Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 57 EsimeneEsimene ... 456781656 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 1127
  1. #101
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Great site, great success. Anti ka see äge token, aga mängu ei saa. Küsisin. Support mõtles 10 minti ja arvas, et "Turniir käib juba, te ei saa siis osaleda". Normaalne kampaania.

  2. #102

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Probleem selline et tegin täna konto lasin vana kliendi maha ja kustutasin cookied. Seejärel tõmbasin pokkeriprode linkide kaudu kliendi ja avasin konto. Support tuli vestlema ja küsisin et kas sai ikka pokkeriprode kaudu liitumine siis vastati et ei pokernewsi kaudu. Kas nüüd on jokk või saab veel midagi parandada ?

  3. #103
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 073

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Tsitaat Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
    Probleem selline et tegin täna konto lasin vana kliendi maha ja kustutasin cookied. Seejärel tõmbasin pokkeriprode linkide kaudu kliendi ja avasin konto. Support tuli vestlema ja küsisin et kas sai ikka pokkeriprode kaudu liitumine siis vastati et ei pokernewsi kaudu. Kas nüüd on jokk või saab veel midagi parandada ?
    Siis ei kustanud cookiesi õieti ära, saada mulle Pm, esmaspäeval janilt uurin, et äkki support ajas paska vms.

  4. #104
    Õpihimuline Mängur Kasutaja QKulgur avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    484

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    kuna kantakse kuu rakeback üle? täna 2 mai ja pole veel tulnud nagu midagi

  5. #105
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Mul on midagi üle tulnud. Aga huvipärast lõin kiirelt kokku numbrid ja minu kalkulatsiooni kohaselt peaks RB olema ca. 2x suurem numbrist, mida kontol nägin. Kas keegi teab, kuidas HEM arvestab USDEUR ja GBPEUR kurssi? Isegi sel juhul ei tohiks vahe kahekordne tulla. Hea meelega võtaks kontakti, kust saaks adekvaatset infot selle kohta. Kunagi varem pole seda käsitsi üle kontrollinud ja transaction history ei ulatu niikaugele, et saaks seda hiljem teha.

  6. #106
    Klubi Liige Kasutaja rohelinekonn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 808

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    mul tekkis kunagi sama küsimus, saatsin isegi mitu meili aga vastust ei saanud kunagi sellele küsimusele. Aga kui sul mingid boonus dollarid on kontol siis ehk arvestatakse need su rakebackist maha mis oled vabastanud? Vähemalt ma ise ei tulnud ühegi parema idee peale.

  7. #107
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Mul pole kusagil mingit muud struktuuri ega bonusdollareid. Peaks olema väga lihtne deal.

  8. #108
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Uurisin seda currency rate värki ja minu arust HEM töötab täiesti normaalselt selle koha peal.

    Transaction history on OO-l ikka väga puudulik. Ma ostsin nt. kelleltki OOPSi pileti, mis praegu kajastub kui ülekanne. Ei ühtegi selgitust, vaid ID-number. Üle 60 päeva vanuseid tehinguid ei näe (wtf, selle pidi andmebaasis ju eraldi piiranguna defineerima?). Esimese hooga pidasin seda rakeback transactioniks, mis tehti kuu keskel. Ilmselt siiski mitte. Kui OO tõesti lubatust vähem rakebacki mängijatele maksab, siis oleks see ikka väga inetu lugu. Eeldaks, et rahalisi tehinguid ei pea igakord üle kontrollima ja kontol oleva raha või rakebacki suuruse osas paberil ise arvestust pidama. Loodetavasti on koer kusagile mujale maetud. Ootame Jani või Pajumaa vastuse ära.

  9. #109
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 073

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Kui sul on boonusdollarid kontol (kasvõi deposiitboonus) siis need arvestatakse rakebacki sisse. Ütleme, et sul on 30% rakeback diil, maksid $1000 raket. Kui ühtegi boonusdollarit ei vabastanud saad $300 oma kontole. Kui aga vabastasid näiteks $100 boonusdollareid siis tuleb su kontole $200 rakebacki. Kui vabastasid $300 eest siis rakebacki ei saa, sest kõik tuli boonusdollaritest. Ühesõnaga rakebacki vahe makstakse kinni.

    Siis pange tähele, et OO-s on contributed meetod. See tähendab, et PEAD ISE RAKET maksma, et ka rakebacki saada; foldimise eest RB-d ei saa! Seda on vaja kui kontrollite HEM-ist oma andmeid.

    Ise affiliatena olen kontrollinud mitu korda ja iga kuu saavad mu mängijad tagasi 30%, tegelt oli nats suuremgi 30.3% vms.

  10. #110
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 073

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Mul pole kusagil mingit muud struktuuri ega bonusdollareid. Peaks olema väga lihtne deal.
    Mis diil sul on? Läbi mõne saidi või otse OO-ga räägitud? Mõlemal juhul boonusdollarid mõjutavad RB-d.

  11. #111
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mis diil sul on? Läbi mõne saidi või otse OO-ga räägitud? Mõlemal juhul boonusdollarid mõjutavad RB-d.
    OO-ga otse räägitud, flat 30%. Mingeid bonusdollareid pole minu teada kontol. Igatahes pole neid keegi pakkunud, ise pole küsinud ja ei näe ka, et see kusagil bonuste vms all välja paistaks. Oli kunagi first deposit bonus, mis expires märtsi alguses ja millest osa kasutamata jäi.

    Aga rake arvestamisel: Kas HEM võib siin lihtsalt räigelt puusse panna ja mingeid valesid numbreid näidata? Filtreerisin korraks vaid PLO HU käed välja ja sealt tuli ka aprillikuu rake suurem kui see, mida rakebacki number indikeeriks. HU lauas peaks contributema nagu igasse potti.

  12. #112

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    heiti, imo probleem on selles, et omal ajal Jani ja Priidu poolt pakutud 30% rb on koos boonusdollaritega. Sama on minul. Neid peab vabastama. Aga need lõppevad mingi aeg ära ning pead uuesti küsima, sest automaatselt neid juurde ei panda. Arvatavasti sul polnud neid peal ning sp said vähem plekki?


    boonusdollareid näed @


  13. #113
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 073

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    OO-ga otse räägitud, flat 30%. Mingeid bonusdollareid pole minu teada kontol. Igatahes pole neid keegi pakkunud, ise pole küsinud ja ei näe ka, et see kusagil bonuste vms all välja paistaks. Oli kunagi first deposit bonus, mis expires märtsi alguses ja millest osa kasutamata jäi.

    Aga rake arvestamisel: Kas HEM võib siin lihtsalt räigelt puusse panna ja mingeid valesid numbreid näidata? Filtreerisin korraks vaid PLO HU käed välja ja sealt tuli ka aprillikuu rake suurem kui see, mida rakebacki number indikeeriks. HU lauas peaks contributema nagu igasse potti.
    Ma ei ole üleüldse enam rakega kursis - kas HEM'il automaatne süsteem ei ole, et ise paneb rake paika sõltuvalt pokkeritoa süsteemist. Boonus dollareid kontroli OO->My Account->Home (see peaks default olema) ja vaata äkki sul on seal Pending Bonus Dollars. Mul on neid seal paarikilo eest :)

  14. #114
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 073

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    heiti, imo probleem on selles, et omal ajal Jani ja Priidu poolt pakutud 30% rb on koos boonusdollaritega. Sama on minul. Neid peab vabastama. Aga need lõppevad mingi aeg ära ning pead uuesti küsima, sest automaatselt neid juurde ei panda. Arvatavasti sul polnud neid peal ning sp said vähem plekki?

    boonusdollareid näed @
    WOW, sa Pro Tiimis ja ainult 30%? :) Teiseks minu andmetel (ma pead ära ei söö, äkki teil teine süstem) makstakse puuduolev rakeback (juhul kui ei olnud piisavalt boonusdollareid või boonusdollarite RB% ei võrdu sinu %-endiga) käsitsi sinu kontole.

  15. #115

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    ei, mul pole 30%, aga ikkagi pean kasutama boonusdollareid

  16. #116
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    ranka, palju affiliate saab rakebackilt vahelt..ma mõtlen, et kui näiteks X sait maksab kasutajale 30% rakebacki, siis sina saad mitu % saidilt?

    kas on nii umbes, et 40% maksab sait sulle ja 30 % annad sa meile edasi?

    mind huvitav see sellepärast, et miks peaks pokkerisait jamama üldse affiliatega, nad võiks kohe kasutajal 30% kanda üle ja 10% endale jätta, või noh tegelt see 10% mis nad juurde maksavad tasub reklaamiks hästi ära.

  17. #117

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    lol


    http://affiliates.olympic-online.com/

    "miks peaks pokkerisait jamama üldse affiliatega, nad võiks kohe kasutajal 30% kanda üle ja 10% endale jätta, või noh tegelt see 10% mis nad juurde maksavad tasub reklaamiks hästi ära. "

    affid toovad rahvast saidile....

  18. #118
    Pokkerihai Kasutaja Char avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    1 848

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    jah arvasingi, et 10% oma tulust reklaami kulutada, pole väga hull asi.

    aga palju see affiliate saab keskmiselt vahelt?

    kohel lähen vaatan su linki ka.

  19. #119
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Mul on flat protsent ja kirjavahetus, kus selle kokku leppisin. Mitte kusagil pole ühegi sõnaga mingeid bonusdollareid mainitud. Rakeback kehtib alates detsembrist. Ilmselt pean siis ka kõik teised kuud eraldi üle vaatama. Selleks on mul vaja OO poolt tehtavat väljavõtet, sest ise seda nende saidil teha ei saa.

    Aga taaskord küsiks, et kuidas selline asi võimalik on. Kas Parki kassas peaks ka igakord raha üle lugema, sest äkki anti sihilikult lubatust poole vähem? Rankale veel üks lause PM-ga ka, mida siin mainida ei tahaks.

  20. #120
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 073

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Tsitaat Algselt postitas Char Vaata postitust
    ranka, palju affiliate saab rakebackilt vahelt..ma mõtlen, et kui näiteks X sait maksab kasutajale 30% rakebacki, siis sina saad mitu % saidilt?

    kas on nii umbes, et 40% maksab sait sulle ja 30 % annad sa meile edasi?

    mind huvitav see sellepärast, et miks peaks pokkerisait jamama üldse affiliatega, nad võiks kohe kasutajal 30% kanda üle ja 10% endale jätta, või noh tegelt see 10% mis nad juurde maksavad tasub reklaamiks hästi ära.
    See oleneb toast ja see ei ole täpselt nii must-valge ehk protsent on täiesti suhteline sama nagu AF sõltub VPIP-st. Pokkeritoal on odavam anda nii paar prossa affiliatedele, keda on maailmas mitukümmend tuhat ja absull igas riigis kui hakata ise miljardeid dollareid reklaamiraha pumpama.

Lehekülg 6, kokku 57 EsimeneEsimene ... 456781656 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES