Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 1127

Hübriidvaade

  1. #1
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    kiidaks teie live supporti, kes ei saa millegagi hakkama. Venitavad ja raiskavad mu aega ja ütlevad lõpuks,et kahjuks tööpäev läbi ja homme tegeleme sellega või siis kahjuks meie sellega ei tegele ja kahjuks seda ka eis saa teha ja et sellega tegeletakse jube ja whadever nagu ma oleks küsinud neilt, et ehitage uus soft. lihtsat buddy trasnferi suudeta ka korda ajada.
    Kontoandmed valesti , kahjuks me ei saa neid muuta, asi lõplik. wtf.

  2. #2

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Kui liitumisboonus teha OO-s siis 5 dollari vabastamiseks on vaja 500 punkti, aga kui palju peab rake maksma et 500 punkti saada. Või lihtsamalt öeldes palju maksab 500 punkti - keegi oskab aidata ?

  3. #3
    Olympic Online Esindaja Kasutaja JanKu avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Postitusi
    49

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Tsitaat Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
    kiidaks teie live supporti, kes ei saa millegagi hakkama. Venitavad ja raiskavad mu aega ja ütlevad lõpuks,et kahjuks tööpäev läbi ja homme tegeleme sellega või siis kahjuks meie sellega ei tegele ja kahjuks seda ka eis saa teha ja et sellega tegeletakse jube ja whadever nagu ma oleks küsinud neilt, et ehitage uus soft. lihtsat buddy trasnferi suudeta ka korda ajada.
    Kontoandmed valesti , kahjuks me ei saa neid muuta, asi lõplik. wtf.
    Tere!

    Vaatasime üle Teie poolt mainitud chatid klienditoe administraatoritega. Valeandmetega ning alaealise isikukoodiga inimesi me tõesti mängima ei luba ei oma ega sõbra rahaga – see on seadusevastane. Teie sõber sai raha tagasi ning Teil on võimalik teha omale uus, korrektsete andmetega konto 21 eluaasta täitumisel. Soovime Teile rõõmsat meelt ja ilusat suve!

    Tänan!

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES