Eesti Pokkeriportaal
Näidatakse tulemusi 1 kuni 3, kokku 3
  1. #1
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    333

    Nl100, 3bet pot vs nit.

    Vastas oli 12/9 poiss, ca 400 kätt, pfr ep 5%, 3b ja 4b kohta infot pole.
    Mis oleks kõige parem turnil,kuna turni tuli kõige halvem kaart üldse, mis tulla sai(va A).
    Oleks blank kaart tulnud, oleks kas bettinud, või siis üritanud c/r teha, aga nüüd on täitsa fucked up olukord.

    No-Limit Hold'em, $1.00 BB (8 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP1 ($105.45)
    MP2 ($202.50)
    CO ($106.70)
    Button ($100)
    SB ($102.75)
    Hero (BB) ($100)
    UTG ($103)
    UTG+1 ($77.70)

    Preflop: Hero is BB with K, K
    UTG bets $3, 3 folds, CO calls $3, 1 fold, SB calls $2.50, Hero raises $13, UTG calls $11, 2 folds

    Flop: ($34) 5, J, 9 (2 players)
    Hero bets $16, UTG calls $16

    Turn: ($66) Q (2 players)
    Hero?

  2. #2
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Hullapple avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    364

    Re: Nl100, 3bet pot vs nit.

    Minu arvates on su pre flop 3b sizing vale, ehk siis liiga väike. Antud näties läks sul kyll õnneks et teised peale PFR foldisid. Ise 3betiksin umbes 17$ peale.

    As played.........kehv olukord tundub tõesti olevat. Siin kohal huvitaks mind vastase turni ja riveri agression faktor. Kui vastane on siiani olnud turnis passiivne siis ma checkiksin et näha mida ta teeb, kui sealt tuleb panus siis see oleks minu jaoks easy fold. Ma lihtsalt ei näe kehvamat kätt millega ta siin panustaks. Ainuke asi võib olla KK, mis pole meist kehvem :).

  3. #3

    Re: Nl100, 3bet pot vs nit.

    Ma arvan, et check/fold on parim liin.

    Vastasel on tõenäoliselt JJ+/AK või veelgi kitsam range, kui trappis AA või KK-ga. Usun, et AK-ga ja ka KK-ga (või kui ongi veel mingi random käsi ta ranges) ei julge ta panustada ja saate suure tõenäosusega maha checkitud ning panustab ainult parema käega mille korral saad kerge südamega foldida.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES