Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 22 12311 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 431
  1. #1
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    [Micro FR] Provoker-mäng on nahkas

    Otsustasin siis ka endale pisikese nurgakese luua kus vahetevahel midagi postitan. Kuna hetkel veel õnneks 8-5-ni tööinimene, siis pokker on kindlalt teisejärguline, kuid meeldivaim hobi mida olen harrastanud juba rohkem kui 3 aastat.(hetkel jäi välja kitarri mängimine mis on väljaspool arvestust mitte hobi vaid kirg). Mingeid märkimisväärseid suuri võitusid saavutanud veel ei ole, aga eks te näete selleks põhjust ka mu esimeses graafikus mille siia postitan.
    Omamoodi saavutuseks pean siiski triobetis 0-st 40€-ni tõusmist nädalaga õhtuti tunnikese toksides.

    Hetkel siis alustasin mänguga PartyPokeris 48$-ga ning üritan vabastada boonust.

    Lugejate poolt sooviks kriitikat ning nõuandeid kuna tean väga täpselt, et mäng ei ole kohe kuidagi paigas hetkel.

    Siit ka esimene graafik.

    [img width=750 height=391]http://www.hot.ee/larigpt/pokker/20.01.09.JPG[/img]

    Ootan kommentaare selle graafiku kohta. Kui aega saan proovin ka käed üles leida millega suured kaotused tulid.
    Viimati muudetud Provoker poolt : 02.03.12 at 10:08 Põhjus: for fun

  2. #2

    Re: Provoker pokerdamas

    siin eriti andmeid pole aga paistab, et kiire tõus ja kiire langus käivad käsikäes. Kui saad poti endale, äkki võtad kohe loosemalt asja? Pane paar suurema languse kätt siia.

  3. #3
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Provoker pokerdamas

    Tere Proveker,

    Kindlasti soovitan, töö kõvrvalt tegelda sellise hobiga, mis võib ka väikese lisa sissetuleku tuua, pokker on võimaluste maa. Kas sellise pika aja jooksul oled ka palju deposiite teinud erinevatesse tubadesse või oled suutnud mängida selle 0 tehtud triobeti rahaga siiani?

    Edu päeviku pidamises,

    Tigrano

  4. #4

    Re: Provoker pokerdamas

    Mis limiitides mängid muidu?

  5. #5
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker pokerdamas

    Siiamaani ei ole teinud ühtegi deposiiti kuni nüüd partysse. Alustasin naq enamus freerollidega. Sealt sai nats pappi ning mitmel korral see kmaha uuesti mängitud. Siis oli triobeti sünipäeva boonused mis samamoodi läksid tuulde suht kergelt. See oli veel selline aeg kus ma ei teadnud pokkeri strateegiatest suurt midagi. Vist oli mingi asi "Phils top 10 starting hands" mille järgi püüdsin joonduda. Peale seda avastasin enda jaoks No-deposit boonused mida olen leidnud kolmelt erinevalt lehelt. ning nendega sai ikka päris palju mängitud. Tulemust ikka ei tulnud ning nendega suht nirusti. Esimeses kohas mäletan selgelt et ei viitsinud madalates limiitides jännata ning läksin kohe NL50 lauda kus mind mingi 10 käega tühjaks rööviti. Mingid tüüpilised suckoudid ja liiga loose starting range mul. Peale seda liikusin teistesse tubadese ning asi väga paranendud ei ole, aga halvemaks ka muutunud ei ole. Pigem ikka enamvähem nulliring. Siinse foorumi leidsin alles mingi paari nädala eest ning vaatasin videosid mida siin oskajad on üles laadinud. Tõsiselt teine mäng võrreldes sellega mis ma laudades teen.

    Partys proovingi nüüd agressiivsemat mängu teha ning kohati tasub see ära päris hästi. Samas olen avastanud ka enda suurima vea mis ei lase mul bankrolli kasvatada. Ma ei suuda foldida käsi mis on Starting handina väga head, kuid after flop olen ma tagaajaja rollis juba. Selle tõttu olen ma mingi 3 buyini kaotanud NL10 lauas. Samas on sisse ka tiksunud midagi ikka ning väga hull asi ei ole. Esimese posti graafiku kohta niipalju, et kõige suurem kaotus tuli AK vs TT ning preflop allin. Kahjuks kunnid ega ässad lauda ei tulnud. Teine suur langus oli straight vs flush. Juhtub ikka aga krt ma pean õppima foldima kui ma ise ka tean, et ma taga olen. Jube tahtmine on näha millega vastane surub. Krt.

  6. #6
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Provoker pokerdamas

    Foldimine on sama lõbus nagu jalgpallis tühja värava ees sõbrale passi andmine, et tema värava lööks ehk kes seda ei suuda sellel egoga probleeme

  7. #7
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker pokerdamas

    küsin otse...kas selline tegutsemine, et kui ma kavatsen poti siseneda, siis ma kunagi ei lähe sinna ilma raiseta-on normaalne?
    Limpimine puudub täielikult. Proovisin ka neid state jälgida mis lauda kuvatakse ning mu agression on mingi 16+. Endale tundus seda natuke palju ning hakkasin mängu tiba koomale tõmbama. Lõpuks sain agressioni 4-5 vahele kõikuma ning see vpip on mingi 25 juures. Eile olin lauas koos kahe tüübiga kellel oli see näitaja mingi 60 ja teisel 87. Samas olid ikka tõsised luckboxid. Flopp tõi neile tripse ja straighte praktiliselt üle ühe. QQ ga läksin siis esimest nendest torkima ning kõige valemal aja mis võimalik. Tüübil käes AA ning mull vaja teha rebuy >:(

  8. #8
    Pokkerihai Kasutaja Keiss avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Kose, Harjumaa
    Postitusi
    1 592

    Re: Provoker pokerdamas

    Ikka tasub limpida mingi J10s buttonil kui terve laud limbanud. Ei näe põhjust miks peaksid raisema seal. Samas kui siis hitid Jxx flopi ei tasu hulluks minna

  9. #9
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: Provoker pokerdamas

    Tsitaat Algselt postitas Keiss
    Ikka tasub limpida mingi J10s buttonil kui terve laud limbanud. Ei näe põhjust miks peaksid raisema seal. Samas kui siis hitid Jxx flopi ei tasu hulluks minna
    Võib küll, oleneb, kes ja kus limpinud, kui mp+ limbivad, siis tuleks tõsta üldjuhul, kui limpimine hakkab UTG pealt juba pihta, siis pigem call.

  10. #10
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker pokerdamas

    Tänased tulemused siis. Kokku mingi paarsada kätt sai mängitud ning ainult ühes laudas kuna proovin endale statide tähendust selgeks saada vastaste suhtes.

    Graafik siis jällegi imeliku võitu ning lahkusin lauast enne kui igavus peale tuli, et vältida lollitamist.
    [img width=750 height=419]http://www.hot.ee/larigpt/pokker/22.01.09.JPG[/img]

    Enda statid siis selle sessi pealt sellised:

    [img width=528 height=593]http://www.hot.ee/larigpt/pokker/Statid22.01.JPG[/img]

    Sooviks jätkuvalt kommentaare mida ma valesti teen, et asi vägisi tahab allapoole liikuda.

  11. #11
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Provoker pokerdamas

    Preflop mäng imeb sul, vaata see üle http://foorum.pokkeriprod.com/index....pic,249.0.html

  12. #12
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker pokerdamas

    Peale sessi alguse allaminekut sain täna asja vähemalt stabiilsemaks kuna tõmbasin tiba tightimaks mängu ning ei läinud päris lambikatega torkima. Esimese matsu mida graafikult on ka näha sain bet-minult 3bet preflop. OOP olin ning flopil bet u 70% millele järgnes 4bet ning siis ma juba loobusin kuigi oli top pair korraliku kikkeriga. Samas hiljem mõtlesin, et krt mul vaja üldse nina toppida potti kui keegi on tugevust näidanud suht tightide statidega.


    [img width=750 height=391]http://www.hot.ee/larigpt/pokker/23.01.09.JPG[/img]

  13. #13
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker pokerdamas

    Imetore pühapäevane päev. Hommikul sai Elvas käidud ning ka pokkeri jaoks on täitsa aega nädalavahetustel kuna pohmelli küüsis ma ei vaevle. ;D Tänane graafik siis õnneks tõusvas joones. Lisaks sellele on ka 3 osa boonusest vabastatud 7 veel. Vahepeal liikusin igaks juhuk limiidis korraks alla NL5 mängima, et saaks tunnetuse kätte. Tundub, et seal läheb paremini kui NL10 peal. Varem olen mänginud actionpokeris NL25 peal ning seal tundsin küll ennast mugavalt kuigi roll ei olnud vastav. Varem juba olen vist maininud, et siinsest foorumist pärit kodumaised videod on ikka tase. Suht paari päevaga suutsin, enda mängustiili totaalselt muuta ning paremasse suunda ikka. Lisaks sellele olen vaikselt hakanud tegelema ka mitmes lauas mängimisega. Hetkel küll ainult 4 lauda korraga, kuid tundub, et arvuti ei taha rohkemat korraga välja vedada. Samas pole proovinud nn cascade paigutust. Suht vastik tundub kui aknad üksteisele peale hakkavad jooksma.

    Siit siis tänased tulemused: (Kui hemist üles leian, siis teen ka statidest kokkuvõtte.)

    [img width=750 height=403]http://www.hot.ee/larigpt/pokker/25.01.09.JPG[/img]

    kogu stat partys alustamisest on sellised:

    [img width=651 height=65]http://www.hot.ee/larigpt/pokker/statidjaanuar.JPG[/img]

    Kui pilt on udune, siis lisan ka lingi kus on vähe suuremalt pilt näha.
    http://www.hot.ee/larigpt/pokker/25.01.09.JPG

    Edit: Statid siis: 25.01.09

    [img width=641 height=44]http://www.hot.ee/larigpt/pokker/statid25.01.09.JPG[/img]


  14. #14
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Provoker pokerdamas

    Mine sealt partys võimalikult kiiresti võimalikult kaugele. Seal ei ole võimalik korralikult mängida. Nl10 on täieliknitfest. Sellepärast sind foldimine tüütabki - aga nl10 partys foldivad kõik koguaeg.

  15. #15
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker pokerdamas

    [img width=616 height=237]http://www.hot.ee/larigpt/pokker/hands.JPG[/img]

    Sellised siis käed millega kõige rohkem kaotust tulnud. Peaks vist muttidega mängimise ära lõpetama :P

  16. #16
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Provoker pokerdamas

    Foldi AJ EP-lt

  17. #17
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker pokerdamas

    whoo hooo....tänane päev ikke naq väga kreisi. Mõtlesin, et gamblin oma rolli maha (isiklikel põhjustel kuna cashout nupp pandi bloki alla). Ei viitsi hetkel supordiga jamama hakata ning tahaks pigem kolida kuskile mujale tuppa. Panin ikka täiega üle bankrolli NL25 lauda ning seal ikka tunduvalt ehedam mängida. Esiteks on ikka näha ka kui midagi võidad ning kasv on kiirem rollil. Samas on ka 2 teraga mõõk ning lihtsam on ka kaotada kui mingi biidi saad. Täna õnnestus 2 korda vastu seina joosta-esimene laks reaga neliku vastu ning 20 taala läinud. Teine laks ässadega AQ vastu mis moodustasid masti ning samapalju läinud. Lauda ostsin ennast 15-ga. Mõtlesin, et läheks prooviks naljapärast paar turnat teha ning valisin 11$ double or nothing sit'n'go-d. Mõlemad õnnestus rahadesse võita ning jällegi on roll suht samas kohas kus täna alustasin.

    Proovin hiljem veel nats. vb mõnda regular turnat.

  18. #18
    Pokkerihai Kasutaja antnx avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 102

    Re: Provoker pokerdamas

    Road to bustoville. Kahju, et grindimist ei jätka. Üldiselt ei soovita üle rolli kunagi mängida. Isegi kui ka rahast savi. Aga see mul sellinne rohkem isiklik põhimõte millest ma väga kinni pean. Oluline on biitida micro stakese.

    Edu

  19. #19
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Provoker pokerdamas

    Tsitaat Algselt postitas antnx
    Road to bustoville. Kahju, et grindimist ei jätka. Üldiselt ei soovita üle rolli kunagi mängida. Isegi kui ka rahast savi. Aga see mul sellinne rohkem isiklik põhimõte millest ma väga kinni pean. Oluline on biitida micro stakese.

    Edu

    Tegelikult tegin ma endal partys tõesti lõpparve, kuid just eile jõudsin ennast Towerisse cashi laudadesse proovima. Esialgu oli päris tore, kuid õhtu lõppes ikke -1,5 BI. Hetkel seal suht Vähe millega mängida, kuid hoiame pöialt, et hästi läheb. Eilse esimese cashi sessiga selles toas oli nii mõndagi juba mis närvi tahtis püsti ajada, kuid ma püüan sellest üle olla. Stiilinäide siis standard AA vs KK ning tugev kaotus. JJ vs QQ vs KK(Mina) ja JJ viis papi koju flopiga.

    Samas sain mingi tunnikese ainult mängida ning hemi ei saanud ka tööle. Mingi teema, et ei taha ennast andmebaasiga connectida. Tegemist siis vana Hemi variandiga mida on tiba muditud.

  20. #20
    Vana Tegija
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 458

    Re: Provoker pokerdamas

    Tsitaat Algselt postitas Provoker

    Tegelikult tegin ma endal partys tõesti lõpparve, kuid just eile jõudsin ennast Towerisse cashi laudadesse proovima. Esialgu oli päris tore, kuid õhtu lõppes ikke -1,5 BI. Hetkel seal suht Vähe millega mängida, kuid hoiame pöialt, et hästi läheb. Eilse esimese cashi sessiga selles toas oli nii mõndagi juba mis närvi tahtis püsti ajada, kuid ma püüan sellest üle olla. Stiilinäide siis standard AA vs KK ning tugev kaotus. JJ vs QQ vs KK(Mina) ja JJ viis papi koju flopiga.

    Samas sain mingi tunnikese ainult mängida ning hemi ei saanud ka tööle. Mingi teema, et ei taha ennast andmebaasiga connectida. Tegemist siis vana Hemi variandiga mida on tiba muditud.

    crackitud vana hem ei toeta

Lehekülg 1, kokku 22 12311 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES