Tsitaat Algselt postitas vennike Vaata postitust
live suppordist küsisin, öeldi, et pole võimalik. Janile saatsin kirja, tüüp ei vaevunud üldse vastama. Mulle selline "klienditeenindus" ei istu. Ma pole teab mis meeletu rake genereerija, aga kui neile 500-1000$ kuus ei meeldi siis ega ma toppima ka ei hakka.

Edit: kui depo tegin läbi MB siis ei läinud first depo boonus automaatselt peale. pea kaks!!! nädalat läks aega enne kui nad said selle manuaalselt lisatud. maksin 300+$ rake, boonusena sain mingi 15$, eks näis palju siis uue kuu alguses juurde antakse, kui üldse antakse.

Sry, aga mul on "kerge" allergia vigase/ebapädeva/hirmaeglase klienditeeninduse vastu. Ma ei leia, et see summa mida ma neile kuus maksan oleks nii väike, et võiks mind tuimalt ignoreerida. Iga jumala kord kui ma Eestis käin, suudan ma mõne klienditeenindaja ebapädevuse tõttu ennast seaks vihastada. Nüüd pole vaja enam Eesti tullagi, on vaja lihtsalt OOs mängida ja nendega suhelda. Või noh, suhelda üritada pigem. No, ty!
Tere!

Ütlen ausalt, et viimasel ajal pole küll kellegi käest emaili saanud teemal "kasiinomängude blokeerimine". Tegelikult saab neid lihtsalt blokeerida, kui valid Seaded>Kasiinomängud>Näita Kasiinomänge. Kui seal linnuke ära võtta siis kaovad kasiino mängud ja ikoonidele mis on lobby üleval ääres ei saa enam klikkida.