Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 11, kokku 22 EsimeneEsimene ... 91011121321 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 201 kuni 220, kokku 431
  1. #201
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Provoker võlgu tagasi grindimas.

    full ring/6max laudades ei bumhundi?

  2. #202
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker võlgu tagasi grindimas.

    Hetkel mite, kuigi plaanis on ka 1-2 6maxi lauda hakata kõrvale mängima ajal kui HU actionit vaja oodata.

  3. #203
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Provoker võlgu tagasi grindimas.

    OBV lased agrol ennast ise oksa tõmmata. Kui hakkad trikitama ja nõrgemaid drawsid näiteks agrolt mängima inimese vastu kes ei foldi vaid keevitab koguaeg otsa siis avastad ennast mõne käe pärast poole buy ini võrra vaesemalt. Ja siis mõtled poleks ma bluffind oleks ta juba busto.

  4. #204
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: Provoker võlgu tagasi grindimas.

    Palju õnne, Härra!

  5. #205
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker võlgu tagasi grindimas.

    õnne on vaja. Paari tunni pärast minek

  6. #206
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Provoker võlgu tagasi grindimas.

    Palju õnne ja edu edaspidistes tegemistes.

  7. #207
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Provoker võlgu tagasi grindimas.

    õnne ka minu poolt!

  8. #208
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Provoker võlgu tagasi grindimas.

    Õnne!

  9. #209
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: Provoker võlgu tagasi grindimas.

    Õnnitlused

  10. #210
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker võlgu tagasi grindimas.

    Varjus +35. merevesı +32. joogıd tasuta. p2ıke jne. Pılte eı ole kuna kohalık arvutı on aastast 2001 nıng eı saa dıgıka ühendumısega hakkama.

  11. #211
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker võlgu tagasi grindimas.

    Tagasi ning homsest hakkab grind jälle peale. Vb ka täna kui uni ära on läinud. Hetkel igatahes tööle minek. Soovitan kõigile kes tahavad suve pikendada. Suht ehmatus oli tallinnas lenukist tulles külmakätte astuda.

  12. #212
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker võlgu tagasi grindimas.

    Eile oli esimene svonks HU-s. tegelikult ei läinud üldse asi hullult mingi -118 ehk 2 BI, aga asja tegi kurvaks see, et kaotasin selle kahele vastasele kellest esimene ostis sisse 12$ga ning teine 17$-ga. Enne seda olin loomulikult paar fishi tühjaks tõmmanud. Seega kaotasin kahele shortile kokku üle 200$. Igatahes otsin kontakte HU sweatimiseks mikogo+skype vms @ NL50 või NL100short lauad. Eelistatult sama või kõrgema limiidi mängijad palun :)

  13. #213
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker võlgu tagasi grindimas.

    Tänaseks on pokkerist küll ning tõenäoliselt võtan paar päeva järgnevalt suht vabalt.
    Luckbox igatahes on super NL50HU Short lauas.
    luckbox.jpg
    ( Click to show/hide )

  14. #214
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker võlgu tagasi grindimas.

    pool br õhku lastud. Tunne masendav ning welcome NL25 fr.

  15. #215
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker mõisavalitsejaks

    Asi nüüd siis nii kaugel oma maa ja muude plaanidega, et lähiajal on veel vaja ~400€ investeerida ning suvel hakata juba kasumit lõikama. Maaostuga joppas nii hästi, et ääremaana ei ole maksukoefitsent suur ja maamaksu seetõttu ma maksma üldse ei peagi :) Samamoodi on mul ka korteriga linnas. Tasapisi olen oma võlgu vähendanud mis tulid kinnisvara soetamisega, kuid sellest on järgi alla 1,5k€ niiet mitte midagi hullu enam. Kevadel lähevad kartulad maha ning loodame, et kasvab hästi ikka. Pikem ilmaennustus lubab kuuma ja kuiva kevadsuve ning põud on täitsa reaalne tulem põllumeestele, kuid mina seda kartma ei pea kuna juba eelmise aasta alguses tehtud investeeringud läksid enamus just niisutussüsteemi soetamiseks põllule. Kui teistel saak väikseks jääb põua tõttu, siis mina seda väga kartma ei pea. Pigem on just hästi kuna on lootust, et saaduste hinnad on siis kõrgemad kui suure saagiaasta puhul. Täna juba tekis mõte ka uus traktor osta, aga hetkel siiski jääb ära kuna piisavalt suure nn hiinaka saab alles 20k€ juures kätte. Tuntud tootja masinat tahad siis korruta veel summa 2 või kolmega.
    Pokkerist niipalju, et olen tagasi fr mängimas. Otsin veel ennast. Veebruar lubas alguses väga hästi tulla eriti volüümi osas kui mul oli 10 päevaga mängitud enda tavaline kuu volüüm. Siis mõtlesin, et teen päeva pausi ning ootamatult oli sellest päevast saanud kaks nädalat enne kui uuesti lauda istusin. Selle vahepealse aja raiskasin ajaloolist kangelast ning virtuaalfarmerit mängides. Häbi kohe endal. Vähemalt suudan kasumit mingisugust näidata ja eesmärk igas kuus on cashoutida vähemalt 100€. Töö kõrvalt pole paha kommirahaks. Ülejäänu läheb rolli ehitamiseks. Hetkel roll pendeldab 16 ja 25 mängimise piiripeal.
    ( Click to show/hide )

  16. #216
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker mõisavalitsejaks

    See kuu on hästi alanud. Volüümi küll ei suuda näidata sellist nagu siinsed topgrinderid aga vähemalt sai eile pisike bet tehtud, et teen vähemalt 40h pokkerit see kuu. Hetkel 11 tehtud ning läheb kiireks kuna töö võtab oma ja kevade tundemärgid on ka juba olemas mis ilmnevad selliselt, et peale tööd on jube isu magama keerata kella 17.00 paiku.
    Viimati muudetud Provoker poolt : 06.03.12 at 14:25

  17. #217
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker mõisavalitsejaks

    Nagu eelnev post juba sai kirja on see kuu hästi alanud. Siin ka siis pilt mismoodi täpsemalt:
    ( Click to show/hide )


    Hetkel siis 15bb/100. Krt saaks ainult nüüd volüümi sisse. Alla 30k käe ma ei ole kuidagi rahul endaga kuu lõpuks, 40k oleks superluks. Püüan näidata nüüd siis kvaliteetmängu vastupidiselt eelmistele kahele kuule kus lasin 16-18 lauda. Nüüd üle 11 laua pole ette võtnud naljalt ja swinge nagu ei eksisteerikski. Limiiti võiks ka vahtada, kuid see krdi NL16 on ikka nii fishine, et seal ma kindalt suudan paremat $/h näidata kui NL25-või 50, aga eks see limiidi vahetus tuleb mingi hetk nagunii ära teha kuna usk ei luba mikros overrolledina mängida

  18. #218
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker mõisavalitsejaks

    Eile keevitasin veel ühe korraliku päeva otsa. Mingi 4-5 BI plussi. Vahetasin ka limiidi ära kuna selectides ikkagi erilist vahet ei ole ja roll täiesti piisav. Hiiter on ikka üsna korralik olnud see kuu ning hetkel juba 17bb/100. Volüüm tõsiküll on alles sinna 10k käe kanti. Samas terve aasta käsi kokku vaadates siis võib öelda, et hiiter oleks nagu liiga pikalt kestnud juba :) aga ma ei kurda

  19. #219
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: Provoker mõisavalitsejaks

    graph pane $,nendes blindides näen ainult joont,ei viitsi konvertida et kui ja mis jooks on

  20. #220
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker mõisavalitsejaks

    korruta blindid 0,16-ga ja saadki dollarid :)

Lehekülg 11, kokku 22 EsimeneEsimene ... 91011121321 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES