Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 1127

Hübriidvaade

  1. #1
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    A ei ma selle teema regulaarne külastaja pole, nii et jäi tõesti märkamata. Vaatasin ainult pealehe kaudu rakeback/VIP pakkumisi ja seal miskit muudatust silma ei paistnud, nii et arvasin, et läbirääkimised veel käivad alles.

    Liitudes läbi PokkeriProd.com linkide saate boonusdollareid, mis vabanevad kiiremini ning tõstavad "kaudse" rakebacki 30%-ndi peale. Ainukeseks tingimuseks on, et peate jooksva kalendrikuu jooksul maksma vähemalt $300 reiki.
    See tahab küll natuke lahti selgitamist. Et oletame, et maksan kuu aja jooksul 1000 dollarit rake, siis saan järgmine kuu vabastamiseks 300 dollarise boonuse või kuidas täpsemalt see protsesse välja näeb? Ja kas see on iga kuu automaatne, või pärast boonuse vabanemist tuleb supordiga suhelda, et uus boonus tiksuma saada? Ja viimane küsimus on, et kui ma ei liitunud läbi PP lehe, vaid nagu viimane lammas tegin lihtsalt ilma affiliateta konto, kas mul siis on ka võimalus boonusdollaritele kuidagi kvalifitseeruda?

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 136

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Tsitaat Algselt postitas low-flow Vaata postitust
    A ei ma selle teema regulaarne külastaja pole, nii et jäi tõesti märkamata. Vaatasin ainult pealehe kaudu rakeback/VIP pakkumisi ja seal miskit muudatust silma ei paistnud, nii et arvasin, et läbirääkimised veel käivad alles.



    See tahab küll natuke lahti selgitamist. Et oletame, et maksan kuu aja jooksul 1000 dollarit rake, siis saan järgmine kuu vabastamiseks 300 dollarise boonuse või kuidas täpsemalt see protsesse välja näeb? Ja kas see on iga kuu automaatne, või pärast boonuse vabanemist tuleb supordiga suhelda, et uus boonus tiksuma saada? Ja viimane küsimus on, et kui ma ei liitunud läbi PP lehe, vaid nagu viimane lammas tegin lihtsalt ilma affiliateta konto, kas mul siis on ka võimalus boonusdollaritele kuidagi kvalifitseeruda?
    Jah. Kui $1000 raket maksad siis saad boonusdollarite eest $300 boonust. Boonusdollareid lisatakse pidevalt manuaalselt juurde ja OO hoolitseb selle eest, et need dollarid Teie kontol oleks. Kui ei ole siis PM mulle/komm siia teemasse ja tekivad ning puudolev RB makstakse tagant järele.

    PokkeriProd.com affililaited saab hiljem lisada aga neid teeme ainult erandjuhtudel.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES