Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 22 EsimeneEsimene ... 2345614 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 431
  1. #61
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Minu kandiliste sulgudega pealkiri [6max@NL25] lootes liikumisele üles

    Vahepeal sama palju käsi tehtud kui peale viimast graafiku postitamist siia ning pool sellest oli ikka ülimalt masendav. Mitte midagi ei hittinud ja kui hittisin, siis vastased hittisid veel paremini. Tulemus siis oli selline suht koledapoolne ning juba olid mõtted isegi limiidis alla liikumisele.



    Eile ning täna sai natuke timukasr-iga higistatud ning tegime kahes suunas mikogo>skype sessi. Ma ei oskagi öelda kui palju tal minu kommentaaridest kasu oli, kuid ma tean, et minul oli kasu ikka väga suur. Ise ei pane tähelegi, kuid ta osutas suht kiirelt sellele, et mu flopi cbet on ülimalt madal ~50% ringis ainult ning sealt lekib raha päris tugevalt. Kuna me mängime totaalselt erinevate stiilidega, siis ta ise teab kõige paremini kas oli minust kasu või olin ma ainus kellele koostöö kasulikuks osutus. Igatahes sain tänase päevaga swongist välja ning võib isegi vist nimetada, et tõmbas swingi hoopis.



    Kogu kuu näeb siiani välja selline:



    Swongimine ning august välja ronimine lõi küll winrate madalamaks, kuid 7bb/100 on ka rahuldav,arvestades, et ma alles ~10k kätt 6maxis teinud.

    Võtsin ka 40$ instant cash boonuse ära ning tuju on hea. Hetkel ainult ei viitsi mängima hakata kuid peaks kuna pühapäeva õhtu on.

  2. #62
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker [6max@NL25] duubeldame!!!!

    Vahepeal sain masendalvalt hea tujuga mängima hakates sessi tulemuseks -157$ mis tegi meele ikka eriti kurvaks. Põhimõtteliselt vedas kogu kuu teenistuse 0 tagas. Siis õhtul otsustasin uuesti proovida ning sain vähem kui 100 käega rohkem kui kolmandiku kaotustest tagasi. See siis kokkuvõtvalt eelneva nädala kohta. Kuna tunnen, et asi lonkab, siis sai endale DeucesCracked.comi uuesti premium membership tehtud ja tänane õhtu möödub 6maxi videoid uurides ning metsikult downloadides. Kui keegi miskit konkreetset seeriat oskab soovitada 6maxi jaoks siis andke tuld siin teemas.

  3. #63
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker@NL25 duubeldame!!!!

    Täna sai siis selline asi peale tööd endale soetatud.



    Vaatame kuidas table ninjaga asi toimima hakkab. Õhtu on igatahes katsetamiseks.

  4. #64

    Re: Provoker@NL25 duubeldame!!!!

    Mis eesmärgil sa seda kasutama hakkad:D?

  5. #65
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker@NL25 duubeldame!!!!

    väga lihtsal eesmärgil. Mul parem käsi jääb peale 1h grindimist juba suht valusaks ning puldiga seda jama ei ole kuna käsi on tunduvalt normaalsemas asendis ja asendit saab igal ajal muuta. Lisaks sellele saan ma ühe käega vajutada 7 erinevat nuppu millest igalühel on oma ülesanne.

  6. #66
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Provoker@NL25 duubeldame!!!!

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    väga lihtsal eesmärgil. Mul parem käsi jääb peale 1h grindimist juba suht valusaks ning puldiga seda jama ei ole kuna käsi on tunduvalt normaalsemas asendis ja asendit saab igal ajal muuta. Lisaks sellele saan ma ühe käega vajutada 7 erinevat nuppu millest igalühel on oma ülesanne.
    Selle käe valusaks jäämise eest hoia ennast hoolikalt, sest muidu võid saada endale karpaaltunneli sündroomi (valud + käsi sureb sedasi ära, et on täiesti töövõimetu). Ma sain endale selle küll tööd tehes, aga pokker ja ebaergonoomiline töökeskkond aitasid ka ilmselt kaasa. Vahelduva eduga käib mind see asi piinamas ja üsna ebamugav on. :\

  7. #67

    Re: Provoker@NL25 duubeldame!!!!

    Ooot oot, mul vedeleb ka mingi selline pult ja kuidas ma seda siis kasutada saaks ?

  8. #68
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker@NL25 duubeldame!!!!

    Tsitaat Algselt postitas JakoJ Vaata postitust
    Ooot oot, mul vedeleb ka mingi selline pult ja kuidas ma seda siis kasutada saaks ?

    Vaata Table ninja teema läbi siin foorumis siis saad selgeks asja

  9. #69
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker@NL25 duubeldame!!!!

    tegin mõne päeva eest enda esimese ametliku cahouti ning jätsin kontole 200$ millega alustan uuesti NL10 üles grindimist. Hetkel abiks deuces cracked ning üritan iga päev paar videot ära vaadata. Kui kellelgi miskit konkreetset soovitust 6max seeriate kohta andke tuld.

    Kas keegi oskab öelda kaua kestab starsis cashouti järgne swong? :) Täna sai vähem kui 500 käe jooksul mulle osaks 2x set vs set. minu flopatud trips vs river rida vastasele, minu TPTK vs vastase runner runner flushi vastu milles flopil oli tal ainul 1 ülekaart. Kogu sellise jama peale suutsin siiski lõpetada kõigest -6$ peal sessi mis on hea tulemus. Ägedad vennad tulevad vahel lauda ning esimene käsi kohe open shovevad pf 32o. üks selline sai kinni ka püütud minu 99-ga. Ei saa austada pf openshovemist.

  10. #70
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Hullapple avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    364

    Re: Provoker@NL25 duubeldame!!!!

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    Kas keegi oskab öelda kaua kestab starsis cashouti järgne swong? :)
    Ei oska öelda, sest sellist asj apole lihtsalt olemas!

  11. #71
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker@NL25 duubeldame!!!!

    Pisike verstapost sai nüüd selle kuu mängudes täis. Nimelt siis sain üle 50 HUSNG tehtud. Tasemeks siis 6+0,25$ turbokad ning ei saa öelda, et väga hästi oleks läinud. Pisikeses plussis, kuid hea jooks jättis mind miskipärast maha nagu graafiku keskelt näha on. Kokku siis nendel ROI 6,3 hetkel. Pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna.


  12. #72
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker@HuSnG Microgrind

    Nonii. Egas muud polnudki öelda kui seda, et sain jälle mõned mängud tehtud ning senise sng karjääri suurim võitude jada on saavutatud. 6 mängu järjest on ikka suur asi minu jaoks võita kui silmas pidada, et ma olen elu jooksul vähem kui 100 mängu teinud selles formaadis. Sain ROI ka 12% peale mis peaks suht ok olema.


  13. #73
    Vana Tegija Kasutaja PokerDevil avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    HU SnG Lobby
    Postitusi
    1 177

    Re: Provoker@HuSnG Microgrind

    Aga ära lõpeta mängimist. Kasuta head fiili ja runi ära. :)

  14. #74
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker@HuSnG Microgrind

    Ma üldiselt volüümiga ei hiilga. Super kui saaks kuu lõpuks 200 mängu tehtud. Üldiselt tuleb nii 5-15 mängu päevas, kuna ma siiski täiskohaga tööinimene ka ning pokker on õhtul paar tundi kui muid tegevusi ei ole parasjagu.

  15. #75
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker@HuSnG Microgrind

    Nonii

    Suutsin võitude jada viia 8 mänguni kuniks tuli jõnks sisse. Seda oligi oodata, kuid kahjuks oli see ulme dongi vastu. Sain temaga ka teise mängu kohe lobist kätte kuigi ta rematchist keeldus. Ning õnnestus lõpuks revans saada ulme pika mänguga. Lõpuks olid blindid juba 75/150. Asi venis seetõttu, et kui ma olin ta shordiks saanud ning pushisin pm any2 kaardiga oli tal kolmel korral järjest võtta AT ning ühel korral KQ ning sai kogu aeg stacki üles tagasi.

    Kokku tehtud 64 mängu ning roi on 14%.

    Edu kõigile laudades.

  16. #76

    Re: Provoker@HuSnG Microgrind

    Vaatasin su video läbi ja salvestasin camtasiaga kommentaaridega video, aga kahjuks ütles arvuti täielikult ülesse ja mitteametlik XP läks lukku. Panen mälu järgi natuke kirja siia, ehk on abiks.

    preflop tõstmisrange peaks olema tüüpilise madala limiidi mängija vastu selline, mis tabab hästi floppi, millel on ilma boardi tabamata showdown väärtust ja mida on kerge postflop mängida. Kõik Ax, Kx, Qxs, Q9o+ J9+, 22+. Hoiduda tasuks selliste käte mängimisest, nagu T5, J4, 57o, 79o. Kuna vastasetele ei meeldi foldida, siis on nendega raske postflop mängida. Kõrgema limiidi mängijad mängivad palju saastakäsi väga edukalt, aga üldjuhul siiski vastaste vastu, kellel mingisugustest handrangedest kah aimu on, mitte selliste vastaste vastu, kes vahivad ainult oma kaarte.

    OOP tasuks callida väga tight rangega, A8o+, Axs, KT+Q9s, 22+. 3bettida 99+, AJ.

    alati tasuks cbettida, kui board on sobilik. Head boardid on K73, A84, TT3 jne. Halvad boardid on TJ8ss, 567, 223.

    Mängu võiks alustada kindlasti 3x raisemisest pre, 10/20 blindide juures panna ikka 60, kuna madalate limiidi vastased ei 3bet eriti, või kui 3betivad, siis on need liiga väikesed.

    Mängu alguses tuleks võimalikult kiiresti selgeks teha mängija tüüp, kelle vastu mängitakse, see on ülioluline ja väga annab väga suure eelise. ehk siis 4 põhitüüpi, tight passive, tight agressive, loosepassive ja loose agressive(5 tüüp loose üliagro ehk maniac). Näikeks videos olev vastane oli preflop loose, kuna ta ei foldinud peaaegu mitte midagi, samas postflop üsna tight. Ma paneks kohe talle note FFF, e. Fit or fold flop, ehk jätkab ainult kui pihta saab. samuti hakkaks ma julgelt tema vastu limpima, kuna ta on suhteliselt passiivne ja meie limpe ei tõsta. Limpimises pole midagi halba, loose passive mängijate vastu me tahamegi potid väiksed hoida marginaalsete kätega ja potti ehitada siis, kui me oleme juba millelegi pihta saanud.

    Põhiliselt leiabki sellelt levelilt kahte tüüpi mängijaid: üliagrod ja loose-passiivsed. agrode viga on see, et nad varem või hiljem teevad kindlasti suure vea, tuleb kannatlik olla, küll olukord tekib, millaega nad enamuse oma stackist kaotavad. teine tüüp teeb vea sellega, et maksab meie head käed kinni oma marginaalsete kätega. Selliste vastu ainult valuebettida.

    Nüüd siis mõned tüüpilisemad vead: Kui loose vastane limbib, siis ma tõstaks teda tegelikult ainult 88+, Aj+, KJ,KQ. Kui ta limpfoldib, siis muidugi laiendaks ranget, aga eelistaks ikkagi käsi, mis floppavad TP või millega võib maha checkides võita. Videos oli vastane, kes limpcallis kõik korrad, nende vastu ma Ei tõstaks kindlasti Ax ja Q9 tüüpi käsi. Kui vastane limbib, meie raiseme ja tema callib, siis ma paneks cbeti 100%. Me oleme juba oma raisega tugevust näidanud, tal on väga raske jätkata, kui ta tugevalt pihta ei saa ja pealegi peab seemeie cbet toimima 30-40%, et kasumit näidata.

    Kui meie cbet calliti ja meil ei ole mittemidagi, tuleks täielikult maha rahuneda. cbet ei peagi iga kord õnnestuma ja me ei pea igat potti võitma.

    Kui me saame mingil tänaval checkraise, peame oma implied oddsid üle hindama. Antud vastase vastu oli olukord, kus sa ütlesid, et meil on openender ja callisid raise. Kui see openender oleks kokku tulnud, oleks maas Q6789 ja meil 5. Ei ole just hea board ja vähe nõrgemaid käsi, millelt valuet saada.

    Me ei näita pikaajalist kasumit mitte sellega, et me võidame mängu, vaid sellega, et iga otsus oleks keskmiselt 57% meie kasuks. Mida rohkem selliseid otsuseid, seda rohkem raha teenime. Kui blindid on 15/30 ja meil 350 chippi, ei ole erilist tähtsust, kas me selle mängu võidame, või mitte. Tähtis on see otsus, mille tõttu meil nii vähe chippe järgi on ja see otsus, kuidas me need 350 mängu paneme. Antud hetkel peame hakkama mängima 12bb effektiivsete stäkkide mängu ja peame need nupud sisse saama näiteks 55/45 olukorras. Kas me võidame selle käe või mitte, ei oma erilist tähtsust. Samuti tasub eriti tähelepanelik olla selles olukorras, kuna vastane võib meile kergesti anda 70/30 olukorra või isegi veel soodsama.

    Sa mängid liiga kiiresti ja annad ära tohutult timing telle. Vastane limbib, sul juba auto check sisse vajutatud. Mõtle kõik käigud läbi, kõrgemal limiidis muudmoodi ei saa. Kui said checkraise, isegi kui sul on õhk käes, ära foldi enne kui oled ta käe peale pannud. Kui saad järgmine kord cr, vaata kas board on sama või ajab vastane jama, tal ei saa kah iga kord midagi head olla.

    Proovi mõelda gameflowle. Mõned näited:
    Sa tõstad 3x koguaeg, vastane hakkab 3bette panema, sul järgmine kord KK. Pane 2x, näita "nõrkust". Või kui blindid suured, checki parem.
    su cbet ei toiminud ja ta nägi riveris su kaarte. su järgmine cbet saab palju rohkem respecti, tee seda any twoga. Kui tugevalt flopile pihta saad, ära cbeti, nagu annaks alla. Kui ta turni betib, tee raise, mis tundub selline, nagu läheksid närvi ta agressiooni peale. Ühesõnaga ära mängi kaarte, mängi olukorda ja vastast. Mõtle koguaeg, milline sinu image tema silmis on. Oled palju foldinud, su raised saavad suurt respecti, tõsta saastaga.
    Õpi hästi selgeks lõpumäng, 6$ piisab tegelikult sellest täiesti, et kasumit näidata.

    Üldiselt on sul potensiaali, väga meeldis see koht kus sa ütlesid, et ta oleks A-ga raisenud pre ja võtsid poti flopis maha oma raisega. Selline see mäng peakski olema.

  17. #77
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker@HuSnG Microgrind

    Sick run täna. Kokku siis 8-2 vastastele ja olen pea sealsamas kust ma alustasin. Mängu jälgis ka timz läbi mikogo ning peale maitia mitmendat kaotust juba ütles, et A.gamest on asi ikka kaugel mul hetkel. Samas pole midagi teha. Nii sitta kaardijooksu pole vist olnudki varem. Premium kätest nägin vist ainult AK-d paaril korral 10 mängu peale. Koguaeg missisin flopis ning koguaeg oli vastastel midagi olemas. Viimane vastane näitas mulle pidevalt enda käsi ning alati oli tal parem leht kui mu oma. Vahet pole mida ma tegin ikka läks asi nii pekki kui veel vähegi minna saab. Kui hästi läheb, siis homme üritan eemale hoida mängust, või siis vb teeb cashis stellari boonuse täis. Peaks vähemalt 50$ saama.

    Ja kas ma juba ütlesin, et faaack sukaplätnahhui

  18. #78
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker@HuSnG Microgrind

    ha

    tegin endale megahea backroundi desktopile. Kuna mäng kiskus vahepeal suht pekki, siis oli vaja miskit asjalikku ette võtta. Lauad hoian puhta osa peal ning vajadusel saan isegi 2 lauda korraga lasta kuigi see veel plaanis ei ole.


  19. #79
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker@HuSnG Microgrind

    pole vajadust õnneks. Mul inglisekeel suht hea.

  20. #80
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker@HuSnG Microgrind

    sõnu polegi vaja. 180 mängu BE niiet peab meeldima. suurimat langust nägi kasutaja timukasr pealt ning seal oli asi isegi c-mängust kaugel kuna dongid ikka rämedalt hittisid ja omasid pidevalt paremaid lehti.


Lehekülg 4, kokku 22 EsimeneEsimene ... 2345614 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES