Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 13, kokku 57 EsimeneEsimene ... 3111213141523 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 241 kuni 260, kokku 1127
  1. #241

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Huvitav, kas kellelgi on veel selline viga: niipea, kui ma oma lauakast Olympicu käima panen, läheb hiir hulluks ehk kui ma liigun pointeriga paremasse ülenurka, siis sinna ta tahab jäädagi ning läheb päris palju rammu ja tahtejõudu vaja, et teda sealt minema vedada, sest tõmbab kohe sinna tagasi.

    Olympicu soft kinni - probleem kadunud.

    Pole kuskilt mingit normaalset lahendust leidnud kah ja vähemalt ma pole probleemis üksinda: http://www.google.ee/search?q=ipoker...ient=firefox-a

    Leidsin vastuse ka: http://www.pokerstrategy.com/forum/t...threadid=57815

    Päris retarded, et 2009. aastast olnud probleeme ei suuda teenusepakkuja lahendada.
    Viimati muudetud taipupole poolt : 19.07.11 at 09:07

  2. #242

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Kuidas vahetada laua välimust? Praegu on kuidagi liiga kirju ja karjuv. Palju vahetus maksab, kui see tasuline on?

  3. #243

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Kuidas lisada oma lemmik cash game limiiti lemmikutesse?
    Kuidas panna nii, et OO paneks mind koguaeg mu lemmik kohta istuma, sest kui ma pärast ise muudan pärast lauda istumist, et pane mind siia istuma, siis HEM-i Hud-id jäävad valede mängijate kohale, mis on korralikult tüütu.

  4. #244

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***


  5. #245

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Irw, tõesliselt andekas lahendus.

  6. #246

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Tundub aus mees, aga tehke kindlasti leping, siis on palju jama stakedega olnud viimaselajal.
    Viimati muudetud alaska poolt : 19.07.11 at 14:31 Põhjus: just kidding, minuarust on kah ok promo

  7. #247
    Olympic Online Esindaja Kasutaja JanKu avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Postitusi
    49

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Tsitaat Algselt postitas thulesiia Vaata postitust
    Kuidas lisada oma lemmik cash game limiiti lemmikutesse?
    Kuidas panna nii, et OO paneks mind koguaeg mu lemmik kohta istuma, sest kui ma pärast ise muudan pärast lauda istumist, et pane mind siia istuma, siis HEM-i Hud-id jäävad valede mängijate kohale, mis on korralikult tüütu.
    Tere,

    Vajuta cashi laua real olevale viisnurgale siis jääb see laud sinu lemmikutesse kirja. Kui vajutada hiire parema klahviga sellele viisnurgale siis saad leida kõik sarnased lauad. Iga laua peab eraldi lemmikute alla lisama ja pärast näed neid sellise nupu alt nagu "Minu lemmikud"

    Parimat,
    Jan

  8. #248
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Tsitaat Algselt postitas krayzie Vaata postitust
    Mis sellel viga siis on? Unibetis olid ju pidevalt "Saa osa Imre võidust" turniirid. Pealegi minu arvates on tolle OO reklaamkampaania tekst vale: tegu ei ole stakega vaid osaluse ostmisega.

  9. #249

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mis sellel viga siis on? Unibetis olid ju pidevalt "Saa osa Imre võidust" turniirid. Pealegi minu arvates on tolle OO reklaamkampaania tekst vale: tegu ei ole stakega vaid osaluse ostmisega.
    Need olid turniirid kus buyinidest moodustuv auhinnafond läks mängijatele tagasi ning imre protsent oli pmst "boonus" Praegune Olympicu "promo" on seevastu lihtsalt steigi kerjamine.

  10. #250
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Minumeelest hea promo, suvaline fish OO lobist saab loto asemel osta Juka osakuid, mis on igati positiivsem kui raha kuskile auku panna.

  11. #251
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Tsitaat Algselt postitas krayzie Vaata postitust
    Need olid turniirid kus buyinidest moodustuv auhinnafond läks mängijatele tagasi ning imre protsent oli pmst "boonus" Praegune Olympicu "promo" on seevastu lihtsalt steigi kerjamine.
    Kui ma saan õigesti aru siis Jukka mängib turniiri olenemata sellest kui palju ta osakuid ostetakse. Seetõttu ei ole see kerjamine vaid väga hea ja suure +EV-ga promo Olympic-Online poolt. Kerjamiseks ja labaseks reklaamiks ma nimetaks seda siis kui Jukko mängiks turniiri juhul kui ta müüdaks 100% välja ehk toimuks 100% stake.

    Naug ütlesin siis see diil on VÄGA hea dii. €100 eest saad tõese auhinnafondi protsendi, milleks on 2.35%. See tähendab, et kui sa ostaksid 100% ta ära saaksid 100% auhinnast omale. Seetõttu kui ta on võitev turniirimängija (mida ta on) siis see steik on ülimalt +EV ja kavatsen ise ka osta kõigil kolmel temalt osaku.

    Naljakas on veel see, et foorumis kus scammer teeb stake teema siis joostakse lausa murdu, et teda stakeda ilma kindlustuseta, saada kõigest 50% kasumist ja lisaks staketav nõuab veel stellareid ja muid boonused. Aga Olympic-Online promo, mis on ilmselgelt +EV naerdaks välja. Kus on loogika?

  12. #252
    Õpihimuline Mängur Kasutaja MagicFriend avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    O fck T
    Postitusi
    369

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Loogika on see, et foorumit ajupesta ei ole nii lihtne kui sa arvad. Naturaalsed reaktsioonid, ei muud.

  13. #253
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Lisaks võiksid seal olla ka kõikide Prode osakute müümised. Ostaksin ESTPatricku ja tõenäoliselt ka Coca osakuid. Samamoodi kinnisilme ostaks Henri, Imre, Vanapeeru jne. osakuid kui kasum makstakse välja 1:1 ostetud protsendiga.

  14. #254

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Pokkeritoa poolt kellegi osakute müümine on mage. Punkt.

  15. #255
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Tsitaat Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
    Pokkeritoa poolt kellegi osakute müümine on mage. Punkt.
    Minu arvates mitte. Punkt.

  16. #256

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Pole enda teada ühegi steigi peale murdu jooksnud....olympicul on asjad lihtsalt natuke porportsioonist väljas - EPT profitiimi piletite alla on panudud €17k (+ võimalikud muud evendid) samas kui kogu ülejäänud ruumi mängijate peale on ME pileteid üks (ja seda piletit jahib ka HCC)

    Võrdluseks - kui nt Stars teataks et pakub müügiks Negreanu osakuid siis näen mina seal ainult eetilist "gray-area" olukorda - Negreanu jmt osalevad ju turniiridel tänu tuhandetele mängijatele kes Starsis päevast päeva reiki maksavad ja nüüd peaks need mängijad veel nende osakuid ostma.......?

    Dno võibolla ma dramatiseerin üle.
    Viimati muudetud krayzie poolt : 19.07.11 at 16:08

  17. #257
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 018

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Tsitaat Algselt postitas krayzie Vaata postitust
    Pole enda teada ühegi steigi peale murdu jooksnud....olympicul on asjad lihtsalt natuke porportsioonist väljas - EPT profitiimi piletite alla on panudud €17k (+ võimalikud muud evendid) samas kui kogu ülejäänud ruumi mängijate peale on ME pileteid üks (ja seda piletit jahib ka HCC)

    Võrdluseks - kui nt Stars teataks et pakub müügiks Negreanu osakuid siis näen mina seal ainult eetilist "gray-area" olukorda - Negreanu jmt osalevad ju turniiridel tänu tuhandetele mängijatele kes Starsis päevast päeva reiki maksavad ja nüüd peaks need mängijad veel nende osakuid ostma.......?

    Dno võibolla ma dramatiseerin üle.
    Esimese lõiguga täiesti nõus. Teise lõiguga ka aga kuna ma seal suurt reiki kuus ei gene siis mulle igati +EV, et nii osakuid müüakse. PM siis suurtemate regularide arvelt saan mina omale +EV diili :)

  18. #258

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Hu sng-s ei tule stadid lauda, milles probleem, kui vaja HEM ueendada, kas keegi teab linki?

  19. #259

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Jukka pakkumine on hea ja huvitav. Eks näis, maybe gämblin veits ja ostan mõned.

    To Oliver: Miks Pro mängija osakute müümine on mage? Kas sa saad aru, et asi on promos ja funnis? Ära arva, et Jukkal pole plekki, et direct bi teha :).

    Eesti Team prodega pole seda osakute teemat veel arutatud, aga tõenäoliselt ma ise seda ei teeks.

    To Krayzie: Jap, PROde alla on pandud EPT jaoks kõva plekk, kuid OO annab välja vaid 1x ME (4250€) ja 2x Turbo (2x330€) piletid. Aga tuleb arvestada asjaolu, et see on nende jaoks suht suur promo. Varem on toimunud rakeraced (nt Beat it) 4000$se auhinnafondiga.

    Nad ei saa ju iga nv teha satikat ME-le, sest see käiks neile üle jõu (pm asi jääb genejate taha :D)

  20. #260
    Õpihimuline Mängur Kasutaja MagicFriend avatar
    Liitus
    Sep 2010
    Asukoht
    O fck T
    Postitusi
    369

    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    hahaha, hcc - kas oled ka kaalunud nime muutmist? ntx HotPajuJankuke?
    Viimati muudetud MagicFriend poolt : 20.07.11 at 22:03 Põhjus: akustika

Lehekülg 13, kokku 57 EsimeneEsimene ... 3111213141523 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES