Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 3, kokku 22 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 431
  1. #41
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Provoker pokerdamas

    SB peal on VPIP sama suur kui BTN ja CO, see ei tohiks olla nii.. ja MP pealtmängid ka rohkem.. BTN ja CO peaksid olema loosemad positsioonid..

    ma mängin kuskil nii VPIP ~15% mul on PFR mingi 12-13% ja UPFR ehk unopened preflop raise on 15-17% ehk jah.. ära limbi.. raise või fold..

  2. #42
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Provoker pokerdamas

    Ma tõmban siis väheke tuld peale!
    Positsioon!!!
    Ära limbi! Kunagi!
    3bet!!!

    NL10 kohta liiga vähe infot, et seda kommenteerida!

    Aga kordan uuesti, positsioon!

  3. #43
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Provoker pokerdamas

    Milliseid käsi Sa mängid eri positsioonidelt?

  4. #44
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker pokerdamas

    Vastavalt positsioonidele mängin kõiki paare ning earlyst alustades igasugused pildikaardid milles on näha potensiaali. 6maxi puhul ei saa väga kindlalt öelda milliseid käsi mis positsioonilt kuna lauad on väga erinevad. Päris palju oleneb sellest mis vastased on parasjagu. Seni olen näinud samas limiidis 3-4 korralikku mängijat kes suudavad stabiilselt plussi toota. Nende vastu mängides olen päris tight kuna nad ei ole praktiliselt kunagi näidanud nõrka kätt kui nad potis osalevad. Mõte selles, et mitte ma ei karda neid vaid respektin nende 3bette kui ma olen oop. ülejäänute vastu nats loosim. NL10 kohta niipalju, et seal ma loobusin br vähesuse tõttu peale biite rida vs maja ning maja vs nelik.

  5. #45
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Provoker pokerdamas

    http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,1313.0.html
    Loe marguzz22 postitust. Siis räägime edasi!

  6. #46
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker pokerdamas

    Tänane sess siis jällegi plussis natukesega ning esialgne sissemakse on nüüdseks neljakordistatud -jälle. Loodame, et seekord ei lange alla tagasi. Lisaks siis veel, et sain elu neljanda royali täna ning viimasel viiel päeval on see juba kolmas. 8)

  7. #47
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker pokerdamas

    Kõik....


    lähikuudeks. Kandsin pokkerist rahad välja ning enne ei puutu pokkerit kuni lõputöö valmis. Suht kriitiliseks hakkab juba ajaga minema ning pokker võtab ikka väga palju vaba aega endale. Selle kuu kogugraafik on siis selline:


    Graafiku lõpus loobusin supermicro limiidist ning halfstackisin NL20-s. Tundub, et suht edukalt. Kui tagasituleku teen, siis tõenäoliselt sellest limiidist alustangi. Nagu näha on koheselt tõusnud NSDW joon pluss poolele. Põhjus on lihtne-inimesed oskavad juba fold nuppu kasutada sellel limiidil ning showdownile jõutakse kordades harvemini kui NL4-s.

    Statid kogu aprilli kohta on järgmised:



    Sellest on ka suht selgelt näha, et isegi 6maxi puhul mängin ma rohkem kaarte kui vastaseid. Seda peaks tulevikus vaikselt muutma.

    Edu kõigile laudades ning kohtumiseni paari kuu pärast.
    PS. Foorumil hoian ikka silma peal.

    Provoker

  8. #48
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 230

    Re: Provoker pokerdamas

    Kui kool hakkab pokkerit segama, siis tuleb koolist ära tulla...

    Nali :P Edu koolis ja loodame, et lõpetad edukalt ning õigeaegselt.

  9. #49
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker pokerdamas

    Nii nii...

    puhkus käes ja aega jalaga segada niiet jälle Retseptinurgake


    Värske kartul keedetuna

    0.5kg sealiha(soovitavalt mitte pekine)
    1 tops tomatipastat
    1 sibul
    3spl jahu
    2 klaasi vett
    sool, pipar, liha üldmaitseaine
    toiduõli
    hapukoor

    Sealiha lõigata väikesteks tükkideks (soovitavalt kuubikud). Peale seda pruunistada liha 15 minutit pannil. Lisada hakitud sibul. Kui sibul on klaasjaks muutunud lisada tomatipasta. Kuumuta korralikult läbi ning lisa klaas vett. Kuumuta veel u 10 minutit ning seejärel kalla kogu kupatus potti. Maitseainetega tuleb igalühel käituda vastavalt maitsele.

    Puhtale pannile pane õli ning pruunista 3 spl jahu. Paari minutugia peaks valmis olema. Lase pannil korralikult maha jahtuda ning seejärel lisa 1 klaas KÜLMA vett. (Sooja vee lisamisel ja kuumale pannile läheb jahu suure tõenäususega tükki ning hiljem potis hakkab põhja kõrbema.) Pane pann tulele ning sega jahu kuni ta on muutunud ühtlaseks massiks. Kalla panni sisu potti lihatükkidele peale ning vajdusel lisa vett. Pane segu u 1 tunniks hauduma. Enne hautamise lõppu lisa maitse järgi hapukoort ning imeline söök ongi valmis. 8) 8)

    Provoker

  10. #50
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker seekord siis 6maxi maailma avastamas

    Hei

    Pole siia juba ammu miskit kirjutanud ning tahtsin lihtsalt öelda, et päris naljakad on need selle teema alguse postitused.
    Nagu kuulnud vb olete, siis ma olen päris palju erinevaid cashmängu variuante üritanud vallutada. Seni suht edutult kahjuks. Full ring NL10 suutsin miski 100k käega saavutada winrate'i ~3bb/100 mis oli ikka vä'ga masendav.

    Peale seda sai liigutud NL25 peale, kuid nagu teate ei suutnud ma ka seal miskit märkimisväärset korda saata ning otsustasin volüümiga lööma hakata. Seega hakkasin mängima sss järgi päris suure hulga käsi. Boonused nagu tulid, samas mänguline kasum oli ikka suht olematu. Samamoodi ~100k sämpli peale 1 koma kopikatega bb/100. Boonustega suutsin siiski miski rolli tekitada endale ning nii ma tiksun. Suht koblaka viskas mingi hetk ette see 24 tablemine ning päris pikk periood kui ei viitsinud üldse mängida ning tegin hoopis klassikat arvutis NFS Underground 2 näol. Siis mingi nädal või tiba rohkem tagasi otsustasin, et võiks naasta sinna kust ma oma pokkerimängu alustasin. 6max ja triobet oli väga popp sel hetkel kui ma pokkeri leidisn. Nüüd siis ainult erinevus, et triobet ei sobi plaanidesse. Seega Stars 6max ja hetkel ainult 4 lauda korraga. Nagu foorumi klassikud on öelnud, õppige vähestel laudadel ning küll ükskord ka volüüm tulema hakkab.

    Kuna 6maxi polnud juba tükk aega mänginud oli mänguga harjumine ikka päris kohmakas ning asi algas niimoodi:



    Pilt on päris kole ning ei tekitanud minus eriti rõõmsaid emotsioone. Siis mingi hetk konsulteerisin tiba foorumi ühe patrooni EstPatrickuga. Hakkasin uurima 6maxi teooriat vähe täpsemalt jne. Lisaks parim soovitus oli see, et igast sessist paneksin foorumisse vähemalt 1 käe mis tekitas küsimusi. Alguses seda ka tegin ning tagasiside oli väga meeldiv. Sellest hetkest sai mu mäng uue tõuke ning graafik võttis suuna.



    Sain oma mängu nulli tagasi 6maxi maadel ning tiba peale ka juba. Igatahes actionit on 4 laual mängides ka rohkem kui kohati 24 lauda robotit mängides. Samas ei salga ma seda, et sss mängin ka edasi kuna goldstari tase vajab säilitamist. Kui juba mängust 6maxis piisab siis tõenäoliselt ei hakka enam seda tegema.

    Edu teile kõigile.

  11. #51
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker seekord siis 6maxi maailma avastamas

    NL10 suurt edu ei saavutanud ning ei viitsi seal väga passida ka. Kuna bankroll enamvähem lubab siis ei näinud mõtet seal enam aega viita ning tegin pisikese shoti 6max NL25 maailma. Üldiselt on sama mängitav limiit ning fishe on ikka palju. Jätkuvalt mängin ainult 4 lauda korraga stattidega 23/19/2.2 Kui saaks 3beti ka tiba suuremaks oleks ma endaga päris rahul. Samas on sämpel veel väike ning olukordi väga ei leidnud 3bettimiseks. pikk jutt sitt jutt. Shoti tulemus on siin:


  12. #52
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker seekord siis 6maxi maailma avastamas

    lahe on sessi alustada pea 2bi langusega. Vähemalt sain plussi tagasi.Pilt siis tänasest siin. Käsi on vähe kuna mängin ainult 4 lauda korraga.

  13. #53
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: Provoker seekord siis 6maxi maailma avastamas

    Miinusest on alati tore plussi ronida, olgu see siis kas või üks daal. Aga mis toas mängid muidu? Edu tegemistes

  14. #54
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker seekord siis 6maxi maailma avastamas

    Tsitaat Algselt postitas hoss23
    Miinusest on alati tore plussi ronida, olgu see siis kas või üks daal. Aga mis toas mängid muidu? Edu tegemistes
    Ikka Starsis. Ma see shortstackija NL25-s olin larry***

    :P ;D

  15. #55
    Klubi Liige Kasutaja hoss23 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 551

    Re: Provoker seekord siis 6maxi maailma avastamas

    selged sotid, siis ma nüüd tean :D

  16. #56
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker seekord siis 6maxi maailma avastamas

    Käsi minu häbiposti. Vahel peab meelde tuletama, et ka fishil saab käsi olla.

    No-Limit Hold'em, $0.25 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    saw flop

    BB ($27.05)
    UTG ($12.60) Vastane siis 76/4 üüberfishhh
    MP ($11.10)
    CO ($37.75)
    Hero (Button) ($27.10)
    SB ($25.35)

    Preflop: Hero is Button with J, A
    UTG bets $0.50, MP calls $0.50, 1 fold, Hero calls $0.50, 1 fold, BB calls $0.25

    Flop: ($2.10) 5, A, 2 (4 players)
    BB checks, UTG bets $0.25, MP calls $0.25, Hero calls $0.25, 1 fold

    Turn: ($2.85) 7 (3 players)
    UTG bets $0.50, 1 fold, Hero raises $1.75, UTG raises $2.50, Hero calls $1.25

    River: ($8.85) 4 (2 players)
    UTG bets $8.85 (All-In), Hero calls $8.85

    Total pot: $26.55

  17. #57
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker seekord siis 6maxi maailma avastamas

    Veebruarist 8 päeva läbi ning ma oma 4 tablemisega jõudnud siis sellise tulemuseni @ NL25. winrateks siis tagasihoidlikud 12bb/100. Saab kindlasti paremini ning sitta mängu olen ka päris palju veel teinud.Graafiku lõpus on jõnks kus 2 BI läks küll nelikute vastu, kuid minu häbiks olid nad mõlemad flopil täiesti folditavad. Kui keegi konkreetselt käsi tahab näha andku8 teada.


  18. #58
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker seekord siis 6maxi maailma avastamas

    Lisan siia teemasse veel, et otsin 6max paarilist sweatsessioni jaoks. Kui kellelgi huvi on andke julgelt teada.

  19. #59
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Minu kandiliste sulgudega pealkiri [6max@NL25] lootes liikumisele üles

    Tegin ka endale nurksulgudega pealkirja.

    See selleks, kuid miks keegi ei taha sweatida koos?`Kõik on jube ässad omas limiidis või kardavad, et saladused tulevad välja? Sobiks ka video või HH review variant.

  20. #60

    Re: Minu kandiliste sulgudega pealkiri [6max@NL25] lootes liikumisele üles

    Kui kunagi nädalavahetus tahad higistada, siis saada mulle PM.

Lehekülg 3, kokku 22 EsimeneEsimene 1234513 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES