki lõpuni mängida. lihtsalt jooksid kinni. aga kõige lahedam probleem oli järgmisel päeval.
    nimelt ei olnud mind selles lauas kus ma oleks pidanud olema. turniiri lobbyst vaatan, et kõik klapib, ma peaks olema selles lauas mille mulle ette viskas, aga lauas mind netu.

    livesuppordiga suhtlesin ka üleeile v üleüleeile, rahad lubati 24 h jooksul tagasi kanda ( 2 turka puhul siis) aga hiljem oli jamasid veel, nii et ca 4 turka rahad tegelt olen kaotanud + aeg. aga tagasi pole mulle midagi saadetud.

    öelge ausalt, kes te seal mängite kuidas teie närvid vastu peavad? või teil pole selliseid jamasid? ahjaa, kuna topicu pealkiri lubab ideid ka siia postitada, siis mulle tuli üks kuradi geniaalne idee. TEHKE KORDA OMA TUBA

Lehekülg 32, kokku 57 EsimeneEsimene ... 22303132333442 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES