Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 1127

Hübriidvaade

  1. #1

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Ma olen terve aeg rääkinud, et kui keegi soovib mingit diili, siis kirjutage Pajumaale või Jannile. Tundub, et nobody listens ja paljud kardavad mailida....lol
    ega sellest mailimisest ka kasu pole, sest saadetakse peenelt p***i

  2. #2
    Olympic Online Esindaja Kasutaja JanKu avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Postitusi
    49

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Tsitaat Algselt postitas KraindOnMaind Vaata postitust
    ega sellest mailimisest ka kasu pole, sest saadetakse peenelt p***i
    Tere!

    Sorry aga veidi vale arusaam. Kõik kes on minuga ühendust võtnud on saanud kas deali või kui mängijale pole pakkumine sobinud siis on asi katki jäänud.

  3. #3
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Tsitaat Algselt postitas JanKu Vaata postitust
    Tere!

    Sorry aga veidi vale arusaam. Kõik kes on minuga ühendust võtnud on saanud kas deali või kui mängijale pole pakkumine sobinud siis on asi katki jäänud.
    hei

    miks ei võiks olla boonuste või rakeback tingimused kõigile avatud, selged ja üheselt mõistetavad? miks peab selle jaoks eraldi meili kirjutama (kas keegi kujutakse ette pokerstarsile e-maili kirjutamist rakeback teemal?)? mina olen läbi ranka liitunud ja ei saa siiamaani aru, mis nendest boonusdollaritest on saanud (kas tulevad automaatselt kontole, kuidas vabanevad jne?). miks peab lihtne asi olema nii keeruline?

    ütlen ausalt, et mina ei viitsi kirja kirjutada ja pärast mingit segast vastust hakata lahti muukima. mängin muudel saitidel, kus on kõik tingimused selgemad ja kui kuskil mujal actionit ei olen, siis login olympicusse sisse.

  4. #4
    Olympic Online Esindaja Kasutaja JanKu avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Postitusi
    49

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    hei

    miks ei võiks olla boonuste või rakeback tingimused kõigile avatud, selged ja üheselt mõistetavad? miks peab selle jaoks eraldi meili kirjutama (kas keegi kujutakse ette pokerstarsile e-maili kirjutamist rakeback teemal?)? mina olen läbi ranka liitunud ja ei saa siiamaani aru, mis nendest boonusdollaritest on saanud (kas tulevad automaatselt kontole, kuidas vabanevad jne?). miks peab lihtne asi olema nii keeruline?

    ütlen ausalt, et mina ei viitsi kirja kirjutada ja pärast mingit segast vastust hakata lahti muukima. mängin muudel saitidel, kus on kõik tingimused selgemad ja kui kuskil mujal actionit ei olen, siis login olympicusse sisse.
    Tere,

    Asi seisneb selles, et ipokker network policy ei luba erinevate tubade erineva RB avalikustamist. Siis hakkaks toast-tuppa ülejooksmine. Tegelikult olen isegi varem kunagi need numbrid foorumisse üles pannud aga "kordamine on tarkuse ema" ja siin nad on uuesti:
    Progresseeruv deal ehk Team Elite: miinimum rake summa kuus on $500
    $500-$999 – 30%
    $1000-$1499 - 32,50%
    $1500-$1999 – 35%
    $2000< - 40%

    Siia deali kuulub ka muid hüvesid ja pakkumisi

    Flat deal:
    maksad minimaalselt $300 rake kuus ja saad 30% tagasi.

    Mõlema deali puhul kui miinumum summat täis ei tee siis jääb ~22% boonusdollarite vabastamine.

    Asja teine külg on veel see, et personaalne lähenemine igale mängijale on ikka parem kui "ühe rauaga löömine"

    Kõike paremat,
    Jan

  5. #5
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Tsitaat Algselt postitas JanKu Vaata postitust
    Tere,

    ( Click to show/hide )
    Kõike paremat,
    Jan
    Kas diili tüüpe saab vajadusel vahetada või jääb nii nagu alguses kokku lepitud? Kas affiliate kaudu liitumine piirab/avardab võimalusi?

  6. #6
    Olybeti Esindaja Kasutaja Paju99 avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    84

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Tsitaat Algselt postitas LuuK Vaata postitust
    Kas diili tüüpe saab vajadusel vahetada või jääb nii nagu alguses kokku lepitud? Kas affiliate kaudu liitumine piirab/avardab võimalusi?
    Diili saab ikka muuta ja kuu vahetumisega läheb ka uus diil käiku.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES