Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 1127

Hübriidvaade

  1. #1
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Sorry, there is no response from the gaming server.
    You may continue playing in offline mode only.
    Please contact Customer Support at support@olympic-online.com for immediate assistance.
    We apologize for any inconvenience caused.

    Nii tore sait. Aga ma olen üsna kindel, et siia ei jätku OO esindajat, et selgitada. Tra, ma ei tea, miks ma sinna tagasi läksin mängima.

  2. #2
    Olympic Online Esindaja Kasutaja JanKu avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Postitusi
    49

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Sorry, there is no response from the gaming server.
    You may continue playing in offline mode only.
    Please contact Customer Support at support@olympic-online.com for immediate assistance.
    We apologize for any inconvenience caused.

    Nii tore sait. Aga ma olen üsna kindel, et siia ei jätku OO esindajat, et selgitada. Tra, ma ei tea, miks ma sinna tagasi läksin mängima.
    Tere!

    Kas supportiga võtsite ühendust? See kiri ilmub kui on serveri katkestus. Milline on Teie nickname OO-s siis saaks vaadata järgi millega tegu oli ja saaks ka konkreetselt vastata.

  3. #3
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Tsitaat Algselt postitas JanKu Vaata postitust
    Tere!

    Kas supportiga võtsite ühendust? See kiri ilmub kui on serveri katkestus. Milline on Teie nickname OO-s siis saaks vaadata järgi millega tegu oli ja saaks ka konkreetselt vastata.
    Nagu ka eelmisest OO jutulõngast lugeda võis, siis oli vähemalt mõni aeg tagasi sama probleem teistel. Ka antud juhul jäi muu ühendus püsti, s.h. ka käesolev foorum, kuhu veateate copy-pastesin. Pokerstarsi ühendusega ei juhtunud ka midagi. Kas supporti kirjutades on sellel ka mingi reaalne tulem või saan sealt teada, et OO tegeleb probleemiga või et tõenäoliselt olen ise süüdi? Kas OO on enda poolse süü korral valmis seda tunnistama või hüvitamas mängijate poolt pooleli olevates kätes oleva potti pandud raha? Või mida ma täpselt sinna supporti pöördudes neile rääkima peaksin?

  4. #4
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 132

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Nagu ka eelmisest OO jutulõngast lugeda võis, siis oli vähemalt mõni aeg tagasi sama probleem teistel. Ka antud juhul jäi muu ühendus püsti, s.h. ka käesolev foorum, kuhu veateate copy-pastesin. Pokerstarsi ühendusega ei juhtunud ka midagi. Kas supporti kirjutades on sellel ka mingi reaalne tulem või saan sealt teada, et OO tegeleb probleemiga või et tõenäoliselt olen ise süüdi? Kas OO on enda poolse süü korral valmis seda tunnistama või hüvitamas mängijate poolt pooleli olevates kätes oleva potti pandud raha? Või mida ma täpselt sinna supporti pöördudes neile rääkima peaksin?
    Ma ei tea, kas sa oled teadlik, et see on teine OO teema (sama nimega) - eelmise panin ma lukku ning tsiteerisin ka su poste ja küsisin, et kas copy-pasten nad siia teemasse. Kuna vastust ei saanud siis seetõttu neid poste siin teemas ei ole ja maybe janku vms. ei näinud neid algul.

    Ühenduse koha pealt niipalju, et 2p2 Ipoker regularide teemas on ka teistel skinnidel samad probleemid, et ala miski üheks millisekundiks disconnect ja siis loobib kõikidest laudadest välja ning ühenduse taastumiseks oled lauad kaotanud/käed foldinud. Sama jama juhtub ka siis, kui näiteks endal kaob ära 1-2 paketti netist (väike netitõrge) ja insta on lauad kadunud - teised pokkeritoad suudavad ühenduse taastada.

    Siis väike teadaanne ka. KUI TEETE OMALE OO KONTO SIIS SOOVITAN ETTEMÕELDES TEHA SEDA EURODES, sest pärast USD to EUR kontoks üleminna on üks suur jube ajudekepp. Ma ei tea, kas konverteerimistasusid võetakse, kui USD kontolt kannad oma EUR pangakontole (tõenäoliselt võetakse) aga kui teil EUR OO konto siis ei ole mingit muret konverteerimiseks.

  5. #5
    Olympic Online Esindaja Kasutaja JanKu avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Postitusi
    49

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Nagu ka eelmisest OO jutulõngast lugeda võis, siis oli vähemalt mõni aeg tagasi sama probleem teistel. Ka antud juhul jäi muu ühendus püsti, s.h. ka käesolev foorum, kuhu veateate copy-pastesin. Pokerstarsi ühendusega ei juhtunud ka midagi. Kas supporti kirjutades on sellel ka mingi reaalne tulem või saan sealt teada, et OO tegeleb probleemiga või et tõenäoliselt olen ise süüdi? Kas OO on enda poolse süü korral valmis seda tunnistama või hüvitamas mängijate poolt pooleli olevates kätes oleva potti pandud raha? Või mida ma täpselt sinna supporti pöördudes neile rääkima peaksin?
    Tere!

    Kõik sellised cased mis on seotud neti katkestusega saadetakse ipokkerisse täiendavalt uurimisse ja peale nende analüüsi teeme meie otsuse ipokkeri soovituste kohaselt. Kui on võrgukatkestus ipokkeris siis kompenseeritakse kahjud kõigile. Kui on kliendi poolne katkestus siis tuleb kaebus esitada netipakkujale. Sealt muidugi tuleb teadagi mis vastus tavaliselt kahjuks. Kui supportiga ühendust võtta siis peaks võimalikult täpselt ütlema mis laud, mis kell jne. Siis saame kiiremini vaadatud millega tegu.

    Seniks parimat,
    Jan

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES