Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 22 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 431
  1. #21
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Provoker pokerdamas

    Tsitaat Algselt postitas Provoker

    Tegelikult tegin ma endal partys tõesti lõpparve, kuid just eile jõudsin ennast Towerisse cashi laudadesse proovima. Esialgu oli päris tore, kuid õhtu lõppes ikke -1,5 BI. Hetkel seal suht Vähe millega mängida, kuid hoiame pöialt, et hästi läheb. Eilse esimese cashi sessiga selles toas oli nii mõndagi juba mis närvi tahtis püsti ajada, kuid ma püüan sellest üle olla. Stiilinäide siis standard AA vs KK ning tugev kaotus. JJ vs QQ vs KK(Mina) ja JJ viis papi koju flopiga.

    Samas sain mingi tunnikese ainult mängida ning hemi ei saanud ka tööle. Mingi teema, et ei taha ennast andmebaasiga connectida. Tegemist siis vana Hemi variandiga mida on tiba muditud.
    HEMi vanemad versioonid ei tunne ära Ongame xxx.db faili kahjuks. Siis peaksid kasutama ongame handgrabberit, et saaksid vanemat HEMi kasutada.

  2. #22
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker pokerdamas




    Siia pole küll ammu kirjutanud kuid vaikselt ikka tegelen asjaga. Kolisin üle unibeti kuna vaja seal punkte koguda selleks, et saada tasuta HEM omale. Graafikul siis tänane suht lühike sess mis lõppes plussis ilusti. Hetkel pokkeriga võtan aja maha kuna kooliasjad vaja ära lõpetada ning diplom kätte saada.

  3. #23
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker pokerdamas

    Viimase aja tulemused siis sellised.



    Statid:



    Ja ka positsioonidelt:



    Kommentaare ootan huviga ning selleks kuuks on üks eesmärk: Kooliasjad korda ning peale seda alles hobid.

  4. #24
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Provoker pokerdamas

    ära open-limbi mitte kunagi

  5. #25
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker pokerdamas

    Nii täna proovisin siis esimest korda turnat teha. Unibetis 500€ guaranteed. Nu nii saasta turnat mis see on pole veel näinud. Kokku 175 osalejat ning ma olin üsna pikka aega chipleader. Lihtsalt viskas kopa ette. Inimesed on ikka põhjatute rahakottidega ning teevad rebuysid praktiliselt iga käsi. Ja see rebuytamine kestab 2 esimest tundi. Nu krt ma ei viitsi niiviisi jurada. Täis saast. Viimased kolm kätt viskasin tuimalt allinni ning kolmandal korral vastas AA ja lõpuks ometi rahu majas. Need rebuytajad on ikka idikad. Ostavad ennast mängu tagasi lõpuks poole bb kaupa. Ja kui midagi mainid neile et selline liigutus on stupid siis neil veel õigust jääb ülegi. 8)

  6. #26

    Re: Provoker pokerdamas

    no aga need rebuy'd annavad sulle kopsaka auhinnaraha

  7. #27
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker pokerdamas

    Auhinnaraha küll kasvas jh aga ma ei näe sellel ikka pointi. Kahe tunniga jõuab mäng enamvähem bubbleni ning nad ikka ostavad ennast tagasi 1000 chipiga kui blindid juba 2000-4000.

  8. #28
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker pokerdamas

    nii nii nii...vahepeal suutsin unibetis enda 10 €depokast teha 103€ ning otsustasin endale soetada hemi litsentsi. Esialgu siis small stakses. Hetkel ootan kuni unibet mulle papi moneybookersisse kannab, siis tegutsen edasi. Just tuli meelde, et kui ma selle litsentsi ära ostan, siis mul üks litsent veel saada kuna unibetiga liitusin hemi lehe kaudu. Seal natuke punkte veel vaja teenida kuid siis peaks saama 4 arvutit hemiga nakatada :D

  9. #29
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker pokerdamas

    Nii nii...kogu kupatusega ronisin tagasi triobeti ning plaan seal tegutseda seni kuni saan esimest korda elus rakebacki. Hetkel tiksun päris mikrokates seal kuid naq teada on seal päris palju jõuluvanasid ning kui mänguaega leian ei tohiks olla probleeme kiirel limiitides liikumiseks. Viimasel kahel päeval olen mingi 2500 kätt teinud ning nendest 15 korda AA, 15 korda KK ning 7 korda QQ. Kõige õnnelikumaks teeb asja juures see, et AA kräkiti ainult kahel korral, esimene 42o poolt ning teine kord oli vastas KK kes sai turnis pihta.

  10. #30
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker pokerdamas

    Tänane plaan oli katsetada oma töövahendi võimeid Triobetis ning kahjuks masin ei vea välja rohkem kui 6 lauda normaalseks mängimiseks. Tegemist siiski mitte kõige uuema sülearvutiga ning proovisin ka 9l laual mängu mingi 600 kätt. Nii perses kui vähegi olla saab. Mingi aeg on kõik lauad vaiksed ja siis on vaja kõikidel korraga ette jooksma hakata. Masin selle peale muidugi ming 30 sekki koomas ning kõige hullem oli asja juures, et ühes lauas olin just flopanud kolmiku hüperagro ja igat kätt mängiva mehe vastu ning sit out fold kuna masin pani pange.

    kokku testimisega suutsin mingi 10$ kaotada kuna ei olnud lihtsalt võialik normaalselt mängida. Peale seda tegin proovi NL20 ja NL50 lauas shortstackerina ning see ~70 kätt aitas päeva ikka plussi tagasi. Suht nõme tähelepanek ka triobetist-nimel vaatasin laudade arvu full ringis NL20 ja ka NL50 ning mõlemas oli ainult 1 laud täis. Kui ma kunagi limiidis nii kaugele jõuan, siis pean ilmselt tuba hakkama vahetama. Samas triobet on kuidagi nii kodune, et ei tahaks sealt kuidagi lahkuma hakata, kuid naq eelpool mainitud on see hetkel siiski tulevikumuusika.

  11. #31
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker pokerdamas

    Retseptinurgake.

    komponendid:
    metssea liha
    toiduõli
    sool
    pipar
    muud lihamaitseained
    äädikas


    valmistamine:

    Lõika liha normaalseteks tükkideks ning pane mõneks ajaks äädikavette seisma (1h peaks piisama).
    Peale seda vala äädikavesi ära ning pane uus vesi peale ning lase keema(lisa kindlasti soola). Keemise ajal korja vaht ära ning kui vahtu enam ei teki pese liha voolava vee all. Järgmisena lõika liha väiksemateks tükkideks (naq kõrvitsasalati tükid) ning aseta ahjuvormi. Maitsesta korralikult ning ära unusta ka toiduõli. Peale seda u 1 h ahjus särisemist ning voila.


    Parim näksimine pokkerikõrvale koos kurgi-tomati salatiga.

    See siis minu pühap saavutus kokandusvaldkonnast ning soovitan kõigile.

  12. #32
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Nov 2008
    Postitusi
    328

    Re: Provoker pokerdamas

    Krt kõht läheb tühjaks seda lugedes. However, kuidas selle metssea lihaga on - müüakse ka kusagil? Endal teinekord tulnud mõte lambalihast miskit süüa teha ja etskae, ei olegi saada kusagil... ainlt siga ja veis!

  13. #33
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker pokerdamas

    Mul sellega lihtne kuna vanamees on põllumees ning kõlbmatu kartula laseb jahimeestel metsa söödaks viia ning jahimehed toovad selle eest vastu metsea liha ning vahel ka kitseliha, ja ei saa mainimata jätta ka põdravorsti mis on parem kui miski teine mida poest saada võib. Mõnikord maal käin siis ikke võtan miskit kaasa.

  14. #34
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker pokerdamas

    Panen siis üle pika aja ka ühe graafiku mille algus on 20.03.09

    Pean tunnistama, et ma pole kunagi suutnud mikrolimiite biitida, kuid nüüd tundub, et asi on paika loksunud ning vaikselt õhtuti toksides olen saanud asja ikka üles liikuma. Täna sai tehtud ainult 300 kätt kuid sellest piisas, et rahuliku südamega magama minna.

    Varasematel aegadel NL25 proovides tundus see limiit palju meeldivam, aga hetkel siiski proovin mikrokas endale starting rolli saada NL10 jaoks ning Starsi kolimine. Hetkel jällegi tuleikumuusika ning eeldatavasti läheb selleks aega vb isegi kuni aprilli lõpni kuna ma käsi mängin siiski suht vähe kuus.


  15. #35
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker pokerdamas

    Eilse sessi kokkuvõte. Hem näitab päris palju miinust, kuid bankroll on isegi mõne sendiga plussi võrreldes sessi algusega. Põhjus väga lihtne sellel- kaotused tulid emasti $ laudades ning üsna korralikud võidud Eurolaudades. Huvitav kas hem kunagi hakkab neid asju eristama ka? Kuskil lugesin, et see pidi neil hetkel 1 eesmärk olema, aga eks tulevik näitab. Kokku siis tegin ~1000 kätt. Suht masendav, et kasumit naq ei tulnud kuna kaotused olid enamasti riveri 3 outerid. Samas tegin ka ise vigasid. Ma vahepeal ei taha kohe kuidagi rohelise statistikaga tüüpide allinne callimata jätta oma TPTK-ga. Pahalased on alati selles kohas näidanud 2paari või paremat.

  16. #36
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker pokerdamas

    Laudade puudumise tõttu Trios hakkan vaikselt 6maxi harjutama. Kui kellelgi asjalikke nõuandeid, andke tuld.

  17. #37
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker pokerdamas

    Nii nii. 6max siit ma tulen. Aprilli algusest pole ühtegi kätt FR-s mänginud ning tundub, et kõige hullem ei olegi asi. Esimese hooga sain 6maxis ikka peksa ning 10€ alla. Peale seda hakkas asi vaikselt looma. Tundub, et alguses üritasin ülemäära bluffida. Need esimesed käed võivad graafikus välja jääda kuna võis olla märtsi lõpp veel.



    Muide kas keegi oskab öelda miks triobetis jooksvalt reiki enam näha ei ole?

  18. #38

    Re: Provoker pokerdamas

    Tsitaat Algselt postitas Provoker
    Muide kas keegi oskab öelda miks triobetis jooksvalt reiki enam näha ei ole?
    Neil softiga mingi jama, chatis küsisin. Tegelevad sellega ja küll näitama ka hakkab. Raket jookseb küll ning öeldi chatis ka ära hetkeseis, kui tahtmist oli.

  19. #39
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker pokerdamas

    Seekordne rollikasvatamine siis triobetis on ette võetud ettevaatlikult. Alustasin kõigest 10 euriga ning 6maxis. Kaua ei läinud kui roll 50 euri juures ning eile otsustasin, et oleks aeg võtta juurde 1 NL10 laud. Kokku viies lauas millest 4 on jätkuvalt NL4 omad. Njah...täiesti uskumatu milliseid biite tuli igast august ning ma suutsin siiski lõpetada -10 euriga sessi. Stiilinäited-turnist kaks kõrgemaat paari vastasel kolmik, Mul QQ ja lauda TTx turn T vastasel KT, mul QQ floppi 222 ning triokas freezes mul kinni. Enne lõppu veel sain ka rea alumise otsa ning peale seda olid lauad kinni. Kokku u 1300 kätt. Hetkel mikrokate eesmärk 15-kuupäevani triole piisavalt reiki maksta et saaksin rakebäki.

    PS. Ise olen rahul hetkel.

  20. #40
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker pokerdamas

    Siin siis väike apdeit. Pool aprillist läbi ning graafikud ja statid annan siia arutamiseks.


    Siin siis üldised statid:


    Ning positsioonide kaupa:



    Sb pealt olen saanud päris korralikke biite niiet vaevalt asi selles, et ma sealt liiga loose oleks.

    Kui miskit silma hakkab, andke tuld.

Lehekülg 2, kokku 22 EsimeneEsimene 123412 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES