Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 30, kokku 57 EsimeneEsimene ... 20282930313240 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 581 kuni 600, kokku 1127
  1. #581
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Tsitaat Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
    Millal Olympic-Online speedpokeri lagi ära fixib ?
    20-30 minuti pärast sessioni alustamist tõmbab client nii jõhkrat lagima, et pole lihtsalt pole enam mängitav. Kui kinni panna ja uuesti lahti teha, siis saab jälle 20-30 minutit normaalselt mängida.

    Foorumite jutu järgi on TitanPokeri softis see ntx juba augusti alguses ära fixitud. Miks OO nii ajast maas on ?
    Täpselt sama jama, lisaks ei taha eemal nupp eriti hästi fungata, kohati peab mitu korda sinna linnukese panema enne kui mängust välja saad.

  2. #582

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Kas üle nädala (+1 päev) on hetkel normaalne aeg väljakannet oodata swedbank kontole? Igal pool reklaamitakse oluliselt lühemat aega ja mulle eriti meeldib nende enda väide "vastavalt sinu VIP tasemele". Plaatinum tasemest vist ei piisa.

  3. #583
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 073

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Tsitaat Algselt postitas noqqx Vaata postitust
    Kas üle nädala (+1 päev) on hetkel normaalne aeg väljakannet oodata swedbank kontole? Igal pool reklaamitakse oluliselt lühemat aega ja mulle eriti meeldib nende enda väide "vastavalt sinu VIP tasemele". Plaatinum tasemest vist ei piisa.
    Ei ole normaalne.

    Olen alati rahad kätte saanud 24-72h raames ja seda nii panga, kui ka NETELLER'i kontole. Võta ühendust Olympic-Online klienditoega ja uuri, milles probleem.

  4. #584

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    olen ka tavaliselt saanud 24-48h-ga. ükskord siiski läks 8 päeva.......

  5. #585

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Olen neile korduvalt kirjutanud, kuid milles probleem on ei räägi keegi, vastuseks ainult tüüpkirjad.

    Viimati kirjutasin eile hommikul:

    "Teie väljamakse on meie poolt kinnitatud. Väljamakse tehtud krediitkaardi kaudu võtab rohkem aega, kuni 5 pangapäeva pärast kinnitamist. Kui edaspidi soovite oma väljamakse kiirendada (kehtib ainult VIP mängijatele), edastage palun oma soovi emaili või live chati teel."

    Varem ka siis:

    "Your withdrawal request has been fully approved and we are currently crediting your account with the amount...."

    Küsisingi siis eile nende käest, et kui kaua see "currently" veel aega võtab.

    Ma ei usu, et see pangapoolne viivitus on, sest pangasisesed ülekanded Eestis võtavad teatavasti minuti. Kas oleks mõtet neile helistada? Sest tundub, et emaili teel pannakse teele ainult automaatvastused.

  6. #586

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Pokkerikliendi valikus on KAUGTUGI/LIVE CHAT, räägi Lives nendega.

  7. #587

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Aga kui on ka varem 8 päeva oodatud, siis ma ilmselt ootan veel paar päeva. Vaevalt see tädi telefoni otsas suudab seda kiirendada.

  8. #588

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Keegi pole sul telefoni otsas:) Kirjutad livechatis ja saad kiirelt vastuse ja puhtas Eesti keeles. Seal üldjuhul on väga sõbralikud ja kiired vastused tulnud. Pigem ei suuda keegi siin foorumis täpselt teada, miks su väljamakse venib.

  9. #589

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Tsitaat Algselt postitas andrus69 Vaata postitust
    Keegi pole sul telefoni otsas:) Kirjutad livechatis ja saad kiirelt vastuse ja puhtas Eesti keeles. Seal üldjuhul on väga sõbralikud ja kiired vastused tulnud. Pigem ei suuda keegi siin foorumis täpselt teada, miks su väljamakse venib.
    Tänud,

    Sain vastuse, kinnitavad et väljamakse on teostatud ja nende taga asi ei seisa.

  10. #590
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 073

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Tsitaat Algselt postitas noqqx Vaata postitust
    Olen neile korduvalt kirjutanud, kuid milles probleem on ei räägi keegi, vastuseks ainult tüüpkirjad.

    Viimati kirjutasin eile hommikul:

    "Teie väljamakse on meie poolt kinnitatud. Väljamakse tehtud krediitkaardi kaudu võtab rohkem aega, kuni 5 pangapäeva pärast kinnitamist. Kui edaspidi soovite oma väljamakse kiirendada (kehtib ainult VIP mängijatele), edastage palun oma soovi emaili või live chati teel."

    Varem ka siis:

    "Your withdrawal request has been fully approved and we are currently crediting your account with the amount...."

    Küsisingi siis eile nende käest, et kui kaua see "currently" veel aega võtab.

    Ma ei usu, et see pangapoolne viivitus on, sest pangasisesed ülekanded Eestis võtavad teatavasti minuti. Kas oleks mõtet neile helistada? Sest tundub, et emaili teel pannakse teele ainult automaatvastused.
    Küsin igaks juhuks üle - tegid sissemakse krediitkaardiga? Kui jah siis võtabki kauem aega, kui tavaliselt ja see on täiesti normaalne. Krediitkaart ongi aeglasem meetod.

    Kiired kanded on:
    • NETELLER
    • Moneybookers
    • SEB/Swedbank

    Sampo/Nordea kohta ei oska öelda, kuna ei ole neid kasutanud aga eeldan, et kiirus sama, mis SEB/Swedbank

  11. #591

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Swedbank tudengi kaart, saab internetis maksmiseks kasutada aga krediitkaardi funktsiooni tal tegelikult pole.

  12. #592

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    siis võiks ju lihtsalt bank transferiga ka cashoutida

  13. #593
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 073

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Luurasin Olympic-Online lobbys.

    Tava NLHE 6-maxi action on kadunud aga speed holdemi oma tõusnud. Hetkel kell 02:00, kui tipptund läbi on tulemused järgnevad:

    • 5NL: 211 mängijat
    • 10NL: 85 mängijat
    • 20NL: 136 mängijat
    • 50NL: 73 mängijat
    • 100NL: 117 mängijat

  14. #594
    Pokkerihai Kasutaja reggie avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Postitusi
    1 705

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Kas tehtud nõutsidele kuskilt lobbyst ka ligi pääseb nagu starsis?

  15. #595
    Olybeti Esindaja Kasutaja Paju99 avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    84

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Tsitaat Algselt postitas reggie Vaata postitust
    Kas tehtud nõutsidele kuskilt lobbyst ka ligi pääseb nagu starsis?
    Täna ei pääse, kuid iPokeri sõnul on see veel käesoleva aasta arengukavas.

  16. #596
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Cheating avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Home
    Postitusi
    447

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Kuna see Olympic oma softi korda teeb??..Minu teada kui ma viimati 3 kuud tagasi seal MTT mängisin siis oli ka see jama, et Lobbys "Remaining players" valetab nii kohutavalt. Mõned kohad on vahpeal üldse puudu. Ühes kohas näitab, et 232 alles ja seal samas kõrval kus on nimed ka välja toodud näitab, et nagu 98 veel mängijaid alles. Näiteks 323 koha on saanud 6 inimest:D ja samas kõrval kolm inimest on saanud 317 koha.
    Mitte sittagi ei saa aru!
    Viimati muudetud Cheating poolt : 11.10.12 at 02:42 Põhjus: Pange põlema oma soft!

  17. #597

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Mul probleem sisselogimisega.
    Ütleb, et kahjuks mänguserver ei vasta. Kas kellegil on hetkel sama mure või on asi minu arvutis?

  18. #598
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Tsitaat Algselt postitas -KP- Vaata postitust
    Mul probleem sisselogimisega.
    Ütleb, et kahjuks mänguserver ei vasta. Kas kellegil on hetkel sama mure või on asi minu arvutis?
    Mul töötab.

  19. #599

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Korras mul ka nüüd.

  20. #600
    Vana Tegija Kasutaja rasmer avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    1 307

    Re: *** Olympic-Online (iPoker): Rakeback, küsimused, probleemid, ideed jms. siia ***

    Ipoker on täna kohutava pläkerdisega hakkama saanud. Klient disconnectib konstantselt terve õhtu iga mõne minuti tagant ja turniire katkestatakse lambist. Täiesti talumatu on nädala turniiri mängijate peamisel päeval sellist asja kannatada.

Lehekülg 30, kokku 57 EsimeneEsimene ... 20282930313240 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES