Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 57 EsimeneEsimene 12341252 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 1127
  1. #21
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Mul sõber soovis ka kasinni blokeerida, öeldi et saab küll ,küsiti ajavahemik ka, aga ei kadunud need ikoonid kuhugile :D
    TrioBetis täpselt sama süsteem: saab lasta end ära bännida kasiinomängudest. Kui ära bännitud siis ikoonid ei kao kuskile, peale klikkides avaneb ka kasiinomäng ja tuleb veateade, et kahjuks sa ei saa neid mänge mängida. Seega vennike proovi samat süsteemi.

    Muideks tegin pühapäeva öösel cashoudi SEB-sse ja esmaspäeva lõunaks olid rahad käes. Seega cashoudid on väga kiired.

  2. #22
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    TrioBetis täpselt sama süsteem: saab lasta end ära bännida kasiinomängudest. Kui ära bännitud siis ikoonid ei kao kuskile, peale klikkides avaneb ka kasiinomäng ja tuleb veateade, et kahjuks sa ei saa neid mänge mängida. Seega vennike proovi samat süsteemi.

    Muideks tegin pühapäeva öösel cashoudi SEB-sse ja esmaspäeva lõunaks olid rahad käes. Seega cashoudid on väga kiired.
    live suppordist küsisin, öeldi, et pole võimalik. Janile saatsin kirja, tüüp ei vaevunud üldse vastama. Mulle selline "klienditeenindus" ei istu. Ma pole teab mis meeletu rake genereerija, aga kui neile 500-1000$ kuus ei meeldi siis ega ma toppima ka ei hakka.

    Edit: kui depo tegin läbi MB siis ei läinud first depo boonus automaatselt peale. pea kaks!!! nädalat läks aega enne kui nad said selle manuaalselt lisatud. maksin 300+$ rake, boonusena sain mingi 15$, eks näis palju siis uue kuu alguses juurde antakse, kui üldse antakse.

    Sry, aga mul on "kerge" allergia vigase/ebapädeva/hirmaeglase klienditeeninduse vastu. Ma ei leia, et see summa mida ma neile kuus maksan oleks nii väike, et võiks mind tuimalt ignoreerida. Iga jumala kord kui ma Eestis käin, suudan ma mõne klienditeenindaja ebapädevuse tõttu ennast seaks vihastada. Nüüd pole vaja enam Eesti tullagi, on vaja lihtsalt OOs mängida ja nendega suhelda. Või noh, suhelda üritada pigem. No, ty!
    Viimati muudetud vennike poolt : 26.03.11 at 03:28

  3. #23
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Dunno. Ma kunagi unustasin ära oma logini ID ja sain selle väga kiirelt läbi supporti kätte, pole kordagi kirjadele ka vastamatu jäetud. Aga ju olin erand.

  4. #24
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Minul oli ühte väga erilist teenet vaja ja support oli nii abivalmis, et kulutas mulle terve tunnikese jagu aega. Ja ma pole isegi veel esimest sissemakset sinna teinud. Väga positiivse mulje jättis. Niipea kui selgub, kas ja kuidas pokkeriprode (või muud teed pidi) sinna rakebacki saaks, teeksin päris kindlasti depo ja võtakse selle endale hobitoaks. Ranka, kuidas üldse sellega edenemas on, sa kunagi offtopicus poole sõnaga nagu mainisid miskit?

  5. #25

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Dunno. Ma kunagi unustasin ära oma logini ID ja sain selle väga kiirelt läbi supporti kätte, pole kordagi kirjadele ka vastamatu jäetud. Aga ju olin erand.
    milleks sulle login id?
    logi nicknamega

  6. #26

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    low-flow, loe esimest posti :)

  7. #27
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Tsitaat Algselt postitas low-flow Vaata postitust
    Minul oli ühte väga erilist teenet vaja ja support oli nii abivalmis, et kulutas mulle terve tunnikese jagu aega. Ja ma pole isegi veel esimest sissemakset sinna teinud. Väga positiivse mulje jättis. Niipea kui selgub, kas ja kuidas pokkeriprode (või muud teed pidi) sinna rakebacki saaks, teeksin päris kindlasti depo ja võtakse selle endale hobitoaks. Ranka, kuidas üldse sellega edenemas on, sa kunagi offtopicus poole sõnaga nagu mainisid miskit?
    LOL. Vist vaja selle teema jaoks eraldi teavitust, sest vana teema panime kinni ja nüüd see teema on UUS ning KÕIK JUTT ON ESIMESES POSTITUSES.

    Tsitaat Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    milleks sulle login id?
    logi nicknamega
    Olin alguses sama noob kui Sibold, kes kirjus flop.FM-is OO-d, et peab login ID-ga logima. Sina või keegi teine andis mulle teada, et saab ka kasutajanimega logida.

  8. #28
    Klubi Liige Kasutaja low-flow avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 209

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    A ei ma selle teema regulaarne külastaja pole, nii et jäi tõesti märkamata. Vaatasin ainult pealehe kaudu rakeback/VIP pakkumisi ja seal miskit muudatust silma ei paistnud, nii et arvasin, et läbirääkimised veel käivad alles.

    Liitudes läbi PokkeriProd.com linkide saate boonusdollareid, mis vabanevad kiiremini ning tõstavad "kaudse" rakebacki 30%-ndi peale. Ainukeseks tingimuseks on, et peate jooksva kalendrikuu jooksul maksma vähemalt $300 reiki.
    See tahab küll natuke lahti selgitamist. Et oletame, et maksan kuu aja jooksul 1000 dollarit rake, siis saan järgmine kuu vabastamiseks 300 dollarise boonuse või kuidas täpsemalt see protsesse välja näeb? Ja kas see on iga kuu automaatne, või pärast boonuse vabanemist tuleb supordiga suhelda, et uus boonus tiksuma saada? Ja viimane küsimus on, et kui ma ei liitunud läbi PP lehe, vaid nagu viimane lammas tegin lihtsalt ilma affiliateta konto, kas mul siis on ka võimalus boonusdollaritele kuidagi kvalifitseeruda?

  9. #29
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Tsitaat Algselt postitas low-flow Vaata postitust
    A ei ma selle teema regulaarne külastaja pole, nii et jäi tõesti märkamata. Vaatasin ainult pealehe kaudu rakeback/VIP pakkumisi ja seal miskit muudatust silma ei paistnud, nii et arvasin, et läbirääkimised veel käivad alles.



    See tahab küll natuke lahti selgitamist. Et oletame, et maksan kuu aja jooksul 1000 dollarit rake, siis saan järgmine kuu vabastamiseks 300 dollarise boonuse või kuidas täpsemalt see protsesse välja näeb? Ja kas see on iga kuu automaatne, või pärast boonuse vabanemist tuleb supordiga suhelda, et uus boonus tiksuma saada? Ja viimane küsimus on, et kui ma ei liitunud läbi PP lehe, vaid nagu viimane lammas tegin lihtsalt ilma affiliateta konto, kas mul siis on ka võimalus boonusdollaritele kuidagi kvalifitseeruda?
    Jah. Kui $1000 raket maksad siis saad boonusdollarite eest $300 boonust. Boonusdollareid lisatakse pidevalt manuaalselt juurde ja OO hoolitseb selle eest, et need dollarid Teie kontol oleks. Kui ei ole siis PM mulle/komm siia teemasse ja tekivad ning puudolev RB makstakse tagant järele.

    PokkeriProd.com affililaited saab hiljem lisada aga neid teeme ainult erandjuhtudel.

  10. #30
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Sorry, there is no response from the gaming server.
    You may continue playing in offline mode only.
    Please contact Customer Support at support@olympic-online.com for immediate assistance.
    We apologize for any inconvenience caused.

    Nii tore sait. Aga ma olen üsna kindel, et siia ei jätku OO esindajat, et selgitada. Tra, ma ei tea, miks ma sinna tagasi läksin mängima.

  11. #31
    FPP Pro
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    232

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Ei tea kas ma olen pime või mis värk on, aga ma ei näe küll kuskil neid registreerimisele suunavaid linke.

  12. #32
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Tsitaat Algselt postitas CheekyMullet Vaata postitust
    Ei tea kas ma olen pime või mis värk on, aga ma ei näe küll kuskil neid registreerimisele suunavaid linke.
    Millegipärast ühe foorumi plugina installimisel olid lingid kadunud. Nüüd olemas esimese postituse viimane rida.

  13. #33
    FPP Pro
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    232

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Millegipärast ühe foorumi plugina installimisel olid lingid kadunud. Nüüd olemas esimese postituse viimane rida.
    [replacer_a] on see, mida ma esimese postituse lõpus näen.

  14. #34
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    WTF? Just oli korras ja nüüd vaatasin, et ei ole. Tegin uuesti korda, kui tekib sama probleem uuesti siis plugin saab uninstalli.

    Muidu lingiks on:
    Kliki siin liitumiseks Olympic Online pokkeritoaga läbi PokkeriProd.com saamaks eelmainitud lisahüvesid.

  15. #35
    Olympic Online Esindaja Kasutaja JanKu avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Postitusi
    49

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Sorry, there is no response from the gaming server.
    You may continue playing in offline mode only.
    Please contact Customer Support at support@olympic-online.com for immediate assistance.
    We apologize for any inconvenience caused.

    Nii tore sait. Aga ma olen üsna kindel, et siia ei jätku OO esindajat, et selgitada. Tra, ma ei tea, miks ma sinna tagasi läksin mängima.
    Tere!

    Kas supportiga võtsite ühendust? See kiri ilmub kui on serveri katkestus. Milline on Teie nickname OO-s siis saaks vaadata järgi millega tegu oli ja saaks ka konkreetselt vastata.

  16. #36
    Olympic Online Esindaja Kasutaja JanKu avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Postitusi
    49

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Tsitaat Algselt postitas vennike Vaata postitust
    live suppordist küsisin, öeldi, et pole võimalik. Janile saatsin kirja, tüüp ei vaevunud üldse vastama. Mulle selline "klienditeenindus" ei istu. Ma pole teab mis meeletu rake genereerija, aga kui neile 500-1000$ kuus ei meeldi siis ega ma toppima ka ei hakka.

    Edit: kui depo tegin läbi MB siis ei läinud first depo boonus automaatselt peale. pea kaks!!! nädalat läks aega enne kui nad said selle manuaalselt lisatud. maksin 300+$ rake, boonusena sain mingi 15$, eks näis palju siis uue kuu alguses juurde antakse, kui üldse antakse.

    Sry, aga mul on "kerge" allergia vigase/ebapädeva/hirmaeglase klienditeeninduse vastu. Ma ei leia, et see summa mida ma neile kuus maksan oleks nii väike, et võiks mind tuimalt ignoreerida. Iga jumala kord kui ma Eestis käin, suudan ma mõne klienditeenindaja ebapädevuse tõttu ennast seaks vihastada. Nüüd pole vaja enam Eesti tullagi, on vaja lihtsalt OOs mängida ja nendega suhelda. Või noh, suhelda üritada pigem. No, ty!
    Tere!

    Ütlen ausalt, et viimasel ajal pole küll kellegi käest emaili saanud teemal "kasiinomängude blokeerimine". Tegelikult saab neid lihtsalt blokeerida, kui valid Seaded>Kasiinomängud>Näita Kasiinomänge. Kui seal linnuke ära võtta siis kaovad kasiino mängud ja ikoonidele mis on lobby üleval ääres ei saa enam klikkida.

  17. #37
    Pokkerihai Kasutaja vennike avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    eisidiisimaal
    Postitusi
    1 958

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Tsitaat Algselt postitas JanKu Vaata postitust
    Tere!

    Ütlen ausalt, et viimasel ajal pole küll kellegi käest emaili saanud teemal "kasiinomängude blokeerimine". Tegelikult saab neid lihtsalt blokeerida, kui valid Seaded>Kasiinomängud>Näita Kasiinomänge. Kui seal linnuke ära võtta siis kaovad kasiino mängud ja ikoonidele mis on lobby üleval ääres ei saa enam klikkida.

    Palun otsi see kiri siis üles oma postkastist ja bänni mind ära KÕIGIST!!! kasiinomängudest, ehk tulen siis kunagi tagasi.

    Subject: Ligipääsu keelamine kasiinole
    From: p***@l****.ee
    Date: Sat, March 12, 2011 3:12 am
    To: jan.kuik@oc.eu
    Priority: Normal

  18. #38
    Klubi Liige
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    2 502

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Tsitaat Algselt postitas JanKu Vaata postitust
    Tere!

    Kas supportiga võtsite ühendust? See kiri ilmub kui on serveri katkestus. Milline on Teie nickname OO-s siis saaks vaadata järgi millega tegu oli ja saaks ka konkreetselt vastata.
    Nagu ka eelmisest OO jutulõngast lugeda võis, siis oli vähemalt mõni aeg tagasi sama probleem teistel. Ka antud juhul jäi muu ühendus püsti, s.h. ka käesolev foorum, kuhu veateate copy-pastesin. Pokerstarsi ühendusega ei juhtunud ka midagi. Kas supporti kirjutades on sellel ka mingi reaalne tulem või saan sealt teada, et OO tegeleb probleemiga või et tõenäoliselt olen ise süüdi? Kas OO on enda poolse süü korral valmis seda tunnistama või hüvitamas mängijate poolt pooleli olevates kätes oleva potti pandud raha? Või mida ma täpselt sinna supporti pöördudes neile rääkima peaksin?

  19. #39
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Tsitaat Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
    Nagu ka eelmisest OO jutulõngast lugeda võis, siis oli vähemalt mõni aeg tagasi sama probleem teistel. Ka antud juhul jäi muu ühendus püsti, s.h. ka käesolev foorum, kuhu veateate copy-pastesin. Pokerstarsi ühendusega ei juhtunud ka midagi. Kas supporti kirjutades on sellel ka mingi reaalne tulem või saan sealt teada, et OO tegeleb probleemiga või et tõenäoliselt olen ise süüdi? Kas OO on enda poolse süü korral valmis seda tunnistama või hüvitamas mängijate poolt pooleli olevates kätes oleva potti pandud raha? Või mida ma täpselt sinna supporti pöördudes neile rääkima peaksin?
    Ma ei tea, kas sa oled teadlik, et see on teine OO teema (sama nimega) - eelmise panin ma lukku ning tsiteerisin ka su poste ja küsisin, et kas copy-pasten nad siia teemasse. Kuna vastust ei saanud siis seetõttu neid poste siin teemas ei ole ja maybe janku vms. ei näinud neid algul.

    Ühenduse koha pealt niipalju, et 2p2 Ipoker regularide teemas on ka teistel skinnidel samad probleemid, et ala miski üheks millisekundiks disconnect ja siis loobib kõikidest laudadest välja ning ühenduse taastumiseks oled lauad kaotanud/käed foldinud. Sama jama juhtub ka siis, kui näiteks endal kaob ära 1-2 paketti netist (väike netitõrge) ja insta on lauad kadunud - teised pokkeritoad suudavad ühenduse taastada.

    Siis väike teadaanne ka. KUI TEETE OMALE OO KONTO SIIS SOOVITAN ETTEMÕELDES TEHA SEDA EURODES, sest pärast USD to EUR kontoks üleminna on üks suur jube ajudekepp. Ma ei tea, kas konverteerimistasusid võetakse, kui USD kontolt kannad oma EUR pangakontole (tõenäoliselt võetakse) aga kui teil EUR OO konto siis ei ole mingit muret konverteerimiseks.

  20. #40
    Pokkerihai Kasutaja Romka avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    1 544

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Kuskilt Turniiride kava ei leia? Tahaks teada mis turniirid Ipokeris toimuvad aga pealehel pole nagu sõnagi.

Lehekülg 2, kokku 57 EsimeneEsimene 12341252 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES