Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 12, kokku 22 EsimeneEsimene ... 21011121314 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 221 kuni 240, kokku 431
  1. #221
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker mõisavalitsejaks

    3,8/200 tehtud. See siis eesmärk lähema kahe kuu jooksul ja tegemist on jooksukilomeetritega. Eile sai üle 100 aasta paar ringi tehtud ning vaatamata suurenenud kehakaalule et tulnudki väga kurnatuse tunnet peale. Lõpus lasin majaukseni veel 100m sprinti ka :)

    Pokkeris oli nädal ja natuke peale tagasi üks 10 BI langus 2k käega kuid sellest olen peaaegu juba suutnud taastuda, samas on veel vaja pressida kuna 40h jääb vastasel juhul tegemata see kuu.
    Viimati muudetud Provoker poolt : 19.03.12 at 09:45

  2. #222
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: Provoker mõisavalitsejaks

    peale 3.8km tiiru obv et sprindid veel

  3. #223
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker mõisavalitsejaks

    Tsitaat Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
    peale 3.8km tiiru obv et sprindid veel
    Me is not sportsman

  4. #224
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker mõisavalitsejaks

    Kellelgi soovitusi mäesuusatamiseks? Nv on minek ja ma ei teagi kas võtta kohe laud või ikka suusad. Kogemust pole ühe ega teisega.

  5. #225
    FPP Pro Kasutaja lauri89 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    206

    Re: Provoker mõisavalitsejaks

    Lauaga on kindlasti alguses raskem. Ise olen korra mäel ainult lauaga sõitnud, mis välja ei tulnud üldsegi, suuskadega on kergem. Aga usun, et lauaga on funnim kui asja käppa saad.

    /Kui suusad siis juba Freeskid, saad tagurpidi ka sõita
    Viimati muudetud lauri89 poolt : 19.03.12 at 12:13

  6. #226
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Provoker mõisavalitsejaks

    Unusta laud ära kui tahad päevast rõõmu tunda. Oli endalgi eelmine aasta esmakordselt mäele minna, võtsin ka suure hurraaga laua, perset, ma ei saand sellele püstigi. Läksin vahetasin suuskade vastu, lasin kõik Kuutseka nõlvad läbi ja oli väga fun.

  7. #227
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Provoker mõisavalitsejaks

    laud sobib rohkem sihukestele kerge kondiga noortele nagadele. Eriti kui ei oska kah veel. Suusk ikke rohkem sihukese valge ja soliidse inimese asi. Hea tõstukile minna jne :)

  8. #228
    Grinder
    Liitus
    Oct 2009
    Asukoht
    tln
    Postitusi
    547

    Re: Provoker mõisavalitsejaks

    bs,vahet ei ole mille sa võtad, kui oma grupis on mignisugused pädevad sellid suusa või lauaga,saab elementaarsed värgid päris nobedalt käppa saama

  9. #229
    Klubi Liige Kasutaja Owner85 avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    2 149

    Re: Provoker mõisavalitsejaks

    kui tahad persekondi pooleks lennutada siis laud for sure

  10. #230
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: Provoker mõisavalitsejaks

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    3,8/200 tehtud. See siis eesmärk lähema kahe kuu jooksul ja tegemist on jooksukilomeetritega. Eile sai üle 100 aasta paar ringi tehtud ning vaatamata suurenenud kehakaalule et tulnudki väga kurnatuse tunnet peale. Lõpus lasin majaukseni veel 100m sprinti ka :)
    Sai ise kah täna käidud üle pika aja jooksmas. Hakkan isegi nädalas 4-5 korda jooksmas käima.

  11. #231
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker mõisavalitsejaks

    mul homme järgmised ringid.

  12. #232
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker mõisavalitsejaks

    7,6/200 täna tõmbas juba viimane neljandik distantsist hingamisrütmi sassi ning paaril korral tuli ette õhu ahmimist mida püüdsin jõuga kontrollida ning isegi õnnestus. Ei teagi kas oli esimese korra väsimus sees, aga 3,8km aeg oli 22 ja 23 minuti vahel mis ei tundu üldsegi halb sutsakas alla 100kgse mehe kohta. :) Sõjaväe nato aega igatahes hakkan püüdma paari kuu pärast kui eesmärgiks on 3,2km joosta 14,30-ga nagu sõjaväes :) Seal kaalusin 84kg umbes. Reaalselt kui püsivust jätkub hindan enda tulemust kuskile 15 minuti juurde.

  13. #233

    Re: Provoker mõisavalitsejaks

    ma pikamaajooksus olin gümnis üsna hea, siis kasutasin sellist hingamist et üks tõmme sisse ja siis kaks kiiret välja, ei hakanud pistma ega midagi 3.2km aeg oli mingi 11.10 vms
    Viimati muudetud KristjanRawk poolt : 20.03.12 at 18:57

  14. #234
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker mõisavalitsejaks

    Ma kasutan just pikka hingamist mõlemat pidi umbes 3 sammu sisse ja 3 sammu välja. Kui suu tatti täis jookseb siis läheb segamini, aga tuleb kiirelt tagasi kui samm sättida õigeks. Nats läheb veel aega kuni tõrv ka kopsust jeehat tõmbab :) See aasta kokku ~1-2 pakki vast suitsu teinud niiet edusammud selles valdkonnas ka.

  15. #235

    Re: Provoker mõisavalitsejaks

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    7,6/200 täna tõmbas juba viimane neljandik distantsist hingamisrütmi sassi ning paaril korral tuli ette õhu ahmimist mida püüdsin jõuga kontrollida ning isegi õnnestus. Ei teagi kas oli esimese korra väsimus sees, aga 3,8km aeg oli 22 ja 23 minuti vahel mis ei tundu üldsegi halb sutsakas alla 100kgse mehe kohta. :) Sõjaväe nato aega igatahes hakkan püüdma paari kuu pärast kui eesmärgiks on 3,2km joosta 14,30-ga nagu sõjaväes :) Seal kaalusin 84kg umbes. Reaalselt kui püsivust jätkub hindan enda tulemust kuskile 15 minuti juurde.
    Alguse eesmärk ei tohi kindlasti olla võimalikult kiiresti X distants läbida vaid pulssi joosta, muidu sellest suurt kasu pole. Kui pulsikell olemas, siis ära pulssi üle 150 lase ning jookse/kõnni vähemalt 30min järjest, et süda tugevamaks treenida ja trennist ka reaalset kasu oleks.
    Viimati muudetud Godspeed_EJ poolt : 20.03.12 at 20:50

  16. #236
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Provoker mõisavalitsejaks

    [YOUTUBE]ZXJA0ZLkcgY[/YOUTUBE]

    Ma jooksne suht alati selle taktis. Kuidagi hästi sobib, ja muusika nagunii rohkem taustaks, kuna rohkem on see aeg, kui saab muud asja, mida vaja, läbi mõelda ja ei keskendu väga muusikale.

    Kui on mingi hea playlist, siis on jooksurütm vastavalt laulule. 30sec to marsi this is wari ülesehitus ja tine tempah hypest hype ka sellised, et alguses hakakd vaikselt peale ja kui kuulama jääd, siis varsti jooksed juba ilgelt kiiresti.

  17. #237
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker mõisavalitsejaks

    11,6/200 tehtud.

  18. #238
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker mõisavalitsejaks

    Niih. Vahepeal sai 4 päeva suusatamas käidud Soomemaal. Elus esimest korda siis olin kahe lauajupi peal ning väga konkreetset käblat ei pannudki mäel kõikide päevade jooksul. Paaril korral külg läks küll maha, aga see pigem liiga kõva kallutamise tõttu. Keeruline on püsti jääda kui hooga keerates on õla ja mäekülje vahe 20cm :) Aga mulle meeldis piire kompida ning teisel päeval juba ütlesid osad kogenumad kaaslased, et täitsa hästi liikusin. Sai ka siis MK etapi nõlv ära proovitud mis oli oluliselt kiirem kui teised nõlvad.

    Täna siis plaan jooksukilomeetreid edasi kütta ning isegi võibolla tiba pokkerit mängida. Paar päeva jooksust jäi nüüd vahele reisi tõttu ja tagasiolles sellepärast, et suuskadel olles tuli vasakusse kanda miski imelik valu sisse mis võis olla põhjustatud esimesel päeval kehvalt kinnitatud saapaklambrist.

  19. #239
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker mõisavalitsejaks

    15,6/200

  20. #240
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker mõisavalitsejaks

    19,9/200

Lehekülg 12, kokku 22 EsimeneEsimene ... 21011121314 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES