Tsitaat Algselt postitas Blacktor Vaata postitust
Keegi siit Oos ka mängib? Kui jah siis kus limiidis te mängite mis mängu 6max Hud v fri ja mis limiidis ja kuidas tase on?
Ise plaanin nüüd uuesti pokriga algust teha kuna vahe peal on olnud kuskil poole aastane paus kus pole erilist mängu teinud.
Seega ilmselt siis üritan seal nl10 huga algust teha.
Siiamaani kui ma neid laudu vaadanud olen ja kasutajate nimesi Ptri sissetoksind olen siis enamus neist on miinustes ja tohutult.
Tundub ,et enamus on siiski sellises limiidis kaotavad mängijad aga kuidas tegelikult olukord on oskab keegi üelda?
Kuidas ma seletan. Mängude kvaliteet on tegelikult halb. Tihti on seal laudu, kus ainult regularid aga samas regularid on ka väga pasad. Laudu leiab, kus fishe on aga probleemiks on VÄGA pikad waiting listid. Boonuseks on, et jube palju on regular fishe, kes mängivad pikki (4-6 tunniseid) sessioone ja mitmes lauas.

See tähendab, et kui sa saad nende lauda siis nad lauast ei jookse vaid on garanteeritud, et too fishike on su lauas mitu tundi. Seepärast tulebki panna kõik sellised fishid "buddy listi", et sessi alustades leiaksid nad üles ja paneksid õigetesse laudadesse waiting listi.

Regularid on kõik üldjuhul väga agrod ja spewid. See on minu jaoks suur miinus, sest ma ise lähen ka sellise gameflowga kaasa ja muutun spewiks. Näiteks kui kogu aeg light 3betitakse, 4betitakse ja tehakse imelikke bluffe siis ühel hetkel hakkan ise ka 'lightimalt' callima ja shovema/4bettima üle nende 3bettide. Pole muidugi halb, sest adjustida saab kahte moodi: muutud tightimaks ja value peale või siis tõesti hakkad nende bluffer ära callima ja ligh3bette karistama. Ei oska öelda kuma on suurema EV-ga aga teisel juhul tekitab see tilti, kui agro vend näitab pidevalt nutsi ja variatsioon tõuseb ka lakke.