Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 56, kokku 57 EsimeneEsimene ... 64654555657 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 101 kuni 1 120, kokku 1127
  1. #1101

    Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Igaks juhuks küsin üle. Nüüd, kus Olybet merginud GGpokeriga, siis mida see mängijatele täpselt tähendab? Näen, et pokkeriklient on olybet logo all, ggpoker hetkel eesti mängiaid ei aksepteeri. Kas ggpokeris mängimine on "legaalne" ja kas bankroll on sellest tulenevalt 100% safe? Googledades leidsin kahjuks väga palju vasteid regularidest, kelle konto koos rahaga kinni on pandud ja ei tahaks ilma garantiita riskida.

  2. #1102
    OlyBet'i ametlik esindaja
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    418

    Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Läbi OlyBeti mängides GGNetwork acceptid eestlasi ametlikult ja mäng käib Eesti litsentsi alt ehk siis kõik on safe.

  3. #1103

    Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Suurepärane uudis!

  4. #1104

    Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas Pokkeripro99 Vaata postitust
    ggpoker hetkel eesti mängiaid ei aksepteeri. Kas ggpokeris mängimine on "legaalne" ja kas bankroll on sellest tulenevalt 100% safe?
    Mängin juba pikemat aega ggpokeris läbi optibeti ja eestlasi kohtab omajagu. Cashoudid on siiani kiiresti ja probleemideta toiminud.

  5. #1105

    Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tere!

    No ma käisin seal pargis ja keerasin kolmanda kivi teist pidi ühe käega (nõrgema käega kusjuures veel) , aga pileteid polnud seal. Raputasin veel ka kohalikku kojameest sealt jalgadest ülesse, et uurida kas tema teab midagi, aga ei midagi. Nüüd istun veel kinnimajas ka Sinu pärast. Ei,ei , see kojamees ei kössanud miskit. Tagasiteel sealt pargist, küsisid kolm venelast suitsule tuld. Kuna ma pidin too päev ka perearstile kakaproove viima, siis võtsin kogemata taskust vale tikutoosi ja ulatasin venelastele. Mõistagi arvasid nood, et mõnitan neid ja läks andmiseks ja kohale kutsuti mendid.

    Sõber käis ka vaatamas mind ja rääkis, et talle pole OlyBeti kontole tulnud mingeid kalapeo pileteid. Ma ei tea, mis need on, aga ütlesin et uurin asja.

  6. #1106

    Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas Välek_Vägilane Vaata postitust

    Sõber käis ka vaatamas mind ja rääkis, et talle pole OlyBeti kontole tulnud mingeid kalapeo pileteid. Ma ei tea, mis need on, aga ütlesin et uurin asja.
    Sõber saatis mulle läbi valvurite ka kaks pakki suitsu ja täiskasvanute ajakirja, viimase vahele jättis kirja ka et nende kalapeo freerollidega ka mingi segadus, et ikka pole üle tulnud piletid.

    Anyway, rääkisin juristiga ja venelased vist süüdistust ei esita, seega loodan et kui õhtuks välja saan, on mu sõbra kalapeo piletidega korras kõik. Ei pea mainima ilmselt, et ma tean Männikul muidu väga häid kalapüügi kohti, üks on kohe päris sügaval roostikus.

  7. #1107

    Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tere.

    Ei soovita mängida selles pokkeritoas. Ebakompetentsust sain tunda oma esimese turniiriga uues pokkeritoas.

    Läksin siis pühapäeval (19.07.2020) 210-taalasesse turniiri, et uus tuba enne suuremaid turniire ära proovida ja kohe esimese turniiriga serveriprobleemid.

    1) registreerisin ennast turniirile ja kui kell kukkus, ei avanenud ühtegi lauda, mõtlesin ja vaatasin siis, et mis viga võiks olla ja tundus, et laudu ikkagi pandi kokku ja turniir läheb mingihetk käima. Kui 15-20 minutit oli möödas, viskas kopa ette ja võtsin ühendust olybeti klienditoega, et mis toimub ja mis edasi (chatis).

    2) olles ühenduses chatiga, viskas laua küll lahti, sain kaarte liikumas näha ja paar vajutust teha, aga siis poole käe pealt, kus olin juba chippe sisse pannud, viskas clientist välja, niimoodi mitu korda. Kui mõned käed olid "mängitud" ja olin ca 10% chippidest kaotanud, ilma et oleks ühtegi kätt lõpuni saanud mängida, pandi mäng teadmata ajaks seisma.

    3) sel ajal, kui mäng seisma pandi, küsisin chatis mitu korda, et mida ma tegema peaks, et refundi saada ja kas ma võin eeldusel, et mäng läheb edasi, refundi saada ja edasi mängida või pean tühjaks laskma ennast chippida. Algselt öeldi, et saan refundi ja pean kirjutama, aga siis tuli juba segasem tekst, et nemad ei tea midagi. Mina väljendasin kohe soovi raha tagasi saada, sest polnud huvi ootama jääda kuna mäng algab ja olin juba 10% stackist tühja kaotanud, aga vastust ei tulnud, et mida ma tegema peaks. Peamine osa chatist sel hetkel, kus ma vastust ei saanud:

    (05:50:55 PM) R: I want to get instructions what to do
    (05:51:16 PM) R: if I somehow manage to get back in and play, am I eligible for some kind of refund or what will happen?
    (05:51:41 PM) Caroline: Yes, we kindly ask you to write a letter to support@olybet.com
    (05:51:43 PM) R: it is not my connection issue since I can speak here and also play in Pokerstars right now
    (05:52:19 PM) Caroline: We will forward information for checking and in case of technical issues from GG side refund will be added to your OlyBet account.
    (05:52:28 PM) Caroline: We do apologize for all inconveniences!
    (05:53:01 PM) R: I want to know what will happen if I keep playing
    (05:53:23 PM) R: it reopened my client now, with table
    (05:53:29 PM) Caroline: I am sorry I cannot specify.
    (05:54:39 PM) R: wtf? should I just let it run out of chips since I was not able to play for first hands properly?
    (05:54:42 PM) R: how does it work?
    (05:55:01 PM) R: or if I keep playing then you guys act like nothing has happened?
    (05:55:34 PM) Caroline: So at the moment there is a technical problems. GG technicians are trying to do their best to solve these issues as soon as possible. We are sorry for all the inconvenience!

    4) peale kahe supporti inimesega rääkimist ei olnud mul ikka selgust, et mida tegema peaks ja siis mingihetk, ca poolteist tundi peale mängu reaalset algama pidamist, läks mäng suvalisel hetkel edasi. Kirjutasin ka neile vahepeal, et tehku mängule restart, et kõik saaks nullist alustada, aga neil volitusi polnud. Selleks hetkeks oli mul kopp ees, ei tahtnud ka clientit niisama kinni panna ja panin nuppe. Seletati, et ma kirjutaks ikka e-kirja neile ja siis edastatakse kogu info.

    5) algselt 3 päeva lubatud info tuli 4 päeva ja öeldi, et kuna ma panin ise nuppe ja sain edasi mängida, siis mingit raha tagasi ei saa. Saatsin siis neile uue kirja ja rääkisin uuesti supportiga, aga tundub, et nemad oma viga ei näe.

    6) nüüdseks siis uue kirja peale nad nõustusid kompenseerima 100 dollarit turniiriraha?

    Tldr: kui sa kaotad serveriprobleemide tõttu seal osa stackist ja mängid suvalisel hetkel tund-kaks hiljem käivitatud mängu edasi, siis võite mingist raha tagasi saamisest suu puhtaks pühkida. Support teile soovitusi anda ei oska ja hiljem vastutust samuti ei võta, samahästi võite ise kõik välja mõelda. Nüüd on teil vähemalt info olemas, kuidas käituda. Kui server kokku jookseb, ärge uuesti sisse logige.
    Viimati muudetud tiigrikutsu poolt : 24.07.20 at 17:20

  8. #1108

    Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Jep, confirmin. Ma crashin 2-3x päevas (kas client täiesti kinni või uus laud popid ette nii, et kõik hangub ja midagi teha ei saa). Kui turniire mängida, eriti pühapäeval, siis oled lihtsalt rumal praegusel hetkel. Iga pühapäev crashib. Keegi tahab selle pühapäeva serverite crashimise osas prop bette teha, siis private message 1:1 olen nõus.

    Lisaks kuuldavasti maksad NL1k reg laudades 40k käe kohta 55k rake + PVI, mis on juba märk saidist, millega tegemist ei taha teha + PREFLOP RAKE, mis ajab oksele. Mängud on biiditavad siiski, aga pikas perspektiivis näen kahjuks GG-d minemas Amaya teed. Peaks olema nagu pappi, et juba 2-3 kuud tagasi serverid/software kiiremas korras korda teha, aga nii kaua kuni litsentsil strike pole, siis ei liigu mitte midagi. Siis kui korralik hoiatus/repercussion olemas, siis hakkavad asjad koheselt liikuma. Praegu pole 3 kuud prioriteediks seotud tech teami vallandamine/resursside 2-3kordistamine või mis iganes vajalik on. Muid prioriteete ei tohiks olla, WSOP oleks kindlasti pidanud gg networkis canceldama. See oli juba kuu aega enne toimumist teada, et sellest midagi head ei tule. Aga kui ongi võimalus lihtsalt karistamatult KORDUVALT üle lasta inimesi, siis ei hakkagi kottima. Ikka samad "vabandused", et "growing network" jne ja siis tohutu hulk olukordi, kus keegi ei vastuta. Ju siis pole konkreetset seadust, mis keelab väga vigaste software/serveritega hasartmängu platvormi pakkuda. Null auditit, korporatsioonide vastu on ikka kuradi raske võidelda. Kui pangale võlgu oled, siis vastutad perse hinnaga mittelaekunud makse korral, aga kui mingi korporatsioon üle laseb, siis oled abitu nagu lits lapsega.

    Veits pettunud "litsentsides" ja "legaliseerimises". Unibet ka opereerib siiani, kuigi täiesti võimatu oli mängida seal mingi hetk, kui proovisin ja suppordist tulid ka ainult täielikku alkoholi lõhna. Kui oled kaotanud märkimisväärse (kolmekohalise) summa, siis keegi võiks soovitada ettevõtet, kes aitab raha kätte saada. Tean mängijat, kes saatis 9 e-maili gg-sse ja sai lõpuks tagasi 1k, mida ei olnud tema kontole kantud, kuigi suppordist öeldi, et on kantud. Norras on selle ettevõtte, kes teda aitas nimi "Forbrukerombudet", eesti equivalenti ei tea. Päris Tarbijakaitse minu arusaamade kohaselt ei tohiks olla.
    Viimati muudetud Pokkeripro99 poolt : 24.07.20 at 20:35

  9. #1109

    Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Kahju jah, ma ise ei taibanud ka eelnevalt uurida ja see üks buy-in mingi tappev kahju ka pole, pigem oli asi põhimõttes ja olybetiga varem probleeme pole ei endal ega ka tuttavatel olnud. Soov oli suurematest turniiridest osa võtta, aga nüüd jääb kindlasti asi katki. Ega muud ei oskagi öelda, kui et tuttavatele situatsioonist teada anda ja edasi liikuda. :) Aitäh lisainfo eest.

    edit: https://www.cardschat.com/news/ggpok...e-crash-92290/

    Neil ikka probleeme jagub, pildil olevas lauas ka keegi eestlane peale jäänud. :D
    Viimati muudetud tiigrikutsu poolt : 26.07.20 at 16:43

  10. #1110
    OlyBet'i ametlik esindaja
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    418

    Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tere! Ajapuuduse tõttu satun siia üha harvem, kuid vahel ikka. Just sai mitu nädalat puhatud ning seetõttu polnud ka antud teemaga kursis, kuid üldiselt sellised keerulised teemad klienditugi suunab mulle. Lugedes seda kõike on täiesti mõistetav mängija toolilt vaadates. Üritan selgitada OlyBeti poolelt.

    Kuna OlyBet vahendab võrgustikku, siis tihti istume ka meie infosulus - ei saa ka meie infot kui probleemid käes. Ei saa tühistada neid, ega pausile panna. Kõike haldab GG. Jah kahjuks on probleme juba mitme kuu vältel, aga võin julgelt väita, et GG tegeleb agaralt juba pärast mai kuus toimunud WSOPC seeriat serveri stabiliseerimisega. Kui õnnestunult - jah kahjuks mitte 100%, aga kindlasti nad ei tekita ka omale lisatööd tekkivate probleedi tulemusel. Lisaks 19.07 probleemidele tuli võrgule DDOS rünnak, seda on saanud tunda ka Pokerstars, Partypoker jne ehk siis pole keegi kaitstud.

    OlyBeti support annab endast parima, aga nad ei ole kahjuks värkse infoga kursis või ei oma pokkerimängija teadmisi. Nad suunavad ja vahendavad infot, et chatist kohest vastust saada on harva loota. Mitte ühegi kasiino-sport-pokkeri operaatori klienditoel pole seda võimekust. Kui mõni töötaja saab juba targemaks konkreetselt nt pokkeri puhul, siis varsti elutee viib uutele otsingutele ja tuleb alustada nullist uute inimestega.

    Tihti on ka nii, et GG laiutab käsi oma Refund poliitikaga ning OlyBet maksab nende jamade tõttu peale, kuna endiselt klient on kuningas, eriti olukordades kus ilmselgelt on liiga tehtud, Ka nüüd, "tiigrikutsule" 210$ pilet uueks katseks lisatud.

    Saan ainult vabandada OlyBeti poolt ja loota, et päriselt juhtub üks päev, kus pühapäeva õhtuti päike paistab ja mul pole esmaspäeva hommik ka enam vaja klientide kurjade kirjadega tegeleda.

    Ka GG on omalt poolt jamade eest lisanud 1.08 $25k ja $50k freerollid kannatanutele, kuhu pääseb osalema piletiga, mille nad mängijakontole lisasid - loomulikult vaid neile, kes olid probleemide küüsis.

    The Opener 100$ turniiri puhul nad hüvitasid ligi 4000 oalejale sisseostud ja maksavad kokkuvõttes palju peale oma jamade tõttu.

    Edaspidi palun kirjutage ikka olybet@support.ee ja üritame anda parima.

    Kopeerin ka siia GG hüvitamise poliitika

    GGPokeri serveriprobleemide tõttu hüvitatakse mängijatele tekkinud kahju alljärgnevate punktide põhjal. GGPoker jätab endale õiguse hüvitise maksmisest loobuda juhul, kui ühenduvusega tekkinud probleemid on operaatori (vahendaja) või kliendi ühenduse süül.

    Rahalaudades on võimalik pooleliolevad jaotused tühistada ja viia mängumärkide arv tagasi jaotuse eelsele tasemele.

    Turniiride puhul on kolm (3) võimalikku lahendust:

    1. Juhul kui turniir ei ole veel alanud, siis võib GGPoker turniiri tühistada ja sisseostu kõikidele mängijatele tagastada;
    2. Juhul kui turniir on juba alanud, siis võib GGPoker turniiri tühistada ja tagastada järelejäänud mängijatele turniiri teenustasu. Auhinnafondist 50% jagatakse järelejäänud mängijate vahel võrdselt ja 50% vastavalt kogutud mängumärkide arvule.
    3. Juhul kui turniir on juba alanud ja jõudnud auhinnaliste kohtadeni, siis võib GGPoker turniiri tühistada ja tagastada järelejäänud mängijatele turniiri teenustasu. Auhinnafondist makstakse kõikidele järelejäänud mängijatele järgmise koha auhinnaraha ja ülejäänud jagatakse vastavalt kogutud mängumärkide arvule.


    Majareeglid: https://promo.olybet.ee/pokker-footer/majareeglid
    GG võrgu reeglid: https://promo.olybet.ee/pokker-footer/gg-vorgu-reeglid

    Võrgu probleemide korral saab ka jooksvat infot GG Twitteri vahendusel: https://twitter.com/ggpokerofficial
    Viimati muudetud herlio poolt : 30.07.20 at 12:50

  11. #1111

    Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Nice, arvasingi, et Olybet tegutseb ja eeldasingi, et infosulus ja maksab GG jamasid kinni. Muidugi igakord, kui mul crash on, siis GG tehnikud avastavad süüdimatult, et pole nende süü, vaid ikkagi minu süü. (päris hea huumor, pole teadaolevalt ühtegi arvestatavat netikatkestust olnud operaatori vahetusest, sellest tulenevalt olekski tore teada, et kuidas siis vastutusele võtta GG-d, kas ma pean 24/7 pingima ja screenrecordima? Või on see ka ebapiisav?).

    https://www.youtube.com/watch?v=bdX9rStKaMk&t=360s

    GG discordis viis keegi (mitte pokkerimängia) küsitlust läbi ja üks küsimustest oli, et mida te pokkerimängijatena muudaksite. Ilmselt mõtles üldiselt, mitte GG-d, aga ma vastasin ikkagi, et teeks nii, et GG poleks ainus site, mis preflop rake kasseerib cashis + lisaks PVI, mis reklaamitud 50% rakebackist black shark tasemel võib olla kõigest 1-10%. Halva õnnega maksad 10k rake ja saad 100usd tagasi, sick. Väga madal MTT rake, aga palju kõrgem cash game rake, kui teistel suurimatel saitidel, arusaamatu. Teeks nii, et saaks all in insurance ära blockida, et GG ei küsiks preflop, flop ja river, kas ma tahan lisarake maksta. Andy L permbanis koheselt discordist, well played GG. Ütles, et ma olen nii negatiivne ja "take a bow". Vastasin ausalt nagu asjast arvasin ja andsin parimat nõu, et turul nr 1 saidiks saada ja see on siis tänu, lol. Ju siis rakest rääkimine on keelatud. Nüüd ei ole võimalik isegi teada, kaua võib aega minna, kui bankroll jälle kadunud/server maas. Leaderboarde grindides üsna ebameeldiv. Ja clienti siseselt messageid nad endiselt ei kirjuta, kuigi seda on nii palju soovitatud.

    Olybetile külma närvi, saan aru, et pole just parim olukord.
    Viimati muudetud Pokkeripro99 poolt : 30.07.20 at 14:19

  12. #1112

    Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas Pokkeripro99 Vaata postitust



    GG discordis viis keegi (mitte pokkerimängia) küsitlust läbi ja üks küsimustest oli, et mida te pokkerimängijatena muudaksite. Ilmselt mõtles üldiselt, mitte GG-d, aga ma vastasin ikkagi, et teeks nii, et GG poleks ainus site, mis preflop rake kasseerib cashis + lisaks PVI, mis reklaamitud 50% rakebackist black shark tasemel võib olla kõigest 1-10%. Halva õnnega maksad 10k rake ja saad 100usd tagasi, sick.
    GGs pidigi RB confirmed rigged olema, et kui raha laudades magama ei pane, saad vähem RB-d võrreldes rec-idega. Mingi laua alustamisteema pidi ka seda veel mõjutama jne. Ei teagi täpselt, mis süsteem seal taga on aga Fedor rääkis sellest Joey podis.

  13. #1113

    Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Jap, see ongi PVI (personal value index, juhul kui mõni lugeja ei tea), mida ma mainisin. Pokerstars alustas millegi taolisega, kui tutvustas chest systemit. Lühidalt, erinevad mängijad kulutavad erinevas koguses punkte, et kaste avada, keskmine RB heal juhul 5%. Mina maksan 4x rohkem raha/reklaamitud spinni kohta GG-s. Ei eeldanud, et mõni suur sait, mis PS-i marketshare vaikselt üle võtab, analoogilise rõvedusega lagedale tuleb nagu GG. Fedori podcasti juhtusin kuulama isegi. Üritas siluda, aga PVI-d on väga raske õigustada ja Joe ei tahtnud teda austusest tema vastu pikemalt lolli olukorda panna ja vahetas teemat. Hakkas kohati Dnegsi meenutama more rake is better jutuga juba. GG kodulehel (pole viimase nädala jooksul checkinud), pole mingit seletust PVI-le nagu näiteks Fedori poolt mainitud laudade alustamine. Võiks ikka läbipaistev rakeback system olla, mitte mitu kihti faktoreid, et mängijaid mingil juhul aru saaks, kui palju neilt tegelikult raha ära võetakse.

    Pole kunagi aru saanud, miks osad pokkerisaidid tahavad nii räigelt võitvatele mängijatele keerata, kuigi võitvad mängijad on kõige lojaalsemad kliendid ja nende lahkudes viivad endaga kaasa hunniku saamata rake. Ja eco-system muutub nagunii koheselt, nii et "aga mängud on paremad siis ja more rake is better" on bullshit, lol. Pokerstarsist saan aru, nende shareholderid tahavad max profitit ja tulevikus peaks rake vähenema, siis lose/lose. Perfektne aeg PS once and for all turult välja süüa. Kahjuks väga paljudel inimestel on PS ainuke valik, kus mängida. Loodan, et GG võtab aru pähe ja cashi rake muutub ka vastavusse ülejäänud saitidega.


    https://ibb.co/ZcKSfNy
    Viimati muudetud Pokkeripro99 poolt : 05.08.20 at 02:03

  14. #1114

    Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Kui kõik saidid pakkuvad samasugust idiootsust, siis tekib kartell ja rexid peavad ikkagi mingi toa lõpuks valima. Need, keda rexid kõige rohkem ootavad, valivad niikuinii muude argumentide järgi toa.

    Aitäh Herlio, olen tõesti nüüdseks ka pileti saanud, aitäh.

  15. #1115

    Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    See uuemängija 2000 dollarit boonus on teil naeruväärne. Pole elusees näinud et midagi nii aeglaselt täis saaks ja veel paar kuud ainult aega. Pm kui high stakesi ei mängi ei ole lootust 100 dollarit isegi sellest saada

  16. #1116

    Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Mängid liiga hästi ja su personal value indeks on väga väike. Ainult fishid saavad selles võrgus mingitki rakebacki ja boonust.

  17. #1117

    Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***


  18. #1118

    Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas Pokkeripro99 Vaata postitust
    Eks see ole vana teema juba, et kahtlased asjad toimuvad seal võrgus. Arvan samas et OlyBeti omadel on väga safe, Eestis on regulatsioonid ja maine ka tähtis, et selliseid asju on siin raske ette kujutada et juhtub, jah banne veel aga rahad on ikka 99% kindlad.

  19. #1119

    Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Tsitaat Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
    Eks see ole vana teema juba, et kahtlased asjad toimuvad seal võrgus. Arvan samas et OlyBeti omadel on väga safe, Eestis on regulatsioonid ja maine ka tähtis, et selliseid asju on siin raske ette kujutada et juhtub, jah banne veel aga rahad on ikka 99% kindlad.
    Nõustun. Arvan sama. Täpsustuseks, et keegi valesti aru ei saaks, ei bashi Olybeti. Olybeti kohta ei ole ühtegi halba sõna öelda.

    //Mis GGpokerisse puutub, siis iga päevaga järjest rohkem kahtlast toimuas. GG on jube palju raha varastanud mängijate tagant, breakeven bottide reportimine neid ei huvita. Küll süüdistavad bumhuntimises NL1k regulari, kes mängib kõikidel laudadel ja kindlasti ei bumhundi. Lisaks bännile veel konfiskeeritud leaderboardide 17,000usd WSOP turniiripiletites, mis pärast WSOP lõppu septembris muutuks turniiridollariteks.

    2+2 on täis lugusi GG varguste kohta. Tore teada, et Olybetis mängides on rahad eraldi backed up. Olen ühenduses olnud päris paljude erinevate mängijatega ja üsna häirivaid lugusid kuulnud ggpokerist. Hoiatuseks siiski ütlen, et kui mängite läbi mõne teise saidi, mis pole Olybet, siis on arvestatav tõenäosus, et ajalugu kordub ja me vaatame praegu Absolute Poker/Ultimate Bet/Full Tilt Poker kordumist. Täiesti tõsiselt.
    Viimati muudetud Pokkeripro99 poolt : 17.08.20 at 20:09

  20. #1120
    oih väike puuks! Kasutaja Kakahirmutis avatar
    Liitus
    Oct 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    3 670

    Re: *** AMETLIK OLYBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Mulle meeldis WSOPi pelada , 150$ ticketiga turnale regades õeldi et registreerimine on kinni, siis oota mitu päeva , keegi ei vasta, kirjutasin ise uuesti siis saadi aru et jah midagi läks valesti , anti t$ ja mingi väiksem wsopi pilet , seda muidugi päris lust mängida kui ekraan selline :




    Kõik muu töötab though


    Kahju hakkab olybeti suppordist juba


    Edit : Lõpuks laadis ära kui 1/3 stacki alles, fun



    Viimati muudetud Kakahirmutis poolt : 21.08.20 at 15:47

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES